ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili? - Page 2 Empty Re: U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili?

Post by veber 16/6/2019, 12:19

U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili? - Page 2 Img-2016
ovo kruži internetom

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili? - Page 2 Empty Re: U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili?

Post by veber 16/6/2019, 12:26

a kaj se tiče tablice davno sam imao 824K

i onda bi me pitali zakaj ti brojevi i to slovo.

8:2=4
K je početno slovo ondašnje žene.

tako da brojevi tablica su zanimljivi

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili? - Page 2 Empty Re: U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili?

Post by dzango 16/6/2019, 12:32

veber wrote:U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili? - Page 2 Img-2016
ovo kruži internetom
Moja žena je radila u mobilnoj telefoniji i svaki dan je išla na posao našim autom sa registracijom 064 FU.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili? - Page 2 Empty Re: U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili?

Post by veber 16/6/2019, 12:34

a, vidio sam tablice M:UT i broj. i kako sam naručio auto pitali me za tablice, jel imam neku želju, a prodavač srbin iz beograda.
velim ja njemu jel može M, minkenska bojna, a dalje UTAV. joj sori imamo mutavih 999, osim ako želiš biti 1000i. reko neću jel imaš M:ULAC, ma imam još više.

pa kaj onda mogu dobit?

možeš M:DEBIL 01

tako da znaš ako vidiš u zg tablicu tko sjedi u autu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili? - Page 2 Empty Re: U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili?

Post by veber 16/6/2019, 12:38

dzango wrote:
veber wrote:U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili? - Page 2 Img-2016
ovo kruži internetom
Moja žena je radila u mobilnoj telefoniji i svaki dan je išla na posao našim autom sa registracijom 064 FU.
a 064 je ziher pozivni za neki "onaj" servis ili je standardni mobilni?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili? - Page 2 Empty Re: U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili?

Post by dzango 16/6/2019, 12:42

veber wrote:
dzango wrote:
veber wrote:U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili? - Page 2 Img-2016
ovo kruži internetom
Moja žena je radila u mobilnoj telefoniji i svaki dan je išla na posao našim autom sa registracijom 064 FU.
a 064 je ziher pozivni za neki "onaj" servis ili je standardni mobilni?
Pozivni broj za Telekom mobilnu telefoniju. A u to vreme su puno radili ta Telekom.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili? - Page 2 Empty Re: U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili?

Post by veber 16/6/2019, 12:47

iskreno, ne znam koje su mi oznake a vozilu. za hr znam da završavju s DU, ovaj službeni je sav pun kazni za parking jer strano vozilo nemre biti parkano dulje od tri sata u centru grada. pokazujem im osobnu iz hr, pokazujem papir da je službeno vozilo.

onog erinog bandita to ne zanima, ako me skenaju naši najebao sam na granici, ako ne uzet ću drugi službeni slijedeći put.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili? - Page 2 Empty Re: U kojem smo trenu, momentu, vremenu, postali debili?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum