ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 19:42

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:ovo isto nisi ti?

http://forum.net.hr/forums/p/399029/12766397.aspx

marcellus, ovakvu udbašku pretragu ti nisi sposoban napraviti pa je više nego razvidno kako te servisiraju vasini parašpijuni.

inače, što je to problematično u onom što sam pisao?

to da je plavuša limitirana osoba koja je završila studij stranih jezika pa te jezike govori?

to da je plavuša ono što smo nekad zvali gramofonskom pločom: reproduktivac koji ne razumije ono što recitira?

isto kao što si ti  limitiran zbog  ljubavi prema novcu i voliš društvo osoba na vlasti???

Da za pretražit gugle trebaju tri doktorata... možda vama na iblerovom... znam curice od devet godina koje će ti to izguglat za tri minute...

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by sitting_bull 30/10/2015, 19:45

marcellus wrote:nego za tjedan dana ovaj post od danas na ovoj temi di kažeš da će esdepej odnijet izbore isto neće bit tvoj? Eh di je ljubo da ti zvekne šljagu kako samo on zna, šteta da ga nema češće

što sve nisi spreman za karamarkov teleći pogled učiniti?!

smiješan si u svom koprcanju da dokažeš nešto za što sigurno znaš da je podvala iz vasine parašpijunske radionice.

to je tvoj izbor pa kusaj što si izabrao, bijedniče...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by sitting_bull 30/10/2015, 19:51

marcellus wrote:
Da za pretražit gugle trebaju tri doktorata... možda vama na iblerovom... znam curice od devet godina koje će ti to izguglat za tri minute...

za imati ovakvu arhivu trebaš biti udbaški sluga, ili te udba i parašpijuni servisiraju.

onda kad ste ti i tvoji pomagači kreirali nick na večernjem ste počeli i sakupljanje materijala kako bi me pokušali kompromitirati.

baš me zanima dobivaš li neke pristojne novce za to, ili te samo tapšaju po ramenu...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by sitting_bull 30/10/2015, 19:54

jasambrend wrote:Svetina briljira po običaju...liže govanceta bilo za klanom Mamić, bilo za Zokijem...čovjek za sve sisteme...tko ga plati ima 100%-tnu privrežnost...nadam se da je dobra šuška...

tovari po običaju kmeče nakon što ostanu posrani.

evo i sada: hajduk je nakon puno godina privremeno prvi pa opet njačete...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 19:56

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:
Da za pretražit gugle trebaju tri doktorata... možda vama na iblerovom... znam curice od devet godina koje će ti to izguglat za tri minute...

za imati ovakvu arhivu trebaš biti udbaški sluga, ili te udba i parašpijuni servisiraju.

onda kad ste ti i tvoji pomagači kreirali nick na večernjem ste počeli i sakupljanje materijala kako bi me pokušali kompromitirati.

baš me zanima dobivaš li neke pristojne novce za to, ili te samo tapšaju po ramenu...

kakvu arhivu bre konju pa jel znate vi s iblerovog koristit google? hint: ukucaj "google help" u google i sve će ti lijepo objasnit što i kako...
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by sitting_bull 30/10/2015, 19:57

marcellus wrote:kakvu arhivu bre konju pa jel znate vi s iblerovog koristit google? hint: ukucaj "google help" u google i sve će ti lijepo objasnit što i kako...

uzalud ti trud: udbaška logistika ti je ista kao i onom posrbljenom branitelju treeju...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 20:11

dobro, sad smo saznali da u esdepeju ni guglat ne znate...

_________________
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by sitting_bull 30/10/2015, 20:29

marcellus wrote:dobro, sad smo saznali da u esdepeju ni guglat ne znate...

ne. sad smo saznali kako parašpijuni servisiraju marcellusa.

prilično si jeftino potrošio tu svoju tajnu.

gluplji si nego sam očekivao...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 20:33

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:dobro, sad smo saznali da u esdepeju ni guglat ne znate...

ne. sad smo saznali kako parašpijuni servisiraju marcellusa.

prilično si jeftino potrošio tu svoju tajnu.

gluplji si nego sam očekivao...
ž :google
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 20:36

nego pusti to... ako sam pogodio rezultat izbora, 69 mandata za hadezej s dijasporom i 48 za esdepej, recimo, jel su me i to karamarkovi špijuni instruirali? Jebote ti si ko tulavi šef svoje tulave partije, otkud kolindi info o 40 tisuća izbjeglica... jebote uzmi dalekozor i vidi kolko ih čeka na granici...

_________________
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by sitting_bull 30/10/2015, 20:47

marcellus wrote:nego pusti to...

gledaj, marcellus.

ti znaš što je istina o ovoj tvojoj akciji s večernjakom i SITTINGBULL-om na njihovim stranicama.

ja znam kako to nisam ja pisao.

meni dovoljno.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by Tony Soprano 30/10/2015, 20:48

Antif_No1 wrote:
marcellus wrote:predizborna noć, šiting trola do dva ujutro po večernjem, forum.net.hr, forum.hr, i još deset foruma... vidjet ćemo kako će se držat sad u nedjelju, samo herojski šiting, dok se ne zatvore birališta nema odmora
Zanimljivo,kako tako uspješno pronalaziš tko je kada i što pisao ? Ja nisam uspio pronaći nešto što sam ranije pisao da bih potvrdio svoje,,proročke'' izjave koje su se obistinile.
zatajila napredna ljevica
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 20:55

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:nego pusti to...

gledaj, marcellus.

ti znaš što je istina o ovoj tvojoj akciji s večernjakom i SITTINGBULL-om na njihovim stranicama.

ja znam kako to nisam ja pisao.

meni dovoljno.

ne, to je pisao netko tko piše isto što inače ti pišeš i na isti način, i ima isti nick, i kao i ti piše uglavnom pred izbore i trola za SDP i kontra HDZ-a, crkve, đure, i  branitelja.

inače logistika, genije, i "udbaška arhiva" je: odeš na stranice večernjaka, klikneš na nick, i dobiješ profil forumaša kao i ovdje... i tamo imaš SVE njegove postove... ti imaš 155 strana postova na večernjaku, i samo je trebalo otić tamo negdje gdje su bili izbori... reci svojima u partiji, kad ih bude zanimalo, da se ne muče tražit moje komentare na večernjem... samo nek kliknu na marcellusa...
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 20:56

a da, marcellus na večernjem naravno nisam ja, to je netko drugi tko ima isti nick i isto piše.... jocolor

_________________
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by sitting_bull 30/10/2015, 23:28

marcellus wrote:ne, to je pisao netko tko piše isto što inače ti pišeš i na isti način, i ima isti nick, i kao i ti piše uglavnom pred izbore i trola za SDP i kontra HDZ-a, crkve, đure, i  branitelja.

inače logistika, genije, i "udbaška arhiva" je: odeš na stranice večernjaka, klikneš na nick, i dobiješ profil forumaša kao i ovdje... i tamo imaš SVE njegove postove... ti imaš 155 strana postova na večernjaku, i samo je trebalo otić tamo negdje gdje su bili izbori... reci svojima u partiji, kad ih bude zanimalo, da se ne muče tražit moje komentare na večernjem... samo nek kliknu na marcellusa...

pokušavaš uvjeriti općinstvo na forumu da na forumu večernjaka pišem ja.

pogledaj, molim te, te konstrukcije rečenica i izričaj. to je pisao neki priglupi vasin parašpijun na isti način na koji mnogi od vas iz vasine radionice pišu po forumima, a možda i ti čim imaš sve informacije o postovima.

ovo pišem samo zbog ostalih forumaša.

ti znaš istinu i znaš da to nisam pisao ja.

i ja znam kako to nisam pisao pa tebi ostavljam da se koprcaš i dalje u svojim lažima...  ti si se  poslije sanadera priklonio karamarku. tko ima sive tvari, neka poveže stvari...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by Guest 31/10/2015, 11:59

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:kakvu arhivu bre konju pa jel znate vi s iblerovog koristit google? hint: ukucaj "google help" u google i sve će ti lijepo objasnit što i kako...

uzalud ti trud: udbaška logistika ti je ista kao i onom posrbljenom branitelju treeju...
Ono ne da si glup ko kurac nego si i svjetski govnar broj jedan, ignorant koji unatoč dokazanom tvrdi da to nije on napisao. Što se tiče mog srpsva pozvao sam ja desetak majmuna kao ti na upoznavanje da mu u lice pokažem koliko srpske krvi imam i naravno osobnu uz to jel ali gle čuda, nijedna ta ljigava lijeva stoka se nije odazvala pozivu, sve sama junačina do junačine kao što si sam retardu bolesni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by sitting_bull 31/10/2015, 13:50

tre911 wrote:
sitting_bull wrote:
marcellus wrote:kakvu arhivu bre konju pa jel znate vi s iblerovog koristit google? hint: ukucaj "google help" u google i sve će ti lijepo objasnit što i kako...

uzalud ti trud: udbaška logistika ti je ista kao i onom posrbljenom branitelju treeju...
Ono ne da si glup ko kurac nego si i svjetski govnar broj jedan, ignorant koji unatoč dokazanom tvrdi da to nije on napisao. Što se tiče mog srpsva pozvao sam ja desetak majmuna kao ti na upoznavanje da mu u lice pokažem koliko srpske krvi imam i naravno osobnu uz to jel ali gle čuda, nijedna ta ljigava lijeva stoka se nije odazvala pozivu, sve sama junačina do junačine kao što si sam retardu bolesni.

evo posrbljenog branitelja sa starom tezom: udba te tuži, udba ti sudi.

inače, pohvale za ideju glede podvale s nickom, ali i još jedan dokaz kakav šljam mora netko biti da to napravi.

da nije to tebi palo na um u doba šatorovanja???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 31/10/2015, 14:03

nego znači kažeš postoje dva šiting bula koji imaju fiksaciju na branitelje, crkvu, karamarka, koji pišu pred izbore, i koji drukaju za SDP?

_________________
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 31/10/2015, 14:04

sitting bull i njegov brat blizanac sittingbull s večernjaka, koji nije ista osoba samo isto piše  👅

_________________
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by Guest 31/10/2015, 15:41

marcellus wrote:sitting bull i njegov brat blizanac sittingbull s večernjaka, koji nije ista osoba samo isto piše  👅
Dobro, u sljedećoj fazi će vjerojatno spomenuti i pozitronsko oružje i masovnu hipnozu ili što već njegov bolesni um može smisliti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by sitting_bull 31/10/2015, 15:56

marcellus wrote:nego znači kažeš postoje dva šiting bula koji imaju fiksaciju na branitelje, crkvu, karamarka, koji pišu pred izbore, i koji drukaju za SDP?

postoji i jedan marcellus koji uz svesrdnu podršku vasinih parašpijuna i šalabahterskih preporuka s karaburme promiče udbaške finte temeljene na vlastitim kreacijama lažnih profila.

kako je isto društvo koje suportira marcellusa smještalo i gotovini i blaškiću, zašto ne bi i nekom forumskom liku koji piše o njihovom mutavom šefu tako da to mutavca nervira...

razlika je u tome što su gotovina i blaškić najebali, a meni se živo jebe za udbaška podmetanja. svejedno, malo ste mi digli rep jer sam očigledno pogađao u bolne točke vase, mutavog i njegovih kmetova...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 9 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum