ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 14:02

...da se vratimo na albansko srpske odnose....po meni godina raspada jugoslavije nije bila 1991 ni 1990..vec 1988...kada je pocela tzv.'jogurt revolucija' i kada je ukinuta pučem autonomija vojvodine i samim time srusen ustav jugoslavije...jugoslavija vise de facto nije postojala od tad...vegetirala pdo tim imenom do svog konacnog kraja 1991 godine...pocetkom 1989 srusena je autonomija koseva i rukovodstvo crne gore i to ej bilo to zadnji udarac cekicom u trulu gredu

vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 14:03

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote: 
I ustaše su pale s'neba pa u rebra. I rat je bio zbog pobješnjelog ustaštva i općenito hrvatskog hira. Je li tako? :)
Pa "ustaštvo" postoji puno prije pojave Pavelića i stvarnih ustaša. 

I ne treba tu neki povod. Tako je poznato divljanje nad nevinom srpskom nejači po Bosni već 1914. kada su nakon Gavrilovog atentata mase klerikalista i nešto islamista navalile uništavati srpske radnje po Sarajevu i ostalim gradovima. Nadbiskup sarajevski Štadler je čak huškao na to glasno vičući "Ubojico,ime ti je Srbin!"

Uslijedila su masovna uzimanja taoca i vješanja Srba,a o zločinima iste godine u Mačvi nakon ofenzive AU na Srbiju,da se i ne govori.
pa ko je ubio prestolonasljednika ta nije armenac pirat
 Ti si totalno lud.
pa nisma lud..jel ubojica prestolonasljendika bio srbin ili nije?..austrijanac stadler je samo uzviknuo cinjenicno stanje.. Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Yehudim 30/5/2019, 14:05

Jeba te prestolonaslijednik.

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 14:07

Yehudim wrote:Jeba te prestolonaslijednik.
jel bio pretolonasljednik ili nije?..car sigurno nije bio da ga tako oslovljavam Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by jastreb 30/5/2019, 14:10

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote: 
I ustaše su pale s'neba pa u rebra. I rat je bio zbog pobješnjelog ustaštva i općenito hrvatskog hira. Je li tako? :)
Pa "ustaštvo" postoji puno prije pojave Pavelića i stvarnih ustaša. 

I ne treba tu neki povod. Tako je poznato divljanje nad nevinom srpskom nejači po Bosni već 1914. kada su nakon Gavrilovog atentata mase klerikalista i nešto islamista navalile uništavati srpske radnje po Sarajevu i ostalim gradovima. Nadbiskup sarajevski Štadler je čak huškao na to glasno vičući "Ubojico,ime ti je Srbin!"

Uslijedila su masovna uzimanja taoca i vješanja Srba,a o zločinima iste godine u Mačvi nakon ofenzive AU na Srbiju,da se i ne govori.
pa ko je ubio prestolonasljednika ta nije armenac pirat
 Ti si totalno lud.
pa nisma lud..jel ubojica prestolonasljendika bio srbin ili nije?..austrijanac stadler je samo uzviknuo cinjenicno stanje.. Basketball
A frankovci to jedva dočekali i ajmo.

Kažem ti ja. I da Radić nije ubijen. I da Lesandra nije provodio diktaturu,frankovcima ne bi trebalo povoda za masovno razračunavanje sa Srbima.

U to nema nikakve sumnje.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 14:19

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Pa "ustaštvo" postoji puno prije pojave Pavelića i stvarnih ustaša. 

I ne treba tu neki povod. Tako je poznato divljanje nad nevinom srpskom nejači po Bosni već 1914. kada su nakon Gavrilovog atentata mase klerikalista i nešto islamista navalile uništavati srpske radnje po Sarajevu i ostalim gradovima. Nadbiskup sarajevski Štadler je čak huškao na to glasno vičući "Ubojico,ime ti je Srbin!"

Uslijedila su masovna uzimanja taoca i vješanja Srba,a o zločinima iste godine u Mačvi nakon ofenzive AU na Srbiju,da se i ne govori.
pa ko je ubio prestolonasljednika ta nije armenac pirat
 Ti si totalno lud.
pa nisma lud..jel ubojica prestolonasljendika bio srbin ili nije?..austrijanac stadler je samo uzviknuo cinjenicno stanje.. Basketball
A frankovci to jedva dočekali i ajmo.

Kažem ti ja. I da Radić nije ubijen. I da Lesandra nije provodio diktaturu,frankovcima ne bi trebalo povoda za masovno razračunavanje sa Srbima.

U to nema nikakve sumnje.
gle frankovci su rekli da ne zele nikakvu jugoslaviju sa srbijom...ako izuzmemo frankovce i povijesni slijed i osvrnimo se samo na ono da ili ne..sa srbijom..realno tad hrvati narocito na sjeveru i na moru su bili miljama od srba iz srbije i po kulturoloskim razlikama,gospodarskim,opcenito nije bilo puno dodirnih tocaka osim slicnog jezika...nacin zivljenja nam je bio blizi npr. ceski nego srbijanski...koji su puno vise imali zajednickog tada npr.sa bugarima nego sa nama...to kazem u kontekstu van politike..srbi iz austrougarske druga prica...radi pomijesanosti..dapace i oni su se dosta razlikovali od srba iz srbije...mada realno mislim da ne bi doslo do nasilaj između hrvata i srba da nije bilo tog forsiranog jugoslavenstva...pa meni je bilo uzasno procitati kada je npr.jedan tada projugoslavenski hravtski politicar na pitanje nekog novinara zasto se zalaze za jugoslaviju vec uz uobicajne tada fraze..dodao i ovo..'ne volim autrijsku ustogljenost primamljiv mi je miris neceg divljeg'...dakle slicnu izjavu ej ovih dana dao juncker...da mu ej nacionalizam fuj zato jer voli nesto nepoznato,strano...a ne razmislaj se jer eto oni to vole kakve psolejdice iza toga mogu proizaci..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 14:53

da se opet vratimo na temu...prijelomna godina kada je bilo i prekticno jasno da nema vise jugoslavije je 1989 godina..u kojem se desio niz albasnkih prosvjeda koji su bili gotovo svakodnevni..uhicenje azema vllasija i rudara iz rudnika trepca nakon strajka...nasilej srbijanske milicije je bio na vrhuncu...pocelo je zabranjivanje albanskim studentima da dolaze na pristinsko sveuciliste itd itd..istovremeno cijeli niz velikosrpskih mitinga sa onim centralnim na kosovu polju poceo se preljevati i na druge republike prvenstveno u hrvatskoj nesto manje u bh-a i pokusaj organiziranja srpskih mitinga u sloveniji koje su janezi uspjesno sprijecili...ali ta godina 1989 godina je i godina kada slovenci otvoreno ulaze u sukob sa milosevicem,jna i otvoreno se svrstavaju na starnu alabanca...sto se tice hrvatske i u njoj pocinje gunđanje protiv milosevica i njegove represiej na kosovu ali sa zadrskom..po sistemu piskio kakio...suvar je pokusao sa jacim kritiziranjem milosevica i svrstavanjem uz albance prvenstveno u podrsci azemu vllasio ali mu je milosevic priprjetio i suvar se povukao...zbog tog povlacenja dobio je i kritike u hrvatskim tadasnjim medijima bar onom dijelu koji nije bio potpuno pod kontrolom partije kao otv,tjednik danas i nedjeljna dalmacija...sto se tice kosova milosevic ej po tom pitanju bio na vrhuncu i poceo je sa instaliranjem na vlast na kosovu albanske pete kolone poput rahmana morine...sto jos jace izaziva revolt albanaca i oni opet pokrecu u drugoj polovici 1989 val velikih prosvjeda sa nasiljem prvenstveno miloseviceve milicije...u međuvremenu hrvatski i slovenski sup povlaci milicajce sa kosova ali hrvate i slovence jer dio srba iz slovenskog i hrvatskog sup-a zeli dragovoljno ostati na kosovu sto im nije zabranjeno ali im je receno da ce snositi određen vid sankcija...pa jedan dio tih srba prelazi u srbijanski sup i ostaje na kosovu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Ringo10 30/5/2019, 15:41

Jugoslavija je definitivno prestala postojati onoga dana kad je Kadijevic pred Slobom postrojio bivsu Titovu gardu. 
I Titova Garda i Jugovina su tog trenutka postale BIVSE.

DO tada je bila mrcvarena ali je ipak jos egzistirala. Ali tog dana je umrla za sve nesrpske narode.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Leviathan2 30/5/2019, 18:01

vuksadinare wrote:pa sad sipci su bar poznati po onom ako ih prvi ne dirnes nece ni oni tebe...bar je bilo tako prije za danas ne znam..nove generacije...uostalom srbi su ti koji su imali silu u svojim rukama na kosovu i prije devdesetih i poslije...pa sipci su bili ti koji su s ecvrsto drzali bese...dirnes me dirnut cu ja tebe
de ne seri, siptari su uvijek bili jaki u choporu, i prije i poslije,
koja kurceva besa, meni su dali besu da ce me oderat zivog u djakovici kad sam im napravio picvajz, dolazio sam jos nebrojen broj puta u istu birtiju , medju iste siptare al su samo gledali u stranu, popamtili polomljene kosti a gazda bitije je bio veci uvlakac od wc papira, jednom mu je bilo dosta sto je bitija bila demolirana temeljito,  a on je zapoceo, htjeo mi je naplatit kavu koju nisam popio jer je smrdila po sredstvu za pranje sudja,
ponudio sam im cak kad su dali besu da saberu sve koje znaju iz djakovice i okolice, ja cu pozvat samo mog brata pa da se ogledamo

_________________
Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Leviathan2 30/5/2019, 18:07

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Serbia Strong wrote:


Pa ih je njen otac u sred sudnice pobio kao pseta...
Samo jednog.


"Drugom osta život ka o koncu
potrefi se greška u tetejcu
u cijevi osta čaurica
te se spasi krvavi ubica..."
evo malo sam citao o tom slucaju...cini mi se da se radi o obostranoj osveti a nekakva zavada prije silovanja i ubojstva traje vec desetljecima prije ovog slucaja...to je mjesano selo..bar bilo tad...jbg...neke zavade plus doza nacinalnog i vatra se pretvori u buktinju
Ma ne pričaj gluposti.

Kakva osveta???

Ubojice malu nisu nikada prije vidjele.

Zaskočili su je dok je išla kroz šumu roditeljima,nakon što je izašla iz busa. Studirala je.

O čemu ti pričaš???

Samo da obraniš svoje Arnaute.
ne branim ja albance...a nisam bas cuo za ovaj slucaj i nemam toliko informacija..vec ono sto sam procitao..vidim da si ti upuceniji..velim svasta se pisalo tada bilo takvo vrijeme..svako ima svoju verziju..poznnavali su se..te s enisu poznavali..kao i u svim slicnim situacijama
siptari su dole sistemaski silovali srpkinje jer je projekt velike abanije i etnicki cistog kosova dugo u opticaju, srbi kojima su se djeca nasla na meti su prodavali kuce i imanja i selili u srbiju
siptari jesu placali masnu lovu za imanja al svaka kuca koja je presla u siptarske ruke je bila kuca manje u srbskim rukama,
ja nisam vidio iskvarenijeg naroda od siptara, eventualno sandzacki muslimani, cak su i rumunji casni kad ih poredis s njima a zajebali bi vlastitog oca i prodali vlastitu majku

_________________
Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Guest 30/5/2019, 18:15

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 F5bc1d10


Samo jako sa stokom... Basketball

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by darth_vader 30/5/2019, 18:23

A da prestanete tu nama kmečati i krenete, već jednom u oslobođenje Kosova?  :coffee
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Guest 30/5/2019, 19:05

jasambrend wrote:A da prestanete tu nama kmečati i krenete, već jednom u oslobođenje Kosova?  :coffee

Kada ode bondstil... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 20:24

Leviathan2 wrote:
vuksadinare wrote:pa sad sipci su bar poznati po onom ako ih prvi ne dirnes nece ni oni tebe...bar je bilo tako prije za danas ne znam..nove generacije...uostalom srbi su ti koji su imali silu u svojim rukama na kosovu i prije devdesetih i poslije...pa sipci su bili ti koji su s ecvrsto drzali bese...dirnes me dirnut cu ja tebe
de ne seri, siptari su uvijek bili jaki u choporu, i prije i poslije,
koja kurceva besa, meni su dali besu da ce me oderat zivog u djakovici kad sam im napravio picvajz, dolazio sam jos nebrojen broj puta u istu birtiju , medju iste siptare al su samo gledali u stranu, popamtili polomljene kosti a gazda bitije je bio veci uvlakac od wc papira, jednom mu je bilo dosta sto je bitija bila demolirana temeljito,  a on je zapoceo, htjeo mi je naplatit kavu koju nisam popio jer je smrdila po sredstvu za pranje sudja,
ponudio sam im cak kad su dali besu da saberu sve koje znaju iz djakovice i okolice, ja cu pozvat samo mog brata pa da se ogledamo
E moj veber tad si blek stena danasi si smuk :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99110
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by michaellcmacha 30/5/2019, 20:39

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:OVK jeste počinila teške zločine. ALi Šipci su miljenici međunarodne zajednice i nikada neće odgovarati.
Slično kao i mudžosi u BiH.

Sve do jednom, povijesne i geopolitičke promjene se mjere generacijama a ne mjesecima i godinama....

Tako da u sljedećoj turi odoše oni svi niz vodu.
a zašto to ne bi prije njih vrijedilo za tebi simpatične i drage srbe....ako već ko treba otplivati niz vodu na ovim prostorima onda su to prvo srbi pa onda svi ostali.... ako ćemo gledati po raazmjerima zvjerstava prema drugima....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Guest 30/5/2019, 20:52

michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:OVK jeste počinila teške zločine. ALi Šipci su miljenici međunarodne zajednice i nikada neće odgovarati.
Slično kao i mudžosi u BiH.

Sve do jednom, povijesne i geopolitičke promjene se mjere generacijama a ne mjesecima i godinama....

Tako da u sljedećoj turi odoše oni svi niz vodu.
a zašto to ne bi prije njih vrijedilo za tebi simpatične i drage srbe....ako već ko treba otplivati niz vodu na ovim prostorima onda su to prvo srbi pa onda svi ostali.... ako ćemo gledati po raazmjerima zvjerstava prema drugima....

Ako zaboravimo jasenovac i jastrebarsko (logor za decu) npr
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by michaellcmacha 30/5/2019, 20:55

Serbia Strong wrote:
michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:OVK jeste počinila teške zločine. ALi Šipci su miljenici međunarodne zajednice i nikada neće odgovarati.
Slično kao i mudžosi u BiH.

Sve do jednom, povijesne i geopolitičke promjene se mjere generacijama a ne mjesecima i godinama....

Tako da u sljedećoj turi odoše oni svi niz vodu.
a zašto to ne bi prije njih vrijedilo za tebi simpatične i drage srbe....ako već ko treba otplivati niz vodu na ovim prostorima onda su to prvo srbi pa onda svi ostali.... ako ćemo gledati po raazmjerima zvjerstava prema drugima....

Ako zaboravimo jasenovac i jastrebarsko (logor za decu) npr
odi sad tamo na drugu temu pa da vidim hoćeš li se složiti sa mnom.... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Guest 30/5/2019, 20:57

Odustajem brate, sve si u pravu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by michaellcmacha 30/5/2019, 20:57

Serbia Strong wrote:Odustajem brate, sve si u pravu...
a jebemu de poslušaj, mlađi si... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by michaellcmacha 30/5/2019, 21:04

ovo gore je isključivo išlo seronju epikura, koji je otprilike ono najgore što imade u hrvata... a ja se vi za vi ovog gore mog upisa ispravljam i tvrdim da niti jedan narod ne treba plivati niz bilo koju vodu uključujući i vas srbe, bez obzira što je i kako i kada bilo i tko je komu kakvoga zla činio... bilo bi najbolje, nažalost ništa od toga, kad bi mogli iz organizirati miran suživot, i biti jedni prema drugima snošljivi i ako nismo u stanju pomoći da niti ne odmažemo... samo bojim se da to nitko od nas ne bude doživio na generalnoj razini, mada na pojedinačnoj to funkcionira i može funkcionirati....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Guest 30/5/2019, 21:11

michaellcmacha wrote:ovo gore je isključivo išlo seronju epikura, koji je otprilike ono najgore što imade u hrvata... a ja se vi za vi ovog gore mog upisa ispravljam i tvrdim da niti jedan narod ne treba plivati niz bilo koju vodu uključujući i vas srbe, bez obzira što je i kako i kada bilo i tko je komu kakvoga zla činio... bilo bi najbolje, nažalost ništa od toga, kad bi mogli iz organizirati miran suživot, i biti jedni prema drugima snošljivi i ako nismo u stanju pomoći da niti ne odmažemo... samo bojim se da to nitko od nas ne bude doživio na generalnoj razini, mada na pojedinačnoj to funkcionira i može funkcionirati....

Sve iz kuće polazi. Ako se deca budu usmeravala na obrazovanje, pre svega, a u kući ljubavlju, zdravom patriotizmu i tome da je normalno da su ljudi različiti, može se nešto uraditi po tom pitanju.
Iako ne volim onog seronju Ramba Amadeusa, bio je 100% u pravu kada je izjavio kako je nacionalizam tema za ljude sa platom do 300€, kada plata predje 500€ onda počinje da se razgovarabo garedorbi i putovanjima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! - Page 4 Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum