ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bakir: Tražimo lojalne Hrvate i Srbe

Go down

Bakir: Tražimo lojalne Hrvate i Srbe Empty Bakir: Tražimo lojalne Hrvate i Srbe

Post by Hektorović 30/4/2019, 22:40

Izetbegović je najavio i smanjivanje broja potpredsjednika (sada ih je sedam), ali i promjene u Predsjedništvu SDA gdje nema nijednog mladog čovjeka ispod 35 godina života od 29 članova. Među njima su samo tri žene. 

Dodao je da će se odrediti kvote žena, mladih, Srba i Hrvata koji trebaju biti članovi Glavnog odbora. Zamjerio je što SDA nema prodora u „hrvatski i srpski korpus“.

„Mi smo kao ključ koji ima samo jedan zubac, onaj bošnjački, a brava traži tri zubca da bi je otključao. Mi moramo dodati ta dva zubca, makar mala. Trebamo napraviti iskorak od bošnjačke ka bosanskoj stranci.“

Najavio je osnivanje Asocijacije senatora – ljudi koji su bili predsjednici, premijeri, ministri, ambasadori, profesori i koji bi pomagali aktuelnom rukovodstvu stranke, piše Patria.


https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/bakir-izetbegovic-sda-stari-glomazni-smo-i-prilicno-inertni-453080

Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Bakir: Tražimo lojalne Hrvate i Srbe Empty Re: Bakir: Tražimo lojalne Hrvate i Srbe

Post by AlfaOmega 1/5/2019, 00:26

Zakaj su bošnjačka slova tak mala?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10217
2015-09-11


Back to top Go down

Bakir: Tražimo lojalne Hrvate i Srbe Empty Re: Bakir: Tražimo lojalne Hrvate i Srbe

Post by RayMabus 1/5/2019, 03:28

Nek on traži

https://www.ex-iskon-pleme.com/t33615-trump-zeli-proglasiti-muslimansku-bracu-teroristickom-organizacijom

Trump i ja smo očito na istoj frekvenciji

Mi tražimo tebe
RayMabus
RayMabus

Posts : 175433
2014-04-11


Back to top Go down

Bakir: Tražimo lojalne Hrvate i Srbe Empty Re: Bakir: Tražimo lojalne Hrvate i Srbe

Post by immortal 1/5/2019, 09:40

lojalni Hrvati i srbi ok, ali da ih ti tražiš...pa da za tebe štite teritorij koji nikad nije pripadao islamu,  ... to je nevjerovatno

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Bakir: Tražimo lojalne Hrvate i Srbe Empty Re: Bakir: Tražimo lojalne Hrvate i Srbe

Post by Eroo 1/5/2019, 10:40

mortal wrote:lojalni Hrvati i srbi ok, ali da ih ti tražiš...pa da za tebe štite teritorij koji nikad nije pripadao islamu,  ... to je nevjerovatno
Ketmanska filozofija se prilagođava situaciji. Sami će pobiti i tisuće svojih ako će zbog toga postići cilj.
Ne bih se iznenadio ako bi Bakir jednoga dana kandidirao i za papu. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74406
2016-07-22


Back to top Go down

Bakir: Tražimo lojalne Hrvate i Srbe Empty Re: Bakir: Tražimo lojalne Hrvate i Srbe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum