ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Go down

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" Empty Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Post by Ero Wed 13 Apr - 20:52

Josipović o "ustaškoj zmiji"; Štrbac: Prelomno...
Beograd -- Državnom obeležavanju godišnjice stradanja u najvećem logoru NDH neće prisustvovati predstavnici
Srba, Jevreja, antifašista, ali ni brojni hrvatski zvaničnici.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=04&dd=13&nav_category=11&nav_id=1119646

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" Empty Re: Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Post by Ero Wed 13 Apr - 20:56

Podela u hrvatskom društvu zbog odnosa prema zločinima ustaškog režima u NDH tokom Drugog svetskog rata otkriva pravo stanje u toj zemlji, stav je Veritasa.

“Ovo je prelomni trenutak da se u Hrvatskoj nešto promeni, a to bi moglo da bude početak pravog suočavanja sa prošlošću, prave katarze i sa ratovima devedesetih i drugim prethodnim ratovima. Istina može mnogo da uzmemiri, ali posle toga sledi pomirenje”, rekao je Savo Štrbac iz Veritasa.

_______________________________________________________

Oprosti Đura šta si me tuka. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" Empty Re: Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Post by Ero Wed 13 Apr - 20:57

Aj ti sad s ovakvima pričaj o Jasenovcu i tamošnjim 700.000 žrtava... :]

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" Empty Re: Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Post by Guest Wed 13 Apr - 21:01

Ero wrote:Aj ti sad s ovakvima pričaj o Jasenovcu i tamošnjim 700.000 žrtava... :]

to je zrelo za opsežno psihijatrijsko promatranje  bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" Empty Re: Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Post by Ero Wed 13 Apr - 21:03

metilda wrote:
Ero wrote:Aj ti sad s ovakvima pričaj o Jasenovcu i tamošnjim 700.000 žrtava... :]

to je zrelo za opsežno psihijatrijsko promatranje  bounce
Dobro Štrbac, jasno mi je, ali zar i Josipović? Znao sam da nema sve ovce na broju,
ali da je i shizofrenik...e to mi nije bilo ni na kraj pameti.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" Empty Re: Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Post by Guest Thu 14 Apr - 11:15

Ajde savo sebe pere i pokušava ono što je uvijek radio no što budaletina josipović radi u tom društvu??? to treba u luđačku košulju pod hitno strpati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" Empty Re: Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Post by Guest Thu 14 Apr - 11:40

Ne samo oni, nego i Kolindica, premijer, kao i Petrov i Karamarko, svi jednoglasno NDH i ustaše proglašavaju zločinačkom tvorevinom i zločincima.  Kaj znači kad dođe butler iz Bijele kuće.

Pjevaj ustaške pjesme, kliči ustaški pozdrav, imaj ustaše u Vladi - ali imovinu vrati! Hm, kako će se Karamarkova Vlada osjećati provodeći ovu direktivu?


Zmijoljupci pozor!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" Empty Re: Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Post by Winter is coming Thu 14 Apr - 14:39

for apartment ready! dajte mi one crvene kockice

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" Empty Re: Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Post by vuksadinare Thu 14 Apr - 14:45

Cuj ove budaletine...strbac nas proglasava krivima za ratove devedesetih...e nes djikane nes do vijeka....ti nudis pomirenje i katarzu..u mamu vam jebem nakaradnu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" Empty Re: Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Post by Winter is coming Thu 14 Apr - 14:50

jebi ti svoju mamu

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" Empty Re: Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Post by Ringo10 Thu 14 Apr - 19:24

Ma ko je I šta je više taj Štrbac pa da ja moram svako malo trpjeti terror po medijima radi toga tipa.

Frajer je bukvalno NIKO I NIŠTA, DUplo Golo, apsolutna ništica, nula bodova, vacuum, praznina ... ne znam više kako da se izrazim.

Kome je potrebno davanje publiciteta nečemu što je manje I nebitnije od jednog virusa.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21553
2015-09-24


Back to top Go down

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" Empty Re: Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Post by Guest Thu 14 Apr - 19:57

Savo, reci mami da mi vrati gaće

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" M1-20190-00592500
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji" Empty Re: Josipović i Štrbac o "ustaškoj zmiji"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum