ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce

Go down

Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce Empty Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce

Post by flumen 29/1/2019, 16:44

Do -51°C u Chicagu

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce Empty Re: Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce

Post by flumen 29/1/2019, 16:46

CNN Polar Vortex 2019

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce Empty Re: Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce

Post by Guest 29/1/2019, 16:50

flumen wrote:CNN Polar Vortex 2019

E sad Dude pogledaj film Day after tommorow..kako prejebeno se sve poklapa to nije istina..pogotovo ti vortexi

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce Empty Re: Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce

Post by flumen 29/1/2019, 16:55

a sto je sa day after yesterday? :D

kuzim ja to...jos su 70-ih znanstvenici objasnjavali te extreme koji su trebali doc krajem stoljeca...El ninjo je sve to ubrzao, a 2005 su americki strucnjaci dali opsiran opis buducih katastrofa bushu junioru...
mislim da je jos mojsije pisao o tome u bibliji...valjalo bi pronac...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce Empty Re: Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce

Post by Guest 29/1/2019, 17:00

flumen wrote:a sto je sa day after yesterday? :D

kuzim ja to...jos su 70-ih znanstvenici objasnjavali te extreme koji su trebali doc krajem stoljeca...El ninjo je sve to ubrzao, a 2005 su americki strucnjaci dali opsiran opis buducih katastrofa bushu junioru...
mislim da je jos mojsije pisao o tome u bibliji...valjalo bi pronac...

Cinjenica jest da se zadnjih destljec klima drasticno promjenila..nije tu rijec o zahladjenju ili otopljavanju,to je ionako povezano..Rijec je o samoj promjeni klime..zadnjih godina je to nes zbrzalo..e sad n bih ulazio u religijske pretpostavke,vec cisto ono sto registiramo fizicki i tehnickim sredstvima.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce Empty Re: Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce

Post by flumen 29/1/2019, 17:09

e zeznuo sam se - nije 2005 nego 2003...
Bush covers up climate research

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce Empty Re: Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce

Post by Guest 29/1/2019, 17:11

flumen wrote:e zeznuo sam se - nije 2005 nego 2003...
Bush covers up climate research
2004 sam primjeti odrasticnu promjenu kod nas u Slavoniji..dakle zadnji snijeg je biopocetkom 2. mjeseca,otopio se do polovice i do SEPTEMBRA nije pala niti jeddna kisa..jednom je pokusalo,par kapi se iscijedilo..
za nepovjerovati,zato bas pamtim tu godinu,sadio bastu, a pukotine u zemlji do dva centa sirine,zemlja potpuno suha 2 metra u dubinu..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce Empty Re: Extremne vrucine na jugu, a na sjeveru extremne hladnoce

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum