ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bizarno...

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Bizarno... Empty Bizarno...

Post by T. 31/3/2019, 14:48

T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by aben 31/3/2019, 15:19

henok faints

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by immortal 31/3/2019, 15:43

kao da se đavli najeo
njegovo ponašanje je dokaz da i oni (crkvena lica??) određuju ljudima djelove budućih dana koji slijede, čine to uskratom, zaštitom, prepuštanjem, obilježavanjem, .. voljom.............. ( tako slično i oni zli)
da ih kamera detaljnije prati bolje bi se uočilo
oni koji prate neka se paze
da li su Isusovi ili pripadnici masonerije
prije pripadnici masonerije jer Isus je Osoba koja se daje posebno onima koji Ga trebaju i traže tako i oni koji prenose Kristovo učenje 
da čini po učenju Krista ne bi im uskraćivao dodir s Prstenom
mada.. možda su i u red stali oni s lošim namjerama kojih se ovaj kloni, tj štiti svetinju od poganih ljudi poganog djelovanja
sami Kršćani i svi oni koji Ga žele naći moraju znati da Isusa mogu pronaći i u osami, ne samo na ruci ili prisustvu Pape ili bilo koje druge osobe

ovaj Papa je dosta odudarao od drugih po negativnostima
da li je ovo nastavak ili štiti svetinju.. ??
uglavnom ovo ponašanje nije bez razloga
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by immortal 31/3/2019, 15:59

pisano je da će se sotonine sluge uvući u sam srž Crkve, da će zabraniti Euharistiju, da će ih zavesti mnoge
rijetki će odani Kristu ostati
ovaj Papa je prvi koji je došao za života pravog Pape kojeg su maknuli prisilno
bilo je trenutaka kad su Franju htjeli svrgnuti, nešto se promjenio... 
u kakvoj je trenutno misiji sam Bog najbolje zna 

jedan od velikana crkve mi je za vrijeme obavljanja molitava i posvete postavio pitanje- Hoćeš me slijediti?? 
prepala sam se  i rekla - samo Krista 
.... 
crkva je poprilično zatrovana lažnim svećenicima
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by T. 31/3/2019, 16:40

Mi katolici moramo se moliti da svevišnji prosvijetli pamet trenutačnom obnašatelju funkcije pontifex maximus te da ga obrati na katoličku vjeru...
Ili da ga barem uzme k sebi dok nije prekasno za čitavu katoličku crkvu...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by Guest 31/3/2019, 16:44

haaah..!!!! Sem i Din kazu da je Bog otisao sa sestrom tko zna gdi..ne yebu ga vise problemi covjecanstva...
Ti..probaj sa ciklonom to rjesiti... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by Guest 31/3/2019, 16:47

T. wrote:Mi katolici moramo se moliti da svevišnji prosvijetli pamet trenutačnom obnašatelju funkcije pontifex maximus te da ga obrati na katoličku vjeru...
Ili da ga barem uzme k sebi dok nije prekasno za čitavu katoličku crkvu...

Vi katolici objasnite sad meni katolkinji u čemu je uopće važnost ljubljenja prstena?
ni u čemu - eto...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by Guest 31/3/2019, 16:50

T. wrote:
hehehehe dobro da im nije zauške poceo lupati.... lol! lol! lol!

kao da igra Vrucih Rukavica.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by Guest 31/3/2019, 16:55

metilda wrote:
T. wrote:Mi katolici moramo se moliti da svevišnji prosvijetli pamet trenutačnom obnašatelju funkcije pontifex maximus te da ga obrati na katoličku vjeru...
Ili da ga barem uzme k sebi dok nije prekasno za čitavu katoličku crkvu...

Vi katolici objasnite sad meni katolkinji u čemu je uopće važnost ljubljenja prstena?
ni u čemu - eto...
nisam krscanin,ali ako vjernicima to nesto jako znaci,zasto Papa-K,sigurno svjestan toga,im to ne dopusta nego izmice ruku ko kurva koja glumi postenje,pa ne da kao guzice...
nek slobodno nastavi ljubiti noge Čamugama i Kozojebima.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by T. 31/3/2019, 16:55

metilda wrote:
T. wrote:Mi katolici moramo se moliti da svevišnji prosvijetli pamet trenutačnom obnašatelju funkcije pontifex maximus te da ga obrati na katoličku vjeru...
Ili da ga barem uzme k sebi dok nije prekasno za čitavu katoličku crkvu...

Vi katolici objasnite sad meni katolkinji u čemu je uopće važnost ljubljenja prstena?
ni u čemu - eto...
Ljubljenjem ribarovog prstena iskazuje se privrženost kristovom namjesniku na zemlji, sv. Petru, te na taj način preko njega i samom isusu kristu...
Nema to veze sa papom franjom, niti ljudi žele ljubiti njegovu ruku, nego upravo prsten sv. Petra iz gore navedenog razloga...
Stoga je njegovo ponašanje skandalozno...
Trebali su barem ljudima kazati da ni ne pokušavaju, ovako ih je uradio idiotima, pred čitavim svijetom...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by Guest 31/3/2019, 16:57

Poup hoce poruciti..Nema vama smradovima pred svetok Petra,niti u raj...
samo Čamuge i Kozojebi tamo idu... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by Guest 31/3/2019, 17:30

Nesh vrazje viri ispod Poupovog pokrova,a lice mu je nekako zlog podizraza..kao da se ruga vjernicima...mozdagrijesim,no cist dojam na prvu,a kazu da je taj najtocniji Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by Guest 31/3/2019, 17:46

T. wrote:
metilda wrote:
T. wrote:Mi katolici moramo se moliti da svevišnji prosvijetli pamet trenutačnom obnašatelju funkcije pontifex maximus te da ga obrati na katoličku vjeru...
Ili da ga barem uzme k sebi dok nije prekasno za čitavu katoličku crkvu...

Vi katolici objasnite sad meni katolkinji u čemu je uopće važnost ljubljenja prstena?
ni u čemu - eto...
Ljubljenjem ribarovog prstena iskazuje se privrženost kristovom namjesniku na zemlji, sv. Petru, te na taj način preko njega i samom isusu kristu...
Nema to veze sa papom franjom, niti ljudi žele ljubiti njegovu ruku, nego upravo prsten sv. Petra iz gore navedenog razloga...
Stoga je njegovo ponašanje skandalozno...
Trebali su barem ljudima kazati da ni ne pokušavaju, ovako ih je uradio idiotima, pred čitavim svijetom...
privrženost Kristovom namjesniku na zemlji iskazuje se poštivanjem njegovih izjava, djelovanja i nastojanja..
ribarev prsten je valjda ispao kad su ga naglavačke pribili na križ i rimski vojnici su ga vjerojatno uzeli :P
neke tradicije su jednostavno zastarjele i treba ih mijenjati
vjerujem da ni sam Petar ne bi dozvolio da mu ljube prsten u vrijeme gripe a ni inače
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by marcellus 31/3/2019, 17:47

kasnije je rekao da je to zbog higijene i da su ga zabavljale reakcije...

_________________
Bizarno... 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by Guest 31/3/2019, 17:49

marcellus wrote:kasnije je rekao da je to zbog higijene i da su ga zabavljale reakcije...
..dakle,kako sam i rekao...rugao se vjernicima...Fuk u jenjecoj kozi.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by veber 31/3/2019, 18:33

metilda wrote:
T. wrote:Mi katolici moramo se moliti da svevišnji prosvijetli pamet trenutačnom obnašatelju funkcije pontifex maximus te da ga obrati na katoličku vjeru...
Ili da ga barem uzme k sebi dok nije prekasno za čitavu katoličku crkvu...

Vi katolici objasnite sad meni katolkinji u čemu je uopće važnost ljubljenja prstena?
ni u čemu - eto...
običaj iz rima.

no katolici to ne znaju.

kao što ne znaju zašto papa nosi bijelo ili kardinali purpur.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by T. 31/3/2019, 18:33

metilda wrote:
T. wrote:
metilda wrote:
T. wrote:Mi katolici moramo se moliti da svevišnji prosvijetli pamet trenutačnom obnašatelju funkcije pontifex maximus te da ga obrati na katoličku vjeru...
Ili da ga barem uzme k sebi dok nije prekasno za čitavu katoličku crkvu...

Vi katolici objasnite sad meni katolkinji u čemu je uopće važnost ljubljenja prstena?
ni u čemu - eto...
Ljubljenjem ribarovog prstena iskazuje se privrženost kristovom namjesniku na zemlji, sv. Petru, te na taj način preko njega i samom isusu kristu...
Nema to veze sa papom franjom, niti ljudi žele ljubiti njegovu ruku, nego upravo prsten sv. Petra iz gore navedenog razloga...
Stoga je njegovo ponašanje skandalozno...
Trebali su barem ljudima kazati da ni ne pokušavaju, ovako ih je uradio idiotima, pred čitavim svijetom...
privrženost Kristovom namjesniku na zemlji iskazuje se poštivanjem njegovih izjava, djelovanja i nastojanja..
ribarev prsten je valjda ispao kad su ga naglavačke pribili na križ i rimski vojnici su ga vjerojatno uzeli :P
neke tradicije su jednostavno zastarjele i treba ih mijenjati
vjerujem da ni sam Petar ne bi dozvolio da mu ljube prsten u vrijeme gripe a ni inače
Onda se ne treba ni moliti, ni ići na sv. misu, niti primati svete sakramente...
Dovoljno bi dakle bilo poštivati izjave, djelovanja i nastojanja isusa krista...
Onda nam ne trebaju niti crkve, svećenici a niti sam papa...
Dakako da tome nije tako...
Jer je kršćanstvo institucionalizirana, formalizirana i kodificirana religija sa svojim formom, institutima, zakonima, obredima i svime ostalim...
Tako je npr. kanonom #677 propisano da ljubljenje ribarovog prstena jamči 300 dana indulgencija, dakle oprosta grijeha (osim smrtnih), odnosno 300 dana manje u čistilištu...
Tzv. papa franjo je dakle na ovaj način, silom onemogućivši ljubljenje ribarovog prstena, vjernicima onemogućio tih 300 dana indulgencija...
Sramotno...


Last edited by T. on 31/3/2019, 18:34; edited 1 time in total
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by Guest 31/3/2019, 18:34

marcellus wrote:kasnije je rekao da je to zbog higijene i da su ga zabavljale reakcije...

papa je samo čovjek... nije Krist
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by Guest 31/3/2019, 18:36

metilda wrote:
marcellus wrote:kasnije je rekao da je to zbog higijene i da su ga zabavljale reakcije...

papa je samo čovjek... nije Krist
nije samo covjek nego prije svega JAVNA  osoba i to jako uticajna..svaka rijec i pokret mu se mjere..Nosioc je predstavnik Krscanske religije....covjek kazes...
ovaj je prije cirkusant,a onda se niej niti cuditi sto vjetar piri,a Islam se siri,dok krscanstvo se susi i odumire.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by Guest 31/3/2019, 18:40

T. wrote:
metilda wrote:
T. wrote:
metilda wrote:
T. wrote:Mi katolici moramo se moliti da svevišnji prosvijetli pamet trenutačnom obnašatelju funkcije pontifex maximus te da ga obrati na katoličku vjeru...
Ili da ga barem uzme k sebi dok nije prekasno za čitavu katoličku crkvu...

Vi katolici objasnite sad meni katolkinji u čemu je uopće važnost ljubljenja prstena?
ni u čemu - eto...
Ljubljenjem ribarovog prstena iskazuje se privrženost kristovom namjesniku na zemlji, sv. Petru, te na taj način preko njega i samom isusu kristu...
Nema to veze sa papom franjom, niti ljudi žele ljubiti njegovu ruku, nego upravo prsten sv. Petra iz gore navedenog razloga...
Stoga je njegovo ponašanje skandalozno...
Trebali su barem ljudima kazati da ni ne pokušavaju, ovako ih je uradio idiotima, pred čitavim svijetom...
privrženost Kristovom namjesniku na zemlji iskazuje se poštivanjem njegovih izjava, djelovanja i nastojanja..
ribarev prsten je valjda ispao kad su ga naglavačke pribili na križ i rimski vojnici su ga vjerojatno uzeli :P
neke tradicije su jednostavno zastarjele i treba ih mijenjati
vjerujem da ni sam Petar ne bi dozvolio da mu ljube prsten u vrijeme gripe a ni inače
Onda se ne treba ni moliti, ni ići na sv. misu, niti primati svete sakramente...
Dovoljno bi dakle bilo poštivati izjave, djelovanja i nastojanja isusa krista...
Onda nam ne trebaju niti crkve, svećenici a niti sam papa...
Dakako da tome nije tako...
Jer je kršćanstvo institucionalizirana, formalizirana i kodificirana religija sa svojim formom, institutima, zakonima, obredima i svime ostalim...
Tako je npr. kanonom #677 propisano da ljubljenje ribarovog prstena jamči 300 dana indulgencija, dakle oprosta grijeha (osim smrtnih), odnosno 300 dana manje u čistilištu...
Tzv. papa franjo je dakle na ovaj način, silom onemogućivši ljubljenje ribarovog prstena, vjernicima onemogućio tih 300 dana indulgencija...
Sramotno...
dakle, samo oni koji imaju novaca i privilegiju doći do pape dobiju oprost .. e, to je sramotno.. ali vremena i neke nepotrebne tradicije se mijenjaju..
sjećam se kad je henok tupio o enciklici cantate domino i o tome da na kraju piše "neka je proklet" valjda onaj tko ne prihvati tezu da nekrštena nerođena djeca idu u pakao..
s vremenom je sintagma neka je proklet izašla iz načina papinskog obraćanja vjernicima..
meni se čini da ste vi sljedbenici henokove sekte pa ne želim upadati u besmislene rasprave
i to je sve što ću o tome reći na ovoj temi


Last edited by metilda on 31/3/2019, 18:43; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bizarno... Empty Re: Bizarno...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum