ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne - Page 4 Empty Re: Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne

Post by Guest Mon 8 Apr - 17:34

AssadNaPodmornici wrote:viđa sam ovakve buffete u RH hotelima. kako rekoh sve ovisi gdje ideš i koliko si spreman iskeširati. 

a ja opet nisam tip osobe koja je baš noćila u najelitnijim hotelima, mogu misliti kakvi su tamo buffeti.
Yoda,poanta jest,da ovi hoteli nisu ELITNI nego prosjecni,a Turcadija ne stedi na hrani..u tome je razlika..U Turskoj se hoteli klasificiraju do 7 zvjezdica..
Obilna ponuda je STANDARD...u manlim i vleikim hotelima,klopa je svetinja,jer se nudi gostima i najocitije je sredstvo privlacenja turista.. :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne - Page 4 Empty Re: Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne

Post by AssadNaPodmornici Mon 8 Apr - 17:34

pismejker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
pismejker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
pismejker wrote:Turizam u hrvatskoj nije za kuratz..preskupo,smjestaj osrednji,hrana uniformno-konfekcijska,na razina priucenih kuhara..svedskim stolom zovu par vrsta salami podrigusi nareckano,neshtrapista,maslaca,kave,kakao ili caj..i to je to..

Porcije su otuzne,i kad si jeo u jednom restoranu,kao da si jeo u svima..

Puno ljudi je ovdje najavilo prelazak na posjet Turskoj..
sve ovisi gdje ideš. ima lokacacija u RH koje vrve ne od milijunaša nego od miljardera. a imaš recimo Okrug Gornji kod Trogira, gdje ja nebi ljetova da mi netko plaća 50€ po danu da stojim tamo,
U Tureskoj je PROSJEK ponude vrlo kvalitetan i na zavidnom nivou..NE TREBAM TRAZITI neke skrivene tocke i gastronomske rajeve,jerbo u Turskoj to znaci POSVUDA..u RH u proisjeku je sto sam rekao.... :cleanteeth
moguće
iako RH ima neke prednosti u odnosu na tursku
bliža, sigurnija, navodno čak i lijepša(iako je turska lijepa). 

ali za istu cijenu, u turskoj dobiješ više. 

nas jebeno izvlači ovih 1000otoka, jebeno, nismo svjesni koliko nam to znači. nama i grcima.

Ja ti kazem,kako ljudi sve cesce razmisljaju...Proslog ljeta frendu savjetovao dalmamaciju,rekao nikad vise..inace Hrvat iz Brckog..
Sigurna je Turska,ako se drzis Turizma..pogotovo zapadni dio i otoci prema grckoj.. :cleanteeth
kažem ti sve ovisi šta ćeš u dalmaciji raditi. 
ako će on rentati apartman u Podstrani ili Okrugu Gornjem i na takvim lokacijama, onda normalno da će mu biti sranje.. 
ako frend ima para, otići će na otok, recimo Hvar, Korčula, Vis, Šolta, to je malo skuplje, da samo stoji tjedan dana na otoku to je već puno bolja opcija i nešto skuplja. A ako ima još više para, onda izleti gliserom, , jahtama, obilasci drugih otoka, restorani i večere/ručkovi u poznatim uvalama ili restoranima, itd. 


samo da se makne sa obale i prebaci na otok, već je profitirao, nemože biti razočaran.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20881
2018-06-14


Back to top Go down

Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne - Page 4 Empty Re: Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne

Post by Hektorović Mon 8 Apr - 17:35

AssadNaPodmornici wrote:viđa sam ovakve buffete u RH hotelima. kako rekoh sve ovisi gdje ideš i koliko si spreman iskeširati. 

a ja opet nisam tip osobe koja je baš noćila u najelitnijim hotelima, mogu misliti kakvi su tamo buffeti.

Polupansion ti i ne treba, u svakom gradu ima boljih restorana.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne - Page 4 Empty Re: Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne

Post by AssadNaPodmornici Mon 8 Apr - 17:35

pismejker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:viđa sam ovakve buffete u RH hotelima. kako rekoh sve ovisi gdje ideš i koliko si spreman iskeširati. 

a ja opet nisam tip osobe koja je baš noćila u najelitnijim hotelima, mogu misliti kakvi su tamo buffeti.
Yoda,poanta jest,da ovi hoteli nisu ELITNI nego prosjecni,a Turcadija ne stedi na hrani..u tome je razlika..U Turskoj se hoteli klasificiraju do 7 zvjezdica..
Obilna ponuda je STANDARD...u manlim i vleikim hotelima,klopa je svetinja,jer se nudi gostima i najocitije je sredstvo privlacenja turista.. :cleanteeth
je, moguće.. turska je svakako jeftinija, vjerojatno je i hrana kvalitetnija i jeftinija. (jaka su poljoprivedna država a imaju niske poreze , pa im se isplati proizvoditi, za razliku od nas, gdje država ubija sve). 

ali, mislim da čim pređeš neku srednju razinu kvalitete, da je RH ipak ispred Turske, (iako i dalje skuplja)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20881
2018-06-14


Back to top Go down

Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne - Page 4 Empty Re: Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne

Post by AssadNaPodmornici Mon 8 Apr - 17:37

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:viđa sam ovakve buffete u RH hotelima. kako rekoh sve ovisi gdje ideš i koliko si spreman iskeširati. 

a ja opet nisam tip osobe koja je baš noćila u najelitnijim hotelima, mogu misliti kakvi su tamo buffeti.

Polupansion ti i ne treba, u svakom gradu ima boljih restorana.
ma polu pansioni su općenito prevara.. 

ali govorim o teoriji da "uhvatiš" "all inclusive hranu" na nekoj promo-akciji, popustu itd.. ali hotelska spiza je pun kurac skuplja nego restoran udaljen 20metara, a ne nužno kvalitetnija
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20881
2018-06-14


Back to top Go down

Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne - Page 4 Empty Re: Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne

Post by Guest Mon 8 Apr - 17:37

ovo je "samo" 5 zvjezdica..

Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne - Page 4 1b6e76cbd01d96da13cf3c5e7600d01f


Ovo ce biti ovog ljeta definitivno...mozda povedem Maramicu da mi bude posilni i nosha kofere..da nesh zaradi.. lol! lol! lol!


Last edited by pismejker on Mon 8 Apr - 17:42; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne - Page 4 Empty Re: Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne

Post by Guest Mon 8 Apr - 17:39

AssadNaPodmornici wrote:
pismejker wrote:
AssadNaPodmornici wrote:viđa sam ovakve buffete u RH hotelima. kako rekoh sve ovisi gdje ideš i koliko si spreman iskeširati. 

a ja opet nisam tip osobe koja je baš noćila u najelitnijim hotelima, mogu misliti kakvi su tamo buffeti.
Yoda,poanta jest,da ovi hoteli nisu ELITNI nego prosjecni,a Turcadija ne stedi na hrani..u tome je razlika..U Turskoj se hoteli klasificiraju do 7 zvjezdica..
Obilna ponuda je STANDARD...u manlim i vleikim hotelima,klopa je svetinja,jer se nudi gostima i najocitije je sredstvo privlacenja turista.. :cleanteeth
je, moguće.. turska je svakako jeftinija, vjerojatno je i hrana kvalitetnija i jeftinija. (jaka su poljoprivedna država a imaju niske poreze , pa im se isplati proizvoditi, za razliku od nas, gdje država ubija sve). 

ali, mislim da čim pređeš neku srednju razinu kvalitete, da je RH ipak ispred Turske, (iako i dalje skuplja)
affraid affraid affraid ..Yoda,ne mlaćati gluposti... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne - Page 4 Empty Re: Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne

Post by melkior Mon 8 Apr - 21:26

Ako hoćete dobar smještaj na Jadranu, onda preporučam hotele s 4****.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne - Page 4 Empty Re: Najave za turističku sezonu nisu naš sjajne

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum