ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Page 25 of 27 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 31/3/2019, 10:36

melkior wrote:
Pročitaj još jednom upis od jesambrend, većina romantičara su muškarci. Žene su uglavnom beskrupulozne materijalistice koje čine sve da ubiju kemiju u vezi, a onda kad muškom pukne film i odluči pronaći drugu, e onda se ove sjete da bi trebale poraditi na svojoj vezi a ne samo držati naivnog majmuna da joj plaća račune za režije.  Malo je kasno za kmečanje o vrijednosti ljubavi i prijateljstva. 
Ako krećeš u ljubavnu vezu s ovakvim stavom o ženama i privući ćeš uglavnom takve, one koje traže majmune koje će iskoristiti. Ako i ne bude takva postat će jer ćeš je stalnim sumnjama dovesti tamo gdje ti misliš da ona treba (prirodno) biti. 

Sinko dragi, nikad jedno ne uništi vezu, a i ne može ju spasiti jedan partner. 
Za sve treba dvoje (za dobro i loše) i uvijek je uključeno dvoje.

Većini ljudi je to teško priznati, ali to je jedina istina.

Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by veber 31/3/2019, 10:39

kod mene izdajnici idu na streljanje. od 12e godine je upoznat s time i živimo u finom suživotu. ja njemu nađem toplu pećinu, a on meni uzvrati s ljubavlju.

a, ne bi se složio s tvojom konstatacijom da mlađe idu sa starijima zbog love.


imam frenda od 35g a traži samo starije od 50, a odjebe sve mlađe.
nema to veze s godinama jedino ti se raspon mijenja. meni su sada zanimljive one od 30-50. prije 10 godina bio je raspon 25-40, a što si stariji raspon raste.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 31/3/2019, 10:40

Dovoljno je napravit dite i boli te kurac. Ovo je emnaicipacija. I muški su pomakli vrime za ženidbu al ne svojom krivnjom. Nema tu leptirića više. Samo potomstvo. Kakva ljubav.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 31/3/2019, 10:44

veber wrote:kod mene izdajnici idu na streljanje. od 12e godine je upoznat s time i živimo u finom suživotu. ja njemu nađem toplu pećinu, a on meni uzvrati s ljubavlju.

a, ne bi se složio s tvojom konstatacijom da mlađe idu sa starijima zbog love.


imam frenda od 35g a traži samo starije od 50, a odjebe sve mlađe.
nema to veze s godinama jedino ti se raspon mijenja. meni su sada zanimljive one od 30-50. prije 10 godina bio je raspon 25-40, a što si stariji raspon raste.
Govorim o velikoj većini. Ti nisi većina. 

Kuloari kažu da si ti svog Vitomira izložio pogledima javnosti ne strepeći od kritike i posprdnosti koja je uslijedila. Definitivno nisi većina  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by melkior 31/3/2019, 10:46

frka wrote:by melkior Yesterday at 17:40


Iskreno, nikad nisam shvatio potrebu da se žene tetoviraju, to je odvratno unakazivanje lijepog ženskog tijela. Tetovaža sjebe bjelinu lijepe ženske kože i otežava vizualno uživanje u mekim ženskim konturama. I ako je gola, hoću da izgleda kao da je gola, a ne kao kakav reklamni pano ili kaligrafija.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stari,,u potpunosti se slazem sa tobom...i ti si neki vizualac koji zna da uziva za zene nebitnim stvarima...Neki dan se pokeckam sa jednom i velim joj da smo mi muski (jebga ne volim generalizirati ali je u vecini slucajeva tako) romanticniji i emotivniji od zena..Veli nije istina..ma nije kurac istina je..Vecina sto iz nekog samo njima poznatog straha ne zeli da bude spontana nego su kalkulativne ..pokusavaju mijenjati muskarce,,,Pa prihvati ga onakvog kakav je ili se makni od njega.Kada su u pitanju musko zenski odnosi...meni je pomalo smijesno pricati o tome jer ni najpametniji ljudi ove planete nisu uspjeli makar malo rasvijetliti te odnose...zato treba slusati razum ...a ono drugo ako je tebi namijenjeno nikuda nece pobjeci tako ni picka:::)))
Ako nije i zato se priroda pobrinula..svaka krpa nadje svoju zakrpu...ljude ne treba preodgajati nego se prilagodjavati zajednickim zeljama i htijenjima....pa ja::))



Pardon, ne jesambrend, već frka
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by melkior 31/3/2019, 10:48

Rabarbara wrote:
melkior wrote:
Pročitaj još jednom upis od jesambrend, većina romantičara su muškarci. Žene su uglavnom beskrupulozne materijalistice koje čine sve da ubiju kemiju u vezi, a onda kad muškom pukne film i odluči pronaći drugu, e onda se ove sjete da bi trebale poraditi na svojoj vezi a ne samo držati naivnog majmuna da joj plaća račune za režije.  Malo je kasno za kmečanje o vrijednosti ljubavi i prijateljstva. 
Ako krećeš u ljubavnu vezu s ovakvim stavom o ženama i privući ćeš uglavnom takve, one koje traže majmune koje će iskoristiti. Ako i ne bude takva postat će jer ćeš je stalnim sumnjama dovesti tamo gdje ti misliš da ona treba (prirodno) biti. 

Sinko dragi, nikad jedno ne uništi vezu, a i ne može ju spasiti jedan partner. 
Za sve treba dvoje (za dobro i loše) i uvijek je uključeno dvoje.

Većini ljudi je to teško priznati, ali to je jedina istina.
Većini žena je teško priznati da upravo pametne žene znaju kako dobiti muškarca kojeg hoće, kako ga privući i zadržati. Sve ostalo su floskule. Druga je stvar što vi žene kasno shvatite što zapravo hoćete.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by melkior 31/3/2019, 10:50

U stvari, teško je pronaći pametnu ženu. Kad se već opametila, prošao njen vlak  confused
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 31/3/2019, 10:52

melkior wrote:
Rabarbara wrote:
melkior wrote:
Pročitaj još jednom upis od jesambrend, većina romantičara su muškarci. Žene su uglavnom beskrupulozne materijalistice koje čine sve da ubiju kemiju u vezi, a onda kad muškom pukne film i odluči pronaći drugu, e onda se ove sjete da bi trebale poraditi na svojoj vezi a ne samo držati naivnog majmuna da joj plaća račune za režije.  Malo je kasno za kmečanje o vrijednosti ljubavi i prijateljstva. 
Ako krećeš u ljubavnu vezu s ovakvim stavom o ženama i privući ćeš uglavnom takve, one koje traže majmune koje će iskoristiti. Ako i ne bude takva postat će jer ćeš je stalnim sumnjama dovesti tamo gdje ti misliš da ona treba (prirodno) biti. 

Sinko dragi, nikad jedno ne uništi vezu, a i ne može ju spasiti jedan partner. 
Za sve treba dvoje (za dobro i loše) i uvijek je uključeno dvoje.

Većini ljudi je to teško priznati, ali to je jedina istina.
Većini žena je teško priznati da upravo pametne žene znaju kako dobiti muškarca kojeg hoće, kako ga privući i zadržati. Sve ostalo su floskule. Druga je stvar što vi žene kasno shvatite što zapravo hoćete.
A kad shvate ; nigdje ženika na vidiku.

Žena ima ako stvar gledaš samo kroz prizmu ; rodi jedno dite i boli te kurac. Doslovno nju ka osobu isključiš iz razmatranja. Uopće nebitno koja je jer nije ona bitna.Ona prva koja skoči na tebe , to je to. Te emancipirane i onako čekaju nešto. Samo ti čekaj. Koga briga za tebe i šta ti očeš. Ima žena , pokupit će neka. Koja je brža ta dobije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 31/3/2019, 10:57

melkior wrote:U stvari, teško je pronaći pametnu ženu. Kad se već opametila, prošao njen vlak  confused
Kad se opameti onda je još gora jer zna šta oće al toga nema šta bi ona tila. Onda prolaze godine a princa na bijelom konju nigdje jer je zakasnila pošto se to radi dok si mlada. Onda dođe 35 i jalova je. Onda može rodit samo pasa a koji će mi to kurac. U biti nije više žena , izgubila je sposobnost rađanja. Samo je stara cura. Neplodna i jalova.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 31/3/2019, 11:00

melkior wrote:
frka wrote:by melkior Yesterday at 17:40


Iskreno, nikad nisam shvatio potrebu da se žene tetoviraju, to je odvratno unakazivanje lijepog ženskog tijela. Tetovaža sjebe bjelinu lijepe ženske kože i otežava vizualno uživanje u mekim ženskim konturama. I ako je gola, hoću da izgleda kao da je gola, a ne kao kakav reklamni pano ili kaligrafija.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stari,,u potpunosti se slazem sa tobom...i ti si neki vizualac koji zna da uziva za zene nebitnim stvarima...Neki dan se pokeckam sa jednom i velim joj da smo mi muski (jebga ne volim generalizirati ali je u vecini slucajeva tako) romanticniji i emotivniji od zena..Veli nije istina..ma nije kurac istina je..Vecina sto iz nekog samo njima poznatog straha ne zeli da bude spontana nego su kalkulativne ..pokusavaju mijenjati muskarce,,,Pa prihvati ga onakvog kakav je ili se makni od njega.Kada su u pitanju musko zenski odnosi...meni je pomalo smijesno pricati o tome jer ni najpametniji ljudi ove planete nisu uspjeli makar malo rasvijetliti te odnose...zato treba slusati razum ...a ono drugo ako je tebi namijenjeno nikuda nece pobjeci tako ni picka:::)))
Ako nije i zato se priroda pobrinula..svaka krpa nadje svoju zakrpu...ljude ne treba preodgajati nego se prilagodjavati zajednickim zeljama i htijenjima....pa ja::))



Pardon, ne jesambrend, već frka
Ne voli generalizirati, ali generalizira sve u 16.

On je očito emotivniji od svih žena koje je sreo. 
Zašto sreće (bira) baš takve ne nemotivne i kalkulativne ne bih znala. 

Previše je ako su oboje emotivni i romantični, netko mora biti i glas razuma u takvim vezama.   pirat
 
Ljubavnici koje biramo su uglavnom ogledalo našeg podsvjesnog ja (dobrog i lošeg).  
Gadno je kad u njima prepoznamo osobine koje i sami imamo, ali ih mrzimo i potiskujemo. :)

Ali svakako stoji da svaka krpa nađe zakrpu. To su te dobre veze kad se dvoje upotpunjuje, a ne iritira.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 31/3/2019, 11:02

melkior wrote:
Rabarbara wrote:
melkior wrote:
Pročitaj još jednom upis od jesambrend, većina romantičara su muškarci. Žene su uglavnom beskrupulozne materijalistice koje čine sve da ubiju kemiju u vezi, a onda kad muškom pukne film i odluči pronaći drugu, e onda se ove sjete da bi trebale poraditi na svojoj vezi a ne samo držati naivnog majmuna da joj plaća račune za režije.  Malo je kasno za kmečanje o vrijednosti ljubavi i prijateljstva. 
Ako krećeš u ljubavnu vezu s ovakvim stavom o ženama i privući ćeš uglavnom takve, one koje traže majmune koje će iskoristiti. Ako i ne bude takva postat će jer ćeš je stalnim sumnjama dovesti tamo gdje ti misliš da ona treba (prirodno) biti. 

Sinko dragi, nikad jedno ne uništi vezu, a i ne može ju spasiti jedan partner. 
Za sve treba dvoje (za dobro i loše) i uvijek je uključeno dvoje.

Većini ljudi je to teško priznati, ali to je jedina istina.
Većini žena je teško priznati da upravo pametne žene znaju kako dobiti muškarca kojeg hoće, kako ga privući i zadržati. Sve ostalo su floskule. Druga je stvar što vi žene kasno shvatite što zapravo hoćete.
Apsolutno se slažem s tobom. 
Jako malo je takvih žena i uglavnom su prezrene od drugih žena. 
E to su te druge koje kasno shvate što zapravo žele, ali je već kasno.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by veber 31/3/2019, 11:02

Rabarbara wrote:
veber wrote:kod mene izdajnici idu na streljanje. od 12e godine je upoznat s time i živimo u finom suživotu. ja njemu nađem toplu pećinu, a on meni uzvrati s ljubavlju.

a, ne bi se složio s tvojom konstatacijom da mlađe idu sa starijima zbog love.


imam frenda od 35g a traži samo starije od 50, a odjebe sve mlađe.
nema to veze s godinama jedino ti se raspon mijenja. meni su sada zanimljive one od 30-50. prije 10 godina bio je raspon 25-40, a što si stariji raspon raste.
Govorim o velikoj većini. Ti nisi većina. 

Kuloari kažu da si ti svog Vitomira izložio pogledima javnosti ne strepeći od kritike i posprdnosti koja je uslijedila. Definitivno nisi većina  :D
čuj, većina nisam u svakom slučaju. na ovom forumu svi muški imaju od pol metra, a žene su jebozovne u tri pm.
mogao je ostatak ekipe riskirat ban i stavit polmetraša. i nije Vitomir već je Štef, Štefek, Štefčina ovisno o stanju :D
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 31/3/2019, 11:04

melkior wrote:U stvari, teško je pronaći pametnu ženu. Kad se već opametila, prošao njen vlak  confused
I ovo si u pravu. 
Nije utješno, ali je istinito, jednako je i nama ženama. Možda čak i gore. Kad prođe uški vlak prošao je zauvijek.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 31/3/2019, 11:09

veber wrote:
Rabarbara wrote:
veber wrote:kod mene izdajnici idu na streljanje. od 12e godine je upoznat s time i živimo u finom suživotu. ja njemu nađem toplu pećinu, a on meni uzvrati s ljubavlju.

a, ne bi se složio s tvojom konstatacijom da mlađe idu sa starijima zbog love.


imam frenda od 35g a traži samo starije od 50, a odjebe sve mlađe.
nema to veze s godinama jedino ti se raspon mijenja. meni su sada zanimljive one od 30-50. prije 10 godina bio je raspon 25-40, a što si stariji raspon raste.
Govorim o velikoj većini. Ti nisi većina. 

Kuloari kažu da si ti svog Vitomira izložio pogledima javnosti ne strepeći od kritike i posprdnosti koja je uslijedila. Definitivno nisi većina  :D
čuj, većina nisam u svakom slučaju. na ovom forumu svi muški imaju od pol metra, a žene su jebozovne u tri pm.
mogao je ostatak ekipe riskirat ban i stavit polmetraša. i nije Vitomir već je Štef, Štefek, Štefčina ovisno o stanju :D
Hahaha. Da si lud ko kupus, jesi.

Ne znam kako ga zoveš i nisam vidjela sliju, ali ga je Pismejker na Denverbotu tako opisao: vitak i elegantan (Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 1523192931) .  Vitomir se nametnulo kao neko primjereno ime.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by veber 31/3/2019, 11:15

ali znaš kaj, žene vole lude. ne ele to priznat.
pogotovo vole lude kada su svjesne da tu nema budućnosti, da je to avantura. onda se opuste. bill gatesa ionako imaju doma ili su s njim prekinule.

i vi volite adrenalin.

-kako mi stoji haljina?
-užasss
-mrššš

a u biti ste zadovoljne odgovorom

ili imaš dobre sise
ma mrš, stoko seksistička, pitala sam te za haljinu
koju haljinu?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by crvenkasti 31/3/2019, 11:28

Prava ljubav je samo kad žena voli muškarca koji je glup, ružan i siromašan.

Sve drugo je odvratna ljubav iz interesa.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 31/3/2019, 11:29

Kad je napumpaš onda je ženiš. Tako meni sestra , par godina veze , tek kad je došla šema stomak ko kuća , onda gegaj se do oltara. Tko je to vidija ženit danas na neviđeno. Nema toga. Svako treći brak rastava i sad se ti ženit a nema dice.Šta će ti to ? I njoj i tebi. Moš tako ostat momak i cura.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by immortal 31/3/2019, 11:34

RayMabus wrote:muški su pomakli vrime za ženidbu

šta će tebi ženidb i žena
ti si dobio temu
ne skidaš se s nje
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 31/3/2019, 11:35

Ženidba odnosno udaja je samo papir. To samo po sebi ništa neznači. Isto kako si potpisa tako moš potpisat i rastavu. To moraš odat par godina pa kad zatrudni onda to ženiš. To se tako radi a ne ono ja bi ovo ja bi ono , ja iman druge planove a ti čekaj u ormaru da meni dođe vrime kad ja oću i tako to. Nema od toga ništa.Koja se nije popela na kurac neće ni prid oltar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 31/3/2019, 11:37

mortal wrote:
RayMabus wrote:muški su pomakli vrime za ženidbu

šta će tebi ženidb i žena
ti si dobio temu
ne skidaš se s nje
Pa i netriba mi. Ja već odavno govorin da ako nema dice tu da sam čin vinčanja i to nije potreban. A šta će ti ? I tebi i njoj ? Šta si dobija ? Ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176420
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by immortal 31/3/2019, 11:37

RayMabus wrote:Ženidba odnosno udaja je samo papir. To samo po sebi ništa neznači. Isto kako si potpisa tako moš potpisat i rastavu. To moraš odat par godina pa kad zatrudni onda to ženiš. To se tako radi a ne ono ja bi ovo ja bi ono , ja iman druge planove a ti čekaj u ormaru da meni dođe vrime kad ja oću i tako to. Nema od toga ništa.Koja se nije popela na kurac neće ni prid oltar
ženidba i udaja je nešto daleko više nego što ti možeš shvatiti 
nažalost mnogi posrnu u braku

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 25 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 27 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum