ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani

Go down

Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani Empty Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani

Post by Hektorović 12/7/2019, 11:54

https://avaz.ba/vijesti/bih/501572/dodik-osa-me-nije-demantirala-interesantno-je-da-mediji-koje-nisam-naveo-da-su-praceni-o-tome-nisu-objavili-nista
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani Empty Re: Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani

Post by RayMabus 12/7/2019, 11:58

Ne mogu ostat neutralni. Balkanska ruta ide priko njih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani Empty Re: Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani

Post by epikur37 12/7/2019, 12:22

onda bolje da ne budu neutralni pa nek budu zbrisani
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani Empty Re: Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani

Post by RayMabus 12/7/2019, 12:25

A ne mogu bit neutralni nikako ni da oće. Mislim Dodik dobro govori al ako dođe do globalnog sukoba oni nikako ne mogu ostat po strani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani Empty Re: Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani

Post by Guest 12/7/2019, 13:31

pamet " iz odande "
dokurchilo vise
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani Empty Re: Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani

Post by prckov 12/7/2019, 15:39

Bio sam predsjednik Vlade od 1998. do 2001. kada me je zamijenio Mladen Ivanić. I u nekom periodu nakon tog mandata sreo sam se sa visokopozicioniranim čovjekom u Americi. Pričali smo o svemu i on me tada pitao zar ti ne djeluje da se ovaj prostor pacifizira kako bi ovdje mogli da se nasele neki drugi ljudi sa nekim drugim vrijednostima.

ma to su ti bolan dodo urote
mislim teorije
prckov
prckov

Posts : 34073
2014-04-19


Back to top Go down

Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani Empty Re: Dodik: U globalnom sukobu BiH bi najbolje bilo da ostane neutralna. U protivnom ćemo biti zbrisani

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum