ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by RayMabus 9/2/2019, 02:30

Nacionalne manjine su naše blago.

Ovoj triba dat medalju , izvozala je sve živo okolo , ćaću , mater , Pupovca , ministricu obrazovanje...

RayMabus

Posts : 176166
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by AssadNaPodmornici 9/2/2019, 02:32

die antwoord wrote:no svejedno, treba uvesti stane radnike, Sirijce, Arape, Afrikance, Albance, svi smo ljudi, djeca božja

ako prihvate vjeru i jezik, onda su to novi Hrvati
objasni domoljubima iz HDZa koji su iselili cijelu slavoniju, liku, dalmatinsku zagoru, i velik dio obale u njemačku i irsku..  sada im treba netko zaraditi plaće za lupanje pečata i penzije što su 40godina lupali pečate i slali ovrhe jedni drugima.. ako neće hrvati, oće šiptari, ako su šiptari pre bijeli, onda će somalijci i afganistanci
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20986
2018-06-14


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by RayMabus 9/2/2019, 02:35

AssadNaPodmornici wrote:
die antwoord wrote:no svejedno, treba uvesti stane radnike, Sirijce, Arape, Afrikance, Albance, svi smo ljudi, djeca božja

ako prihvate vjeru i jezik, onda su to novi Hrvati
objasni domoljubima iz HDZa koji su iselili cijelu slavoniju, liku, dalmatinsku zagoru, i velik dio obale u njemačku i irsku..  sada im treba netko zaraditi plaće za lupanje pečata i penzije što su 40godina lupali pečate i slali ovrhe jedni drugima.. ako neće hrvati, oće šiptari, ako su šiptari pre bijeli, onda će somalijci i afganistanci
Srbe ?

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176166
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by Guest 9/2/2019, 02:39

AssadNaPodmornici wrote:šiptari pre bijeli
kakve to ima veze, i Arapi su "bijeli", Indijci isto, Turci, Berberi, svi spadaju u kavkazoide

svejedno nisu Europljani i nemaju veze genetski sa Europom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by RayMabus 9/2/2019, 02:44

die antwoord wrote:
AssadNaPodmornici wrote:šiptari pre bijeli
kakve to ima veze, i Arapi su "bijeli", Indijci isto, Turci, Berberi, svi spadaju u kavkazoide

svejedno nisu Europljani i nemaju veze genetski sa Europom
Sad si me zabrinija....ako uvezemo neku iz Tanzanije kako ćemo njoj tetovirat slovo U ?

Morat ćemo kreč upotrijebit
RayMabus
RayMabus

Posts : 176166
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by Guest 9/2/2019, 03:00

Dok nje bilo inteneta i ostalih medijskih pizdarija, ovakve stvari su se dešvale svako malo bez ikakve medijske pompe.

Samo onda za njih nije znalo 4 milona ljudi nego njih desetak...

I onda su se tome smijali...

Po današnjoj logici trebalo bi razapet svih koji imaju veze s tom školom...

Ode svijet u kurac...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by Guest 9/2/2019, 03:01

ma ne brini, vidiš da je vaša, vjerna Hrvatica, integrirala se

pa putem medija plače kako ju progone Ustaše i nacionalisti Hrvati, jer je ona manjina, Albanka

identificira se kao Albanka jer se integrirala, prihvatila Hrvatski identitet

a tako će i sutra nove manjie, isto će vam i one biti "naši" ljudi

a u medijima će kukati o islamofobiji i rasizmu, jer su integrirani

u bliskoj budućnosti biti Hrvat značiti isto što i biti Jugoslaven, multikulti bratstvo jedinstvo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by RayMabus 9/2/2019, 03:05

To ćaća više kuka samo ga sad poklopilo kad je ispala skroz druga priča

Ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 176166
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by Guest 9/2/2019, 03:05

die antwoord wrote:ma ne brini, vidiš da je vaša, vjerna Hrvatica, integrirala se

pa putem medija plače kako ju progone Ustaše i nacionalisti Hrvati, jer je ona manjina, Albanka

identificira se kao Albanka jer se integrirala, prihvatila Hrvatski identitet

a tako će i sutra nove manjie, isto će vam i one biti "naši" ljudi

a u medijima će kukati o islamofobiji i rasizmu, jer su integrirani

u bliskoj budućnosti biti Hrvat značiti isto što i biti Jugoslaven, multikulti bratstvo jedinstvo
Libtardske floskue uništavaju svijet...

Svijet se treba podjeliti na libtarde i razumne ljude...

I onda zaratiti...

Pa nek onda uživaju oni koji pobjede...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by RayMabus 9/2/2019, 03:11

Sad ćemo malo uvozit Ukrajince , 700 komada ove godine

Triba i to školovat

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 124
RayMabus
RayMabus

Posts : 176166
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by Guest 9/2/2019, 03:13

svi ste Jedno, dječica božja

bratstvo jedinstvo, integracija i tolerancija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by Guest 9/2/2019, 03:15

die antwoord wrote:svi ste Jedno, dječica božja

bratstvo jedinstvo, integracija i tolerancija
A što to ima pozitivnog u tolerancji?

Ako nešto toleriraš, pobijaš samog sebe...

Tolerancija je sredstvo prisile...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by RayMabus 9/2/2019, 03:19

Svijet je lopta šarena.

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 1f602

Idući rat se vodi između kršćanske Evrope i islama

Ako izuzmeš glupave Srbe i njihovu SPC svi ostali koji su na strani kršćanske Evrope su dobrodošli.

Opusti se i uživaj.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176166
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by Guest 9/2/2019, 03:23

Mene boli kurac...

Nisam tolerantan i ne oduševljavam se različitostima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by RayMabus 9/2/2019, 03:30

cassanowa wrote:Mene boli kurac...

Nisam tolerantan i ne oduševljavam se različitostima...
Ha ha ha

Ja i ti smo različiti. lol!

Indentitet razvaja ljude a pažnja ih spaja.

No i mržnja je pažnja , obraćaš pažnju na nešto ...što mrziš.

Npr neki indentitet....tada dobiješ dvostruku matematiku jer te mržnja spaja da razdvajaš neki indetitet.

Nisam siguran jel se to zove fašizam al ja tu formulu znam.

I sad ćemo natrpat Evropu islamistima.....oni su drugog indetiteta ....kojeg mrziš ili ćeš početi nakon šta naprave još koji teroristički napad po Evropi.

Jesam ti spomenuo da su demoni anđeoska hijerarhija ?

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176166
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by Guest 9/2/2019, 03:34

RayMabus wrote:
cassanowa wrote:Mene boli kurac...

Nisam tolerantan i ne oduševljavam se različitostima...
Ha ha ha

Ja i ti smo različiti. lol!

Indentitet razvaja ljude a pažnja ih spaja.

No i mržnja je pažnja , obraćaš pažnju na nešto ...što mrziš.

Npr neki indentitet....tada dobiješ dvostruku matematiku jer te mržnja spaja da razdvajaš neki indetitet.

Nisam siguran jel se to zove fašizam al ja tu formulu znam.

I sad ćemo natrpat Evropu islamistima.....oni su drugog indetiteta ....kojeg mrziš ili ćeš početi nakon šta naprave još koji teroristički napad po Evropi.

Jesam ti spomenuo da su demoni anđeoska hijerarhija ?

lol!
A zašto bi svi ljudi trebli biti spojeni?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by RayMabus 9/2/2019, 03:37

Nisi spojen , imaš indetitet zar ne ? Inkarnirao si se.

Ispričat ću ti jedan svoj san koji je bio jako davno , ukratko bio sam nekakvi bijeli duh i svi oko mene su bili bijeli duhovi ....nisu imali lica , samo obrise.

Super mi je bilo.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176166
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by RayMabus 9/2/2019, 03:40

Prolazite kroz određenu duhovnu evoluciju.

Izbacujete trenutno nešto no prvo ćete radit eksperimente sa tim multikijem pa ono šta nevalja ćete izbacit.

Kad si inkarniran imaš indetitet.

I društvo ima svoj indetitet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176166
2014-04-11


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by Guest 9/2/2019, 03:41

RayMabus wrote:Nisi spojen , imaš indetitet zar ne ? Inkarnirao si se.

Ispričat ću ti jedan svoj san koji je bio jako davno , ukratko bio sam nekakvi bijeli duh i svi oko mene su bili bijeli duhovi ....nisu imali lica , samo obrise.

Super mi je bilo.

Ne znam da sam se inkarnirao...

Ali vjerujem da će na kraju svatko za sebe polagati račune pred bogom...

Pojedinac, a ne skupina...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by Yehudim 9/2/2019, 03:44

RayMabus wrote:Nacionalne manjine su naše blago.

Ovoj triba dat medalju , izvozala je sve živo okolo , ćaću , mater , Pupovca , ministricu obrazovanje...

 Malu za precenicu..........nego šta

Ona jogurtuša je već ocvala milfača

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by Guest 9/2/2019, 04:31

geni lažu, znanost ne može ništa reći o podrijetlu

svi znamo da su Hrvati pridošlice, došli u stoljeću 7. da bi se pokrstili na obalama Jadrana

a Albanci su starosjedioci, Iliri, to što imaju afričke gene E skupine i arapske J skupine nije bitno


istina je zapisana u povijesti, nije ju netko izmislio kao što Srbi izmišljaju svoje mitove
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici - Page 2 Empty Re: Pupovac na aparatima : Žigosana Albanka na fejsu u ustaškoj majici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum