ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by prckov 10/3/2019, 17:22

kaya wrote:Druga situacija je ova o kojoj prica ray. Raspises natjecaj i startu ponudis muskarcu  vise a zeni manji . Imas pravo nuditi placu koliku zelis, nitko se ne moze pozvati na diskriminaciju jer bi to objasnio nekim osobnim razlozima, npr on je vjestiji u necemu.
u cemu je onda problem
otkud znas da nekad ne ponudi zenama vecu a muskarcima nizu
radi sisa recimo

prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by kaya 10/3/2019, 17:22

prckov wrote:
kaya wrote:
prckov wrote:
kaya wrote:To da su zene losije placene uopce nije mit nego bolest europe i dalje.
Na jednoj strani je cinjenica da one rade u losije placenim sektorima ( trgovina, proizvodnja , skolstvo itd) pa je tu dio razloga , ali to nije diskriminacija. Ja osobno mislim da nisu velikim dijelom za rukovodeca mjesta jer nemaju hrabrost za rizik isto kao sto doktorici /zeni ne vjerujem i gotovo.  Diskriminacija je kada M i Z rade slican posao uz istu kvalifikaciju no nisu placeni jednako. Posto ne mogu legalno biti placeni nejednako to se prikriveno radi tako da je M rang 1, bolje placen jer je vrlo “ okretan i vjest” a Z je rang 2, “ plasljiva ali pedantno piskara a i hoce skuhati kavu” u nekakvoj gradaciji faktora place.
svuda na zapadu je vec u zakonu zabranjena razlicita isplata na osnovu spola, za isti poso, isto obrazovanje, radni staz, bolovanje I radno vrijeme  
puno citas feministicke drkotine I lazi, al razumijem da je to tvoj domet  :D
a nikad niko nije konkretan primjer pokazo dokazo I tuzio
Pa ti si glup i ne mozes shvatiti napisano. Ja sam napisala kako se to radi prikriveno a sto je legalno pa nikoga ne mozes tuziti. Njemu ces drugacije imenovati radno mjesto i dati mu vecu placu. Ili ga stavis u veci razred zbog .. vec necega.
a prikriveno se radi a svi znaju 
Prikriveno ne znaci da je vojna tajna koju nitko ne zna nego da radis nesto u nekoj legalnoj formi pa te nitko ne moze tuziti a diskriminiras u stvari.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by Regoč 10/3/2019, 17:23

Maggie19 wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
danni1 wrote:
prckov wrote:
znas li ti nekog da nije
Znam ja.

Kod mene je u firmi takav slučaj. 

Više sam plačen nego mali koji dela samnom.

Nile mali ništa lošiji niti manje radi. Možda se gazda vodi mišlju da sam ja tu ipak 22g a mali tek 2i po.
Nije to nego šalje poruku tebi koja glasi : Ako zatražiš povišicu ima tko će te zamjeniti za manje.

Znaju oni šta rade , tako ti uvale žensku ili nekog momka da radi za manje. To ti je njihova taktika.
Kakva taktika? Vjerovati da žena po snazi može zamieniti muškarca? To može samo naivac.
vise cu ga ja jedna psihicki izmorit, nego sto ce ga dvojica prebit.:-D
To je istina i zato bih žensko njurganje kažnjaval kako se kažnjava kad muškarac premlati ženu.

_________________
Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by Regoč 10/3/2019, 17:24

prckov wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
danni1 wrote:
prckov wrote:
znas li ti nekog da nije
Znam ja.

Kod mene je u firmi takav slučaj. 

Više sam plačen nego mali koji dela samnom.

Nile mali ništa lošiji niti manje radi. Možda se gazda vodi mišlju da sam ja tu ipak 22g a mali tek 2i po.
Nije to nego šalje poruku tebi koja glasi : Ako zatražiš povišicu ima tko će te zamjeniti za manje.

Znaju oni šta rade , tako ti uvale žensku ili nekog momka da radi za manje. To ti je njihova taktika.
Kakva taktika? Vjerovati da žena po snazi može zamieniti muškarca? To može samo naivac.
azi, leftardska prica je da je razlika u zaradi radi nejednakosti i obespravljenosti zena
ne ulaze u detalje niti opravdanost pojedinih slucajeva di prividno postoji razlika
a recimo svaki ce privatnik radije vise platit radnika koji moze u po noci doc kad mu zatreba nego nekog ili neku koji to nece
svi izuzeci di je razlika uglavnom imaju racionalne I lako objasnjive razloge
veze to nema sa patrijarhatom ili obespravljenoscu I glupostima na kojima leftardi zaraduju poene
Jasno je to meni, ali volim da mi to feministice pokušaju osporiti.

_________________
Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by RayMabus 10/3/2019, 17:25

Da sa ženama baratam kao sa ekonomijom ima bi pet žena. Problem je šta su to druge osobe a ako nije po mome stvar će otić u krivom smjeru. Kod ekonomije tih problema neman jer sve ja diktiram.

Fino spavat idući godinu dana , ljudi iseljavaju, krah nataliteta , Austrija otvara tržište rada 2020.

Ja san ti ko iz onog vica Dolazi radnik tražit posao i pita kolika je plaća i ovaj odgovara U početku manja a posli viša.





Dobro , doć ću ja posli
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by prckov 10/3/2019, 17:29

kaya wrote:
prckov wrote:
kaya wrote:
prckov wrote:
kaya wrote:To da su zene losije placene uopce nije mit nego bolest europe i dalje.
Na jednoj strani je cinjenica da one rade u losije placenim sektorima ( trgovina, proizvodnja , skolstvo itd) pa je tu dio razloga , ali to nije diskriminacija. Ja osobno mislim da nisu velikim dijelom za rukovodeca mjesta jer nemaju hrabrost za rizik isto kao sto doktorici /zeni ne vjerujem i gotovo.  Diskriminacija je kada M i Z rade slican posao uz istu kvalifikaciju no nisu placeni jednako. Posto ne mogu legalno biti placeni nejednako to se prikriveno radi tako da je M rang 1, bolje placen jer je vrlo “ okretan i vjest” a Z je rang 2, “ plasljiva ali pedantno piskara a i hoce skuhati kavu” u nekakvoj gradaciji faktora place.
svuda na zapadu je vec u zakonu zabranjena razlicita isplata na osnovu spola, za isti poso, isto obrazovanje, radni staz, bolovanje I radno vrijeme  
puno citas feministicke drkotine I lazi, al razumijem da je to tvoj domet  :D
a nikad niko nije konkretan primjer pokazo dokazo I tuzio
Pa ti si glup i ne mozes shvatiti napisano. Ja sam napisala kako se to radi prikriveno a sto je legalno pa nikoga ne mozes tuziti. Njemu ces drugacije imenovati radno mjesto i dati mu vecu placu. Ili ga stavis u veci razred zbog .. vec necega.
a prikriveno se radi a svi znaju 
Prikriveno ne znaci da je vojna tajna koju nitko ne zna nego da radis nesto u nekoj legalnoj formi pa te nitko ne moze tuziti a diskriminiras u stvari.
te ti price sjedi pa sarnavki uz kavicu serviraj
ne tvrdim da nekih iznimaka ima koji gledaju nekog zajebat I sebi u dzep strpat vise, ali onda takvi gledaju oderat ljude neselektivno, tj one koje mogu bez obzira na spol
a pogotovo citava prica veze nama sa feministickim drkotinama 
drugo, pitaj te tvoje babe sta vele na potrosacku razliku, naime zene trose 70% 
kako to objasne

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by RayMabus 10/3/2019, 17:32

Baš.vas.brige kad i muški i ženski na Balkanu rade za kikiriki. Fino spavaj i lezi doma , svake godine je sve manje ljudi. Doć ću ja posli
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by prckov 10/3/2019, 17:32

Maggie19 wrote:
prckov wrote:
Maggie19 wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
Nije to nego šalje poruku tebi koja glasi : Ako zatražiš povišicu ima tko će te zamjeniti za manje.

Znaju oni šta rade , tako ti uvale žensku ili nekog momka da radi za manje. To ti je njihova taktika.
Kakva taktika? Vjerovati da žena po snazi može zamieniti muškarca? To može samo naivac.
vise cu ga ja jedna psihicki izmorit, nego sto ce ga dvojica prebit.:-D
+ ga istuci metlom  :D
ako bas treba..obicno samo rijeci pomazu ;-D
doduse sad je rijetko nac metlu
usisivacem ga zvekni  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by Guest 10/3/2019, 21:04

Regoč wrote:
prckov wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
danni1 wrote:
Znam ja.

Kod mene je u firmi takav slučaj. 

Više sam plačen nego mali koji dela samnom.

Nile mali ništa lošiji niti manje radi. Možda se gazda vodi mišlju da sam ja tu ipak 22g a mali tek 2i po.
Nije to nego šalje poruku tebi koja glasi : Ako zatražiš povišicu ima tko će te zamjeniti za manje.

Znaju oni šta rade , tako ti uvale žensku ili nekog momka da radi za manje. To ti je njihova taktika.
Kakva taktika? Vjerovati da žena po snazi može zamieniti muškarca? To može samo naivac.
azi, leftardska prica je da je razlika u zaradi radi nejednakosti i obespravljenosti zena
ne ulaze u detalje niti opravdanost pojedinih slucajeva di prividno postoji razlika
a recimo svaki ce privatnik radije vise platit radnika koji moze u po noci doc kad mu zatreba nego nekog ili neku koji to nece
svi izuzeci di je razlika uglavnom imaju racionalne I lako objasnjive razloge
veze to nema sa patrijarhatom ili obespravljenoscu I glupostima na kojima leftardi zaraduju poene
Jasno je to meni, ali volim da mi to feministice pokušaju osporiti.
yebi ga..Curke niti hoce niti mogu raditi u opsegu poslova koje mogu moškije obavljati..niti takvim intenzitetom niti ucinkovitoscu..ZATO eventualno postoji razlika u incom listi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by Sora 11/3/2019, 09:07

Regoč wrote:
Sora wrote:Te razlike u plaćama se ne odnose na jednaka radna mjesta 
Nego na nejednake radne i zivotne uvjete zbog kpjih zena su U PROSJEKU SLABIJE PLAĆENE 
jer ne utjece posao na spol, nego spol uvjetuje posao . 
Uglavnom. 
No, prave se neki tu bkesavi . 
Ili jesu.
Mrak se vraća! Svaka informatičarka ima veću plaću od službenika porezne uprave. Zašto se nisam rodil kano žena pa da i meni spol odredi da sam informatičarka?!
Za svijet bi bilo bolje da se nidi rodio 
Sigurno si smanjio IQ populacije za 5 bodova

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by Sora 11/3/2019, 09:11

Regoč wrote:
Maggie19 wrote:
Regoč wrote:
RayMabus wrote:
danni1 wrote:
Znam ja.

Kod mene je u firmi takav slučaj. 

Više sam plačen nego mali koji dela samnom.

Nile mali ništa lošiji niti manje radi. Možda se gazda vodi mišlju da sam ja tu ipak 22g a mali tek 2i po.
Nije to nego šalje poruku tebi koja glasi : Ako zatražiš povišicu ima tko će te zamjeniti za manje.

Znaju oni šta rade , tako ti uvale žensku ili nekog momka da radi za manje. To ti je njihova taktika.
Kakva taktika? Vjerovati da žena po snazi može zamieniti muškarca? To može samo naivac.
vise cu ga ja jedna psihicki izmorit, nego sto ce ga dvojica prebit.:-D
To je istina i zato bih žensko njurganje kažnjaval kako se kažnjava kad muškarac premlati ženu.
Tebe treba premlatiti pa onda pitat za izjavu 
Ma ne bi zalila .. 
koji si Kenjator dosadni i neduhoviti :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by immortal 11/3/2019, 14:36

RayMabus wrote:Beljo seljo

ili seljo Beljo
to smo govorili kao klinci, a i dan danas
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by immortal 11/3/2019, 14:52

Kako neki debili poput njega ne shvaćaju da su Hrvati HiB punopravni pripadnici Hrvatskog naroda tj nacije... gena.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by dijagram 11/3/2019, 15:10

Beljak, samoborski Del boy.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by immortal 11/3/2019, 15:11

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 1f602  Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 1f602 
da mu bar ovo serviraju da pročita

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji! - Page 9 Empty Re: Ruza Tomasic Beljaku!Meni Beljak sikter bosanko iz Hrvatske a on rodjen u Sloveniji!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum