ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti'

Go down

Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti' Empty Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti'

Post by vuksadinare 3/5/2022, 09:05

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/kiril-mi-je-20-minuta-preko-zooma-citao-opravdanja-za-rat-a-putin-me-ne-zeli-vidjeti-15192305
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti' Empty Re: Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti'

Post by vuksadinare 3/5/2022, 09:06

..kakav jadac...njegova papinska misija zapravo vise svrhe nema..sve je ulozio u te odnose...ekumene sa rpc,spc trice i kucine a ovi ga odjebali ko zadnjeg klosara...'putin me ne zeli vidjeti'...ahahahaha
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti' Empty Re: Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti'

Post by vuksadinare 3/5/2022, 09:12

ak imas dostojanstva sad kad ti propade sve ono u sto si ulozio daj ostavku tj pivuci se ko benedict..ionako vise pola toga nisi svjestan..stete si napravio na racun toga narocito u katolickoj crkvi u europi...nema kome se nisi ulagivao narocito muslimanima a najvise pravoslavnoj crkvi..'migrante' si blagoslivljo i ljubio im smrdljive noge...i ovo ti je sad jeben udarac..nokaut..povuci se i podaj mjesto onom koji ce doista stiti intetese katolicke crkve narocito u europi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti' Empty Re: Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti'

Post by melkior 3/5/2022, 14:17

Benedikta je Barack Obama natjerao na ostavku jer je CIA imala podatke o pedofilskim i korupcijskim skandalima Kurije, posebno kardinala Bertonea koji je u to vrijeme bio glavni tajnik Sv. Stolice. I ne, nije Benedikt otišao zbog pedofilskih i korupcijskih skandala, već zbog vanjske politike i diplomacije. State Department je vatikansku diplomaciju označio kao prijetnju američkim interesima.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti' Empty Re: Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti'

Post by Guest 3/5/2022, 14:18

Odavno je trebao skužiti i on i oni prije njega da se s tim barbarima ne može raspravljati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti' Empty Re: Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti'

Post by melkior 3/5/2022, 14:35

MDMiridije wrote:Odavno je trebao skužiti i on i oni prije njega da se s tim barbarima ne može raspravljati.
Papa simbolički predstavlja Zapad, a američki predsjednik njega natjera na ostavku kad se sjeti. Papa je kurac od ovce, više od ovce nego od ovna.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti' Empty Re: Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti'

Post by dijagram 3/5/2022, 14:39

Ne znam jel veca stetocina papa il ovaj melkior.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti' Empty Re: Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti'

Post by melkior 3/5/2022, 14:54

dijagram wrote:Ne znam jel veca stetocina papa il ovaj melkior.
Trudim se, mlad sam, ali moram još puno žganaca pojesti  :fuck
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti' Empty Re: Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti'

Post by dijagram 3/5/2022, 15:00

melkior wrote:
dijagram wrote:Ne znam jel veca stetocina papa il ovaj melkior.
Trudim se, mlad sam, ali moram još puno žganaca pojesti  :fuck
:cook
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti' Empty Re: Papa Franjo na sto muka ode ekumena u TPM:'Kiril me muljao a Putin me ne zeli vidjeti'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum