ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Page 3 of 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Noor 27/3/2019, 16:55

pismejker wrote:
prckov wrote:
pismejker wrote:
prckov wrote:
pismejker wrote:
On da nitko ne vidi...reci mi kako se jebe i jel kreativna u krevetu? :evilgrin
fino, on glumi cetnika a ona ustasu
pa kad se dovate  :D
tja..nikad se ne zna..no jedno je sigurno,.,kad izmore svoj mozag..nisu bas previse orne za bilo sto drugo..
tutlekasta cura ce imati odlicnu energiju,jer se ne umara razmisljanjem i intelektualnim radom,a pride jos moze nauciti dobro voditi kucanstvo,samo je moras zainteresirati.,.,napravish odlicnu gulašcinu od divljaci,pa je naranis,poslije kad ogladni i sjeti se i to spomene,onda je fino naucis da pravi papicu..posliej ti samo nadgledas i eventualno vino nadolijes,odes za komp ili gledas film ,a cura sva sretna sto je nesh naucila,ne izlazi iz kujne..
evo,u ovom trenu Rujka mi pece kruh domaci..i tako sva dva dana....jelo kuha svaki-svaki drugi dan..
sad kad dojde sezona jagoda,a kod onijah turaca ili sto su vec,dojdu na kraju dana kashete od 5 kila jagoda po dva ojra,natvarim toga, isecera,tegle vecpripremio,pa da se baci na kuanje džema od jagoda..samo treba curu animirati i dati joj posela,ne preteskog..kasnije jedete,pa malo prilegnete,odmorite,a dan je jos dugacak... :clown
vama izgleda trebaju zenski robovi jer ste nesigurni
nema veceg zadovoljstva od odnosa sa ravnopravnom zenom koja je s tobom zato sto to zeli bit
a ima apsolutnu slobodu
kuis  :D
o Čika-Prckoff,ako mislis da ja kinjim Rujku,debelo grijesis..
Prvo,i ja radim sve kucanske poslove,dakle ni o kakvim robovima nije rijec,kuham,pecem kolace,pitemotare jos otprije..zajedno znamo nash slozenije pripremati i onda se zezamo i zajebajemo,natocimo si Monster i vodku i malo podgasimo...
itekako je vidim ravnopravnom sebi,jer radi sve sto i ja..dobro,uza neke stvari zene imaju prirodno ruku...
Postivam je i cijenim i iza 4 zida, ivanka u gradu,ili gdje god bili..
Vrata na autu joj ja otvaram i zatvaram..ljudi se ponesto cude tome..
dakle,u sustini je tetosim i drzim do nje kao do kraljice,i nije tesko..jerbo nema vjecitog fajta spolova za neka "prava"..Ja sam Glavni,ona odmah do Menea.. king

samo moliš boga da negdje vani u društvu ne otvori usta i prozbori koju....dovoljno je da izbaci sise na izvol'te i zadigne dopičnjak, a? :|


Last edited by Noor on 27/3/2019, 16:55; edited 1 time in total

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 27/3/2019, 16:55

prckov wrote:ne znam ja nista  :D
Znan ja. Ravnopravnost je društvena kategorija. Nije to ljubavni par. Ljubavni par je poštivanje ,dijalog , želja , divljenje. Kupiš joj cviće , napraviš nešto da joj pokažeš poštivanje i divljenje. Dobro je pojebeš , to ti je želja. Saslušaš je , to ti je dijalog.

A ravnopravnost....pa to otiđi na općinu pa je traži tamo. To ti je društvena kategorija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 16:55

Kao i u Naturi,dakle Prirodi,Muzjak nece gaziti zenku koja ga odmah prihvati kao gospodara..nego ce je jos i stitit,i cijeniti tako odredjenu zenku...
Ispada da zivina ima vise pameti nego ljudi.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by AlfaOmega 27/3/2019, 16:55

Glupo žemsko je manje komplicirano. Tak da je formula - "prelipa a glupa" ustvari idealna.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 16:56

Noor wrote:
pismejker wrote:
prckov wrote:
pismejker wrote:
prckov wrote:
fino, on glumi cetnika a ona ustasu
pa kad se dovate  :D
tja..nikad se ne zna..no jedno je sigurno,.,kad izmore svoj mozag..nisu bas previse orne za bilo sto drugo..
tutlekasta cura ce imati odlicnu energiju,jer se ne umara razmisljanjem i intelektualnim radom,a pride jos moze nauciti dobro voditi kucanstvo,samo je moras zainteresirati.,.,napravish odlicnu gulašcinu od divljaci,pa je naranis,poslije kad ogladni i sjeti se i to spomene,onda je fino naucis da pravi papicu..posliej ti samo nadgledas i eventualno vino nadolijes,odes za komp ili gledas film ,a cura sva sretna sto je nesh naucila,ne izlazi iz kujne..
evo,u ovom trenu Rujka mi pece kruh domaci..i tako sva dva dana....jelo kuha svaki-svaki drugi dan..
sad kad dojde sezona jagoda,a kod onijah turaca ili sto su vec,dojdu na kraju dana kashete od 5 kila jagoda po dva ojra,natvarim toga, isecera,tegle vecpripremio,pa da se baci na kuanje džema od jagoda..samo treba curu animirati i dati joj posela,ne preteskog..kasnije jedete,pa malo prilegnete,odmorite,a dan je jos dugacak... :clown
vama izgleda trebaju zenski robovi jer ste nesigurni
nema veceg zadovoljstva od odnosa sa ravnopravnom zenom koja je s tobom zato sto to zeli bit
a ima apsolutnu slobodu
kuis  :D
o Čika-Prckoff,ako mislis da ja kinjim Rujku,debelo grijesis..
Prvo,i ja radim sve kucanske poslove,dakle ni o kakvim robovima nije rijec,kuham,pecem kolace,pitemotare jos otprije..zajedno znamo nash slozenije pripremati i onda se zezamo i zajebajemo,natocimo si Monster i vodku i malo podgasimo...
itekako je vidim ravnopravnom sebi,jer radi sve sto i ja..dobro,uza neke stvari zene imaju prirodno ruku...
Postivam je i cijenim i iza 4 zida, ivanka u gradu,ili gdje god bili..
Vrata na autu joj ja otvaram i zatvaram..ljudi se ponesto cude tome..
dakle,u sustini je tetosim i drzim do nje kao do kraljice,i nije tesko..jerbo nema vjecitog fajta spolova za neka "prava"..Ja sam Glavni,ona odmah do Menea.. king

samo moliš boga da negdje vani u društvu ne otvori usta i prozbori koju....dovoljno je da izbaci sise na izvol'te i zadigne dopičnjak, a? :|

Citaj daljnje postove Milo moje...ne trci pred rudo.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 27/3/2019, 16:58

prckov wrote:
RayMabus wrote:Ona može biti ravnopravna s menom al ako neš raširit noge onda produži i nađi drugog.

Ljubavni parovi nisu društveni odnosi nego odnosi između dvoje ljudi

Pitanje ravnopravnosti me tu nezanima jer nije ključan element veze.
sto se onda bojis da ti ona komanduje  :D
Zato šta ima puno tih emanicipiranih koje moraš izbjegavat jer one nedaju ni poštivanje nit dijalog , imaš samo svoju želju i divljenje ako se zaljubiš u takvu ( srce nebira ).

Zato šta moraš pazit koja će ti se svidit ( želja i divljenje ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 16:58

dodo bih Noorka,da sama Rujka ima vrlo cvrst stav da ono sto je medju nama i ako se pojavi problem,ostaje medju nama...iritira je izljevanje privatnih stvari u javnost..kazem,respect,prava cura..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 16:59

catabbath wrote:žena ima IQ 71
kaže da su joj roditelji muslimani, to znači da su vrlo vjerojatno u rodu, bratić i sestrična, a možda čak i brat i sestra

nedavno izabrana muslimanska zastupnica u američkom kongresu je bila udana za svog brata
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 17:00

die antwoord wrote:
catabbath wrote:žena ima IQ 71
kaže da su joj roditelji muslimani, to znači da su vrlo vjerojatno u rodu, bratić i sestrična, a možda čak i brat i sestra

nedavno izabrana muslimanska zastupnica u američkom kongresu je bila udana za svog brata

Ona sto joj je Israel prva i zadnja rijec izgovorena u danu...?? lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 27/3/2019, 17:02

RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:Ona može biti ravnopravna s menom al ako neš raširit noge onda produži i nađi drugog.

Ljubavni parovi nisu društveni odnosi nego odnosi između dvoje ljudi

Pitanje ravnopravnosti me tu nezanima jer nije ključan element veze.
sto se onda bojis da ti ona komanduje  :D
Zato šta ima puno tih emanicipiranih koje moraš izbjegavat jer one nedaju ni poštivanje nit dijalog , imaš samo svoju želju i divljenje ako se zaljubiš u takvu ( srce nebira ).

Zato šta moraš pazit koja će ti se svidit ( želja i divljenje ).
To su ti četiri stupa veze

Poštivanje ( tebi će raširit noge )

Dijalog ( s tobon će se jebat )

Želja ( želi se s tobon jebat )

Divljenje ( sviđaš joj se da bi se s tobom pojebala )


Nema dalje filozofije. To je sva filozofija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by prckov 27/3/2019, 17:02

RayMabus wrote:
prckov wrote:ne znam ja nista  :D
Znan ja. Ravnopravnost je društvena kategorija. Nije to ljubavni par. Ljubavni par je poštivanje ,dijalog , želja , divljenje. Kupiš joj cviće , napraviš nešto da joj pokažeš poštivanje i divljenje. Dobro je pojebeš , to ti je želja. Saslušaš je , to ti je dijalog.

A ravnopravnost....pa to otiđi na općinu pa je traži tamo. To ti je društvena kategorija.
nisam ni mislio na drustvenu(oficijelnu) ravnopravnost
nego na odnos dvoje isto vrijednih osoba
ni jedno nije vaznije od drugog
a ravnopravnost svakako ne postoji
nesto priblizno tome

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by prckov 27/3/2019, 17:03

die antwoord wrote:
catabbath wrote:žena ima IQ 71
kaže da su joj roditelji muslimani, to znači da su vrlo vjerojatno u rodu, bratić i sestrična, a možda čak i brat i sestra

nedavno izabrana muslimanska zastupnica u američkom kongresu je bila udana za svog brata
ona Ilhan iz somalije?
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 27/3/2019, 17:06

prckov wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:ne znam ja nista  :D
Znan ja. Ravnopravnost je društvena kategorija. Nije to ljubavni par. Ljubavni par je poštivanje ,dijalog , želja , divljenje. Kupiš joj cviće , napraviš nešto da joj pokažeš poštivanje i divljenje. Dobro je pojebeš , to ti je želja. Saslušaš je , to ti je dijalog.

A ravnopravnost....pa to otiđi na općinu pa je traži tamo. To ti je društvena kategorija.
nisam ni mislio na drustvenu(oficijelnu) ravnopravnost
nego na odnos dvoje isto vrijednih osoba
ni jedno nije vaznije od drugog
a ravnopravnost svakako ne postoji
nesto priblizno tome
Pa sam kreiraš šta ti paše s tom osobom no kako god vas dvoje to kreirali četiri komponente moraju uvijek biti prisutne ; poštivanje , dijalog , želja i divljenje.

O ravnopravnosti ti nema smisla pričat , to je društvena kategorija , pošalji je na općinu pa nek tamo pita za to.

Ti nisi općina. Razumiš ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by prckov 27/3/2019, 17:07

RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:ne znam ja nista  :D
Znan ja. Ravnopravnost je društvena kategorija. Nije to ljubavni par. Ljubavni par je poštivanje ,dijalog , želja , divljenje. Kupiš joj cviće , napraviš nešto da joj pokažeš poštivanje i divljenje. Dobro je pojebeš , to ti je želja. Saslušaš je , to ti je dijalog.

A ravnopravnost....pa to otiđi na općinu pa je traži tamo. To ti je društvena kategorija.
nisam ni mislio na drustvenu(oficijelnu) ravnopravnost
nego na odnos dvoje isto vrijednih osoba
ni jedno nije vaznije od drugog
a ravnopravnost svakako ne postoji
nesto priblizno tome
Pa sam kreiraš šta ti paše s tom osobom no kako god vas dvoje to kreirali četiri komponente moraju uvijek biti prisutne ; poštivanje , dijalog , želja i divljenje.

O ravnopravnosti ti nema smisla pričat , to je društvena kategorija , pošalji je na općinu pa nek tamo pita za to.

Ti nisi općina. Razumiš ?
ko kaze
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Noor 27/3/2019, 17:08

pismejker wrote:dodo bih Noorka,da sama Rujka ima vrlo cvrst stav da ono sto je medju nama i ako se pojavi problem,ostaje medju nama...iritira je izljevanje privatnih stvari u javnost..kazem,respect,prava cura..
podržavam, tako i treba

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 27/3/2019, 17:08

Ja tebi nemogu dat nešto šta nisan. Nemogu ti dat ravnopravnost kad je to društvena kategorija. To nedajen ja nego to na općini pitaj.

Ja ti mogu dat :

Poštivanje

Dijalog

Želju

Divljenje


To ti je sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 17:09

Kada je cura tutlekasta...ima u njoj nesto cisto i neiskvareno,osjecaji su joj isto nesputani,pristup spontan..ne gleda sa podozrenjem na ljude i zivot po difoltu,kao ovije "intelektualke"..
nekada su cure ujedva zavrsavale osnovnu skolu i onda ucile kucanske poslove,udavale se za vrijedne moževe,koji su se brinuli da obitelj dobro zivi,svi su bili nekako neoptereceni budalastinama..poglecimo danas..
zena je bog,ako se smili roditi jedno dijete,i odma za to ocekuje u najmanju ruku da rula svijetom i pravima..da moškije po difoltu gura nadole,po pravima i stavovima..
Pojavi se problem,po difoltu,Moškija je zlostavljac,vaki i naki..

E pa sad..poanta,tutlekasta cura ili intelektualka koja je prosla sve moralne deponije nasire i naduze..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 27/3/2019, 17:09

prckov wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:
prckov wrote:ne znam ja nista  :D
Znan ja. Ravnopravnost je društvena kategorija. Nije to ljubavni par. Ljubavni par je poštivanje ,dijalog , želja , divljenje. Kupiš joj cviće , napraviš nešto da joj pokažeš poštivanje i divljenje. Dobro je pojebeš , to ti je želja. Saslušaš je , to ti je dijalog.

A ravnopravnost....pa to otiđi na općinu pa je traži tamo. To ti je društvena kategorija.
nisam ni mislio na drustvenu(oficijelnu) ravnopravnost
nego na odnos dvoje isto vrijednih osoba
ni jedno nije vaznije od drugog
a ravnopravnost svakako ne postoji
nesto priblizno tome
Pa sam kreiraš šta ti paše s tom osobom no kako god vas dvoje to kreirali četiri komponente moraju uvijek biti prisutne ; poštivanje , dijalog , želja i divljenje.

O ravnopravnosti ti nema smisla pričat , to je društvena kategorija , pošalji je na općinu pa nek tamo pita za to.

Ti nisi općina. Razumiš ?
ko kaze
Pa eto ja ti kažem. Pitaj Noorku jel joj ja mogu dat ravnopravnost ako je društvo odlučilo da žene neće imat pravo glasa ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 27/3/2019, 17:10

Noor wrote:
pismejker wrote:dodo bih Noorka,da sama Rujka ima vrlo cvrst stav da ono sto je medju nama i ako se pojavi problem,ostaje medju nama...iritira je izljevanje privatnih stvari u javnost..kazem,respect,prava cura..
podržavam, tako i treba
Ne brini..vjerujem da bi svaka cura pozeljela takav tretman kakav ona ima...serem ja ko grlica,no ono,malo da rasplamsamo raspravu.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by prckov 27/3/2019, 17:10

ajde
dosta sam se zajebavo
odo spavat :offt 

cuvajte se opasnih zena  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34104
2014-04-19


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 27/3/2019, 17:12

Hipotetski mi živimo u robovlasničkom društvu i žene nemajj pravo glasa.

Kako ću ja tebi dat ravnopravnost kad je to društvena kategorija.

Otiđi na općinu pa njih to traži. Šta ja iman s tim ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 3 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 27 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum