ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Serbinho-3 30/5/2019, 10:43

Stravično... Komandant mi je naredija da držim devojće dok je on siljovaja. Poslje toga, naredija je i na mene da gu siljujem što sam i učinija, svedočio je Ljuan Mazreku.


Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! 1865459_0501sasa-djordjevic-epa_ls




„Komandant OVK je odveja devojčicu maljo sa stranu i na red gi siljovao, na oči ostalih. Drugi je uzeja jedno devojće od deset, jedanaest godine. Ćuo sam da je boljno vrištalja, a iz gomilju da je neko dozivao: „Kćeri, Jovana!“ Bio gu je to sigurno majka. On mi je naredija da gu ja držim dok je on siljovaja. Poslje toga, naredija je i na mene da gu siljujem što sam i učinija. Vojnici su ćekali na red da i oni siljuju.“
 
Ove monstruozne scene su deo autentičnog svedočenja, sa albanskim izgovorom srpskog jezika, okrivljenog teroriste Ljuana Mazrekua, koji je tokom jula 1998. učestvovao u masakru u Klečki, kada je ubijeno 22 Srba.
 
Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=234&source=politika&loc=https%3A%2F%2Fwww.kurir.rs%2Fvesti%2Fpolitika%2F3259767%2Fnajstravicnija-prica-s-kosova-monstruozno-ceo-ovk-silovao-srpsku-decu-zenama-vadili-oci-sekli-ruke-i-noge&referer=https%3A%2F%2Fwww.kurir
Kompletan tekst o užasima koje su pripadnici terorističke i zločinačke tzv. "oslobodilačke vojske kosova" činili nad nedužnim Srbima opširno pročitajte u današnjem štampanom izdanju KURIRA.




https://www.kurir.rs/vesti/politika/3259767/najstravicnija-prica-s-kosova-monstruozno-ceo-ovk-silovao-srpsku-decu-zenama-vadili-oci-sekli-ruke-i-noge
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26381
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Ringo10 30/5/2019, 11:32

OVK jeste počinila teške zločine. ALi Šipci su miljenici međunarodne zajednice i nikada neće odgovarati.
Slično kao i mudžosi u BiH.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Guest 30/5/2019, 11:34

Neće, dok im ne istekne rok upotrebe... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 11:40

pa sad sipci su bar poznati po onom ako ih prvi ne dirnes nece ni oni tebe...bar je bilo tako prije za danas ne znam..nove generacije...uostalom srbi su ti koji su imali silu u svojim rukama na kosovu i prije devdesetih i poslije...pa sipci su bili ti koji su s ecvrsto drzali bese...dirnes me dirnut cu ja tebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Guest 30/5/2019, 11:42

vuksadinare wrote:pa sad sipci su bar poznati po onom ako ih prvi ne dirnes nece ni oni tebe...bar je bilo tako prije za danas ne znam..nove generacije...uostalom srbi su ti koji su imali silu u svojim rukama na kosovu i prije devdesetih i poslije...pa sipci su bili ti koji su s ecvrsto drzali bese...dirnes me dirnut cu ja tebe


Da, da. Svakako. Gde god i kada god su negde, a u gomili su-kidišu kao lešinari na tebe. Odlično ih znam...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 11:42

..inace uvijek sam volio pratiti tu politicku situaciju na kosovu jos kao mladac i u jugi...fakat sam imao respect prema albancima koji se nisu dali tako mlatiti od tadasnje slobine milicije...za razliku do svih drugih..ako cemo posteno...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 11:45

Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:pa sad sipci su bar poznati po onom ako ih prvi ne dirnes nece ni oni tebe...bar je bilo tako prije za danas ne znam..nove generacije...uostalom srbi su ti koji su imali silu u svojim rukama na kosovu i prije devdesetih i poslije...pa sipci su bili ti koji su s ecvrsto drzali bese...dirnes me dirnut cu ja tebe


Da, da. Svakako. Gde god i kada god su negde, a u gomili su-kidišu kao lešinari na tebe. Odlično ih znam...
ne znam..mi smo u kvartu bivsem imali par familija albanskih koji su imali radnje u kvartu...nitko niej imao nekih problema od njih..znam samo za jednu tucu u kvartu između albanaca i loklanih mangupa..koja je nastala jer je jedan lokalni mangup pripit sakom udario sina od vlasnika slasticarne...onda su se ovi skupili traziti ga ovaj je skupio svoje i bio je fajt...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 11:50

ali isto tako znam da su iz kvarta među prvim dragovoljcima koji su otisli u zng bila tri sipca...a mogli su eskivirati..ocevi su im imali privatne obrte,lovu...jos se nije posteno zakuhalo a evo njih u kvartu sa maskirnim odorama zng-a...jedan je poginuo kod petrinje krajem osmog mjeseca 1991...jedan ej bio ranjen u zapadnoj slavoniji...a treci je nakon zng-a otisao na kosovo u ovk...najbolje sam poznavao ovog sto je bio ranjen kod petrinje..poslije je bio jos jedan put bio ranjen negdje u slavoniji...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by jastreb 30/5/2019, 12:50

vuksadinare wrote:pa sad sipci su bar poznati po onom ako ih prvi ne dirnes nece ni oni tebe    
Ma molim te.

Pa masu silovanja još prije rata po Kosovu i Makedoniji izvodili su upravo Šipci.

Najpoznatiji slučaj bio je onaj kad im nije pošlo za rukom silovati 18-godišnju Branku Đ. onda su je ubili. Na Čakoru planini kod Peći.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Guest 30/5/2019, 12:51

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:pa sad sipci su bar poznati po onom ako ih prvi ne dirnes nece ni oni tebe    
Ma molim te.

Pa masu silovanja još prije rata po Kosovu i Makedoniji izvodili su upravo Šipci.

Najpoznatiji slučaj bio je onaj kad im nije pošlo za rukom silovati 18-godišnju Branku Đ. onda su je ubili. Na Čakoru planini kod Peći.


Pa ih je njen otac u sred sudnice pobio kao pseta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 12:55

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:pa sad sipci su bar poznati po onom ako ih prvi ne dirnes nece ni oni tebe    
Ma molim te.

Pa masu silovanja još prije rata po Kosovu i Makedoniji izvodili su upravo Šipci.

Najpoznatiji slučaj bio je onaj kad im nije pošlo za rukom silovati 18-godišnju Branku Đ. onda su je ubili. Na Čakoru planini kod Peći.
cuj moguce da je i tako bilo..ali realno u ono vrijeme mediji nisi bili skloni albancima i to treba uzeti sa dozom rezerve...propagnda cini cuda...ne kazem da nije bila silovana nego valaj vidjeti sto je tome bio povod...albanci pogotovo prije 30,40,50 godina su najvecim dijelom zivjeli plemenskim obicajem...ja osobno mogu reci da solidno poznajem albance..i da se oni bas na takve akte tesko odlucju cisto radi tog plemenskog nacina zivota..tj cast i obraz obitelji...plus besa...ako je mozda netko iz obitelji ove zrtve nesto napravio bekom clanu ili clanoviam iz albanske obitelji ovaj slucaj s emoze staviti i pod 'besu' plus pogotovo ako se radi o nealbancima gdje u besi daju jos veci ton svireposti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by epikur37 30/5/2019, 12:58

Ringo10 wrote:OVK jeste počinila teške zločine. ALi Šipci su miljenici međunarodne zajednice i nikada neće odgovarati.
Slično kao i mudžosi u BiH.

Sve do jednom, povijesne i geopolitičke promjene se mjere generacijama a ne mjesecima i godinama....

Tako da u sljedećoj turi odoše oni svi niz vodu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by epikur37 30/5/2019, 12:59

U ostalom albanci uopće nisu niti naša slavenska rasa niti naša kršćanska vjera...i točno se vidi da je to posve drugi narod.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 13:00

epikur37 wrote:U ostalom albanci uopće nisu niti naša slavenska rasa niti naša kršćanska vjera...i točno se vidi da je to posve drugi narod.
20% albanaca su krscani...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 13:00

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:U ostalom albanci uopće nisu niti naša slavenska rasa niti naša kršćanska vjera...i točno se vidi da je to posve drugi narod.
20% albanaca su krscani...
drugo imas dio slavena muslimana
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Guest 30/5/2019, 13:09

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:U ostalom albanci uopće nisu niti naša slavenska rasa niti naša kršćanska vjera...i točno se vidi da je to posve drugi narod.
20% albanaca su krscani...
 
U Albaniji da, na kosovu su ugl. mudžosi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 13:12

Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:U ostalom albanci uopće nisu niti naša slavenska rasa niti naša kršćanska vjera...i točno se vidi da je to posve drugi narod.
20% albanaca su krscani...
 
U Albaniji da, na kosovu su ugl. mudžosi...
to je jedan te isti narod...pa govorim u globalu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Guest 30/5/2019, 13:13

vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:U ostalom albanci uopće nisu niti naša slavenska rasa niti naša kršćanska vjera...i točno se vidi da je to posve drugi narod.
20% albanaca su krscani...
 
U Albaniji da, na kosovu su ugl. mudžosi...
to je jedan te isti narod...pa govorim u globalu


Samo što kod šiptara religija ne igra neku ulogu, kod njih je albanska nacija br.1. Ostalo je sve nebitno. Pagansko pleme...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by vuksadinare 30/5/2019, 13:18

Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:U ostalom albanci uopće nisu niti naša slavenska rasa niti naša kršćanska vjera...i točno se vidi da je to posve drugi narod.
20% albanaca su krscani...
 
U Albaniji da, na kosovu su ugl. mudžosi...
to je jedan te isti narod...pa govorim u globalu


Samo što kod šiptara religija ne igra neku ulogu, kod njih je albanska nacija br.1. Ostalo je sve nebitno. Pagansko pleme...
pa dobro ni kod vas nesto religija nije predstavljala ulogu tamo do 1990-tih...inace opcepoznato je da vam je crkva drzavna vise nego svjetovna... pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99005
2015-09-08


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Guest 30/5/2019, 13:21

vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
Serbia Strong wrote:
vuksadinare wrote:
20% albanaca su krscani...
 
U Albaniji da, na kosovu su ugl. mudžosi...
to je jedan te isti narod...pa govorim u globalu


Samo što kod šiptara religija ne igra neku ulogu, kod njih je albanska nacija br.1. Ostalo je sve nebitno. Pagansko pleme...
pa dobro ni kod vas nesto religija nije predstavljala ulogu tamo do 1990-tih...inace opcepoznato je da vam je crkva drzavna vise nego svjetovna... pirat


Pa svakome je danas državna svetovna i sekularna, ako izuzmemo one bliskoistočne i afričke vukojebine.

A bitnu razliku imaš, između nas i šiptara-mi smo svi pravoslavci, a oni su mnogoverci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge! Empty Re: Ceo OVK silovao srpsku decu! Ženama vadili oči, sekli ruke i noge!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum