ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by vuksadinare 5/1/2017, 15:40

http://www.dnevno.hr/vijesti/regija/srbi-u-soku-srpska-prikazana-prekrivena-lubanjama-i-krvlju-988844/#axzz4UarS2NE0
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99004
2015-09-08


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by vuksadinare 5/1/2017, 15:41

...ka'k ce zavrsit ova 2017 godina bog zna..a nije dobro pocela bar sto se ovih prostora tice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99004
2015-09-08


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by RayMabus 5/1/2017, 16:02

Predsjednik Narodne skupštine Republike Srpske Nedeljko Čubrilović smatra da Treći pješadijski (Republika Srpska) puk Oružanih snaga Bosne i Hercegovine, koji baštini tradiciju Vojske Republike Srpske, ima obavezu da se odazove pozivu predsjednika Republike Srpske i učestvuje u programu obilježavanja 9. januara, Dana Republike Srpske.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/cubrilovic-treci-pjesadijski-puk-ima-obavezu-da-ucestvuje-u-obiljezavanju-dana-rs-a/170105032
RayMabus
RayMabus

Posts : 175391
2014-04-11


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by Guest 5/1/2017, 16:50

mozemo I mi da damo vizuelni
utisak
bhf I hrvatske.
dolazi nesto novo
ali vi bi staro.
9. JANUAR, dan R.SRPSKE
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by Guest 6/1/2017, 13:56

Mogu samo džihadiste na nas da pošalju jer niko ne može da nas zaustavi da proslavimo dan republike. Ne bojimo ih se, a ako nešto sami pokušaju proći će isto ko u zadnjem ratu, pobedićemo ih u svim bitkama i onda će da se okrenu da napadnu hrvate jer protiv nas nemaju šanse.

Republika Srpska nezavisna država.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by Guest 6/1/2017, 13:57

bosanska posla
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by Guest 6/1/2017, 14:03

Mi Srbi smo izgubili od Nemaca u drugom svetskom ratu 1941. ali smo bili na pravoj strani, nismo kao Bošnjaci (tada hrvatsko ceće) i Hrvati lizali dupe Hitleru, tako da mi smo jedini pravi antifašisti i pravi Amerikanci to znaju i zato je Tramp naš čovek, a ne Klintonica.
Pa lebac mu jebem, ima i kod nas fašista i bilo je, ali mi smo bili pod okupacijom. Svako ko je surađivao s Nemcima je izdajica srpskoga roda počevši od Nedića, jebo mu pas mater, prodao se kao balije turcima.
Čiča Draža nije bez razloga rehabilitovan, a pravi Amerikanci znaju da je spasio njihove pilote i sliku čiča Draže smeš da nosiš gde god oćeš i niko ti ništa ne može, jer on je priznati antifašista, a ne kao Pavelić što je zabranjen, a da se mene pita ja ga ne bi zabranio jer bi bilo dobro njegovu sliku držati u toaletu da lakše govno izađe iz guzice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by epikur37 6/1/2017, 14:05

Sejfudin Tokic :D pa on tako vidi i hercegbosnu....blenton.

Trecu puk ide na proslavu bakir je pozvan od volje.mu
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by crvenkasti 6/1/2017, 14:09

starac wrote:Mi Srbi smo izgubili od Nemaca u drugom svetskom ratu 1941. ali smo bili na pravoj strani, nismo kao Bošnjaci (tada hrvatsko ceće) i Hrvati lizali dupe Hitleru, tako da mi smo jedini pravi antifašisti i pravi Amerikanci to znaju i zato je Tramp naš čovek, a ne Klintonica.
Pa lebac mu jebem, ima i kod nas fašista i bilo je, ali mi smo bili pod okupacijom. Svako ko je surađivao s Nemcima je izdajica srpskoga roda počevši od Nedića, jebo mu pas mater, prodao se kao balije turcima.
Čiča Draža nije bez razloga rehabilitovan, a pravi Amerikanci znaju da je spasio njihove pilote i sliku čiča Draže smeš da nosiš gde god oćeš i niko ti ništa ne može, jer on je priznati antifašista, a ne kao Pavelić što je zabranjen, a da se mene pita ja ga ne bi zabranio jer bi bilo dobro njegovu sliku držati u toaletu da lakše govno izađe iz guzice.

Dobar si. Inače, u Srbiji se ne kaže "trudeo", nego "trudio". Ali dobar si.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by Guest 6/1/2017, 14:15

zatrudnio?  cat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by Guest 6/1/2017, 14:31

crvenkasti wrote:
starac wrote:Mi Srbi smo izgubili od Nemaca u drugom svetskom ratu 1941. ali smo bili na pravoj strani, nismo kao Bošnjaci (tada hrvatsko ceće) i Hrvati lizali dupe Hitleru, tako da mi smo jedini pravi antifašisti i pravi Amerikanci to znaju i zato je Tramp naš čovek, a ne Klintonica.
Pa lebac mu jebem, ima i kod nas fašista i bilo je, ali mi smo bili pod okupacijom. Svako ko je surađivao s Nemcima je izdajica srpskoga roda počevši od Nedića, jebo mu pas mater, prodao se kao balije turcima.
Čiča Draža nije bez razloga rehabilitovan, a pravi Amerikanci znaju da je spasio njihove pilote i sliku čiča Draže smeš da nosiš gde god oćeš i niko ti ništa ne može, jer on je priznati antifašista, a ne kao Pavelić što je zabranjen, a da se mene pita ja ga ne bi zabranio jer bi bilo dobro njegovu sliku držati u toaletu da lakše govno izađe iz guzice.

Dobar si. Inače, u Srbiji se ne kaže "trudeo", nego "trudio". Ali dobar si.
Meni su na tastaturi E i I jedno pored drugog jer sam je kupio u Rusiji prošle godine pa zato neki puta pogrešim jer krivo, edit: pogrešno slovo stisnem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by govinda 6/1/2017, 18:27

starac wrote:Mogu samo džihadiste na nas da pošalju jer niko ne može da nas zaustavi da proslavimo dan republike. Ne bojimo ih se, a ako nešto sami pokušaju proći će isto ko u zadnjem ratu, pobedićemo ih u svim bitkama i onda će da se okrenu da napadnu hrvate jer protiv nas nemaju šanse.

Republika Srpska nezavisna država.
znamo odavno da nisi ni Srbin ni pravoslavac i ne kontam u cemu je fora predstavljati se lazno?


Last edited by govinda on 6/1/2017, 18:37; edited 1 time in total

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by kic 6/1/2017, 18:29


e
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by Guest 6/1/2017, 18:33

govinda wrote:
starac wrote:Mogu samo džihadiste na nas da pošalju jer niko ne može da nas zaustavi da proslavimo dan republike. Ne bojimo ih se, a ako nešto sami pokušaju proći će isto ko u zadnjem ratu, pobedićemo ih u svim bitkama i onda će da se okrenu da napadnu hrvate jer protiv nas nemaju šanse.

Republika Srpska nezavisna država.
Jebem ti mater mrtvu pravoslavnu nabijenu na hrast na ovo Badnje vece..poslije matere ti jebem djecu...nrtvu takodje..i onu nerodjenu...

ovakvi upisi se uredno guraju pod tepih,
nije 1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by govinda 6/1/2017, 18:35

Ovo se odnosilo samo na korisnika starac, ostalim pravoslavcima naravno da zelim da provedu ovo Badnje vece u miru sa najblizima...ja provocirati veceras necu

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by Guest 6/1/2017, 18:37

nebitno, mene bi banirali, 100%
ne, ne bi, ja ne  mogu ovako nesto da napisem
ja, majku, sestru, u pi?ku i toliko
ali ti, redovno u tebi  neka teska olovna mrznja tinja


Last edited by pizzon on 6/1/2017, 18:38; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by Guest 6/1/2017, 18:37

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Zh4ktkqTURBXy8zMmViNmU2Yjk5OWYyMDM5Y2FjMTYyNmRiNTlmNDA5My5qcGVnk5UCzQMUAMLDlQLNAdYAwsOVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xZDc0Y2I0MTcwNTk1MDQzNjYyOWNhYmQ2MDZmNTBmNi5wbmcHwgA
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by govinda 6/1/2017, 18:39

pizzon wrote:nebitnao, mene bi banirali, 100%
ne, ne bi, ja ne  mogu ovako nesto da napisem
ja, majku, sestru, u pi?ku i toliko
ali ti, redovno u tebi  neka teska olovna mrznja tinja
starac nije ni Srbin ni pravoslavac, jbt, zar to jos nisi skontao? Vidis da dolazi da provocira, ne znam u cemu mu je fora...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by kic 6/1/2017, 18:41

pizzon wrote:nebitno, mene bi banirali, 100%
ne, ne bi, ja ne  mogu ovako nesto da napisem
ja, majku, sestru, u pi?ku i toliko
ali ti, redovno u tebi  neka teska olovna mrznja tinja


ti si jutros takodjer samo opomenut jer si izgrdio Eru, kratko pamcenje imas..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by govinda 6/1/2017, 18:42

Klintonica, trudeo...u prijasnjim postovima bi mu se uvijek potkralo par sicnih gresaka...tako da me pizzon ne napadaj nego mi reci hvala....

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju! Empty Re: Srpska prikazana prekrivena LUBANJAMA i krvlju!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum