ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by Guest 19/3/2019, 17:29

frka wrote:by crvenkasti Today at 11:56


Imam osjećaj da si ovo blebetao kako ti što padne na pamet.

Ja ne tako. Ja prvo smislim, pa onda napišem sve u jednom dahu.
==============================================
Ma jock..ja sam ovo smisljo tri dana a ti si izgubio osjecaj cim si posto hrvat..Eno srbi prcaju u 74 a  hrvati ne mogu jebati ni sa 25 god.
Zato su i protjerali srbe jer im pojebase hrvatice ....sad toga nema pa opo natalitet..Nema srba ..nema Hrvatske.
.De se ti vrati sbima pa ces moc i ti sa 74 jebavat::)))
lol! lol! lol!  bas se mislim neki dan o ovoj teoriji... lol! lol! lol!

Guest
Guest


Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by darth_vader 19/3/2019, 18:07

crvenkasti wrote:
frka wrote:by crvenkasti Today at 11:56


Imam osjećaj da si ovo blebetao kako ti što padne na pamet.

Ja ne tako. Ja prvo smislim, pa onda napišem sve u jednom dahu.
==============================================
Ma jock..ja sam ovo smisljo tri dana a ti si izgubio osjecaj cim si posto hrvat..Eno srbi prcaju u 74 a  hrvati ne mogu jebati ni sa 25 god.
Zato su i protjerali srbe jer im pojebase hrvatice ....sad toga nema pa opo natalitet..Nema srba ..nema Hrvatske..De se ti vrati sbima pa ces moc i ti sa 74 jebavat::)))

Sex je precijenjen. Žele ga samo oni koji i inače nemaju što jebat.


:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by ljubo1212 19/3/2019, 18:09

marcellus wrote:
vuksadinare wrote:mada po sluzbenim lovackim podacima u hravtskoj konkretno na potezu od gorskog kotara preko like do dalmacije obitava nesto vise od stotinjak vukova

neslužbeno ih ipak ima malo više, samo što se službeno režu brojke radi odšteta

nema službenih lovačkih podataka, jer vuk nije divljač ili lovina...to ima ministarstvo zaštite okoliša
vukova je sigurno više od 200-tinjak koliko smo unijeli u eu i obvezni smo držati,
rade štete a nema pravičnog obeštećenja, jer više ovaca u stadu strada od straha nego od klanja, a seljak mora dokazivati da je zbilja klanje od vuka, zato neslužbeno, lovci love vuka...
za održavanje populacije vukova francuski seljaci kao odštetu dobivaju cca 5x više nego naši, pa se ne bune
inače, vukovima nije problem pas, kakav god bio, pogotovo kad ga vlasnik ostavi bez ogrlice s čeličnim šiljcima...mislim da veber može detaljno objasniti o čemu se radi :)
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by kaya 19/3/2019, 19:46

ljubo1212 wrote:
marcellus wrote:
vuksadinare wrote:mada po sluzbenim lovackim podacima u hravtskoj konkretno na potezu od gorskog kotara preko like do dalmacije obitava nesto vise od stotinjak vukova

neslužbeno ih ipak ima malo više, samo što se službeno režu brojke radi odšteta

nema službenih lovačkih podataka, jer vuk nije divljač ili lovina...to ima ministarstvo zaštite okoliša
vukova je sigurno više od 200-tinjak koliko smo unijeli u eu i obvezni smo držati,
rade štete a nema pravičnog obeštećenja, jer više ovaca u stadu strada od straha nego od klanja, a seljak mora dokazivati da je zbilja klanje od vuka, zato neslužbeno, lovci love vuka...
za održavanje populacije vukova francuski seljaci kao odštetu dobivaju cca 5x više nego naši, pa se ne bune
inače, vukovima nije problem pas, kakav god bio, pogotovo kad ga vlasnik ostavi bez ogrlice s čeličnim šiljcima...mislim da veber može detaljno objasniti o čemu se radi :)
Mislim da mogu i ja. Pas nema sanse sa vukom. Odnese ga s lanca ako hoce. On je tu da upozori na vuka a ne da se kolje s vukom jer je unaprijed izgubio. I sluzbeno, ako vas ulove da ste ga ubili jebali ste jeza u leda. 
Vuk se ne smije ubiti.


Last edited by kaya on 19/3/2019, 19:47; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by n_razbojnik 19/3/2019, 20:11

kaya wrote:
ljubo1212 wrote:
marcellus wrote:
vuksadinare wrote: Pas nema sanse sa vukom.
Ovisi koji...hrvatski ovčar je mrcina mala ali sam nema, no šarplaninac i ovdje spomenuti kangali i kavkazac roštiljaju vukove...jer zato su i uzgojeni

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by Noor 19/3/2019, 21:49

n_razbojnik wrote:
kaya wrote:
ljubo1212 wrote:
marcellus wrote:
vuksadinare wrote: Pas nema sanse sa vukom.
Ovisi koji...hrvatski ovčar je mrcina mala ali sam nema, no šarplaninac i ovdje spomenuti kangali i kavkazac roštiljaju vukove...jer zato su i uzgojeni
kad se ti pojave, ode vuk u fileke

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by n_razbojnik 19/3/2019, 21:51

i naravno SOP...jedini nepriznati koljač vukova međeda i dinosaurusa

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by veber 19/3/2019, 21:57

vuksadinare wrote:ipak mislim da ovi vukovi sto napadaju stoku po dalmaciji spuste se iz bosne..jer napadi vuka u dalmaciji u 90% slucajeva zadnjih godina zabiljezeni su samo preko zime...a povratkom proljeca,ljeta oni se vracaju u bosnu...jer u dalamciji zime nisu kao one u bosni i snjezni pokrivac pa ljudi u dalmaciji znaju i tijekom zime pustati stoku na ispasu za razliku od bosne i like...a dalmacija je ipak puno oskudnija u visokoj divljaci nego bosna da bi se tu zadrzavali i preko godine
opet cucakizsesveta jli od kuda si već, sereš. kada ti se vuk ptošeta po dvorištu, a počne vilicom klapat, nije ti svejedno.
vuk zakolje cijelo stado ovaca iz zajebancije, ne zato jer je gladan.

ali ti s bogatim životnim iskustvom budeš nas prosvjetlio. ziher si kao onaj s pticom na manduri i gej is okej čizmicama ubio međeda dok je onaj meksinac pojeo ti but i sedam sarmi.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by Noor 19/3/2019, 22:05

n_razbojnik wrote:i naravno SOP...jedini nepriznati koljač vukova međeda i dinosaurusa
jeste, dabome :)
ukrstilo AS-a, rottyja, mastifa, tornjaka i vuka :|

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by n_razbojnik 19/3/2019, 22:07

Noor wrote:
n_razbojnik wrote:i naravno SOP...jedini nepriznati koljač vukova međeda i dinosaurusa
jeste, dabome :)
ukrstilo AS-a, rottyja, mastifa, tornjaka i vuka :|
i dobiješ mitsku pasminu koja papa Turke sa Dušanom na Kosmetu... toliko je definiran da dolazi u samo 8 boja i nekoliko veličina

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by veber 19/3/2019, 22:08

Noor wrote:
n_razbojnik wrote:
kaya wrote:
ljubo1212 wrote:
marcellus wrote:
Ovisi koji...hrvatski ovčar je mrcina mala ali sam nema, no šarplaninac i ovdje spomenuti kangali i kavkazac roštiljaju vukove...jer zato su i uzgojeni
kad se ti pojave, ode vuk u fileke
da li si vidjel vuka? ne ovog forumskog.

s puškom sam se usrao.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by Noor 19/3/2019, 22:11

n_razbojnik wrote:
Noor wrote:
n_razbojnik wrote:i naravno SOP...jedini nepriznati koljač vukova međeda i dinosaurusa
jeste, dabome :)
ukrstilo AS-a, rottyja, mastifa, tornjaka i vuka :|
i dobiješ mitsku pasminu koja papa Turke sa Dušanom na Kosmetu... toliko je definiran da dolazi u samo 8 boja i nekoliko veličina
stvarno je definisan, ludilo od standarda :^0



_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by n_razbojnik 19/3/2019, 22:11

veber wrote:
Noor wrote:
n_razbojnik wrote:



Ovisi koji...hrvatski ovčar je mrcina mala ali sam nema, no šarplaninac i ovdje spomenuti kangali i kavkazac roštiljaju vukove...jer zato su i uzgojeni
kad se ti pojave, ode vuk u fileke
da li si vidjel vuka? ne ovog forumskog.

s puškom sam se usrao.
a jesi ti vidio turskog kangala...usrereš se i sa tenkom, malo je manji

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by veber 19/3/2019, 22:13

n_razbojnik wrote:
veber wrote:
Noor wrote:
n_razbojnik wrote:



Ovisi koji...hrvatski ovčar je mrcina mala ali sam nema, no šarplaninac i ovdje spomenuti kangali i kavkazac roštiljaju vukove...jer zato su i uzgojeni
kad se ti pojave, ode vuk u fileke
da li si vidjel vuka? ne ovog forumskog.

s puškom sam se usrao.
a jesi ti vidio turskog kangala...usrereš se i sa tenkom, malo je manji
lijen za gugle, pojasni taj kebab. nekaj s umakom ili onako, na suho?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by n_razbojnik 19/3/2019, 22:17

veber wrote:
n_razbojnik wrote:
veber wrote:
Noor wrote:
n_razbojnik wrote:



Ovisi koji...hrvatski ovčar je mrcina mala ali sam nema, no šarplaninac i ovdje spomenuti kangali i kavkazac roštiljaju vukove...jer zato su i uzgojeni
kad se ti pojave, ode vuk u fileke
da li si vidjel vuka? ne ovog forumskog.

s puškom sam se usrao.
a jesi ti vidio turskog kangala...usrereš se i sa tenkom, malo je manji
lijen za gugle, pojasni taj kebab. nekaj s umakom ili onako, na suho?
Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 57cca040ba5dc82c6a7a8ba74fd8bb32

dobro ovo je neki omanji cigo pokraj...

a čak im to i nije najveća pasmina...ima neki Malak, dosta sličan ovoj zvjeri, više u tipu bullmastifa

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by veber 19/3/2019, 22:23

pa ti budi frajer. mislim da 0.5 ga ne bi srušil, a jede više nego kaj moj auto troši.

jednom sam srel takvu kravu, bila je umiljata, ali ne vjerujem cuckima, pgotovo ne govedima.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by n_razbojnik 19/3/2019, 22:26

E ja naprotiv svima pružam ruku, vodim se onom ako ne osjetzi strah neće ni napast  Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 1f604 ali kavkaskom se nisam usudio...tu smo po kilaži ali zajebi ti to

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by Šandor Winnetou 19/3/2019, 22:30

Tornjak sa ogrlicom kao zaštitom od ugriza je ok zaštita od vukova, veći i jači je od hr. ovčara, voli veliki prostor i tu se dobro osjeća, zaštitnički je nastrojen i nije za kućnog ljubimca stvoren niti za maleno dvorište. Sa vukom će se poklati bez jebemti a neće bježati niti od medvjeda.
Najboilje u svemu je da mu je cijena zaista povoljna i može ga se naći već od 400 kuna.


Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 9k=


Last edited by tre on 19/3/2019, 22:31; edited 1 time in total
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by veber 19/3/2019, 22:31

pse jedu, kaj ne :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by Šandor Winnetou 19/3/2019, 22:32

veber wrote:pse jedu, kaj ne :D
Nemoj da te kaja vidi da se sa tim zajebavaš :D

_________________
Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by n_razbojnik 19/3/2019, 22:34

tre wrote:Tornjak sa ogrlicom kao zaštitom od ugriza je ok zaštita od vukova, veći i jači je od hr. ovčara, voli veliki prostor i tu se dobro osjeća, zaštitnički je nastrojen i nije za kućnog ljubimca stvoren niti za maleno dvorište. Sa vukom će se poklati bez jebemti a neće bježati niti od medvjeda.
Najboilje u svemu je da mu je cijena zaista povoljna i može ga se naći već od 400 kuna.
je za 400 ćeš naći svašta, a kakva ti vajda ako je pitajboga kakvog podrijetla,možda boležljivo i temperametno... ali bolje nego dežurat u kombiju kraj stada
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca - Page 3 Empty Re: Vukovi kod Zadra zaklali 40 ovaca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum