ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru

Go down

Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru Empty Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru

Post by jastreb 29/5/2019, 07:43

https://www.dnevno.hr/magazin/video-sok-drazen-zecic-se-povlaci-s-estrade-zauvijek-zavrsava-karijeru-1316903/
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru Empty Re: Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru

Post by darth_vader 29/5/2019, 07:45

Fala kurcu. Jedan zavijač manje...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru Empty Re: Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru

Post by jastreb 29/5/2019, 07:46

hehehe.

Uvidio je da je taj zečićevsko-grdovićevski koncept završio svoje.

Matko Jelavić i Stavros uništili su hrvatsku zabavnu glazbu i poseljačili je. 

A Severina i Magazin sa sve Huljićem i Rozgama stvorili su novi pravac koji prolazi kod raje.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru Empty Re: Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru

Post by jastreb 29/5/2019, 07:48

Također mislim da su hrvatsku zabavnu muziku ljudima totalno zgadili i tzv najbolji radio i tzv najbolja domaća glazba.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru Empty Re: Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru

Post by vuksadinare 29/5/2019, 07:50

zecic se ne povlčaci zbog toga vec bolesti...nekidan sam ga gledao na lijepom nasom u policniku...i nije mi izgledao fizicki dobro
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru Empty Re: Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru

Post by catabbath 29/5/2019, 08:47

vuksadinare wrote:zecic se ne povlčaci zbog toga vec bolesti...nekidan sam ga gledao na lijepom nasom u policniku...i nije mi izgledao fizicki dobro


O groblje groblje ti bašto šarena
U te se siju najlepša sjemena
Siju se siju ali nikad ne niču
Grobari sjeme duboko zadrču
Siju se siju ali nikad ne niču
Grobari sjeme duboko zadrču
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12406
2015-08-22


Back to top Go down

Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru Empty Re: Dražen Zečić se povlači sa estrade i završava karijeru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum