ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by kaya 5/5/2019, 22:44

dzango wrote:
kaya wrote:
dzango wrote:
kaya wrote:
dzango wrote:
Šah? Ja mislio kafanski stolnjak.
misliš da u prvo polje stavimo tomu zdravkovića onda..
Ne damo Tomu. Eto vam Aca Lukas.
a on je više za prugasti stolnjak, uz karirani paše toma
Ono jest. Ovom i ne treba stolnjak.

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 56942693_329330181119096_3637571406155354757_n.jpg?_nc_ht=scontent-sea1-1.cdninstagram.com&ig_cache_key=MjAyOTk5MzA0OTgyMTMzMzcxNQ%3D%3D
:D

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by Guest 5/5/2019, 22:51

by kaya Today at 14:52

i šahovnica? on je ljubomoran na naš dezen..
================================
Chuj dezena..na svakom industrijskom dimnjaku i u svakoj gostioni u nekoj vukojebini naidjesh na stoljnjak sa tim desenom....Pazi rijech dezen...pa dje si ti nama bosancerovko pokupila tu rijech??
Meni ej uzbudljiva jedino kad obrishem kurac od nju...ko tmujo kad pozeli uzbuditi fatu...fino obrishe karinu od zavjese i ona svrshi....tak i 'rvatice..To je fora od onog zingara....hahhahahahahaha...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by Guest 5/5/2019, 22:54

KUjo obuci kockaste gatcitze da te Dzngo opali groz njih...to je pravi srbin kad jebe kroz gace::)))Ako ne uspije znat cesh da je neki shufter::)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by kaya 5/5/2019, 22:55

frka wrote:by kaya Today at 14:52

i šahovnica? on je ljubomoran na naš dezen..
================================
Chuj dezena..na svakom industrijskom dimnjaku i u svakoj gostioni u nekoj vukojebini naidjesh na stoljnjak sa tim desenom....Pazi rijech dezen...pa dje si ti nama bosancerovko pokupila tu rijech??
Meni ej uzbudljiva jedino kad obrishem kurac od nju...ko tmujo kad pozeli uzbuditi fatu...fino obrishe karinu od zavjese i ona svrshi....tak i 'rvatice..To je fora od onog zingara....hahhahahahahaha...
daj ne prdi..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by immortal 5/5/2019, 22:55

pismejker wrote:Jedino sto su Srbi,kao muskarci alfe,a Hrvati Bete..
zajedljivo .. neutemeljeno.. 
..jer da je točno što govoriš srbii bi nas pregazili 91, a znamo da su završili u trkama traktorijade

dakle ne zbori više kontra Hrvata

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by kaya 5/5/2019, 22:56

frka wrote:KUjo obuci kockaste gatcitze da te Dzngo opali groz njih...to je pravi srbin kad jebe kroz gace::)))Ako ne uspije znat cesh da je neki shufter::)
fufla ti se jezik, lokao si očito a moraš u skladište na smjenu
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by Guest 5/5/2019, 23:01

mortal wrote:
pismejker wrote:Jedino sto su Srbi,kao muskarci alfe,a Hrvati Bete..
zajedljivo .. neutemeljeno.. 
..jer da je točno što govoriš srbii bi nas pregazili 91, a znamo da su završili u trkama traktorijade

dakle ne zbori više kontra Hrvata
et,ti odmah po ratu,iako sam rekao u kojem smislu mislim..SAME hrvatice kazu da sRBI imaju vise džentlmenski pristup curama,opusteniji su,zabavniji...vidis i na forumu cure radije divane sa Srbima..sve to ima svoje...

kontra Hrvata??giv mi a brejk.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by Guest 5/5/2019, 23:02

Interesantno,u Srbiji diskoteke su DISKOTEKE,dakle disko i dance muzika..nema onog crnačkog coporskog repa,nema hiphopa,i gluposti..prava disko muzika..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by immortal 5/5/2019, 23:04

pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:Jedino sto su Srbi,kao muskarci alfe,a Hrvati Bete..
zajedljivo .. neutemeljeno.. 
..jer da je točno što govoriš srbii bi nas pregazili 91, a znamo da su završili u trkama traktorijade

dakle ne zbori više kontra Hrvata
et,ti odmah po ratu,iako sam rekao u kojem smislu mislim..SAME hrvatice kazu da sRBI imaju vise džentlmenski pristup curama,opusteniji su,zabavniji...vidis i na forumu cure radije divane sa Srbima..sve to ima svoje...

kontra Hrvata??giv mi a brejk.. king

u mom gradu posbno uoči rata svi veliki srbi poženili Hrvatice
oni se pale na to (umno prvenstveno)
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by Guest 5/5/2019, 23:41

by kaya Today at 16:55

Ja kad prdim to je normalno ali kad frka prdi to je nekulturno ..Ja kad jedem govna to je okej...ne zelim da mi frka radi konkurenciju..
======================================================================================
Znash shto meni smeta,,,glup chovjek koji ne kuzi po kurca a gura se tamo gdje mu nije mjesto..Dobro je reko onaj Ante,,da su zene za kuvachu i jebachu..a bogami ti nisi ni za jedno ni za drugo,,,jer kuvati treba znati..a ti znash samo cucka voditi na uzici..to ti je sva pamet koju posjedujesh...Jebo te da nije ovog foruma bila bi nitko i nishta.kao i shto jesi...mala kUjica .....hahahhahahahahhahahahhahaha/...joj...malo je me je sramota zajebavat glupe ljude ali si ne mogu pomoci..zabavljash me ::::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by Guest 5/5/2019, 23:45

by mortal Today at 17:04
u mom gradu posbno uoči rata svi veliki srbi poženili Hrvatice
oni se pale na to (umno prvenstveno)
========================================
A jebga to su pravi nacionalisti ...ostali su dosljedni...ne jebu svoj narod::::::)))
Tak i ja...radje uceram nekoj rvatici ili srpkinji...muslimanki nego iz svog naroda::))
Ajd dobro njima to ionako nije vazno...chim profitiraju...boli njih pichka tko je tko...ako si izdrzljiv i ako mosh jebat dan noc..bosh biti i sa marsa,,,popametne zene::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by Guest 5/5/2019, 23:49

by kaya Today at 16:56

@frka wrote:
KUjo obuci kockaste gatcitze da te Dzngo opali groz njih...to je pravi srbin kad jebe kroz gace::)))Ako ne uspije znat cesh da je neki shufter::)
=====================================================
by kaya Today at 16:56
fufla ti se jezik, lokao si očito a moraš u skladište na smjenu
======================================================
Jock,,hranim se u jednom dobrom restoranu..pijem najbolja talijanska vina i ne placam nishta ...tako chetiri godine vec..Chak mi i govno ne smrdi...ako ne vjerujesh mosh probat.:::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by dzango 6/5/2019, 00:01

frka wrote:by kaya Today at 16:55

Ja kad prdim to je normalno ali kad frka prdi to je nekulturno ..Ja kad jedem govna to je okej...ne zelim da mi frka radi konkurenciju..
======================================================================================
Znash shto meni smeta,,,glup chovjek koji ne kuzi po kurca a gura se tamo gdje mu nije mjesto..Dobro je reko onaj Ante,,da su zene za kuvachu i jebachu..a bogami ti nisi ni za jedno ni za drugo,,,jer kuvati treba znati..a ti znash samo cucka voditi na uzici..to ti je sva pamet koju posjedujesh...Jebo te da nije ovog foruma bila bi nitko i nishta.kao i shto jesi...mala kUjica .....hahahhahahahahhahahahhahaha/...joj...malo je me je sramota zajebavat glupe ljude ali si ne mogu pomoci..zabavljash me ::::))
Ajde ne seri. Preteruješ. Ostavi se ženskog dela foruma. Bolje udri ove seronje što nam uvredama oteraše lepši deo foruma pa ovde svaki dan prave pederajku.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by Guest 6/5/2019, 00:13

by dzango Today at 18:01

Ajde ne seri. Preteruješ. Ostavi se ženskog dela foruma. Bolje udri ove seronje što nam uvredama oteraše lepši deo foruma pa ovde svaki dan prave pederajku.
===============================================
Ako si naumio shta jebat ovdje ...sa takvim metodama sigurno necesh uspjeti..'rvatice vole zestoke momke koji ce im pokazati gdje im je mjesto..daklem...papuchare ne vole...osim sa njima cakulati...sa takvim metodama pichke necesh vidjeti:::)))
P jebo te zato i odlaze u Begej..nikad to nece priznati...ali u sebi govore...joj kakva je to budala..da me oce jebat....et:::)))))Srbine ...razlika izmedju njih i srpkinja nije velika samo sto kod srpkinja morash trchati jedan krug vishe (to ti je iz onog vica o kokoshima i pijetlu).Nauchi neshto od iskusnog choveka bivsheg zagrebachkog makroa...jest da s esramim te svoje mladenachke avanture ali mi je ostalo iskustvo sa kurvama:::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by kaya 6/5/2019, 00:29

frka wrote:by kaya Today at 16:56

@frka wrote:
KUjo obuci kockaste gatcitze da te Dzngo opali groz njih...to je pravi srbin kad jebe kroz gace::)))Ako ne uspije znat cesh da je neki shufter::)
=====================================================
by kaya Today at 16:56
fufla ti se jezik, lokao si očito a moraš u skladište na smjenu
======================================================
Jock,,hranim se u jednom dobrom restoranu..pijem najbolja talijanska vina i ne placam nishta ...tako chetiri godine vec..Chak mi i govno  ne smrdi...ako ne vjerujesh mosh probat.:::)))
Pa znam da ne placas nista, kad pokupis case iza gostiju cugnes valjda ono sto je ostalo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by Guest 6/5/2019, 00:40

Bash tako..shta fali::))Jesi sretna zbog toga::)????
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by Regoč 6/5/2019, 10:39

I što je Gideon postigal? Ništa! Pa njek traži i dalje.

_________________
Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica - Page 3 Empty Re: Gideon Grajf: Tražio sam da se zabrane pozdrav "Za dom spremni" i šahovnica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum