ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by jastreb Fri 6 Nov - 14:19

maggie13 wrote:
jastreb wrote:
epikur37 wrote:

Plebsu se puste priče o ustašama i partizanima,  
Pa i ne više toliko.

Evo,samo na ovom forumu su te teme potpuno zamrle.
docekasmo i taj dan,da..:D
Samo,dokad :P
A čuj. Avetima prošlosti ne valja vjerovati.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by IL Risorto Fri 6 Nov - 14:24

neoliberalni_placenik wrote:
Antif_No1 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:ja se mislim tko će najviše zapapriti HDZ/SDPu, most ili ŽZ, mislim da ću ipak za most
A ja sam smatrao kako si ti mnogo mudriji.Zar zaista misliš da će MOST zapapriti bilo kome ?
Za ŽZ mislim da možda i bi,jer ako su doista onakvi principjelni,anarhični i nepotkupljivi kako se prikazuju,onda bi njihova brojnost u saboru doista mogla zapapriti,ali s MOSTOM će se mnogi razočarati,što ćemo uskoro i viditi.
gle nisam neki fatalni idealist da polažem nade u neku partiju, pouzdan se u se i svoje kljuse, a usput u ovoj lakrdiji od izbora, dat ću glas samo da SDP/HDZ ne dobiju moj glas. ostaneš li doma, SDP/HDZ profitiraju. ako daš glas nekoj maloj stranci koja ne prijeđe prag, opet HDZ/SDP podjele tvoj glas.
Da,a ne misiliš li da će taj glas završiti kod HDZ&SDP i ovako i onako,ako glasuješ za neku takvu stranku koja će na kraju ipak nekome presuditi i pomoći da postane premijer.
Meni osobno,jedino je ŽZ garancija da glas neće završiti kod HDZ&SDP,dok za MOST sam siguran da će na kraju završiti kod jednih ili drugih.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by L'âme Fri 6 Nov - 14:28

jastreb wrote:
maggie13 wrote:
jastreb wrote:
epikur37 wrote:

Plebsu se puste priče o ustašama i partizanima,  
Pa i ne više toliko.

Evo,samo na ovom forumu su te teme potpuno zamrle.
docekasmo i taj dan,da..:D
Samo,dokad :P
A čuj. Avetima prošlosti ne valja vjerovati.
treba uvijek bit oprezan,da..premda se sad pojavio zajednicki neprijatelj,pa cemo tesko uspjet vise međusobno ratovat..a,i komunizam se sad zove ekstremni znamo sto.. :-o

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by jastreb Fri 6 Nov - 14:29

Ovi izbori sada,tj.ova kampanja za predstojeće izbore ima najmanje nacionalnog naboja od prvih višestranačkih izbora.

Također nema ni onog antikomunističkog ,a još manje antisrpskog "štiha" kojima su dosadašnji izbori bili protkani.

Što se to događa???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by vili40 Fri 6 Nov - 14:41

to bi bilo nešto novo,da se dva manja tornada spoje u jedan veliki,naravno na dobrobit svih koji mu vjeruju,još će ga mašući i dočekati... :)
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by Guest Fri 6 Nov - 14:45

2.06 pa nadalje..Tornado otpufo Marcelusa.. pirat

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by IL Risorto Fri 6 Nov - 14:47

jastreb wrote:Ovi izbori sada,tj.ova kampanja za predstojeće izbore ima najmanje nacionalnog naboja od prvih višestranačkih izbora.

Također nema ni onog antikomunističkog ,a još manje antisrpskog "štiha" kojima su dosadašnji izbori bili protkani.

Što se to događa???
I ne samo to,već je sve teže razlikovati predizborne skupove HDZ-a i SDP-a,čak ona Karamarkova opaska nije ni blesava.S ovakvom retorikom,Milanović kao da je šef HDZ-a,a ne jedne moderne,napredne i progresivne urbane stranke.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by Guest Fri 6 Nov - 14:50

Antif_No1 wrote:
jastreb wrote:Ovi izbori sada,tj.ova kampanja za predstojeće izbore ima najmanje nacionalnog naboja od prvih višestranačkih izbora.

Također nema ni onog antikomunističkog ,a još manje antisrpskog "štiha" kojima su dosadašnji izbori bili protkani.

Što se to događa???
I ne samo to,već je sve teže razlikovati predizborne skupove HDZ-a i SDP-a,čak ona Karamarkova opaska nije ni blesava.S ovakvom retorikom,Milanović kao da je šef HDZ-a,a ne jedne moderne,napredne i progresivne urbane stranke.
to je zato,jer je narod dovoljno iznuren i iscrpljen,sfaknut u glavu,i nema volje za nis,pa je ovima pala maska i dosadilo im izigravati Pozitivniju stranu..ukratko,rade sto hoce,narod ne moze nis protiv...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by Guest Fri 6 Nov - 14:53

Velika koalicija - lijepo zakažu i s time završe kao sekundarna sirovina.

Morat ću pljunuti sam sebe preksutra i zaokružiti nešto što veze s razumom nema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by Guest Fri 6 Nov - 14:54

Zelene Fenix,zelene..oni nikad ne mase..jestda imaju uvrnutu podrsku seksualno afirmiranim izopacenicima,ali stos...nis nije idealno Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by Guest Fri 6 Nov - 14:56

ORAH i slične nakaze nikad. Glasujem za daljnje rasturanje jer kod mene je odavno sve potonulo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by Guest Fri 6 Nov - 15:02

Kupi za odstupnicu neku kucu i istocnoj Svabiji...sigurnije je.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by IL Risorto Fri 6 Nov - 15:04

Programski,Orah mi je najbliži,te bih bez razmišljanja zaokružio njih kada bih znao da neće biti samo marioneta SDP-a,nego graditi konzistentnu politiku i profilirati jednu neovisnu zelenu i liberalnu stranku.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by Guest Fri 6 Nov - 15:05

bogomdani wrote:Kupi za odstupnicu neku kucu i istocnoj Svabiji...sigurnije je.. :clown

Ja radije preferiram nešto poput Sv. Helene i sl. otoka usred Atlantika ili Pacifika. Kad dođe jedan tsunami i odnese me, sve 5. sunny

Bolje nego ovaj investicijski tsunami zadnje 4 godine od Kukuriku.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by jastreb Fri 6 Nov - 15:06

Antif_No1 wrote:Programski,Orah mi je najbliži,te bih bez razmišljanja zaokružio njih kada bih znao da neće biti samo marioneta SDP-a,nego graditi konzistentnu politiku i profilirati jednu neovisnu zelenu i liberalnu stranku.
Također primjećujem da pravaške stranke nikada nisu bile tiše.

Kao da i sami uviđaju da je njihovo vrijeme prošlo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by Guest Fri 6 Nov - 15:06

Fénix wrote:
bogomdani wrote:Kupi za odstupnicu neku kucu i istocnoj Svabiji...sigurnije je.. :clown

Ja radije preferiram nešto poput Sv. Helene i sl. otoka usred Atlantika ili Pacifika. Kad dođe jedan tsunami i odnese me, sve 5. sunny

Bolje nego ovaj investicijski tsunami zadnje 4 godine od Kukuriku.
Eeeee,bas nisam da budem ogranicen sa toliko vode...volim veliki prostor..pustare Sibira su idealne..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by jastreb Fri 6 Nov - 15:07

Po mom mišljenju najveći gubitnik ovih izbora biti će Milorat Pupovac.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by Guest Fri 6 Nov - 15:07

bogomdani wrote:
Fénix wrote:
bogomdani wrote:Kupi za odstupnicu neku kucu i istocnoj Svabiji...sigurnije je.. :clown

Ja radije preferiram nešto poput Sv. Helene i sl. otoka usred Atlantika ili Pacifika. Kad dođe jedan tsunami i odnese me, sve 5. sunny

Bolje nego ovaj investicijski tsunami zadnje 4 godine od Kukuriku.
Eeeee,bas nisam da budem ogranicen sa toliko vode...volim veliki prostor..pustare Sibira su idealne..
Nije ni to loše, ali one rupetine su postale pravo sranje u Rusiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by Guest Fri 6 Nov - 15:07

jastreb wrote:
Antif_No1 wrote:Programski,Orah mi je najbliži,te bih bez razmišljanja zaokružio njih kada bih znao da neće biti samo marioneta SDP-a,nego graditi konzistentnu politiku i profilirati jednu neovisnu zelenu i liberalnu stranku.
Također primjećujem da pravaške stranke nikada nisu bile tiše.

Kao da i sami uviđaju da je njihovo vrijeme prošlo.
Pickice,samo znaju lajati,no kad je par tisca Khozoepa zagrmilo,ovi se uvukli u svoje ljusture..Sto je sad sa "nacionalnom" drzavom,bem ih khukavne??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by Guest Fri 6 Nov - 15:08

Fénix wrote:
bogomdani wrote:
Fénix wrote:
bogomdani wrote:Kupi za odstupnicu neku kucu i istocnoj Svabiji...sigurnije je.. :clown

Ja radije preferiram nešto poput Sv. Helene i sl. otoka usred Atlantika ili Pacifika. Kad dođe jedan tsunami i odnese me, sve 5. sunny

Bolje nego ovaj investicijski tsunami zadnje 4 godine od Kukuriku.
Eeeee,bas nisam da budem ogranicen sa toliko vode...volim veliki prostor..pustare Sibira su idealne..
Nije ni to loše, ali one rupetine su postale pravo sranje u Rusiji.
Koje rupe?ne znam na sto mislis?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by jastreb Fri 6 Nov - 15:08

Fénix wrote:
bogomdani wrote:
Fénix wrote:
bogomdani wrote:Kupi za odstupnicu neku kucu i istocnoj Svabiji...sigurnije je.. :clown

Ja radije preferiram nešto poput Sv. Helene i sl. otoka usred Atlantika ili Pacifika. Kad dođe jedan tsunami i odnese me, sve 5. sunny

Bolje nego ovaj investicijski tsunami zadnje 4 godine od Kukuriku.
Eeeee,bas nisam da budem ogranicen sa toliko vode...volim veliki prostor..pustare Sibira su idealne..
Nije ni to loše, ali one rupetine su postale pravo sranje u Rusiji.
Šta se toga tiče preferiram planine. Ili švicarske Alpe,ili  bosanske gudure mračne Andrićeve Bosne.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a - Page 2 Empty Re: Priprema se velika koalicija HDZ-a i SDP-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum