ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muka mi je više od sveg tog prenemaganja

Go down

Muka mi je više od sveg tog prenemaganja Empty Muka mi je više od sveg tog prenemaganja

Post by debotoijusto 8/5/2019, 22:29

PREDSJEDNIK Nezavisnog sindikata znanosti i visokog obrazovanja Vilim Ribić izjavio je kako sindikate svi podržavaju, i lijevi i desni, samo ne "ona bedasta strančica koja sebe naziva Pametno". 
Predsjednica stranke Pametno Marijana Puljak odgovorila je na njegovu izjavu na svom Facebook profilu.


"Kaže gospon Ribić da su svi uz njih, i lijevi i desni, "samo ona blesava strančica Pametno nije". E pa čini se kako jedino ta "strančica" ima hrabrosti reći građanima što ih čeka. Jedino se Pametno ne bavi onim najjadnijim i najjeftinijim populizmom u kojem se pred izbore svima sve obećava, a onda poslije gazi obećanja gdje stigne jer to jednostavno nije moguće ispuniti.
Ljudi moji imamo 80% umirovljenika koji svoju mirovinu nisu zaradili već su povlaštene na razne načine, starimo, živimo sve dulje, iz države nam pobjegli svi koji mogu raditi, gospodarstvo je u banani, a vi sad sanjate o tome da je manje raditi, očekujete čuda i to od vlasti koja je do ovog sveg i dovela. Možemo slobodno ići i na referendum da je 47 previše. Evo ja obećajem da ćete u mirovinu sa 47, imat ćete mirovinu 20.000 EUR-a i čim dođemo na vlast stavit ćemo to u Ustav. Ne budite smiješni. Samo vi nastavite vjerovati svima koji vam sad pred izbore povlađuju, to nas je i dovelo do ovog danas "blagostanja". Dobri su vam sad i oni koji su zakon o 67 donosili, a sad ga pljucaju. Dobri su vam i oni koji su ljestve držali lopovima do sada, u svim prošlim vladama, koji su dizali ruke za ovu reformu, a sad je se odriču.

Ma dajte molim vas, muka mi je više od sveg tog prenemaganja. Jedina šansa za bolji život i u starosti i mladosti je bolje gospodarstvo. Izađite na izbore i konačno se riješite korumpirane i klijentelističke vlasti koja radi samo za sebe i svoje uhljebe pa nam konačno možda i krene na bolje", napisala je Puljak.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/puljak-odgovorila-ribicu-muka-mi-je-vise-od-sveg-tog-prenemaganja/2084124.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Muka mi je više od sveg tog prenemaganja Empty Re: Muka mi je više od sveg tog prenemaganja

Post by debotoijusto 8/5/2019, 22:29

Muka mi je više od sveg tog prenemaganja 59632343_10156325935043226_3964325745592893440_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent.fzag2-1
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Muka mi je više od sveg tog prenemaganja Empty Re: Muka mi je više od sveg tog prenemaganja

Post by aben 8/5/2019, 22:51

komunisti, i jedni i drugi

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Muka mi je više od sveg tog prenemaganja Empty Re: Muka mi je više od sveg tog prenemaganja

Post by debotoijusto 8/5/2019, 22:53

aben wrote:komunisti, i jedni i drugi

najgori su furesti u ovo doba , nista ne trose a zahtjevni ka prave platise
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Muka mi je više od sveg tog prenemaganja Empty Re: Muka mi je više od sveg tog prenemaganja

Post by aben 8/5/2019, 22:57

debotoijusto wrote:
aben wrote:komunisti, i jedni i drugi

najgori su furesti u ovo doba , nista ne trose a zahtjevni ka prave platise

nemun pojma, nis ti jo toliko u turizmu;

eno me airbnb blokiro jer sun odbijo ponude za ovo leto..ali ono ča znun da su pametno komunisti jer sun prečito njihov manifest, i da su sindikati kriminalci- jer sun član

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Muka mi je više od sveg tog prenemaganja Empty Re: Muka mi je više od sveg tog prenemaganja

Post by debotoijusto 8/5/2019, 23:04

jos gore , iritiraju a nemas direktne koristi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Muka mi je više od sveg tog prenemaganja Empty Re: Muka mi je više od sveg tog prenemaganja

Post by aben 8/5/2019, 23:07

debotoijusto wrote:jos gore , iritiraju a nemas direktne koristi

jo njih njanci ne vidin,
furešti su ok

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Muka mi je više od sveg tog prenemaganja Empty Re: Muka mi je više od sveg tog prenemaganja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum