ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žena mužu noge prala!

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Žena mužu noge prala! - Page 5 Empty Re: Žena mužu noge prala!

Post by prckov 1/2/2019, 14:36

Rabarbara wrote:
Leviathan2 wrote:hm, u cemu je problem, meni mije bivse supruge uvijek peru noge kad sam s njima, i izmasiraju stopala, ramena i sl,
to je njihovo prirodno pravo i obaveza a to su radile i dok nisu bile bivse, jes da su se malo opirale u pocetku jer su izgubile svoje zenske instinkte, 
al sad su ok :)
Žena mužu noge prala! - Page 5 1523192931
Vjerujem da je povratak ženskog instikta bio usko povezan bliskim susretima  dlana i lica.   :D


Tako je svejedno tko kome što pere i/ili masira, to je interna stvar supružnika i nitko nema pravo rugati se i osuđivati ovakve stvari. 
Najbitnije u svemu je da nema prisile, odnosno da su sve radnje plod ljubavi i prisnosti dvoje ljudi. Žena lijepo kaže da to voli raditi i sve pet. 
Baš me briga što mu još pere, jel mu briše dupe i tušira li se taj tip uopće. Ne spavam ja s njim nego ona. 

Onog trenutka kad se, ne samo to, nego bilo što radi pod prisilom (ili isključivo zbog tradicije tzv. iskazivanja poštovanja na taj način), to je za osudu i povezano je s duhonom bijedom koju je netko već spomenuo.
cuj ove sto vozi

evo je u epizodi "draga saveta otkinula s lanca"

prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Žena mužu noge prala! - Page 5 Empty Re: Žena mužu noge prala!

Post by Regoč 2/2/2019, 14:18

jastreb wrote:jedna očajnica koja je na sve načine htjela da bude sa mnom
Stvarno je očajnica. :D

_________________
Žena mužu noge prala! - Page 5 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum