ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Google prekida odnose sa Huaweijem

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by Leviathan2 20/5/2019, 20:43

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Yoda kuži ekonomiju , bar koliko ja vidin. On kao i svaki ekonomista teži ukidanju carina i poreza no svijet je geoekonomija i geopolitika.
ovdje sam na strani Trumpa da se Kinezima opizde carine i porezi i zabrani trgovanje u USA(ne u RH, za RH sam neka Kinezi slobodno prodaju jer u RH mi nemamo te probleme sa Kinezima koje imaju Ameri, nas Kinezi ne varaju kao Amere jer smo im nebitni ) jer Kinezi jednostavno nedaju najvećim USA korporacijama zadnjih 15godina da uopće posluju u Kini.

Čitam po internetu da su Ameri trebali reagirati ovako prije 15godina kada su Kinezi počeli zabranjivati google pa facebook, pa youtube itd.. evo u Kini je i jebeni skype zabranjen. 

pazi nemaju skype, whatsapp,viber,facebook,twiter, banirali su 2014 istamgram radi slika prosvjeda, uber su likvidirali, nemaš youtube, nemaš gmail račun, adio..evo ti carine i porezi.. dok ne dozvoliš američkim korporacijama jednaka prava .. do tada neka izvoze u rusiju i erdoganovu tursku
hehehehe, bolno za kineze al bogme bi moglo bit jako bolno i za amere
ameri su bili sila i da su to napravili prije 10 godina, bili bi u velikoj prednosti
sad, pa mislim da se mogu jebat, 
rekao sam ja, hijene su manje od slona al ga pojedu, svaka baci griz i ode slon
tako i amerika, griz od ovamo, griz od otamo i ode amerika u 3 picke materine
jos ih jedino spasava petrodolar al i to su poceli gristi,  a ako kinezi rasprodaju obveznice, americke, ode dolar u 3 picke materine, i jos nek proglase izracun u trgovini u eurima il juanima il kunama
trumpiki ostaje jedina solucija da ih napadne njukovima

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by AssadNaPodmornici 20/5/2019, 20:43

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Yoda kuži ekonomiju , bar koliko ja vidin. On kao i svaki ekonomista teži ukidanju carina i poreza no svijet je geoekonomija i geopolitika.
ovdje sam na strani Trumpa da se Kinezima opizde carine i porezi i zabrani trgovanje u USA(ne u RH, za RH sam neka Kinezi slobodno prodaju jer u RH mi nemamo te probleme sa Kinezima koje imaju Ameri, nas Kinezi ne varaju kao Amere jer smo im nebitni ) jer Kinezi jednostavno nedaju najvećim USA korporacijama zadnjih 15godina da uopće posluju u Kini.

Čitam po internetu da su Ameri trebali reagirati ovako prije 15godina kada su Kinezi počeli zabranjivati google pa facebook, pa youtube itd.. evo u Kini je i jebeni skype zabranjen. 

pazi nemaju skype, whatsapp,viber,facebook,twiter, banirali su 2014 istamgram radi slika prosvjeda, uber su likvidirali, nemaš youtube, nemaš gmail račun, adio..evo ti carine i porezi.. dok ne dozvoliš američkim korporacijama jednaka prava .. do tada neka izvoze u rusiju i erdoganovu tursku

To ti je državna intervencija, zašto SAD jednostavno ne čekaju da ovi sami propadnu od sebe i da ih smrvi nevidljiva ruka :D
jebiga sada ameri neće imati huawei i druge kineske firme
trumpova ruka pleska 

zato mi u EU imamo sve :tu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by epikur37 20/5/2019, 20:44

Leviathan2 wrote:
epikur37 wrote:
Leviathan2 wrote:
epikur37 wrote:
Leviathan2 wrote:
al ga ti lupetas jebote slobodna trgovina
jos pusis te mantre o nevidljivoj ruci
malo ima slobodne trgovine a malo nema, de se odluci
jel shvacas uopce koji kurac pises, 
zakurac ti skola iz ekonomije
trgovina je po svom izvornom principu varanje i svaki sporazum kao takav je samo sporazum o uvjetima koji su uvijek povoljniji za jednu stranu


Hebi ga, ekonomija je na studiju posebice od 90-ih indoktrinirana neoliberalizmom...tako da i proizvodi takve ekonmiste...sad im se sistem poremetio .

Jednu takvu sam ekonomisticu oženio u zegeju završila, ali nema slobodna trgovina...ja joj fino s filozofske i naravne strane pojašnjavam kako stvari idu al jaba :D
sto skolstvo zajebe to ni 10 foruma ne ispravi,ovom jodi nemos objasnit da imaju samo crne i bjele obce, da zelene i roza ne postoje

Svatko je dijete svog vremena....

Oni su formirani u doba liberalnog kraja povijesti, trijumfa amerike i slobode tržišta...sad se pomalo počinju osjećati kao komunisti koncem 80-ih...propada im sustav.
ouch
ocel plakat na grobu slobodnog trzista ;D

je kurac, samo će preobući majicu kao i komunajre 90-ih :D

evo vidiš sad nas prozivaju liberalima a oni su odjednom za regulaciju ;)

jednom udbaš uvijek udbaš :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by Leviathan2 20/5/2019, 20:45

epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Yoda kuži ekonomiju , bar koliko ja vidin. On kao i svaki ekonomista teži ukidanju carina i poreza no svijet je geoekonomija i geopolitika.
ovdje sam na strani Trumpa da se Kinezima opizde carine i porezi i zabrani trgovanje u USA(ne u RH, za RH sam neka Kinezi slobodno prodaju jer u RH mi nemamo te probleme sa Kinezima koje imaju Ameri, nas Kinezi ne varaju kao Amere jer smo im nebitni ) jer Kinezi jednostavno nedaju najvećim USA korporacijama zadnjih 15godina da uopće posluju u Kini.

Čitam po internetu da su Ameri trebali reagirati ovako prije 15godina kada su Kinezi počeli zabranjivati google pa facebook, pa youtube itd.. evo u Kini je i jebeni skype zabranjen. 

pazi nemaju skype, whatsapp,viber,facebook,twiter, banirali su 2014 istamgram radi slika prosvjeda, uber su likvidirali, nemaš youtube, nemaš gmail račun, adio..evo ti carine i porezi.. dok ne dozvoliš američkim korporacijama jednaka prava .. do tada neka izvoze u rusiju i erdoganovu tursku

To ti je državna intervencija, zašto SAD jednostavno ne čekaju da ovi sami propadnu od sebe i da ih smrvi nevidljiva ruka :D
nevidljiva ruka prespora, oduzilo se
a ne kuzi joda da su ameri dali kinezima povlasteni polozaj u trgovini zbog toga da se u kini stvori takozvana srednja liberalna klasa i da se kina jednostavno razvali sama od sebe,  al kinezi nijesu bili glupi ko rusi i nisu zagrizli

_________________
Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by Leviathan2 20/5/2019, 20:48

epikur37 wrote:
Leviathan2 wrote:
epikur37 wrote:
Leviathan2 wrote:
epikur37 wrote:


Hebi ga, ekonomija je na studiju posebice od 90-ih indoktrinirana neoliberalizmom...tako da i proizvodi takve ekonmiste...sad im se sistem poremetio .

Jednu takvu sam ekonomisticu oženio u zegeju završila, ali nema slobodna trgovina...ja joj fino s filozofske i naravne strane pojašnjavam kako stvari idu al jaba :D
sto skolstvo zajebe to ni 10 foruma ne ispravi,ovom jodi nemos objasnit da imaju samo crne i bjele obce, da zelene i roza ne postoje

Svatko je dijete svog vremena....

Oni su formirani u doba liberalnog kraja povijesti, trijumfa amerike i slobode tržišta...sad se pomalo počinju osjećati kao komunisti koncem 80-ih...propada im sustav.
ouch
ocel plakat na grobu slobodnog trzista ;D

je kurac, samo će preobući majicu kao i komunajre 90-ih :D

evo vidiš sad nas prozivaju liberalima a oni su odjednom za regulaciju ;)

jednom udbaš uvijek udbaš :D
da,  sjecam se jedne storije iz drugog svjeckog, kako bi naisla koja vojska, ustase partizani il domobrani on je mjenjao ukrasenje kuce i ornamentistiku :)
jedan dan bila magla pa nije vidio koji su tocno, i izgorjela kuca :D
imao je srecu da mu se neki lik smilovao zbog djece inace bi ostao i bez glave :D

_________________
Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by melkior 20/5/2019, 20:51

:_|  Ja sam znao da će sve otići k vragu kad je Daenyris Targyrien spržila civile u Kraljevom Grudobranu  :(  Rekao sam odmah, sad će Google zabranit koristit svoje aplikacije Huaweiu  :cry  

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 223128


Daenerys Targaryen, moja jedina ljubavi, sprži me vrelinom svog klitorisa  :google :kavez
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by RayMabus 20/5/2019, 20:55

melkior wrote::_|  Ja sam znao da će sve otići k vragu kad je Daenyris Targyrien spržila civile u Kraljevom Grudobranu  :(  Rekao sam odmah, sad će Google zabranit koristit svoje aplikacije Huaweiu  :cry  

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 223128


Daenerys Targaryen, moja jedina ljubavi, sprži me vrelinom svog klitorisa  :google :kavez
Koji si ti romatičar. Platit ću ti ja kurvu da se skineš s tog filma i uzdizanja smrdljivica u nebesa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by melkior 20/5/2019, 21:02

RayMabus wrote:
melkior wrote::_|  Ja sam znao da će sve otići k vragu kad je Daenyris Targyrien spržila civile u Kraljevom Grudobranu  :(  Rekao sam odmah, sad će Google zabranit koristit svoje aplikacije Huaweiu  :cry  

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 223128


Daenerys Targaryen, moja jedina ljubavi, sprži me vrelinom svog klitorisa  :google :kavez
Koji si ti romatičar. Platit ću ti ja kurvu da se skineš s tog filma i uzdizanja smrdljivica u nebesa.
Ono što ti ne razumiješ jest da muškarce privlači ženama prije svega igra i opasnost. A opasne žene na položaju moći s erotskim potencijalom su jebeni izazov za igru i opasnost...Ponizne i pokorne su dosadne, zamisli Sansu Stark u krevetu, nigdje vatre, nigdje strasti. Za jebačinu do smrti je najbolja škorpija, ne znaš hoće li ti otkinut glavu il´ ti se nasadit na kurac  :mazo
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by RayMabus 20/5/2019, 21:08

Razumin ja to jako dobro. Zato me i zainteresirala jedna koja je oteta od vanzemaljaca. Štaviše ona je meni prva bacila signale a ja odgovorio.

Oladi sine. Nemoš s njima tako kako ti misliš.

Postoje pravila u komunikaciji. Šta si otvoreniji to ti je gore. Tu san se ja zajeba jer san tija bit fer pa me izvozala pa san joj reka da iman par stanova pa je onda ona pucala po šavu.

Pravilo komunikacije ti je da strana koja ne želi komunicirati je uvijek zanimljiva ovoj drugoj strani koja to oće.

Samo ih ignoriraj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by RayMabus 20/5/2019, 21:14

To mi se samo jedan put desilo i to s njom. Ona meni slala poruke i te šeme. I sad kako smo bili u istim vodama ja konta ona kuži i ja se previše otvorijo.

Zajeb.

Onda otvorio druge karte a to su stanovi. Onda je sve skužila al kasno jer se ja ne želim nekoga tko je s menom radi zidov nego radi mene.

Glupača.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by melkior 20/5/2019, 21:14

RayMabus wrote:Razumin ja to jako dobro. Zato me i zainteresirala jedna koja je oteta od vanzemaljaca. Štaviše ona je meni prva bacila signale a ja odgovorio.

Oladi sine. Nemoš s njima tako kako ti misliš.

Postoje pravila u komunikaciji. Šta si otvoreniji to ti je gore. Tu san se ja zajeba jer san tija bit fer pa me izvozala pa san joj reka da iman par stanova pa je onda ona pucala po šavu.

Pravilo komunikacije ti je da strana koja ne želi komunicirati je uvijek zanimljiva ovoj drugoj strani koja to oće.

Samo ih ignoriraj.
Nietzsche je rekao: kad ideš ženi, ponesi bič. Jedna od njegovih lucidnijih izjava  :tu Ali bedasto je bičem dresirati domaću mačku, bičem se dresiraju lavovi.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by RayMabus 20/5/2019, 21:16

RayMabus wrote:To mi se samo jedan put desilo i to s njom. Ona meni slala poruke i te šeme. I sad kako smo bili u istim vodama ja konta ona kuži i ja se previše otvorijo.

Zajeb.

Onda otvorio druge karte a to su stanovi. Onda je sve skužila al kasno jer se ja ne želim nekoga tko je s menom radi zidov nego radi mene.

Glupača.
No skupu je cijenu platila

Lova san je četiri godine dok joj nisan napravija ovo :

https://www.google.com/search?q=hakerica+marina&oq=hakerica+marina&aqs=chrome..69i57.4480j1j4&client=ms-android-droi&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Ti ćeš zajebavat momke okolo. Dašta ćeš.

Naletila si ti mala moja na Asthar komandu.

Fer likovi puni znanja al gaze govna
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by RayMabus 20/5/2019, 21:24

melkior wrote:
RayMabus wrote:Razumin ja to jako dobro. Zato me i zainteresirala jedna koja je oteta od vanzemaljaca. Štaviše ona je meni prva bacila signale a ja odgovorio.

Oladi sine. Nemoš s njima tako kako ti misliš.

Postoje pravila u komunikaciji. Šta si otvoreniji to ti je gore. Tu san se ja zajeba jer san tija bit fer pa me izvozala pa san joj reka da iman par stanova pa je onda ona pucala po šavu.

Pravilo komunikacije ti je da strana koja ne želi komunicirati je uvijek zanimljiva ovoj drugoj strani koja to oće.

Samo ih ignoriraj.
Nietzsche je rekao: kad ideš ženi, ponesi bič. Jedna od njegovih lucidnijih izjava  :tu Ali bedasto je bičem dresirati domaću mačku, bičem se dresiraju lavovi.
Samo ih odjebi.

Pravilo komunikacije ti je da ona strana koja ne želi komunicirati je uvijek u prednosti.

To se meni samo jedan put desilo u životu i to jer san stvarno mislija da ženska kuži pošto je u tin vodama.

Sve su ti one glupače.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by RayMabus 20/5/2019, 21:28

I nemoj sad zlouporabit ovaj podatak o komunikaciji koji san ti dao. Ja ga znam od svoje 21 godine.

Zato ja pokušavan odma davati odgovore tko god me nešto pita. Ne manipuliran ljudima.

Iman ja puno znanja. Puno više nego šta netko misli
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by RayMabus 20/5/2019, 21:30

Taj san ti podatak da pošto vidin da si romatičar. Zaljubit ćeš se u neku i onda otvorit.

Nemoj. Igraj igrice. Ignoriraj je malo. Nek dođe sama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by RayMabus 20/5/2019, 21:34

A inače tu ti žensku Yoda zna. Sam je reka jednom da je ženska frejk.

Informatički faks.

Ja san njoj zapiva jer san ja general GF.

Nitko tko surađuje s greys otmičarima neće imat milosti kod mene.

Ili si za greyse ili si za federsciju slobodnih planeta.

No mrsy

Nema milosti.

Gazi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by melkior 20/5/2019, 21:36

RayMabus wrote:Taj san ti podatak da pošto vidin da si romatičar. Zaljubit ćeš se u neku i onda otvorit.

Nemoj. Igraj igrice. Ignoriraj je malo. Nek dođe sama.
Teško ja mogu protiv vlastite prirode:

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 68283394-pisces-fish-zodiac-sign-vector-illustration-icon
Onda bolje biti sam.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by RayMabus 20/5/2019, 21:39

melkior wrote:
RayMabus wrote:Taj san ti podatak da pošto vidin da si romatičar. Zaljubit ćeš se u neku i onda otvorit.

Nemoj. Igraj igrice. Ignoriraj je malo. Nek dođe sama.
Teško ja mogu protiv vlastite prirode:

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 68283394-pisces-fish-zodiac-sign-vector-illustration-icon
Onda bolje biti sam.
Dobar si dečko. Pametan. Samo ti pomažen da sam sebe ne zasereš ako se zaljubiš.

Kod mene je bilo to no onda mi je rekla da je ona prija s Greysima a onda je meni tlak skločio sto na sat.

Zaklat i tebe i njij i tajnu vladu i Drakoe.

Reka san joj oči izvadit priko mobitela.

Jebi ti mater i svi oni skupa.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by RayMabus 20/5/2019, 21:43

Smeće obično

Greysi su programirani od jačih vanzemaljaca , zato kad su je oteli onda su se ti mali greysi sprijatelji s njom

Ubij se i ti i oni

Ubij se smeče jedno

To bi ja napravija da san oni

Ubij se
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by RayMabus 20/5/2019, 21:47

Tila je da shvatin kako su mali Greysi robovi i da su tili našu pomoć

Ne može

Ubijte se

Uzmi pušku i pucaj si u usta

Smeće jedno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by melkior 20/5/2019, 21:58

RayMabus wrote:Tila je da shvatin kako su mali Greysi robovi i da su tili našu pomoć

Ne može

Ubijte se

Uzmi pušku i pucaj si u usta

Smeće jedno
Stockholmski sindrom:

https://hr.wikipedia.org/wiki/Stockholmski_sindrom
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Google prekida odnose sa Huaweijem - Page 6 Empty Re: Google prekida odnose sa Huaweijem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum