ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by immortal 22/5/2014, 08:41

http://www.dnevno.hr/vijesti/crna-kronika/123292-danas-objava-presude-josipu-boljkovcu.html

Danas objava presude Josipu Boljkovcu 1_259168

Danas objava presude Josipu Boljkovcu

I dok optužba tvrdi da je tijekom tromjesečnog suđenja neupitno dokazala da je Boljkovac naredio odvođenje i ubojstvo civila, njegova obrana je u završnoj riječi ustvrdila da niti jedan dokaz Boljkovca ne povezuje s tim partizanskim zločinom
Na zagrebačkom Županijskom sudu bit će objavljena presuda prvom hrvatskom ministru unutarnjih poslova, 94-godišnjem Josipu Boljkovcu, kojeg se tereti da je u svibnju 1945. kao šef karlovačkog Odjeljenja za zaštitu naroda (OZNA) naredio uhićenja i likvidaciju 21 civila s područja Duge Rese. I dok optužba tvrdi da je tijekom tromjesečnog suđenja neupitno dokazala da je Boljkovac naredio odvođenje i ubojstvo civila, njegova obrana je u završnoj riječi ustvrdila da niti jedan dokaz Boljkovca ne povezuje s tim partizanskim zločinom.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by immortal 22/5/2014, 08:44

mortal-joint wrote:I dok optužba tvrdi da je tijekom tromjesečnog suđenja neupitno dokazala da je Boljkovac naredio odvođenje i ubojstvo civila, njegova obrana je u završnoj riječi ustvrdila da niti jedan dokaz Boljkovca ne povezuje s tim partizanskim zločinom
tako rade naši sudovi
njima su nasilnici na zaštiti


Last edited by mortal-joint on 22/5/2014, 13:49; edited 1 time in total
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by Yehudi 22/5/2014, 13:17

Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by Yehudi 22/5/2014, 13:18


:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by immortal 22/5/2014, 13:52

Ova presuda Boljkovcu će imati značaj kao presuda našim generalima.
Ukoliko ga oslobode moglo bi izazvati debeli razdor i nemir daleko jačih razmjera.
Ne radi se tu o jedom ili dva nevino ubijena Hrvata, već o genocidu nad Hrvatima nekomunistima
45-91.g.



_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by Yehudi 22/5/2014, 17:54

Dobro si rekla da će ova -oslobadjajuća- presuda,imati značaj.Sa -generalima- tonemanikakveveze.Uzaludu pokušavaš povezati te dvije stvari. 
Razdor.................?Kakav razdor,onih par % neofašista (redom jadnici iskompleksirani) mogu i na dalje lajati u anonimnosti svojih obitavališta.
 RH je ,kao i EU , jasno izgradjena na temeljima -antifašizma-
Ostale baljezgarije neću niti komentirati.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by aben 22/5/2014, 18:05

Ja isto mislim da je rh izgrađena na antifšističkim temeljima, čak i da je plafon antifašistički, kao i rešetke. 
Pitaj isusa jel pravno moga biti osuđen, al politički smo ga trebali žrtvovati na doživotnu robiju bez mogućnosti pomilovanja( dakle, par mjeseci kazne) kako bismo napokon oštemali te uzničke temelje.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by tukatukac 22/5/2014, 18:35

Yehudi wrote:Dobro si rekla da će ova -oslobadjajuća- presuda,imati značaj.Sa -generalima- tonemanikakveveze.Uzaludu pokušavaš povezati te dvije stvari. 
Razdor.................?Kakav razdor,onih par % neofašista (redom jadnici iskompleksirani) mogu i na dalje lajati u anonimnosti svojih obitavališta.
 RH je ,kao i EU , jasno izgradjena na temeljima -antifašizma-
Ostale baljezgarije neću niti komentirati.
Ti, Yehudi, ovim upisom porucujes hrvatima da njihovi pobijeni civili nakon rata nisu nesto na sto se neko treba obazirati, jer "antifasizam" mora ici preko ljudskih leseva? CIVILA?

Da li to znaci da ti prelazis i preko jevrejskih zrtava, odnosno pobijenih civila jevrejske nacionalnosti i vjeroispovijesti? Naravno, da ne prelazis, kao sto ni ja ne prelazim preko civilnih hrvatskih zrtava?
Sto je onda, Yehudi? Da li ti ljudsku rasu posmatras selektivno pri njenom stradavanju, pa smatras da su za osudu nekoga meritorne samo jevrejske zrtve? Temejem cega smatras uopce da je zal za civilnim hrvatskim zrtvama neofasisticki posao? Zar tako nesto ustvrditi nije cisti fasizam sa Yehudi predznakom?

Sto ste se svi rastuzili zbog starog prdonje koji je naredio pokolj civila? Zar mislis da je doslo vrijeme da se bexakonje i ubojstvo ozakoni? Ja mislim da nije i nece.

Jer, ako cemo tako posmatrati i selektivno odlucivati cije smrti zasluzuju kaznu ubojicama, a civilne zrtve su - razmisli - neko bi mogao ovdje reci da ni druge zrtve nisu bitne za povijest covjecanstva.........................? Zar to nije sramota? I onda se bezvezno cuditi pojavama kao sto je na primjer: ubojstvo civila, logori smrti............ 

Procitaj jos jednom sto si napisao, komunjaro............udbaska, sram te bilo.

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by Yehudi 22/5/2014, 19:08

Ti, Yehudi, ovim upisom porucujes hrvatima da njihovi pobijeni civili nakon rata nisu nesto na sto se neko treba obazirati, jer "antifasizam" mora ici preko ljudskih leseva? CIVILA?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Kao šta se ti (i takvi)  ne obazirete na milijunske žrtve fašizma (ustašluka)


Sto ste se svi rastuzili zbog starog prdonje koji je naredio pokolj civila?

 RH - Pravosudje ne misli kao ti, naprotiv. I šta sada hoćeš reći, da ti bolje znaš? Imašinfokoji nije poznad Pravosudju?


Procitaj jos jednom sto si napisao, komunjaro............udbaska, sram te bilo.

 Pročitaj ti glupačo prousraška šta si napisala i šta sam ja napisao.
Prognanice iz BiH, ozdravio te jedan dečko tu na forumu.....................javi mu se.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by Yehudi 22/5/2014, 19:10

Yehudi wrote:Ti, Yehudi, ovim upisom porucujes hrvatima da njihovi pobijeni civili nakon rata nisu nesto na sto se neko treba obazirati, jer "antifasizam" mora ici preko ljudskih leseva? CIVILA?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Kao šta se ti (i takvi)  ne obazirete na milijunske žrtve fašizma (ustašluka)


Sto ste se svi rastuzili zbog starog prdonje koji je naredio pokolj civila?

 RH - Pravosudje ne misli kao ti, naprotiv. I šta sada hoćeš reći, da ti bolje znaš? Imaš li info koji nije poznat Pravosudju?


Procitaj jos jednom sto si napisao, komunjaro............udbaska, sram te bilo.

 Pročitaj ti glupačo prousraška šta si napisala i šta sam ja napisao.
Prognanice iz BiH, pozdravio te jedan dečko tu na forumu.....................javi mu se.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by obojani_dani 22/5/2014, 21:18

Smiješno je uopće trošiti radne sate tolikom državnom pogonu.
Bilo je svima jasno da Boljkovca neće osuditi za djela za koja je optužen .... ipak je on bio jedan od osnivača HDZ-a i obnašao svakojake dužnosti u  njihovo vrijeme.
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by immortal 22/5/2014, 21:21

ova država nije ništa drugačija od one prije što smo imali samo je daleko manja !!!!!!!!!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by immortal 22/5/2014, 21:27

Yehudi wrote:
Razdor.................?Kakav razdor,onih par % neofašista (redom jadnici iskompleksirani) mogu i na dalje lajati u anonimnosti svojih obitavališta.
ne bulazni i ne zovi Hrvate neofašistima
hoćeš reći da Hrvati mogu "lajati" samo u anonimnosti, a ti Židov i ostale manjine ćete držati glavnu riječ i da je to u redu?????


Yehudi wrote:
 RH je ,kao i EU , jasno izgradjena na temeljima -antifašizma-
Ostale baljezgarije neću niti komentirati.
misliš republika Hrvatska je izgrađena na temeljima mnogobrojnih mrtvih Hrvata da bi kojeko mogao vladati ovom zemljom
izazivaš gađenje u meni
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by obojani_dani 22/5/2014, 21:27

ova država je tuga pregolema  :(  .... jednostavno nismo sposobni raditi u svoju korist. Nema sluha za dobar posao, sve se svodi na nepotizam, mito i korupciju s jedne strane i nerealnu pohlepu s druge.
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by immortal 22/5/2014, 21:30

obojani_dani wrote:ova država je tuga pregolema  :(  .... jednostavno nismo sposobni raditi u svoju korist. Nema sluha za dobar posao, sve se svodi na nepotizam, mito i korupciju s jedne strane i nerealnu pohlepu s druge.
i ni jedna stranka više nije stranka za zastupanje interesa nas Hrvata
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by obojani_dani 22/5/2014, 21:53

mortal-joint wrote:
obojani_dani wrote:ova država je tuga pregolema  :(  .... jednostavno nismo sposobni raditi u svoju korist. Nema sluha za dobar posao, sve se svodi na nepotizam, mito i korupciju s jedne strane i nerealnu pohlepu s druge.
i ni jedna stranka više nije stranka za zastupanje interesa nas Hrvata



ne zastupaju oni ničije interese, ne vide dalje od sutra ....i ne treba zaboraviti da je  država je nastala u ratu sa relativno lošim općim imageom, na to se godinama kumuliralo podilaženje malim interesnim skupinama koji su brutalno lapali veliku lovu.
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by immortal 22/5/2014, 22:11

 
obojani_dani wrote:
mortal-joint wrote:
obojani_dani wrote:ova država je tuga pregolema  :(  .... jednostavno nismo sposobni raditi u svoju korist. Nema sluha za dobar posao, sve se svodi na nepotizam, mito i korupciju s jedne strane i nerealnu pohlepu s druge.
i ni jedna stranka više nije stranka za zastupanje interesa nas Hrvata



ne zastupaju oni ničije interese, ne vide dalje od sutra ....i ne treba zaboraviti da je  država je nastala u ratu sa relativno lošim općim imageom, na to se godinama kumuliralo podilaženje malim interesnim skupinama koji su brutalno lapali veliku lovu.
 :tu 
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by tukatukac 23/5/2014, 17:50

Yehudi wrote:Ti, Yehudi, ovim upisom porucujes hrvatima da njihovi pobijeni civili nakon rata nisu nesto na sto se neko treba obazirati, jer "antifasizam" mora ici preko ljudskih leseva? CIVILA?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Kao šta se ti (i takvi)  ne obazirete na milijunske žrtve fašizma (ustašluka)


Sto ste se svi rastuzili zbog starog prdonje koji je naredio pokolj civila?

 RH - Pravosudje ne misli kao ti, naprotiv. I šta sada hoćeš reći, da ti bolje znaš? Imašinfokoji nije poznad Pravosudju?


Procitaj jos jednom sto si napisao, komunjaro............udbaska, sram te bilo.

 Pročitaj ti glupačo prousraška šta si napisala i šta sam ja napisao.
Prognanice iz BiH, ozdravio te jedan dečko tu na forumu.....................javi mu se.
Otkud takvi kao ti uopce mogu pricati o "pravosudju"..............?
Hrvatsko pravosudje je jos uvijek poprilicno nevidljiva kategorija!
Procitala sam ja, ti seronjo forumska sto sam napisala, ne brini se, a tvoje sam iskopirala za svaki slucaj..........
Prognanice.............  flower sto li cu jos procitati...............glupane..............pokri se usima za sva vremena ti neznalice i seronjo................prosrpska............

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by tukatukac 23/5/2014, 17:52

Decko me pozdravio! Ma bas........... Yehudi, odjebi sa mojih upisa i ne obracaj mi se vise......... Ti mozes samo sa Sojkom skupa jer to ti je razina..............

_________________
pale 
tukatukac
tukatukac

Female
Posts : 138
2014-04-14

Age : 51
Lokacija: : J.Dalmacija

Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by Yehudi 23/5/2014, 18:38

Ti si se na moj upis nadovezala (page 1) stoga ne laži tuko glupa.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Danas objava presude Josipu Boljkovcu Empty Re: Danas objava presude Josipu Boljkovcu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum