ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ovo se nije komentiralo

Page 10 of 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 11/6/2019, 13:04

veber wrote:metiljava ima drugi problem. moj komentar je više išao šekiju i eri koji su vjeru otkrili 90e

pod sloganom iz partije u crkvu

kad bi šejker i ero probali marijuanu odmah bi promjenili vjeru i postali rastafarijanci pa bi svima punili jaja kako je ganja ok i cool.

a psihijatrijsku dijagnozu za taj dvojac sam već mnogo puta napisao pa nema smisla da ponavljam.

Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Sora 11/6/2019, 13:25

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
ne kužim baš o čemu ti... čedomorstvo formalno ne postoji kao kvalificiran oblik ubojstva već neko vrijeme, danas formalno postoji usmrđenje dijeteta po porodu i kvalificira se kao privilegirano ubojstvo, a pobačaj je medicinski zahvat... jedno s drugim nije u vezi ni formalno pravno ni u laičkom poimanju...

Da, u pravu si. Nasilno usmrćenje zapravo nije ubojstvo nego...
Da se nisi malo izgubio u svojim pravnim špekulacijama?
Inače, ako ti je kojim slučajem promaklo ja i nisam govorio o pravnom tumačenju pojma nego o suštini pa tako i o zaključku praktički kompletne mainstream znanost da je i nasilni pobačaj također ubojstvo, kao što i jeste, pa ti nastavi pjevati borbene u svojim pravnim relativizacijama merituma stvari.

Uostalom, da za one koji to nisu shvatili na prvu ponovim kako je pravo ionako samo kopile politike, a ne disciplina koja je u stanju uputiti ne bilo koju od temeljnih istina svijeta za što su zadužene znanosti, prije svega one prirodne.
pravo je društvena znanost a ti živiš u društvu, bez koje bi bježao kao vrag od tamjana od onih koje vrijeđaš jer bi te bez problema upucali kada ne bi morali u zatvor. bez nje bi zajednica bila jedno poprilično divljaštvo.

Pravo je kurac od ovce, a ne znanost.
To će ti svaki iole upućeni pravnik potvrditi.
Uostalom, suštinski gledano pojam društvena znanost ionako po sebi predstavlja obični oksimoron, ali što bi ti mogla znati o tome.
Drustvene znanosti su i humsnisticke te specijalističke kao: 
Etnologija 
Nauka o jeziku : filologija, semantika,fonologija itd 
Povijest 
Psihologija 

Niz bitnih podrucja znanosti 
Koje se popovima ne sviđaju 
Jer misle da je srednji vijek

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Sora 11/6/2019, 13:27

Gnječ wrote:šejker dominira demolirat će vas filozofijom.
S bedastocama moze 
Nije nikakav filozof , cim ne ukljucuje dijsletkitu i ima ograde prema drustvenim znanostima

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 11/6/2019, 14:27

Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
Speare Shaker wrote:

Formalno pravna odnosno u smislu zakonskog određenja.
A pravo ionako nije znanost nego neželjeno dijete politike, da baš ne kažem kopile.
ne kužim baš o čemu ti... čedomorstvo formalno ne postoji kao kvalificiran oblik ubojstva već neko vrijeme, danas formalno postoji usmrđenje dijeteta po porodu i kvalificira se kao privilegirano ubojstvo, a pobačaj je medicinski zahvat... jedno s drugim nije u vezi ni formalno pravno ni u laičkom poimanju...

Da, u pravu si. Nasilno usmrćenje zapravo nije ubojstvo nego...
Da se nisi malo izgubio u svojim pravnim špekulacijama?
Inače, ako ti je kojim slučajem promaklo ja i nisam govorio o pravnom tumačenju pojma nego o suštini pa tako i o zaključku praktički kompletne mainstream znanost da je i nasilni pobačaj također ubojstvo, kao što i jeste, pa ti nastavi pjevati borbene u svojim pravnim relativizacijama merituma stvari.
drugim riječima ti nisi govorio o onome kako zapravo stvari stoje nego o svojim tlapnjama.

Ne, ja govorim o znanstveno utvrđenim činjenicama, a to su zapravo jedine činjenice koje na ovom svijetu nekog vraga i vrijede.
I to onima posredovanima od pravih, prirodnih i egzaktnih znanosti (biologija) i njima pridruženih disciplina (medicina).
Ti si zapravo ta koja se oslanja isključivo na tlapnje i kako vlastite tako i one prihvatljive društvu.
te tlapnje o kojima ja govorim uređuju potpuno tvoj život, i život svih, i općenito sve odnose u društvu. bez njih život bi bio jedna velika zbrka. 
koje eto ti ne priznaješ kako bi kao dao znanstvenu podlogu metildnim pizdarijama. 
znači ona provali glupost kako je pobačaj isto što i čedomorstvo, pa onda "popravi" na to pobačaj uzrokuje čedomorstvo ( u prijevodu prekineš trudnoću pa uzrokuješ da se dijete rodi pa ga onda ubiješ) i onda nastupaš ti sa svojim "znanstvenim"  dokazima da je dobro rekla jer sve je to zapravo ubojstvo a to što zapravo to i nije ista stvar je samo stvar tih  vražjih društvenih znanosti ili normi, koje bi valjda ti i ona promjenili pa bi uredili svijet po svojim normama. i onda skretničariš cijeli dan o prirodnim znanostima  kako bi netko potvrdio kako to i je jedina znanost ( to ti je stav anglosaksonskih filozofa , onih kojih se groziš inače)  a ove norme su naknadno došle i one su zapravo norme a ne znanost. kakogod ih zvao bez njih ne bi mogao živjeti ili bi kao veprovi u šumi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 11/6/2019, 14:32

pa čak i veprovi u šumi imaju svoja neka pravila ponašanja.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by prckov 11/6/2019, 14:38

al vas sejker mlati
  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by kaya 11/6/2019, 14:39

prckov wrote:al vas sejker mlati
  :D
postao je pravi vođa bosanskih pobunjenika
pa tvoje pojavljivanje i ne čudi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by prckov 11/6/2019, 14:42

kaya wrote:
prckov wrote:al vas sejker mlati
  :D
postao je pravi vođa bosanskih pobunjenika
pa tvoje pojavljivanje i ne čudi.
ja ti jeftine analogije
skoro jeftina ko tvoji argumenti na ovoj temi  :D
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 11/6/2019, 15:16

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
michaellcmacha wrote:
ne kužim baš o čemu ti... čedomorstvo formalno ne postoji kao kvalificiran oblik ubojstva već neko vrijeme, danas formalno postoji usmrđenje dijeteta po porodu i kvalificira se kao privilegirano ubojstvo, a pobačaj je medicinski zahvat... jedno s drugim nije u vezi ni formalno pravno ni u laičkom poimanju...

Da, u pravu si. Nasilno usmrćenje zapravo nije ubojstvo nego...
Da se nisi malo izgubio u svojim pravnim špekulacijama?
Inače, ako ti je kojim slučajem promaklo ja i nisam govorio o pravnom tumačenju pojma nego o suštini pa tako i o zaključku praktički kompletne mainstream znanost da je i nasilni pobačaj također ubojstvo, kao što i jeste, pa ti nastavi pjevati borbene u svojim pravnim relativizacijama merituma stvari.
drugim riječima ti nisi govorio o onome kako zapravo stvari stoje nego o svojim tlapnjama.

Ne, ja govorim o znanstveno utvrđenim činjenicama, a to su zapravo jedine činjenice koje na ovom svijetu nekog vraga i vrijede.
I to onima posredovanima od pravih, prirodnih i egzaktnih znanosti (biologija) i njima pridruženih disciplina (medicina).
Ti si zapravo ta koja se oslanja isključivo na tlapnje i kako vlastite tako i one prihvatljive društvu.
te tlapnje o kojima ja govorim uređuju potpuno tvoj život, i život svih, i općenito sve odnose u društvu. bez njih život bi bio jedna velika zbrka. 
koje eto ti ne priznaješ kako bi kao dao znanstvenu podlogu metildnim pizdarijama. 
znači ona provali glupost kako je pobačaj isto što i čedomorstvo, pa onda "popravi" na to pobačaj uzrokuje čedomorstvo ( u prijevodu prekineš trudnoću pa uzrokuješ da se dijete rodi pa ga onda ubiješ) i onda nastupaš ti sa svojim "znanstvenim"  dokazima da je dobro rekla jer sve je to zapravo ubojstvo a to što zapravo to i nije ista stvar je samo stvar tih  vražjih društvenih znanosti ili normi, koje bi valjda ti i ona promjenili pa bi uredili svijet po svojim normama. i onda skretničariš cijeli dan o prirodnim znanostima  kako bi netko potvrdio kako to i je jedina znanost ( to ti je stav anglosaksonskih filozofa , onih kojih se groziš inače)  a ove norme su naknadno došle i one su zapravo norme a ne znanost. kakogod ih zvao bez njih ne bi mogao živjeti ili bi kao veprovi u šumi.

 opet ponavljam - znanost je dokazala da ljudsko biće (kojemu po rođenju tepamo "čedo") započinje život u trenutku spajanja muške i ženske spolne stanice i tada nasljeđuje osobine oca i majke i dobiva svoj jedinstveni DNK .. brojni su linkovi na netu koji potvrđuju moju tezu
dakle, čedo je čedo od samog začeća
ako podržavaš pobačaj tj. nasilni prekid trudnoće ti si čedomorka

https://my.clevelandclinic.org/health/articles/7247-fetal-development-stages-of-growth

i da, kad već tako braniš pravni poredak i pravo, nisi ni pokušala prokomentirati moj upit podržavaš li srednjovjekovnu pravnu proceduru inkvizicije? to je tada bilo pravo, znaš...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Eroo 11/6/2019, 15:24

http://www.duhovnaizgradnja.com/download/knjige/Putovanje_dusa-Michael_Newton.pdf

Newton je samo psihijatar, koji je zapisao slučajeve iz svoje profesionalne prakse.
Možda kome pomogne...
Nekima neće. Njima bi više pomogao dobar egzorcist. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Eroo 11/6/2019, 15:29

metilda wrote:
 opet ponavljam - znanost je dokazala da ljudsko biće (kojemu po rođenju tepamo "čedo") započinje život u trenutku spajanja muške i ženske spolne stanice i tada nasljeđuje osobine oca i majke i dobiva svoj jedinstveni DNK .. brojni su linkovi na netu koji potvrđuju moju tezu
dakle, čedo je čedo od samog začeća
http://www.duhovnaizgradnja.com/download/knjige/Putovanje_dusa-Michael_Newton.pdf
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 11/6/2019, 15:33

When the egg and sperm unite, they form a zygote. The zygote contains 46 chromosomes: 23 from the female and 23 from the male.
Chromosomes are tiny, threadlike structures. Each carries around 2,000 genes.
The chromosomes determine the genetic make-up of the fetus, including its sex and inherited physical characteristics, such as:
·         hair color
·         eye color
·         blood type
·         height
·         build
 
They may also help shape factors such as personality, intelligence, and the risk of some health conditions.
A zygote inherits one sex chromosome, the X chromosome, from the egg. It also inherits a sex chromosome from the sperm. This may be either an X or Y chromosome.

If the sperm contained an X chromosome, the fetus will be female (XX). If the sperm contained a Y chromosome, the fetus will be male (XY).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 11/6/2019, 15:38

Eroo wrote:
metilda wrote:
 opet ponavljam - znanost je dokazala da ljudsko biće (kojemu po rođenju tepamo "čedo") započinje život u trenutku spajanja muške i ženske spolne stanice i tada nasljeđuje osobine oca i majke i dobiva svoj jedinstveni DNK .. brojni su linkovi na netu koji potvrđuju moju tezu
dakle, čedo je čedo od samog začeća
http://www.duhovnaizgradnja.com/download/knjige/Putovanje_dusa-Michael_Newton.pdf

prelistala sam, riječ je o reinkarnaciji a kako ne vjerujem u princip reinkarnacije ne znam kako tekst može pomoći u definiranju ljudskog života od začeća
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 11/6/2019, 15:55

metilda wrote:
Eroo wrote:
metilda wrote:
 opet ponavljam - znanost je dokazala da ljudsko biće (kojemu po rođenju tepamo "čedo") započinje život u trenutku spajanja muške i ženske spolne stanice i tada nasljeđuje osobine oca i majke i dobiva svoj jedinstveni DNK .. brojni su linkovi na netu koji potvrđuju moju tezu
dakle, čedo je čedo od samog začeća
http://www.duhovnaizgradnja.com/download/knjige/Putovanje_dusa-Michael_Newton.pdf

prelistala sam, riječ je o reinkarnaciji a kako ne vjerujem u princip reinkarnacije ne znam kako tekst može pomoći u definiranju ljudskog života od začeća

uskrsnuće je reinkarnacija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 11/6/2019, 15:59

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 11/6/2019, 16:38

Gnječ wrote:
metilda wrote:
Eroo wrote:
metilda wrote:
 opet ponavljam - znanost je dokazala da ljudsko biće (kojemu po rođenju tepamo "čedo") započinje život u trenutku spajanja muške i ženske spolne stanice i tada nasljeđuje osobine oca i majke i dobiva svoj jedinstveni DNK .. brojni su linkovi na netu koji potvrđuju moju tezu
dakle, čedo je čedo od samog začeća
http://www.duhovnaizgradnja.com/download/knjige/Putovanje_dusa-Michael_Newton.pdf

prelistala sam, riječ je o reinkarnaciji a kako ne vjerujem u princip reinkarnacije ne znam kako tekst može pomoći u definiranju ljudskog života od začeća

uskrsnuće je reinkarnacija.

to su dva različita vjerska koncepta nebitna za ovu tematiku baš kao i mišljenje jednog komičara .. njegovom pojedinačnom mišljenju mogla bih suprotstaviti mišljenje 50 tisuća ljudi u parizu i 220 tisuća u poljskoj u hodu za život ali ni to nije znanstveni dokaz da život počinje od začeća, a ja sam gore iznijela znanstvene činjenice koje potvrđuju tu tezu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Eroo 11/6/2019, 16:41

metilda wrote:
Eroo wrote:
metilda wrote:
 opet ponavljam - znanost je dokazala da ljudsko biće (kojemu po rođenju tepamo "čedo") započinje život u trenutku spajanja muške i ženske spolne stanice i tada nasljeđuje osobine oca i majke i dobiva svoj jedinstveni DNK .. brojni su linkovi na netu koji potvrđuju moju tezu
dakle, čedo je čedo od samog začeća
http://www.duhovnaizgradnja.com/download/knjige/Putovanje_dusa-Michael_Newton.pdf

prelistala sam, riječ je o reinkarnaciji a kako ne vjerujem u princip reinkarnacije ne znam kako tekst može pomoći u definiranju ljudskog života od začeća
Ni ja kao kršćanin ne vjerujem u inkarnaciju, ali je tekst za antekrste ipak dobra pomoć za izlazak na pravi put.
Eroo
Eroo

Posts : 74788
2016-07-22


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 11/6/2019, 16:52

metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
Eroo wrote:
metilda wrote:
 opet ponavljam - znanost je dokazala da ljudsko biće (kojemu po rođenju tepamo "čedo") započinje život u trenutku spajanja muške i ženske spolne stanice i tada nasljeđuje osobine oca i majke i dobiva svoj jedinstveni DNK .. brojni su linkovi na netu koji potvrđuju moju tezu
dakle, čedo je čedo od samog začeća
http://www.duhovnaizgradnja.com/download/knjige/Putovanje_dusa-Michael_Newton.pdf

prelistala sam, riječ je o reinkarnaciji a kako ne vjerujem u princip reinkarnacije ne znam kako tekst može pomoći u definiranju ljudskog života od začeća

uskrsnuće je reinkarnacija.

to su dva različita vjerska koncepta nebitna za ovu tematiku baš kao i mišljenje jednog komičara .. njegovom pojedinačnom mišljenju mogla bih suprotstaviti mišljenje 50 tisuća ljudi u parizu i 220 tisuća u poljskoj u hodu za život ali ni to nije znanstveni dokaz da život počinje od začeća, a ja sam gore iznijela znanstvene činjenice koje potvrđuju tu tezu

ajd me iznenadi koja je razlika između uskrsnuća i reinkarnacije? jasno i kratko bez vašarskih filozofiranja.

taj komičar je pametniji nego cijela katolička sljedba u rvata na čelu sa psihopatom bozanićem.

ono gore nisu znanstvene činjenice i to što si stavila ne potvrđuje nikakvu tezu nego taj članak opisuje kako se stvar odvija od ground zero pa do izlaska iz pičke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 11/6/2019, 16:53

Gnječ wrote:
 slušala sam do "kokoši su pristojni ljudi" .. mislim stvarno ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 11/6/2019, 16:54

Eroo wrote:
metilda wrote:
Eroo wrote:
metilda wrote:
 opet ponavljam - znanost je dokazala da ljudsko biće (kojemu po rođenju tepamo "čedo") započinje život u trenutku spajanja muške i ženske spolne stanice i tada nasljeđuje osobine oca i majke i dobiva svoj jedinstveni DNK .. brojni su linkovi na netu koji potvrđuju moju tezu
dakle, čedo je čedo od samog začeća
http://www.duhovnaizgradnja.com/download/knjige/Putovanje_dusa-Michael_Newton.pdf

prelistala sam, riječ je o reinkarnaciji a kako ne vjerujem u princip reinkarnacije ne znam kako tekst može pomoći u definiranju ljudskog života od začeća
Ni ja kao kršćanin ne vjerujem u inkarnaciju, ali je tekst za antekrste ipak dobra pomoć za izlazak na pravi put.

ma neće im pomoći kad ne prihvaćaju ni znanstvene činjenice .. to su bolesni duhovi mrtve savjesti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Guest 11/6/2019, 16:57

Gnječ wrote:
metilda wrote:
Gnječ wrote:
metilda wrote:
Eroo wrote:
http://www.duhovnaizgradnja.com/download/knjige/Putovanje_dusa-Michael_Newton.pdf

prelistala sam, riječ je o reinkarnaciji a kako ne vjerujem u princip reinkarnacije ne znam kako tekst može pomoći u definiranju ljudskog života od začeća

uskrsnuće je reinkarnacija.

to su dva različita vjerska koncepta nebitna za ovu tematiku baš kao i mišljenje jednog komičara .. njegovom pojedinačnom mišljenju mogla bih suprotstaviti mišljenje 50 tisuća ljudi u parizu i 220 tisuća u poljskoj u hodu za život ali ni to nije znanstveni dokaz da život počinje od začeća, a ja sam gore iznijela znanstvene činjenice koje potvrđuju tu tezu

ajd me iznenadi koja je razlika između uskrsnuća i reinkarnacije? jasno i kratko bez vašarskih filozofiranja.

taj komičar je pametniji nego cijela katolička sljedba u rvata na čelu sa psihopatom bozanićem.

ono gore nisu znanstvene činjenice i to što si stavila ne potvrđuje nikakvu tezu nego taj članak opisuje kako se stvar odvija od ground zero pa do izlaska iz pičke.

neću pisati o ta dva koncepta jer su nebitna za temu
rekla sam ti da mišljenje jednog čovjeka ne vrijedi više od mišljenja 270 tisuća ljudi samo u dvije države
a ta stvar od ground zero do izlaska iz vagine tvoje majke je bila eskaped ili kokoš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ovo se nije komentiralo  - Page 10 Empty Re: ovo se nije komentiralo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum