ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Page 10 of 33 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next

Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Guest Fri 15 Mar - 12:51

Novozelandska policija je saopštila da je 49 osoba ubijeno, a 20 povređeno u pucnjavi u dve džamije u novozelandskom gradu Krajstčerču.    

Guest
Guest


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus Fri 15 Mar - 12:53

kofein wrote:Novozelandska policija je saopštila da je 49 osoba ubijeno, a 20 povređeno u pucnjavi u dve džamije u novozelandskom gradu Krajstčerču.    
Sramota.

Sad nek se ispričaju muslimanima , skinu gaće i za oprost usele pet tisuća novih muslimana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176273
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by IL Risorto Fri 15 Mar - 12:55

RayMabus wrote:

Aha samo nas gledaj kad spalimo krnju Muhameda u Kaštelima i usput cijeli region.
To se nikad nitko neće usudit.Lako vam je spalit Pupavca,ali ovo čak ni ti ne bi se usudio.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus Fri 15 Mar - 12:57

סמאל wrote:
RayMabus wrote:

Aha samo nas gledaj kad spalimo krnju Muhameda u Kaštelima i usput cijeli region.
To se nikad nitko neće usudit.Lako vam je spalit Pupavca,ali ovo čak ni ti ne bi se usudio.
Ja sam spalio Kuran s petnajst godina u svom vrtlu ritualno. Nije mi se svidjela knjiga. Ja sam napredno dete znaš , mogao bi se iznenaditi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176273
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by IL Risorto Fri 15 Mar - 13:01

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:

Aha samo nas gledaj kad spalimo krnju Muhameda u Kaštelima i usput cijeli region.
To se nikad nitko neće usudit.Lako vam je spalit Pupavca,ali ovo čak ni ti ne bi se usudio.
Ja sam spalio Kuran s petnajst godina u svom vrtlu ritualno. Nije mi se svidjela knjiga. Ja sam napredno dete znaš , mogao bi se iznenaditi.
Jedno je spalit  knjigu,anonimno u sigurnoj privatnosti svog vrta,a drugo javno spaliti najveću muslimansku svetinju.Čak ni ti nisu toliko lud.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus Fri 15 Mar - 13:04

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:

Aha samo nas gledaj kad spalimo krnju Muhameda u Kaštelima i usput cijeli region.
To se nikad nitko neće usudit.Lako vam je spalit Pupavca,ali ovo čak ni ti ne bi se usudio.
Ja sam spalio Kuran s petnajst godina u svom vrtlu ritualno. Nije mi se svidjela knjiga. Ja sam napredno dete znaš , mogao bi se iznenaditi.
Jedno je spalit  knjigu,anonimno u sigurnoj privatnosti svog vrta,a drugo javno spaliti najveću muslimansku svetinju.Čak ni ti nisu toliko lud.
Pa nisan ni reka da ću je ja spalit nego masa.

Slike sa prosvjeda u Splitu

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 H20181209028389

Samo trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176273
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by IL Risorto Fri 15 Mar - 13:08

RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:
סמאל wrote:
RayMabus wrote:

Aha samo nas gledaj kad spalimo krnju Muhameda u Kaštelima i usput cijeli region.
To se nikad nitko neće usudit.Lako vam je spalit Pupavca,ali ovo čak ni ti ne bi se usudio.
Ja sam spalio Kuran s petnajst godina u svom vrtlu ritualno. Nije mi se svidjela knjiga. Ja sam napredno dete znaš , mogao bi se iznenaditi.
Jedno je spalit  knjigu,anonimno u sigurnoj privatnosti svog vrta,a drugo javno spaliti najveću muslimansku svetinju.Čak ni ti nisu toliko lud.
Pa nisan ni reka da ću je ja spalit nego masa.

Slike sa prosvjeda u Splitu

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 H20181209028389

Samo trpaj.
Ne virujen.Nema šanse da će ikad netko skupit hrabrosti.Pa nisu ljudi tak ludi da završe kao oni iz Charlie Hebdo.Lako ti se sad izmotavat kako ti ne bi,te se skrivat iza mase,ali ne vidim tko bi bio toliko lud.
Čak i sama lutka Muhameda je svetogrđe a kamo li spaljivanje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus Fri 15 Mar - 13:10

Ja samo dajem ideje. Prepreke su : materija , vrijeme , energija i prostor.

Ima još jedna : nedostatak ideje.

To mi je specijalnost : Pun san odličnih ideja.

Krnjo Muhamed. Neka gori šugava pedofilčina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176273
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Šandor Winnetou Fri 15 Mar - 13:10

AlfaOmega wrote:Haj usporimo da yehudiju ne promakne kaj smo sve o njem napisali. Mora čoik odgovorit
vjerojatno će nešto o jasenovcu nabaciti na temi o novom zelandu, ono nije upalilo sa Norcem sad bi trebao pojačati pucanje iz "haubice" 130 mm pa se možda čak i sora uhvati.

_________________
Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by immortal Fri 15 Mar - 13:12

סמאל wrote:
RayMabus wrote:
kofein wrote:
omni wrote:Ovo je primjer problema s kojime se muslimani mogu susrest danas sutra. Tip hladno, proracunato, bez ikakvog straha i panike pobije masu ljudi. Zapadnjaci su cudnoga mentaliteta, daju dozvolu za svasta nesto i trpe svasta nesto, a onda ovako, hladno i proracunato. Strahota. Ovo je  izoliran slucaj kao i Breivik, ali ako na vlast dodje netko ovakvih namjera.....

Doista.

Jednom prilikom sam napisao da će nam mujaga na koncu biti žao.  Naravno, ne prizivam takav scenarij, ali kod zapadnog bijelca kršćanina, postoji protokol osvete gori od najgore noćne more za sve remetilačke faktore. Tehnologija protjerivanja, pomora i Reconquiste je pokazala što može. Može li ovo poslužiti kao strašna pouka ?  Naravno da ne može.  Stiže novi slijed "oni nas- mi njih".
Vjerska netolerancija. Basketball

Najbolja stvar kad je u kombinaciji da ubijaš žene i djecu.

Mi ćemo u Kaštelima dat svoj doprinos borbi protiv islama tako šta ćemo spalit krnju Muhameda.

To nan je iduća točka za maškare.
Ma je.Triba imat muda za to uradit a neće dalmatinci riskirat odmazdu u vidu bombaškog napada,koja im sjebe turističku sezonu od koje žive.
šteti li tko turističkoj sezoni, neće ostat nitko do par poštenih na ovoj zemlji
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by crvenkasti Fri 15 Mar - 13:14

Sad će još četnici postati simbol svjetskog otpora protiv islamizacije.

Užas. Najebali smo. I Šiptari i mi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28798
2014-04-17


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by vuksadinare Fri 15 Mar - 13:14

tre wrote:
AlfaOmega wrote:Haj usporimo da yehudiju ne promakne kaj smo sve o njem napisali. Mora čoik odgovorit
vjerojatno će nešto o jasenovcu nabaciti na temi o novom zelandu, ono nije upalilo sa Norcem sad bi trebao pojačati pucanje iz "haubice" 130 mm pa se možda čak i sora uhvati.
mene svrbi je'l taj provokator i zivi u hrvatskoj...bar agenture imas za izvoz :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by govinda Fri 15 Mar - 13:15

Vjerujem da mnogi sa ovog foruma zale sto terorista nije zapjevao kakvu ustasku umjesto cetnicke ali opet ustase, cetnici isti kurac, tako da je slavlje na forumu.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by immortal Fri 15 Mar - 13:15

crvenkasti wrote:Sad će još četnici postati simbol svjetskog otpora protiv islamizacije.

Užas. Najebali smo. I Šiptari i mi.
jbt što si velik
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by IL Risorto Fri 15 Mar - 13:15

RayMabus wrote:Ja samo dajem ideje. Prepreke su : materija , vrijeme , energija i prostor.

Ima još jedna : nedostatak ideje.

To mi je specijalnost : Pun san odličnih ideja.

Krnjo Muhamed. Neka gori šugava pedofilčina.
Lako je tuđim kurcom gloginje mlatit.Ali treba muda istupit i javno nešto učinit.Kad bi ti samo znao kakvih ja ideja imam,ali ako nisam u stanju  sam nešto sprovest,sigurno neću niti preko drugih.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by govinda Fri 15 Mar - 13:15

Vjerujem da mnogi sa ovog foruma zale sto terorista nije zapjevao kakvu ustasku umjesto cetnicke ali opet ustase, cetnici isti kurac, tako da je slavlje na forumu.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by vuksadinare Fri 15 Mar - 13:16

crvenkasti wrote:Sad će još četnici postati simbol svjetskog otpora protiv islamizacije.

Užas. Najebali smo. I Šiptari i mi.
mislim da se crno ipak pise vama...pobio ej muslice uz srpske pjesme kontra muslimana...tako da me ne bi cudilo da ubrzo vidimo nekakvu isilovu šaradu po beogradu i srbiji...vec vam gadno prijete bar po twitterima i fejsbucima :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99167
2015-09-08


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus Fri 15 Mar - 13:17

Zajebajen se. Normalno da nećemo iz čista mira palit krnju Muhamed iako je ideja odlična no mogla bi lutka ilegalnih imigranata koji će navalit u Dalmaciji i sjebat turističku sezonu.Krnjo se pali kao krivac za sve nedaće u toj godini.

Krnjo Muhamed je ono šta bi ja napravio a mase će ić najviše do krnje Ilegalni imigrant.

Al dobro , može i to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176273
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by immortal Fri 15 Mar - 13:18

govinda wrote:Vjerujem da mnogi sa ovog foruma zale sto terorista nije zapjevao kakvu ustasku umjesto cetnicke ali opet ustase, cetnici isti kurac, tako da je slavlje na forumu.
da, ja sam strogo protiv islamizacije Hrvatske, Hrvata, i cjelokupnog kršćanskog područja Europe i šire
ali nisam protiv ni jednog domaćeg muslimana iako moj govor ostavlja drugačiji dojam
nisam za širenje Turske, muslimanske kulture ni u Bosni jer Bosna je Hrvatsko tlo!
Sve one koji prihvaćaju Hrvate i Hrvatsku prihvaćam i ja
immortal
immortal

Female
Posts : 23178
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by RayMabus Fri 15 Mar - 13:19

govinda wrote:Vjerujem da mnogi sa ovog foruma zale sto terorista nije zapjevao kakvu ustasku umjesto cetnicke ali opet ustase, cetnici isti kurac, tako da je slavlje na forumu.
Zašto ? Šta koga brige za engleska govna na Novon Zelandu i šta su se natrpali mujagama. Ja bi in natrpa još.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176273
2014-04-11


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Guest Fri 15 Mar - 13:19

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 0ff11d9b6b3c733c81acf7e389a4bf4e
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland - Page 10 Empty Re: Pucnjava u Đamiji, Novi Zeland

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 33 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum