ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom - Page 5 Empty Re: Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom

Post by RayMabus 30/5/2019, 14:03

RayMabus wrote:Najlakše je reč ja oću lika koji ima para. Pa eto ti nađi ga. A vrime ide. Nać će kurac. Život je posere kasnije. One će mudrovat šta bi one tile.

Meni se to zgadilo pa san se lipo povuka. Šta me brige ionako vole starije situirane a jja san odavno situiran i mogu bit samo još više jer ću radit još stanova kad mi se bude dalo.

Sad iman kuću i poviše dva stana. Sad rodica rodit pa njoj da taj veći za relativno mali najam pa nek uživa s mužen i diteton.

Nisan ja škrt nego neće mene nitko pravit budalon i onda će mi one pametovat kako bi ona princa na bijelom konju.
U scinetologiji ti je pravilno ovo

Biti raditi imati

Ćin ona gleda tko ima para to je imati

Kad se to potroši onda rastava

A u biti je prvo biti a ne imati jer dvoje ljudi koji se vole radi toga šta jesu će raditi i imati

Zato ti ja te sve Ja bi se udala radi para , samo odjeben.

To su glupaće

RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom - Page 5 Empty Re: Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom

Post by RayMabus 30/5/2019, 14:08

prckov wrote:
RayMabus wrote:Najlakše je reč ja oću lika koji ima para. Pa eto ti nađi ga. A vrime ide. Nać će kurac. Život je posere kasnije. One će mudrovat šta bi one tile.

Meni se to zgadilo pa san se lipo povuka. Šta me brige ionako vole starije situirane a jja san odavno situiran i mogu bit samo još više jer ću radit još stanova kad mi se bude dalo.

Sad iman kuću i poviše dva stana. Sad rodica rodit pa njoj da taj veći za relativno mali najam pa nek uživa s mužen i diteton.

Nisan ja škrt nego neće mene nitko pravit budalon i onda će mi one pametovat kako bi ona princa na bijelom konju.
opet vozis suplju
jes to pijan
Nisan. Samo ti objašnjavan kako imaju loš pogled na ekonomiju u braku kad na prvo mjesto stavljaju imati a ne biti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom - Page 5 Empty Re: Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom

Post by RayMabus 30/5/2019, 14:12

One su sve napravile listu Šta one oče ?

A šta ja oču to te ne zanima jel tako ?

E pa vidiš odjebi jel očito je da si malo žešći ego trip koji se umislio da je tvoja pička vrijednija od nečijeg kurca.

To su debili od ženskih , odjebeš ih i onda za par godina panika pa il neudana il prvu budalu koji naiđe imao il neimao para jer ide biološki sat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom - Page 5 Empty Re: Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom

Post by RayMabus 30/5/2019, 14:17

RayMabus wrote:One su sve napravile listu Šta one oče ?

A šta ja oču to te ne zanima jel tako ?

E pa vidiš odjebi jel očito je da si malo žešći ego trip koji se umislio da je tvoja pička vrijednija od nečijeg kurca.

To su debili od ženskih , odjebeš ih i onda za par godina panika pa il neudana il prvu budalu koji naiđe imao il neimao para jer ide biološki sat.
A s kretenima netriba imat posla. Zato ih ja ima već deset godina ne jeben jer je to mateijaharna imperija di one uvode svoja pravila. Sad in je pravilo da svi moraju imat para da bi ih one pogledale.

Aj ti odjebi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom - Page 5 Empty Re: Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom

Post by prckov 30/5/2019, 14:27

RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:Ajde nemoj me zajebavat. Ugrist ću te.
niko te ne zajebava
otkud ti 
Pa jeden meso dovoljno. Zube šta mislin napravit ću napravit. To samo keširaš i čovik ti napravi šta ti kažeš.
:tu
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom - Page 5 Empty Re: Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom

Post by RayMabus 30/5/2019, 14:36

Ima jedno pravilo koje kaže :

Kad je igra preteška Thethan je napušta

Thethan je osoba

Ja kad san vidija matrijaharnu imperiju prije deset godina i utvrdija di živin napustija san tu igru ( druga dinamika , sex i kreiranje djece )

Sinoć san lipo naša link s hrpon serija s prevodom , sad ću gledat zombije , gledan kako užicat play station u prijatelja da odigran jednu western igricu

U mom životu žena nema

Kad igra postane preteška Thethan je napušta
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom - Page 5 Empty Re: Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom

Post by RayMabus 30/5/2019, 14:40

Iden gledat zombije , lipo san ispod dekice i nikakve žene u mom životu ne postoje niti će jer san ja tu igru odavno napustija i nemislin se vraćat više


Link na serije koga zanima


https://vipserije.com/serije/the-walking-dead/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom - Page 5 Empty Re: Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom

Post by kaya 30/5/2019, 16:54

prckov wrote:
kaya wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:Ajde nemoj me zajebavat. Ugrist ću te.
niko te ne zajebava
otkud ti 
Pa jeden meso dovoljno. Zube šta mislin napravit ću napravit. To samo keširaš i čovik ti napravi šta ti kažeš.
Nemoj samo zaboraviti poslati rtg nalaz dr prcku da da svoje misljenje.
reci kajo sta te muci
mozda ti mogu pomoc  :D
Naravno da mozes macak
Samo nestani kad me vidis
Hvala ti :)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom - Page 5 Empty Re: Kad žena ostavlja: 10 razloga zbog kojih će rešiti da vam kaže zbogom

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum