ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Page 4 of 27 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 27/3/2019, 17:12

Hipotetski mi živimo u robovlasničkom društvu i žene nemajj pravo glasa.

Kako ću ja tebi dat ravnopravnost kad je to društvena kategorija.

Otiđi na općinu pa njih to traži. Šta ja iman s tim ?

RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by prckov 27/3/2019, 17:13

Noor wrote:
pismejker wrote:dodo bih Noorka,da sama Rujka ima vrlo cvrst stav da ono sto je medju nama i ako se pojavi problem,ostaje medju nama...iritira je izljevanje privatnih stvari u javnost..kazem,respect,prava cura..
podržavam, tako i treba
norka
pripazi malo na ove muskardine dok ja spavam 
vidis da su plahi  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 17:14

RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:
Znan ja. Ravnopravnost je društvena kategorija. Nije to ljubavni par. Ljubavni par je poštivanje ,dijalog , želja , divljenje. Kupiš joj cviće , napraviš nešto da joj pokažeš poštivanje i divljenje. Dobro je pojebeš , to ti je želja. Saslušaš je , to ti je dijalog.

A ravnopravnost....pa to otiđi na općinu pa je traži tamo. To ti je društvena kategorija.
nisam ni mislio na drustvenu(oficijelnu) ravnopravnost
nego na odnos dvoje isto vrijednih osoba
ni jedno nije vaznije od drugog
a ravnopravnost svakako ne postoji
nesto priblizno tome
Pa sam kreiraš šta ti paše s tom osobom no kako god vas dvoje to kreirali četiri komponente moraju uvijek biti prisutne ; poštivanje , dijalog , želja i divljenje.

O ravnopravnosti ti nema smisla pričat , to je društvena kategorija , pošalji je na općinu pa nek tamo pita za to.

Ti nisi općina. Razumiš ?
ko kaze
Pa eto ja ti kažem. Pitaj Noorku jel joj ja mogu dat ravnopravnost ako je društvo odlučilo da žene neće imat pravo glasa ?
Čika-Prckoff ti je objasnio...svodi se samo na to da cura ne smije imati osjecaj da je gazis i kinjis..mora se smatrati u odnosu sa tobom da joj vrijedis i da cijenis to sto radi,makar i samo seks u pitanju,moras se ODNOSITI  prema njoj kao prema kraljici..jerbo time i sebe uzvisujes,kad se gentlemanski ponasas..

Ja u prolazu cesto zagrlim Rujku,bas kad ne ucekuje i njezno pusim iza vuha..malo je potapshem..khhhhh..vamo i tamo,i odem svojim poselom,ona nastavi svoje..biljezim simpaticne smjeskove sa njene strane i vidim da joj je drago.kad joj ukazem paznju,a paznju ne prestajem ukazivati..cmoknem je po prstima dok mijesi kruh..i pohvalim prstice umjesne..nije to nish posebno,ali vidim njoj puno znaci.,pa zasto ne.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 27/3/2019, 17:15

RayMabus wrote:Hipotetski mi živimo u robovlasničkom društvu i žene nemajj pravo glasa.

Kako ću ja tebi dat ravnopravnost kad je to društvena kategorija.

Otiđi na općinu pa njih to traži. Šta ja iman s tim ?
Ili obrni situaciju : muškarci nemaju pravo glasa.

Sad ja sidnen u kafić i prvu koja naiđen pilan da mi da ravnopravnost.

Kako će ona to meni dat kad je društvena kategorija ?

A nije ona predsjednik države.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 17:16

prckov wrote:ajde
dosta sam se zajebavo
odo spavat :offt 

cuvajte se opasnih zena  :D
ajd,sanjaj lijepo,....Kayu... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Noor 27/3/2019, 17:16

pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
prckov wrote:
pismejker wrote:
tja..nikad se ne zna..no jedno je sigurno,.,kad izmore svoj mozag..nisu bas previse orne za bilo sto drugo..
tutlekasta cura ce imati odlicnu energiju,jer se ne umara razmisljanjem i intelektualnim radom,a pride jos moze nauciti dobro voditi kucanstvo,samo je moras zainteresirati.,.,napravish odlicnu gulašcinu od divljaci,pa je naranis,poslije kad ogladni i sjeti se i to spomene,onda je fino naucis da pravi papicu..posliej ti samo nadgledas i eventualno vino nadolijes,odes za komp ili gledas film ,a cura sva sretna sto je nesh naucila,ne izlazi iz kujne..
evo,u ovom trenu Rujka mi pece kruh domaci..i tako sva dva dana....jelo kuha svaki-svaki drugi dan..
sad kad dojde sezona jagoda,a kod onijah turaca ili sto su vec,dojdu na kraju dana kashete od 5 kila jagoda po dva ojra,natvarim toga, isecera,tegle vecpripremio,pa da se baci na kuanje džema od jagoda..samo treba curu animirati i dati joj posela,ne preteskog..kasnije jedete,pa malo prilegnete,odmorite,a dan je jos dugacak... :clown
vama izgleda trebaju zenski robovi jer ste nesigurni
nema veceg zadovoljstva od odnosa sa ravnopravnom zenom koja je s tobom zato sto to zeli bit
a ima apsolutnu slobodu
kuis  :D
o Čika-Prckoff,ako mislis da ja kinjim Rujku,debelo grijesis..
Prvo,i ja radim sve kucanske poslove,dakle ni o kakvim robovima nije rijec,kuham,pecem kolace,pitemotare jos otprije..zajedno znamo nash slozenije pripremati i onda se zezamo i zajebajemo,natocimo si Monster i vodku i malo podgasimo...
itekako je vidim ravnopravnom sebi,jer radi sve sto i ja..dobro,uza neke stvari zene imaju prirodno ruku...
Postivam je i cijenim i iza 4 zida, ivanka u gradu,ili gdje god bili..
Vrata na autu joj ja otvaram i zatvaram..ljudi se ponesto cude tome..
dakle,u sustini je tetosim i drzim do nje kao do kraljice,i nije tesko..jerbo nema vjecitog fajta spolova za neka "prava"..Ja sam Glavni,ona odmah do Menea.. king

samo moliš boga da negdje vani u društvu ne otvori usta i prozbori koju....dovoljno je da izbaci sise na izvol'te i zadigne dopičnjak, a? :|

Citaj daljnje postove Milo moje...ne trci pred rudo.. :cleanteeth
aha, jel ovo npr? scratch
pismejker wrote:sto tulavije,to bolje..samo trebas joj dokazati da je bolje da ti razmisljas umjesto nje...i onda fino trapka i prati te kao najsmjesena patkica.. cheers

Ili ovo? :D
pismejker wrote:
tja..nikad se ne zna..no jedno je sigurno,.,kad izmore svoj mozag..nisu bas previse orne za bilo sto drugo..
tutlekasta cura ce imati odlicnu energiju,jer se ne umara razmisljanjem i intelektualnim radom,a pride jos moze nauciti dobro voditi kucanstvo,samo je moras zainteresirati.,.,napravish odlicnu gulašcinu od divljaci,pa je naranis,poslije kad ogladni i sjeti se i to spomene,onda je fino naucis da pravi papicu..posliej ti samo nadgledas i eventualno vino nadolijes,odes za komp ili gledas film ,a cura sva sretna sto je nesh naucila,ne izlazi iz kujne..
evo,u ovom trenu Rujka mi pece kruh domaci..i tako sva dva dana....jelo kuha svaki-svaki drugi dan..
sad kad dojde sezona jagoda,a kod onijah turaca ili sto su vec,dojdu na kraju dana kashete od 5 kila jagoda po dva ojra,natvarim toga, isecera,tegle vecpripremio,pa da se baci na kuanje džema od jagoda..samo treba curu animirati i dati joj posela,ne preteskog..kasnije jedete,pa malo prilegnete,odmorite,a dan je jos dugacak... :clown
vodi kućanstvo, kuha gulaščine, ne izlazi iz kujne, kuva džem od 5 kg jagoda…
tja, istina, pričat ni ne stigne, čak da i smije :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 27/3/2019, 17:17

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Hipotetski mi živimo u robovlasničkom društvu i žene nemajj pravo glasa.

Kako ću ja tebi dat ravnopravnost kad je to društvena kategorija.

Otiđi na općinu pa njih to traži. Šta ja iman s tim ?
Ili obrni situaciju : muškarci nemaju pravo glasa.

Sad ja sidnen u kafić i prvu koja naiđen pilan da mi da ravnopravnost.

Kako će ona to meni dat kad je društvena kategorija ?

A nije ona predsjednik države.
A toga ti danas ima masu. Ti sidneš s njon popit kavu a ona od tebe oće neku ravnopravnost. Pa nisan ja predsjednik države.

A bolesti teška li si.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 17:18

Noor wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:
prckov wrote:
vama izgleda trebaju zenski robovi jer ste nesigurni
nema veceg zadovoljstva od odnosa sa ravnopravnom zenom koja je s tobom zato sto to zeli bit
a ima apsolutnu slobodu
kuis  :D
o Čika-Prckoff,ako mislis da ja kinjim Rujku,debelo grijesis..
Prvo,i ja radim sve kucanske poslove,dakle ni o kakvim robovima nije rijec,kuham,pecem kolace,pitemotare jos otprije..zajedno znamo nash slozenije pripremati i onda se zezamo i zajebajemo,natocimo si Monster i vodku i malo podgasimo...
itekako je vidim ravnopravnom sebi,jer radi sve sto i ja..dobro,uza neke stvari zene imaju prirodno ruku...
Postivam je i cijenim i iza 4 zida, ivanka u gradu,ili gdje god bili..
Vrata na autu joj ja otvaram i zatvaram..ljudi se ponesto cude tome..
dakle,u sustini je tetosim i drzim do nje kao do kraljice,i nije tesko..jerbo nema vjecitog fajta spolova za neka "prava"..Ja sam Glavni,ona odmah do Menea.. king

samo moliš boga da negdje vani u društvu ne otvori usta i prozbori koju....dovoljno je da izbaci sise na izvol'te i zadigne dopičnjak, a? :|

Citaj daljnje postove Milo moje...ne trci pred rudo.. :cleanteeth
aha, jel ovo npr?  scratch
pismejker wrote:sto tulavije,to bolje..samo trebas joj dokazati da je bolje da ti razmisljas umjesto nje...i onda fino trapka i prati te kao najsmjesena patkica.. cheers

Ili ovo?  :D
pismejker wrote:
tja..nikad se ne zna..no jedno je sigurno,.,kad izmore svoj mozag..nisu bas previse orne za bilo sto drugo..
tutlekasta cura ce imati odlicnu energiju,jer se ne umara razmisljanjem i intelektualnim radom,a pride jos moze nauciti dobro voditi kucanstvo,samo je moras zainteresirati.,.,napravish odlicnu gulašcinu od divljaci,pa je naranis,poslije kad ogladni i sjeti se i to spomene,onda je fino naucis da pravi papicu..posliej ti samo nadgledas i eventualno vino nadolijes,odes za komp ili gledas film ,a cura sva sretna sto je nesh naucila,ne izlazi iz kujne..
evo,u ovom trenu Rujka mi pece kruh domaci..i tako sva dva dana....jelo kuha svaki-svaki drugi dan..
sad kad dojde sezona jagoda,a kod onijah turaca ili sto su vec,dojdu na kraju dana kashete od 5 kila jagoda po dva ojra,natvarim toga, isecera,tegle vecpripremio,pa da se baci na kuanje džema od jagoda..samo treba curu animirati i dati joj posela,ne preteskog..kasnije jedete,pa malo prilegnete,odmorite,a dan je jos dugacak... :clown
vodi kućanstvo, kuha gulaščine, ne izlazi iz kujne, kuva džem od 5 kg jagoda…
tja, istina, pričat ni ne stigne, čak da i smije :D
hahahahahaha..odlican...no sve su to preduvjeti da cura nauci ono sto doista treba,ne raznorazne feministicke i samozive gluposti,koje ce opet dovesti do toga da ce napose ostati sama ..mozda sa kucnim ljubimcem.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Noor 27/3/2019, 17:19

prckov wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:dodo bih Noorka,da sama Rujka ima vrlo cvrst stav da ono sto je medju nama i ako se pojavi problem,ostaje medju nama...iritira je izljevanje privatnih stvari u javnost..kazem,respect,prava cura..
podržavam, tako i treba
norka
pripazi malo na ove muskardine dok ja spavam 
vidis da su plahi  :D
saću ja to srediti, samo ti odmori, zaslužio si :D


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 17:19

@ Noorka....

"svodi se samo na to da cura ne smije imati osjecaj da je gazis i kinjis..mora se smatrati u odnosu sa tobom da joj vrijedis i da cijenis to sto radi,makar i samo seks u pitanju,moras se ODNOSITI  prema njoj kao prema kraljici..jerbo time i sebe uzvisujes,kad se gentlemanski ponasas..

Ja u prolazu cesto zagrlim Rujku,bas kad ne ucekuje i njezno pusim iza vuha..malo je potapshem..khhhhh..vamo i tamo,i odem svojim poselom,ona nastavi svoje..biljezim simpaticne smjeskove sa njene strane i vidim da joj je drago.kad joj ukazem paznju,a paznju ne prestajem ukazivati..cmoknem je po prstima dok mijesi kruh..i pohvalim prstice umjesne..nije to nish posebno,ali vidim njoj puno znaci.,pa zasto ne.."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 17:22

evo..sirota,vidjela da nema Cole u vrizideru,niti rjeci rekla,spremila se i ode po Colu,iako ja rekoh da ne treba i da ima vocnih sokovai mineralne...
Pa da sam tako grd kako me neki smatraju,kao da bi ona tako me titrala.. :starac

usput,ona uopce ne pije Colu...
zlata vrijedi cura..ali samo zato jer joj glava nije puna feministickog smeća i emanćipiranih gluposti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Noor 27/3/2019, 17:23

pismejker wrote:
hahahahahaha..odlican...no sve su to preduvjeti da cura nauci ono sto doista treba,ne raznorazne feministicke i samozive gluposti,koje ce opet dovesti do toga da ce napose ostati sama ..mozda sa kucnim ljubimcem.. :clown
a jbt, pa s koliko to godina rujka uči kuhat??
ja sam počela sa 17, do 22 sam bila master chef :D :P

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 17:23

Samo se slabići boje jakih žena  :-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Noor 27/3/2019, 17:24

pismejker wrote:evo..sirota,vidjela da nema Cole u vrizideru,niti rjeci rekla,spremila se i ode po Colu,iako ja rekoh da ne treba i da ima vocnih sokovai mineralne...
Pa da sam tako grd kako me neki smatraju,kao da bi ona tako me titrala.. :starac

usput,ona uopce ne pije Colu...
zlata vrijedi cura..ali samo zato jer joj glava nije puna feministickog smeća i emanćipiranih gluposti..
ahaha, ovo s Colom je i kod mene doma tako :)
čim vidim da je boca načeta, znam da sutra treba nova biti na hlađenju king

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 17:24

Noor wrote:
pismejker wrote:
hahahahahaha..odlican...no sve su to preduvjeti da cura nauci ono sto doista treba,ne raznorazne feministicke i samozive gluposti,koje ce opet dovesti do toga da ce napose ostati sama ..mozda sa kucnim ljubimcem.. :clown
a jbt, pa s koliko to godina rujka uči kuhat??
ja sam počela sa 17, do 22 sam bila master chef :D :P
:h5
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 17:25

i zahvaljujuci mojem pravilno educiranju i usmjeravanju...mdaaaaa....
vrijeme je za Koffi,ajte,Noorka,Longi i ostali, pozdrav...

P.S.

Noorka,imas prelijepu popudbinu...ako te tvoj drgi svako malo ne zagrli i ne "potapša",mislim da bi se trebala zabrinuti... lol!
sala mala
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 17:27

Iskra wrote:Samo se slabići boje jakih žena  :-)

Tocno u biti..Rujka je vrlo jaka cura,jerbo se ne boji preuzeti kormilo zajednistva u svojim podrucjima..
jake zene svakako ne podrazumijeva samosvjesne,samosvoje,kurcevite,svojeglave,inatljive ...ufff,ima toga puno..one kojese vjecito pozivaju na svoja prava i tiraniju muskaraca.....uswuswusw.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Noor 27/3/2019, 17:28

Iskra wrote:Samo se slabići boje jakih žena  :-)
naravno, ali pametna žena NIKADA neće ni pokušati podrediti svoga muškarca.
to u stvari ne voli ni jedan, a pogotovo netko snažnog karaktera.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 27/3/2019, 17:29

Iskra wrote:Samo se slabići boje jakih žena  :-)
Pa ne boje se muški žena nego nežele s takvima imat posla. Ne žele to u kući. Nežene se radi toga da bi mu neka solila pamet u četiri zida. To ti je sve. Isto ka šta ti neš nasilnika za muža tako neće ni on ovu pametnu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176405
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 17:29

Noor wrote:
pismejker wrote:
hahahahahaha..odlican...no sve su to preduvjeti da cura nauci ono sto doista treba,ne raznorazne feministicke i samozive gluposti,koje ce opet dovesti do toga da ce napose ostati sama ..mozda sa kucnim ljubimcem.. :clown
a jbt, pa s koliko to godina rujka uči kuhat??
ja sam počela sa 17, do 22 sam bila master chef :D :P
gastronomske razlike ruske i balkanske kuhiinje..nije da Rusi imaju neku gastronomsku ponudu..uglavnom korijeni vuku od siromasne sovjetske drzave,koja nije imala luksuz razvoja gastronomije...
Sastojci pak su druga stvar..sve prirodno i ukusno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Noor 27/3/2019, 17:30

pismejker wrote:i zahvaljujuci mojem pravilno educiranju i usmjeravanju...mdaaaaa....
vrijeme je za Koffi,ajte,Noorka,Longi i ostali, pozdrav...

P.S.

Noorka,imas prelijepu popudbinu...ako te tvoj drgi svako malo ne zagrli i ne "potapša",mislim da bi se trebala zabrinuti... lol!
sala mala
eto, onda nemam razloga za zabrinutost :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 4 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 27 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum