ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 17:33

Rastite s nama




Kukuriku raste


Koalicija smo interesa, brinemo za podobne i činimo sve što možemo za naše članove. Članovi KUKURIKU koalicije su nam na prvom
mjestu, na drugom mjestu, a trećega nema.



Nered, pogodovanje i rast!


Sredili smo naše imovinsko pitanje, svakim danom naši članovi stoje sve bolje i moramo zajedno nastaviti u tom smjeru. Naš program pisan je u CK SKJ za naše članove.




Do pobjede!


SDP mora naprijed, HNS mora naprijed, SDSS mora pobijediti! Ovo je egzistencijalno pitanje naših članova!

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 17:35

http://www.hrvatskaraste.com/kontakt/

_________________
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by Guest 30/10/2015, 17:35

marcellus wrote:http://www.hrvatskaraste.com/

lol
saće sokrat sa svojim hehehehuoueioeieouuulolaaeio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by Guest 30/10/2015, 17:39

marcellus wrote:

Rastite s nama






Kukuriku raste




Koalicija smo interesa, brinemo za podobne i činimo sve što možemo za naše članove. Članovi KUKURIKU koalicije su nam na prvom
mjestu, na drugom mjestu, a trećega nema.



Nered, pogodovanje i rast!




Sredili smo naše imovinsko pitanje, svakim danom naši članovi stoje sve bolje i moramo zajedno nastaviti u tom smjeru. Naš program pisan je u CK SKJ za naše članove.




Do pobjede!




SDP mora naprijed, HNS mora naprijed, SDSS mora pobijediti! Ovo je egzistencijalno pitanje naših članova!
Pa za ovo podvučeno je potpuno u pravu, no kako je sam rekao kada ih je stavljao sve na funkciju da će svi i otići kad oni odu s vlasti. madzox vizionar press
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by sitting_bull 30/10/2015, 17:42

marcellus wrote:
Ah, njegove prognoze?

http://forum.net.hr/forums/p/399029/12766183.aspx

http://www.vecernji.hr/forum/tema/pobjednik-se-odlucuje-u-zagrebu-272043

http://www.vecernji.hr/korisnici/profil/aktivnosti/komentari/147324?page=150


"

  • SITTINGBULL je 26.12.2014. komentirao članak

    Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 7850cf6eeb39bf8a2adc1b9deb27d377

    Josipović: Očekujem pobjedu u prvom krugu




    Vjerujem u pobjedu Ive Josipovića, prvi ili drugikrug nije bitno. Desno orijentirani ljudi nikada mi nisu bili problem jer svatko ima pravo na mišljenje i stavove. Problem su oni proustaško - fašističkih svjetonazora puni mržnje prema svima koji misle različito, a koji se u današnjoj Hrvatskoj skrivaju iza kvazidomoljublja, vjere i branitelja jer smatraju da su tako najbolje zaštićeni.
    26,32%


  • Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 951fb29431a2c0a51f87c3825957006a
    SITTINGBULL je 26.12.2014. komentirao članak

    Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 B82db9b816412e32898f81c8fad38a1c

    Sučeljavanja su prošla, programi predstavljeni. Za koga biste glasali da su danas izbori?




    Baš ste smiješni. Ovo nije nikakva anketa nego lista želja posjetitelja portala. U nedjelju slijedi otrežnjenje. Pobjeđuje jedini pravi i kompletan kandidat - Ivo Josipović. A do tada mašite repićima i navijajte.
    33,33%


  • Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 951fb29431a2c0a51f87c3825957006a
    SITTINGBULL je 25.12.2014. komentirao članak

    Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 5afa5054200450ed692a290150d6069f

    Karamarko: Osigurati dostojanstven život svakom pojedincu naša je dužnost.




    Pa ti i tvoj kradeze ste sustavnom pljačkom oduzeli dostojanstveni život svakom pojedincu.
    47,06%


  • Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 951fb29431a2c0a51f87c3825957006a
    SITTINGBULL je 25.12.2014. komentirao članak

    Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Ee874a97d2d0328a41d4f68bc4c749a8

    Don Stojić: Zovu liječnike iz susjedne države da pređu Dunav i ubijaju našu djecu




    Baš mi je drago da je vas ustaša sve manje.
    71,43%





naravno da spin doktor podvaljuje, možda čak i kao autor nicka prijavljenog na večernjem, nebuloze koje ja nisam pisao.

dio koji se odnosi na ironiju od predsjednice se obistinjuje, čak brže nego sam predvidio.

granice nesposobnosti dama sa facijalnim grčem za koji misli da je smješak je pokazala još prije izbora u vojvodini, a žestoko potvrdila ljubljenjem s nikolićem, opanjkavanjem hrvatske vlade u mađarskoj i prepuštanjem nepoznatoj osobi da u njezino ime preko face/twittera lupeta o izbjegličkoj dok je ona u kini odakle se ne može twitati i pisati na fejsu.

osim što je nedorasla poslu predsjednika/ce, još je i neodgovorna  do bola dopuštajući zloporabu medija u njezino ime. sramota i tuga sa pantovčaka (visoka je očigledno bila prevara kao i sa zviždačima)...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by Ero 30/10/2015, 17:45

sitting_bull wrote:


naravno da spin doktor podvaljuje, možda čak i kao autor nicka prijavljenog na večernjem, nebuloze koje ja nisam pisao.

dio koji se odnosi na ironiju od predsjednice se obistinjuje, čak brže nego sam predvidio.

granice nesposobnosti dama sa facijalnim grčem za koji misli da je smješak je pokazala još prije izbora u vojvodini, a žestoko potvrdila ljubljenjem s nikolićem, opanjkavanjem hrvatske vlade u mađarskoj i prepuštanjem nepoznatoj osobi da u njezino ime preko face/twittera lupeta o izbjegličkoj dok je ona u kini odakle se ne može twitati i pisati na fejsu.

osim što je nedorasla poslu predsjednika/ce, još je i neodgovorna  do bola dopuštajući zloporabu medija u njezino ime. sramota i tuga sa pantovčaka (visoka je očigledno bila prevara kao i sa zviždačima)...
Jesil to ti, Zoki? :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by sitting_bull 30/10/2015, 17:46

tre911 wrote:Ajde ovako, ako zoka pobjedi ja prestajem pisati o politici u RH, ako HDZ pobjedi ti prestaješ srati ovdje, mislim možeš pisati ali više ne smiješ o politici u RH i prognozama pogotovo, jel važi dogovor?

kaj god!
kad zoka pobijedi ti ćeš ionako puknuti kao kokica, a obzirom na realne mogućnosti izbornih prijevara (uključivo i izbor plavuše, premda se zbog ugleda hrvatske o tome ne govori) za koje je hdz specijalist i kakvu takvu mogućnost da hdz prijevarom dođe na vlast ne pada mi na pamet sa prevarantima sklapati nekakav deal...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by Guest 30/10/2015, 17:46

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:
Ah, njegove prognoze?

http://forum.net.hr/forums/p/399029/12766183.aspx

http://www.vecernji.hr/forum/tema/pobjednik-se-odlucuje-u-zagrebu-272043

http://www.vecernji.hr/korisnici/profil/aktivnosti/komentari/147324?page=150


"

  • SITTINGBULL je 26.12.2014. komentirao članak

    Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 7850cf6eeb39bf8a2adc1b9deb27d377

    Josipović: Očekujem pobjedu u prvom krugu






    Vjerujem u pobjedu Ive Josipovića, prvi ili drugikrug nije bitno. Desno orijentirani ljudi nikada mi nisu bili problem jer svatko ima pravo na mišljenje i stavove. Problem su oni proustaško - fašističkih svjetonazora puni mržnje prema svima koji misle različito, a koji se u današnjoj Hrvatskoj skrivaju iza kvazidomoljublja, vjere i branitelja jer smatraju da su tako najbolje zaštićeni.
    26,32%


  • Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 951fb29431a2c0a51f87c3825957006a
    SITTINGBULL je 26.12.2014. komentirao članak

    Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 B82db9b816412e32898f81c8fad38a1c

    Sučeljavanja su prošla, programi predstavljeni. Za koga biste glasali da su danas izbori?






    Baš ste smiješni. Ovo nije nikakva anketa nego lista želja posjetitelja portala. U nedjelju slijedi otrežnjenje. Pobjeđuje jedini pravi i kompletan kandidat - Ivo Josipović. A do tada mašite repićima i navijajte.
    33,33%


  • Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 951fb29431a2c0a51f87c3825957006a
    SITTINGBULL je 25.12.2014. komentirao članak

    Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 5afa5054200450ed692a290150d6069f

    Karamarko: Osigurati dostojanstven život svakom pojedincu naša je dužnost.






    Pa ti i tvoj kradeze ste sustavnom pljačkom oduzeli dostojanstveni život svakom pojedincu.
    47,06%


  • Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 951fb29431a2c0a51f87c3825957006a
    SITTINGBULL je 25.12.2014. komentirao članak

    Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Ee874a97d2d0328a41d4f68bc4c749a8

    Don Stojić: Zovu liječnike iz susjedne države da pređu Dunav i ubijaju našu djecu






    Baš mi je drago da je vas ustaša sve manje.
    71,43%





naravno da spin doktor podvaljuje, možda čak i kao autor nicka prijavljenog na večernjem, nebuloze koje ja nisam pisao.

dio koji se odnosi na ironiju od predsjednice se obistinjuje, čak brže nego sam predvidio.

granice nesposobnosti dama sa facijalnim grčem za koji misli da je smješak je pokazala još prije izbora u vojvodini, a žestoko potvrdila ljubljenjem s nikolićem, opanjkavanjem hrvatske vlade u mađarskoj i prepuštanjem nepoznatoj osobi da u njezino ime preko face/twittera lupeta o izbjegličkoj dok je ona u kini odakle se ne može twitati i pisati na fejsu.

osim što je nedorasla poslu predsjednika/ce, još je i neodgovorna  do bola dopuštajući zloporabu medija u njezino ime. sramota i tuga sa pantovčaka (visoka je očigledno bila prevara kao i sa zviždačima)...
Evo ga, kako se i predvidjelo tako se i ponaša, nisam ja majke mi već neki drugi šiting bull :DDD Ostani samojeb do kraja press
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by sitting_bull 30/10/2015, 17:47

Ero wrote:Jesil to ti, Zoki? :clown

plavuša bila na porculanu, a zaboravila pustiti vodu...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by Guest 30/10/2015, 17:47

sitting_bull wrote:
tre911 wrote:Ajde ovako, ako zoka pobjedi ja prestajem pisati o politici u RH, ako HDZ pobjedi ti prestaješ srati ovdje, mislim možeš pisati ali više ne smiješ o politici u RH i prognozama pogotovo, jel važi dogovor?

kaj god!
kad zoka pobijedi ti ćeš ionako puknuti kao kokica, a obzirom na realne mogućnosti izbornih prijevara (uključivo i izbor plavuše, premda se zbog ugleda hrvatske o tome ne govori) za koje je hdz specijalist i kakvu takvu mogućnost da hdz prijevarom dođe na vlast ne pada mi na pamet sa prevarantima sklapati nekakav deal...
Ti si ono baš 10kre jelda?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by sitting_bull 30/10/2015, 17:54

tre911 wrote:Evo ga, kako se i predvidjelo tako se i ponaša, nisam ja majke mi već neki drugi šiting bull :DDD Ostani samojeb do kraja press

i ti po karamarkovom priručniku sa karaburme: izmisliš nick , sam pišeš i onda sam napadaš ono što si sam napisao.

obzirom da si cajkaš (em voliš srpske cajke kao i više od pola hdz-a, em si sljednik i štovatelj bivših miliCAJACA, poliCAJACA i bivših udbaša) ništa neočekivano.

žalosno je jedino što si umjesto hrvatske kulture i običaja preuzeo srpske.

tako se srbi čitajući što pišeš, 20 godina nakon vojnog poraza, mogu osjećati pobjednicima jer si prihvatio ono što su oni željeli: njihov mentalni sklop.

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 17:58

tre911 wrote:Evo ga, kako se i predvidjelo tako se i ponaša, nisam ja majke mi već neki drugi šiting bull :DDD Ostani samojeb do kraja press


a u čemu je razlika između ovog i tog "lažnog" sitting bulla, mislim pišu iste stvari, istim riječnikom, uvijek pred izbore... da, da, ja trolam za sdp... o daj se ubij bull... nema veze za deset dana kad se partija bude pokrivala ušima a u SDP-u tražili krv i pedra ti ćeš vjerojatno reć da ti nisi napisao da će SDP dobit izbore nego neki drugi šiting bull... ko što ti nisi isti šiting bull koji je na forum.net.hr pričao lani da će ivo pobijedit "plavušu"... da ti i to izvučem, nema beda?
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 18:01

sitting_bull wrote:
tre911 wrote:Evo ga, kako se i predvidjelo tako se i ponaša, nisam ja majke mi već neki drugi šiting bull :DDD Ostani samojeb do kraja press

i ti po karamarkovom priručniku sa karaburme: izmisliš nick , sam pišeš i onda sam napadaš ono što si sam napisao.


http://forum.net.hr/forums/p/395803/12659432.aspx
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 18:01

ovo isto nisi ti, ne?

_________________
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 18:04

sitting_bull
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 4TITBNRXLTXS
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Rank0
Registriran(a): 17.11.2006.
Poruke : 8.996
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 User_IsOffline
Odgovori
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Icon_post_show Odgovor na Re: Zašto Fred Matić nije omiljen kod branitelja? 11-01-2014 19:39
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 5star-rating ocijenilo 0 korisnika
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Icon-quote kaja_33:
ali ako je to sve onda sam razočarana jer vidim da neće dobiti što traže.
nije hrvatska srbija pa da ulični jogurt revolucionari određuju kad će biti izbori na kojima bi se neki hrvatski milošević dočepao vlasti...

_________________
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by v_vlado 30/10/2015, 18:05

A gdje je provocator???
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 18:07

http://forum.net.hr/forums/t/399063.asp


ovo sam ti isto ja hakirao nick?


sitting_bull
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 4TITBNRXLTXS
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Rank0
Registriran(a): 17.11.2006.
Poruke : 8.996
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 User_IsOffline
Odgovori
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Icon_post_show Odgovor na Re: Ekskluzivna anketa: Kolinda Grabar Kitarović 11. siječnja pobjeđuje sa 3,6 posto više glasova 01-09-2015 17:09
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 5star-rating ocijenilo 0 korisnika
po mojim anketama je gospođa kolinda grabar kitarović osvojila lentu miss hdz-a, vaso je prva pratilja, a na sveopće iznenađenje druga pratilja je sanader-boy gordan jandroković. glavni favorit tomislav karamarko tek je četvrti pa se još jednom prebrojavaju glasovi tako da će konačni rezultati biti poznati tek oko 5 sati ujutro...

_________________
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 18:09

ovo isto nisi ti?

http://forum.net.hr/forums/p/399029/12766397.aspx

_________________
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 18:16

Zanimljivo pravi sitting bull na forum.net.hr piše isto što i lažni u isto vrijeme na večernjaku.


regoch
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 4TJWT9JZXGFK
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Rank0
Registriran(a): 04.02.2011.
Poruke : 8.897
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 User_IsOffline
Odgovori
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Icon_post_show Odgovor na Re: Josipović vs Kolinda druga runda 01-09-2015 1:34
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 5star-rating ocijenilo 0 korisnika
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Icon-quote gnjilivoj:
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Icon-quote regoch:
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Icon-quote sitting_bull:
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Icon-quote regoch:
Pa zašto ne iziđeš na izbore i glasuješ za Kolindu?
zato jer se iz zrakoplova vidi kako nije dorasla funkciji predsjednice i kako je cijelu karijeru gradila vodeći isključivo računa samo o sebi i svojim interesima. ako je kao hrvatska ambasadorica u sad-u bez konzultacija s vladom rh (koja je u to vrijeme bila hdz-ova) dogovorila sebi prelazak na višestruko bolje plaćeno mjesto u nato, tko garantira da neće zbog osobnih ciljeva sanaderovim tragom?
Opravdano strahovanje. Zato sam i preferirao Kujundžića. No, između Balkana i karijeristice, biram karijeristicu. Znam da nije neki izbor, ali kad nemaš dobro, biraš manje zlo.
Jadno...
Jadno je, ali je tako.

_________________
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by marcellus 30/10/2015, 18:17

predizborna noć, šiting trola do dva ujutro po večernjem, forum.net.hr, forum.hr, i još deset foruma... vidjet ćemo kako će se držat sad u nedjelju, samo herojski šiting, dok se ne zatvore birališta nema odmora

_________________
Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by IL Risorto 30/10/2015, 18:31

marcellus wrote:predizborna noć, šiting trola do dva ujutro po večernjem, forum.net.hr, forum.hr, i još deset foruma... vidjet ćemo kako će se držat sad u nedjelju, samo herojski šiting, dok se ne zatvore birališta nema odmora
Zanimljivo,kako tako uspješno pronalaziš tko je kada i što pisao ? Ja nisam uspio pronaći nešto što sam ranije pisao da bih potvrdio svoje,,proročke'' izjave koje su se obistinile.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza? - Page 7 Empty Re: Tko će naslijediti Milanovića na čelu SDP-a nakon izbornog poraza?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum