ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu - Page 2 Empty Re: Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu

Post by AssadNaPodmornici 8/5/2019, 11:06

Kinezi investiraju i grade, a forumski liberali/socijalisti će raditi hodočašće u Kumrovec gdje će se klanjati Brozu a Kinezi će prodavati kao Hercegovci zemlju sa obližnjeg briga kao "sveto tlo".. samo business, :tu
kapitalizam :tu

AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu - Page 2 Empty Re: Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu

Post by AlfaOmega 8/5/2019, 16:39

Ali bit će para i za državnu kasu. A i nova radna mista. Znači ni sve tak crno. 
Jedino eto, ne znam može li ta investicija direktno tebi pomoći da nađeš stalni posal ovdi u Hrvatskoj. Ili ćeš ipak pitati svetu kakve su kirije tam kod njega.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu - Page 2 Empty Re: Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu

Post by Ringo10 8/5/2019, 16:52

AlfaOmega wrote:Ali bit će para i za državnu kasu. A i nova radna mista. Znači ni sve tak crno. 
Jedino eto, ne znam može li ta investicija direktno tebi pomoći da nađeš stalni posal ovdi u Hrvatskoj. Ili ćeš ipak pitati svetu kakve su kirije tam kod njega.
Sunac ti žarki, sad kad vam krene crveni turizam i počnu dolazit na hodočašće komunjare sa svih strana svijeta ...

Ja ne znam kako će to nježne ustašoidne duše preživit ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu - Page 2 Empty Re: Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu

Post by debotoijusto 8/5/2019, 19:54

kako to da nisu kupili kucu u veliko trgovisce sa zlatnim slavinama ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu - Page 2 Empty Re: Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu

Post by Guest 8/5/2019, 20:13

mortal wrote:
Yehudim wrote:
mortal wrote:niti nam trebaju Kinezi, još manje Tito
ne znaš što je gore
nek idu u svoju državu, neka tamo grade komunizam


Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu - Page 2 Defibrillator-809447_960_720
nije ti dobro
defibriliraj se
Kinezi su malo brutalniji kapitalisti..Otvaraju i tvornice u svabiji..

Govorio sam ja da Titino nasljedje treba kapitalizirati,ali ne,balkanski ego je prejak..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu - Page 2 Empty Re: Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu

Post by Guest 8/5/2019, 20:14

Ringo10 wrote:
AlfaOmega wrote:Ali bit će para i za državnu kasu. A i nova radna mista. Znači ni sve tak crno. 
Jedino eto, ne znam može li ta investicija direktno tebi pomoći da nađeš stalni posal ovdi u Hrvatskoj. Ili ćeš ipak pitati svetu kakve su kirije tam kod njega.
Sunac ti žarki, sad kad vam krene crveni turizam i počnu dolazit na hodočašće komunjare sa svih strana svijeta ...

Ja ne znam kako će to nježne ustašoidne duše preživit ...
Ne mogu oni prezivjeti nish osim sebea..tako ce i zavrsiti..sami sa sebom.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu - Page 2 Empty Re: Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu

Post by Šandor Winnetou 8/5/2019, 20:30

nadam se da će tamo otvoriti i stomatološke ordinacije za krezube antife, vid kako su ovi lepi, pljunute krezubi antife
Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu - Page 2 CTRTJaEzKmmi5YwU7
Usput neki odjel gerijatrije nije na odmet
Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu - Page 2 Fdpa2rdcYu7cUWvs7

_________________
Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu - Page 2 Empty Re: Kinezi u Hrvatkoj hoće da prave spomen-park Josipu Brozu Titu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum