ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Page 14 of 27 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 28/3/2019, 12:55

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 (m=eaAaGwObaaaa)(mh=a2xP35_JhPRZb1k5)6

RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 12:55

Presucena istina,je u sustini laganje..svodi se na trgovanje,taktiziranje i sve ono sto zene cesto igraju u vezama i braku..
Ili govoris sve,ili nista osobi koju "volis"...nema izmedju,nema gradiranja,
na presucivanju i laganju se ne moze graditi odnos,kao i na obmanama...mislim,moze to proci,ali TO NIJE ONDA TO O CEMU PRICAMO...jel..ajde zdravo... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 12:56

MIslim, očito je da funkcioniraš po krajnje pojednostavljenim relacijama pa tako govoriš i o dekalogu kao o 10 Božjih zapovijedi, premda je valjda svakome iole informiranom jasno da niti je riječ o zapovijedima niti Bog ima ikakve veze sa istima.
Ali razumijem da nisi u stanju izaći izvan okvira tako krajnje pojednostavljenih objašnjenja, ali budi bez brige, kada skupiš malo više životnog iskustva i mudrosti koja obično dolazi sa istim, tada će ti neke stvari biti malo jasnije, čak i sasvim dovoljno jasne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 28/3/2019, 12:58

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 15707144_1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Sora 28/3/2019, 12:59

I sad sekjker govori pisu 
Da zivi u pojednostavljenim relacijama 

Iako je obratno 
Lakse je rec lazi nego istinu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 12:59

pismejker wrote:Presucena istina,je u sustini laganje.

Nije. Izgovarati neistine i lagati nije jedno te isto.
Laganje je namjerno izgovaranje ili neki način komuniciranje neistinitih tvrdnji za koje postoji jasna svijest da su neistinite i to sa namjerom da se za sebe ili nekog drugog iz takve aktivnosti ishodi neka korist.
Sve ostalo se svodi na (namjerno ili nenamjerno) iznošenje neistinitih tvrdnji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 28/3/2019, 12:59

Samo vi budite prijatelji sa svojim curama / ženama.

Mene to nezanima. Zanima me nešto drugo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 28/3/2019, 13:01

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 E10414919140f1f7564865e6e15d54e5.27
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Sora 28/3/2019, 13:01

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:Presucena istina,je u sustini laganje.

Nije. Izgovarati neistine i lagati nije jedno te isto.
Laganje je namjerno izgovaranje ili neki način komuniciranje neistinitih tvrdnji za koje postoji jasna svijest da su neistinite i to sa namjerom da se za sebe ili nekog drugog iz takve aktivnosti ishodi neka korist.
Sve ostalo se svodi na (namjerno ili nenamjerno) iznošenje neistinitih tvrdnji.


Je 

Prešutjeti istinu znsci ostsviti laz Kao istinu ! 

Jrbote popovski ljigavi jezik

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 13:02

prijateljstvo podfrzumijev istinu bez zadrske,sto je nemoguce u brakovima..u braku svatko drzi figu iza ledja,jerbo bi potpuna iskrenost vjerovatno unistila brak..
Kako ce zena muzu reci da kum ima vecu gulu izmedju nogu,a muz zeni,da svaja ima ljepsu guzicu i lice...to se jednostavno ne smije reci,dakle,iskrenost ne postoji,dakle,neko famozno prijateljstvo mosh zaboraviti..brak je vjecito taktiziranje i igra opsjena i obmanjivanja....
u najboljem slucaju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 13:03

Sora wrote:
Lakse je rec lazi nego istinu

Nije točno.
Puno je teže lagati, jer lažljivci uobičajeno lažu mnogim ljudima pa je potrebno imati i dobro pamćenje za shvatiti kome si što i kad lagao, a i određenu inteligenciju i sposobnost brzog snalaženja da bi se izvukao iz neugodnih situacija kada si uhvaćen u laganju.
Inače to ne kažem ja, to kaže Konrad Paul Liessmann u svojoj knjižici "Teorija neobrazovanosti", a toj temu su svoj doprinos prije njega dali i brojni filozofi od najstarijih vremena i intelektualci općenito.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 13:04

Sora wrote:I sad sekjker govori pisu 
Da zivi u pojednostavljenim relacijama 

Iako je obratno 
Lakse je rec lazi nego istinu
pa govor istine je u sustini jednostavna stvar..ja cim vidim da netko oko toga pravi filozofiju i raspravu znam koliko je sati..ostavlja sebi prostora za muljanje i manipulaciju..tu mislim na partnericu,ne Sejkera..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 13:04

pismejker wrote:prijateljstvo podfrzumijev istinu bez zadrske,sto je nemoguce u brakovima..

Nije nemoguće samo u brakovima nego u bilo kojem tipu međuljudskih odnosa.
I očito je da ti imaš gadan problem sa vlastitom mizoginijom, ali to je tvoj problem pa ga ti i rješavaj, jer će te inače prije ili kasnije skupo koštati. Ako to uopće želiš, naravno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 13:05

RayMabus wrote:Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 E10414919140f1f7564865e6e15d54e5.27

Dobra WC skoljka.. lol! lol! lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 13:06

pismejker wrote:
pa govor istine je u sustini jednostavna stvar..

Ovdje si potpuno u pravu. Govor istine je ako ne baš vrlo jednostavan, a ono svakako puno jednostavniji od laganja. Prethodno sam pokušao objasniti zašto i pozvao sam se na odlično argumentirano mišljenje Konrada Paula Liessmanna izneseno u njegovoj knjižici "Teorija neobrazovanosti".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 13:08

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:prijateljstvo podfrzumijev istinu bez zadrske,sto je nemoguce u brakovima..

Nije nemoguće samo u brakovima nego u bilo kojem tipu međuljudskih odnosa.
I očito je da ti imaš gadan problem sa vlastitom mizoginijom, ali to je tvoj problem pa ga ti i rješavaj, jer će te inače prije ili kasnije skupo koštati. Ako to uopće želiš, naravno.
Govorimo o istini kao takvoj..nema djelomicne istine..to ne postoji..postoji samo istina i ona je apsolutna..svo ostalo je taktiziranje i manipulacija,koja,naravno prozima vise od 98% medjuljudskih odnosa..
ali onda necemo govoriti o istini i prijateljstvu,nego onom sto se sprovodi u vecini slucajeva..manipulaciji i taktiziranju..eeeee toga ima na tone u brakovima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by RayMabus 28/3/2019, 13:08

pismejker wrote:
RayMabus wrote:Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 E10414919140f1f7564865e6e15d54e5.27

Dobra WC skoljka.. lol! lol! lol! lol! lol!
Prijateljica he he he

Moš mislit. Basketball
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 13:10

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
pa govor istine je u sustini jednostavna stvar..

Ovdje si potpuno u pravu. Govor istine je ako ne baš vrlo jednostavan, a ono svakako puno jednostavniji od laganja. Prethodno sam pokušao objasniti zašto i pozvao sam se na odlično argumentirano mišljenje Konrada Paula Liessmanna izneseno u njegovoj knjižici "Teorija neobrazovanosti".

Nikad niti nisam rekao da je jednostavno govoriti istinu...samo sam objasnjaovao da PRIJATELJI,ako su stvarno prijatelji mogu slobodno govoriti apsolutnu istinu..evo primjer,ja tebi mogu reci apsolutnu istinu o svemu,cak i mojim osobnim stvarima..nema beda..no zeni,mozda cu se ustrucavati,da me ne bi pocela drugacije gledati..

U ovome je poanta Sejkeru...nista drugo..nema pravog prijateljstva za zenom..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 13:11

pismejker wrote:
Govorimo o istini kao takvoj..nema djelomicne istine..to ne postoji..postoji samo istina i ona je apsolutna..svo ostalo je taktiziranje i manipulacija

Stvarno? A sad mi reci je li danas kod tebe dobro ili loše vrijeme?
To ovisi o nečijim percepcijama dobrog i lošeg, zar ne.
Za nekoga je dobro da sija sunce, a za nekoga da pada kiša.
Pa gdje je tu onda univerzalna ilitiga apsolutna istina?
Papala maca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 13:11

RayMabus wrote:
pismejker wrote:
RayMabus wrote:Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 E10414919140f1f7564865e6e15d54e5.27

Dobra WC skoljka.. lol! lol! lol! lol! lol!
Prijateljica he he he

Moš mislit. Basketball
Prijateljica,jel?? govoris li joj istinu...?? lol! lol! lol!

dudlovi su joj bogovski.. :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Guest 28/3/2019, 13:12

Speare Shaker wrote:
pismejker wrote:
Govorimo o istini kao takvoj..nema djelomicne istine..to ne postoji..postoji samo istina i ona je apsolutna..svo ostalo je taktiziranje i manipulacija

Stvarno? A sad mi reci je li danas kod tebe dobro ili loše vrijeme?
To ovisi o nečijim percepcijama dobrog i lošeg, zar ne.
Za nekoga je dobro da sija sunce, a za nekoga da pada kiša.
Pa gdje je tu onda univerzalna ilitiga apsolutna istina?
Papala maca.

Da se sad ne uhvatim teme o tipovima istine odnosno priče o analitičkim i sintetičkim istinama, to je ionako Kant puno bolje objasnio nego što sam ja to u stanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Oženiti jako zgodnu i jako glupu? - Page 14 Empty Re: Oženiti jako zgodnu i jako glupu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 27 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum