ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ode narodni u tri picke materine

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ode narodni u tri picke materine - Page 3 Empty Re: Ode narodni u tri picke materine

Post by ljubo1212 Sat 20 Jul - 12:34

marcellus wrote:Ode narodni u tri picke materine - Page 3 Torcid11

on i da opet svastiku nacrta na stadionu, neće mu ostoja ništa

ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Ode narodni u tri picke materine - Page 3 Empty Re: Ode narodni u tri picke materine

Post by RayMabus Sat 20 Jul - 12:40

ljubo1212 wrote:hebe se vama u kaštelima,
imate li vi svoj klub neki, i navijače, ono, naš kaštel sućurac?
imali bi dobru rimu u navijačkim pjesmama
Tri kluba al igraju u onoj trećoj županijskoj ligi

Nk Val , Nk Gomilica i Nk Sućurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176149
2014-04-11


Back to top Go down

Ode narodni u tri picke materine - Page 3 Empty Re: Ode narodni u tri picke materine

Post by vuksadinare Sat 20 Jul - 12:43

jebe se opari...ta nije lud da ujutro zatekne zapaljen auto ili da ne smije izaci van bar bez deset tjelohranitelja :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Ode narodni u tri picke materine - Page 3 Empty Re: Ode narodni u tri picke materine

Post by RayMabus Sat 20 Jul - 13:22

Pojebaše ih Hamed

https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/strani-nogomet/clanak/id/614561/hajduka-izbacio-lutalica-koga-cijene-na-samo-50000-eura-prema-dostupnim-podacima-zabio-je-posljednji-gol-jos-u-studenome-2017

Ha ha ha ovi proradija baš u drugom poluvremenu

Ode narodni u tri picke materine - Page 3 Z
RayMabus
RayMabus

Posts : 176149
2014-04-11


Back to top Go down

Ode narodni u tri picke materine - Page 3 Empty Re: Ode narodni u tri picke materine

Post by RayMabus Sat 20 Jul - 13:30

Sad će in još opalit kaznu

https://www.slobodnadalmacija.hr/sport/hajduk/clanak/id/614560/nevolja-nikad-ne-dolazi-sama-delegat-je-mnogo-toga-zabiljezio-nece-biti-izbacivanja-iz-europe-ceka-nas-visoka-globa-i-utakmica-bez-publike

A je mi drago. Pun kuac više te filozofije da se zadovolje drugim il trećim mjestom il četvrtim pa će malo igrat u Europi pa će nakesat para.

Osvoji ti prvenstvo Hrvatske , jebeš Evropu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176149
2014-04-11


Back to top Go down

Ode narodni u tri picke materine - Page 3 Empty Re: Ode narodni u tri picke materine

Post by Yehudim Sat 20 Jul - 13:35

vuksadinare wrote:dodje mi mulac 22,23 godine..'ja znam sta je za hajduk najbolje' a tek se skinuo sa materine sise...on zna..a bog te jeba onda se cudis di je klub zavrsio..i jos jasambrand meni soli pamet covjek od 40-tak godina koji misl8 da ima iskustvo... :)



Baš takvi huligani 70 % zaslužni da je nogomet u ST  posta isto šta i košarka u ZD

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Ode narodni u tri picke materine - Page 3 Empty Re: Ode narodni u tri picke materine

Post by RayMabus Sat 20 Jul - 13:53

Odkad su crnci počeli igrat u Hajduku ja to ni ne pratin previše.

Krivi su navijači koji idu na utakmice i pune proračun i onda ovi u upravi vide da mogu radit šta oče jer ako igraju slabo ovi će opet dolazit pa šta će se onda trudit pa se fino bave kupoprodajom igrača i od toga odlično žive a kvalitet i osvajanje prvenstva to tko jebe.

Baš mi je drago šta ih je žnj klub sa Malte izbacija odma u prvom pretkolu kod kuće pred 18 tisuća navijača.

Možda se konačno opamete pa prestanu dolazit na utakmice i punit proračun pa će se ovi u upravi zamislit pa će proradit na kvaliteti a ne samo kupi prodaj biznis.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176149
2014-04-11


Back to top Go down

Ode narodni u tri picke materine - Page 3 Empty Re: Ode narodni u tri picke materine

Post by RayMabus Sat 20 Jul - 14:01

Cijena karte 60 kuna , dođe njih 1000 to je 60000.

E pa nemojte više dolazit dok ne osvoje prvenstvo pa će se zamislit di leži lova jel kupoprodaji igrača il u prodanim ulaznicama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176149
2014-04-11


Back to top Go down

Ode narodni u tri picke materine - Page 3 Empty Re: Ode narodni u tri picke materine

Post by jastreb Sat 20 Jul - 16:15

Ja odavno ovdje pišem,a u privatnom životu i govorim,da su te navijačke grupe uništile hrvatski nogomet.

Piksi je prije više od 15 godina izjavio da kad bi on bio nešto u FSS da bi te grupe zabranio,a i ja se po pitanju toga u Hrvatskoj,u poptpunosti slažem sa njime.

Klubovi su postali taoci navedenih skupina,koje su si uzele za pravo određivati i tko će biti trener,ili koga će klub dovesti da igra. To je nedopustivo.

I pored svega toga nogomet je tim maloumnicima u drugom planu. Važni su obračuni među nazovi navijačima.

U Splitu ćeš od 100% navijačkih grafita,na 90% mjesta naići na Torcidu,a tek manje od 10% hajduk. Znači Torcida je tu na prvom,a klub tek na drugom mjestu.

Te su skupine talijanski izum,ali su svoju punu afirmaciju stekle na Balkanu,gdje su se jedino i održale(Hrvatska,Srbija,BIH,CG...).

Pokušali su nešto slično i sa reprezentacijom,ali ovi iz HNS-a takvo što nisu htjeli ni čuti. Bilo bi to ipak previše.

Zabrana Torcide ,ili barem nekakvo svođenje te "institucije" na nivo nekakvog neformalnog društva,vodi spasu Hajduka.

Potreban je neki novi Ante Jurjević-Baja,koji je torcidu sasjekao u korijenu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ode narodni u tri picke materine - Page 3 Empty Re: Ode narodni u tri picke materine

Post by jastreb Sat 20 Jul - 16:16

P.S.  Da ne mislite da se to tiče samo Torcide. Isto vrijedi i za BBB i one budale iz Rijeke.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ode narodni u tri picke materine - Page 3 Empty Re: Ode narodni u tri picke materine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum