ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by RayMabus 18/5/2017, 08:05

Kako nam u Hrvatskoj ne bi bilo dosadno, volimo imati puno apsurda, a pogotovo po pitanju plaća. Zaštitarstvo RH nije iznimka i danas su na službenoj Facebook stranici objavili vizualni prikaz upravo spomenutih apsurda, prenose vijesti.hr.

Naime, jedan zaštitar objavio je fotografiju svoje mizerne plaće za 200 odrađenih sati. Plaća koja nije realna za jedan od najopasnijih poslova. Prema fotografiji, isplaćeno mu je svega 2.458 kuna. 

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska 8726758

Odmah su se oglasili ostali Facebook korisnici koji su osudili ovakvo stanje. 

"Naprosto čovik ne zna gdje bi s ovolikom "sumom" novca.. "Srećom" zaštitar je pa mu ne treba pratnja za nositi ovoliko novca odjednom...", "Pošalji je u Vladu RH, poklonit im je nek izračunaju kako izgurati mjesec dana!", "S tim da mu je 1/3 otišla na kredit..ili obustavu preko Fine...mislim..budimo realni...", "Hrvatska je apsurdistan. Put pod noge i pravac njemacka ili irska. Sretno svima", samo su neki od komentara...

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/486573/put-pod-noge-i-pravac-njemacka-ili-irska-zastitar-na-facebooku-objavio-fotografiju-sramotno-male-place-za-koju-je-rintao-cak-200-sati
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by Kermit 18/5/2017, 10:05

Ja ne znam iz kojeg razloga zaštitari tipa sokol maric ne odu vanka i rade za pristojnu placu ist stvar pa ovo je đeparac pučkoškloca u Sloveniji
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by kic 18/5/2017, 10:46

asilovski wrote:Ja ne znam iz kojeg razloga zaštitari tipa sokol maric ne odu vanka i rade za pristojnu placu ist stvar pa ovo je đeparac pučkoškloca u Sloveniji

zato što možda odeš vani pa čuvaš izbjeglički kamp gdje se svakih 15min gurkaju i bodu, a ovdje stojiš u banci i otvoriš bakici vrata tu i tam te bariš službenice..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by Kermit 18/5/2017, 11:20

kic wrote:
asilovski wrote:Ja ne znam iz kojeg razloga zaštitari tipa sokol maric ne odu vanka i rade za pristojnu placu ist stvar pa ovo je đeparac pučkoškloca u Sloveniji

zato što možda odeš vani pa čuvaš izbjeglički kamp gdje se svakih 15min gurkaju i bodu, a ovdje stojiš u banci i otvoriš bakici vrata tu i tam te bariš službenice..
Ma zaštitari su vani svuda ali doslovce iz razloga smanjenja svote osiguranja a ovih 2400 kao da te netko jebe u čmar na suvo
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by kic 18/5/2017, 11:30

asilovski wrote:
kic wrote:
asilovski wrote:Ja ne znam iz kojeg razloga zaštitari tipa sokol maric ne odu vanka i rade za pristojnu placu ist stvar pa ovo je đeparac pučkoškloca u Sloveniji

zato što možda odeš vani pa čuvaš izbjeglički kamp gdje se svakih 15min gurkaju i bodu, a ovdje stojiš u banci i otvoriš bakici vrata tu i tam te bariš službenice..
Ma zaštitari su vani svuda ali doslovce iz razloga smanjenja svote osiguranja a ovih 2400 kao da te netko jebe u čmar na suvo

najgori radni uvjeti i vamo i tamo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by Eva_ 18/5/2017, 11:33

Jel imaju sindikat? Trebali bi se izborit za kolektivni ugovor, no da nije sprege s politikom ne bi ni mogel proć rad od 200 sati za kikiriki.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by RayMabus 18/5/2017, 13:15

Ovo doslovno crnće , 200 radnih sati ti je ono jedino nedjeljom neradi i onda dobiješ 2500 kuna , ... nevidim uopce smisao takvog posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by Guest 18/5/2017, 13:17

RayMabus wrote:Ovo doslovno crnće , 200 radnih sati ti je ono jedino nedjeljom neradi i onda dobiješ 2500 kuna , ... nevidim uopce smisao takvog posla.
čak i sada, kada se 200 000 ljudi iselilo, možeš naći posao dosta bolji,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by Guest 18/5/2017, 13:21

tko hotje detalja za Irsku,i ima diplomu neku perspektivnu,nek potrazi fridey-a na bagovom forumu i pita za detalje..
Otisnuti se tamo sa necim ispod prirodno-matematickog,osudjeno je na jebanje jeza u bodlju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by RayMabus 18/5/2017, 13:27

Pinochet wrote:
RayMabus wrote:Ovo doslovno crnće , 200 radnih sati ti je ono jedino nedjeljom neradi i onda dobiješ 2500 kuna , ... nevidim uopce smisao takvog posla.
čak i sada, kada se 200 000 ljudi iselilo, možeš naći posao dosta bolji,
Ja na biirou , otiša na razgovor , nema pušenja , radi se sve od jutra do mraka ( od 8 do 4 , znaci od 7 ujutro do pet popodne racunaj ) , pitam ga za ako mi oca zaboli pošto nitko nema auto a nemam ni mogucnost dodatne zarade jer je subota radna a nit mu mogu kompezirat vremenski pa odradit , ono nije njegov problem , ok al je moj jer sam odma nervozan i sredio ja i tu šemu al moram onda osigurat dodatnih 700 kunica mjesečno ono da imam covika tu koji ce mi uskocit ako ja nemogu a nemogu a bude potriba.

Subota ti je 200 kuna jer je toliko dan na baušteli dakle nudi od ponedijlka do petka 2700 kuna bez mogucnosti da ako mi šta hitno treba da se mogu maknit.

Mjesec ima 30 dana , znaci tri dana u mjesecu nema za hranu ako bi racunao samo da mi je hrana plus režije jedini trošak u životu.

To nije posao nego robija i to čista.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by RayMabus 18/5/2017, 14:08

Jbte price : kao al aj ponudit cu ti šansu iako ti kao pušać kod mene neceš dugo pa pripravnicli ( drugog i nema pošto je vec u startu prica ti neceš ovdje dugo ) 3500 kuna al sve subote radne .....to ka šema da ispadne da je on nekome nudija placu od 3500 ....pa nisi ....nudiš nekome placu od 2700-2900 kuna maksimalno ako uzmeš da se subote neracunaju a neracunaju se kad pogađaš PLAČU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by RayMabus 18/5/2017, 14:20

Nemam živaca za ove njihove navodne ponude za posao di nemaš ni privatni život a placa te ispod granice ekonomske održivosti mjesečno a kamo li ne godišnje gdje ti dođe registracija auta plus kojekakvi porezi plus dodatni troškovi.

Razmirit stvari sa starom ima kuca s tri sobe i dnevnim boravkom znaci smještaj ima i imam tri stana novogradnja tu okolo , netreba joj ni auto za doc do njih , neka iznajmuljue , jedan stan moj dva njezina pa šta zaradi 2/3 nek uzme sebi 1/3 meni i tražit posao di imaš provatni život ( slobodan vikend ) i mogucnost da ako ti zatreba da moš to otic obavit i posli nekako nadoknadit ( uskocit subotom il nekim drugim danom tj dan manje godišnjega i ta šema ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by danni1 18/5/2017, 18:36

RayMabus wrote:Ovo doslovno crnće , 200 radnih sati ti je ono jedino nedjeljom neradi i onda dobiješ 2500 kuna , ... nevidim uopce smisao takvog posla.
Kakav poso takva plača.

Nema tu crnčenja, ne rade ništa al da je jebeno dosadno je.

_________________
Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by RayMabus 18/5/2017, 18:45

Pa sad jel dosadno vjerovatno jest al cim ti daješ svoje vrijeme za novac to nije odma u startu ispod 100 kuna i šta god ti govorio zaštitar ti netreba nigdje ako nepostoji opasnost od pljačke ili nekog nereda dakle postoji potencijalni rizik , netko te može npr izbit nožem jer ti blokiraš tog istog da dođe do onoga do cega je naumija doc il ima namjeru napravit ....dakle to više nije 100 kuna dnevnica nego 100 kuna dnevnica plus potencijalni rizik ,,,znaci više je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175409
2014-04-11


Back to top Go down

Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska Empty Re: Put pod noge i pravac Njemačka ili Irska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum