ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik sutra s ambasadorima Rusije i Srbije, najavio sastanak s Vučićem ...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dodik sutra s ambasadorima Rusije i Srbije, najavio sastanak s Vučićem ... - Page 2 Empty Re: Dodik sutra s ambasadorima Rusije i Srbije, najavio sastanak s Vučićem ...

Post by epikur37 27/1/2019, 13:57

Regoč wrote:
epikur37 wrote:
Regoč wrote:
epikur37 wrote:
Regoč wrote:
Da, vidim, de iure i de facto.

de facto je bl
Da, mislil sam da je i formalno glavni grad postala Banjaluka, ali nije; formalno je i daje Istočno Sarajevo, ali su u stvarnosti sve institucije u Banjaluci.


Bio sam u BL 1998 s Ivanom Zvonimirom Čičkom i Slobodanom Uzelcom...tom prigodom sam kupio Faulknerov Krik i bijes...ali roman toka svijesti nije za mene..
I ja sam sa Živkom Juzbašićem bil u Glini 2011. pa se ne kurčim! A u Banjaluci s Kosjenkom u ljeto 2017.


Ne mogu vjerovati...ti u okupiranoj BL :D

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik sutra s ambasadorima Rusije i Srbije, najavio sastanak s Vučićem ... - Page 2 Empty Re: Dodik sutra s ambasadorima Rusije i Srbije, najavio sastanak s Vučićem ...

Post by Regoč 27/1/2019, 14:00

epikur37 wrote:
Regoč wrote:
epikur37 wrote:
Regoč wrote:
epikur37 wrote:

de facto je bl
Da, mislil sam da je i formalno glavni grad postala Banjaluka, ali nije; formalno je i daje Istočno Sarajevo, ali su u stvarnosti sve institucije u Banjaluci.


Bio sam u BL 1998 s Ivanom Zvonimirom Čičkom i Slobodanom Uzelcom...tom prigodom sam kupio Faulknerov Krik i bijes...ali roman toka svijesti nije za mene..
I ja sam sa Živkom Juzbašićem bil u Glini 2011. pa se ne kurčim! A u Banjaluci s Kosjenkom u ljeto 2017.


Ne mogu vjerovati...ti u okupiranoj BL :D
Izvidnica, mora njetko i to. A u mojih sam godinah manje sumnjiv nego mlađahni Assad.

_________________
Dodik sutra s ambasadorima Rusije i Srbije, najavio sastanak s Vučićem ... - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Dodik sutra s ambasadorima Rusije i Srbije, najavio sastanak s Vučićem ... - Page 2 Empty Re: Dodik sutra s ambasadorima Rusije i Srbije, najavio sastanak s Vučićem ...

Post by Sora 27/1/2019, 14:18

E nasto taj Dodo slici 
Na karikaturu covjeka, debele kobase pod bradom a oci izbuljio ko autobus zeta 
Nemere taj ni u glavi imati nesto vise 
Sve mu preslo u mast

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Dodik sutra s ambasadorima Rusije i Srbije, najavio sastanak s Vučićem ... - Page 2 Empty Re: Dodik sutra s ambasadorima Rusije i Srbije, najavio sastanak s Vučićem ...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum