ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAKAO NA ZEMLJI: PRIČA O GOLOM OTOKU (foto, video...)

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

PAKAO NA ZEMLJI: PRIČA O GOLOM OTOKU (foto, video...)  - Page 2 Empty Re: PAKAO NA ZEMLJI: PRIČA O GOLOM OTOKU (foto, video...)

Post by Guest 25/5/2019, 00:05

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
kaya wrote:
vuksadinare wrote:
kaya wrote:
Ha cuj, da se mene pita ja bi ga opet otvorila. I komplet pokupila sabor, a i sire, zemljaka ti gradonacelnika prvog i cijelu mu mrezu. 
Obuhvacen bi bio doslovno svaki akter u politici i pravosudu ovoga rezima a i sire, i familiju bi im pokupila .. ajd svi na goli.. pa da. To bi bila prava diktatura.
....jedini koji tako nesto moze ostavriti je-glasnovic pirat ..dovoljno ej lud...ovi svi drugi bi im izgradili zatvor ala hotel a kategorije pirat
A ha, bio bi im hotel, hrana self service, sto uhvatis rukom u moru. 
Samo ne znam kapacitet jer bi s familijom bili tamo, i zene i djeca, svi. To je po meni jedno ipak 100 000 jedinki. Dobro racunam da ne bi dugo pa bi oslobadali  mjesta..

e vidiš Kayo da si i ti ipak na kraju došla na mojih 100 000 rvata i rvatica koje se MORA smaknuti fizički jer drukčije oni sami na miran način neće otići, da bi ova napaćena zemlja, da zemlja, neću reći država jer to nije država nego hrpa kriminalaca poturica, uhljeba, veleizdajnika i klerofašističko udbaškog otpada.
tupsone... forumsku ideju o dezintegraciji 30 000 štetnika u ovoj državi sam ja iznio još na net.hr forumu, ali u tim odabranima bi bila tvoja ološarska malenkost i to po više osnova... tak da ti je bolje da ne zazivaš nešto što bi te moglo koštati tog tvog bijednog ološarskog života... ;)

ma ti si običan psihopatski ker kvartovski drkadžija zaposlen u SUP-u. pseto koje mijenja gospodara koji ga hrani. prije te hranila SFRJ pa si bio milicionersko jugo pseto sad te hrane ustaše klerofašisti pa si ustaško pseto. da sutra ponovo dođe Tito ti bi prvi vikao i lajao ŽIVIO TITO ŽIVJELA PARTIJA!

ajd fak off. znaš što ameri kažu o vama rvatima i kako vas zovu? zovu vas JUNKYARD DOGS.

Guest
Guest


Back to top Go down

PAKAO NA ZEMLJI: PRIČA O GOLOM OTOKU (foto, video...)  - Page 2 Empty Re: PAKAO NA ZEMLJI: PRIČA O GOLOM OTOKU (foto, video...)

Post by T. 25/5/2019, 00:13

kaya wrote:
Eroo wrote:Reka bi bivši predsjednik: - Bili su izdajice i zaslužili su kaznu!  :D
I on bi bio tamo bez brige.
Obojica...👍
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum