ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 26 Apr - 21:31

E ja cu do 5. Puta pokusavati.... :D

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Fri 26 Apr - 21:43

ma pokusavat cu i ja sve dok imam na to pravo, al da sam se obeshrabrila, to jesam ...
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 26 Apr - 22:05

betty.boop wrote:nisam u startu, nego nakon 2 pada :^0
Oh ne budali. Ja sam pala triput. 

Prvi pad- vozila sam presporo. Kažu oni meni, nesigurni ste, dajte još koji sat upisati.
Drugi pad- vozila sam prebrzo. Rekoše mi: vi ste vozili prije auto škole, motate volan jednom rukom, to je nečuveno, skulirajte se! 
Razumljivo, skretala sam uz škripu kočnica, oni iza su lupali glavom u prozore :} 

Treći put sam stala iza auta na stopu. Taj auto se odveze, a ja umjesto da stanem pa krenem, ja ops u prvu pa za njim. 
A znala sam da ću pasti, ali jbg , malo dalje se na semaforu upalilo zeleno i htjela sam preduhitriti kolonu koja je dolazila s lijeve strane.

Najlošije sam vozila 4. put. Tad sam položila ispit.   :D

A zapravo sam (bez lažne skromnosti) odličan vozač i napravila sam na stotine tisuća km u zadnjih 15 godina. Moja najbolja prijateljica je položila od prvi put, nakon toga je sletjela u jarak i nikad više nije sjela za volan.

Samo hrabro, nema pravila. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Fri 26 Apr - 22:16

hvala na ohrabrenju ... mene sjebe stres kad idem polagat, toliko se trudim ne napravit gresku, da onda samo gluposti pravim ... previse razmisljam

a kad sam na voznji s instruktorom, tu sam opustena i super vozim (super u smislu da ne radim pizdarije, voznja je fluidna i nije me strah)

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Fri 26 Apr - 22:24


eto i rješenja, kad si na ispitu vizualiziraj si u glavi da si u biti obično s instruktorom na vježbama..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 26 Apr - 22:31

betty.boop wrote:hvala na ohrabrenju ... mene sjebe stres kad idem polagat, toliko se trudim ne napravit gresku, da onda samo gluposti pravim ... previse razmisljam

a kad sam na voznji s instruktorom, tu sam opustena i super vozim (super u smislu da ne radim pizdarije, voznja je fluidna i nije me strah)

Kad kreneš na ispit nemoj si zadavati kao zadatak da ga moraš položiti. 
Jednostavno odi voziti sa spoznajom da ćeš možda trebati doći još koji put. 
Opusti se. Nebitno je kad ćeš napraviti ispit, jednom ćeš ga napraviti. 

Bitnije je kako ćeš kasnije voziti, hoćeš li imati samopouzdanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Fri 26 Apr - 22:32

sacrificial_anode wrote:
eto i rješenja, kad si na ispitu vizualiziraj si u glavi da si u biti obično s instruktorom na vježbama..

a ne smin na ispitu bestimat :shy

Rabarbara wrote:
Kad kreneš na ispit nemoj si zadavati kao zadatak da ga moraš položiti. 
Jednostavno odi voziti sa spoznajom da ćeš možda trebati doći još koji put. 
Opusti se. Nebitno je kad ćeš napraviti ispit, jednom ćeš ga napraviti. 

Bitnije je kako ćeš kasnije voziti, hoćeš li imati samopouzdanje.


je, istina ... pokusat cu tako, samo nije lako protiv sebe, uf
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 26 Apr - 23:10

betty.boop wrote:


je, istina ... pokusat cu tako, samo nije lako protiv sebe, uf
Nema izgovora. Šibaj. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by AlfaOmega Fri 26 Apr - 23:37

Kažu, najbolji rally vozači su na ispitima padali po 2-3 puta. Tak da betty, na dobrom si putu da budeš i ti rally vozač.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Fri 26 Apr - 23:59

je, tako se i ja tjesim ... s obzirom da mi je gust vozit po kisi, snijegu i po noci :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by AlfaOmega Sat 27 Apr - 0:02

Zna sam ja da si žemsko od avanture.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 27 Apr - 8:09

Sjela sam i stavila noge u kadu na pedikuri, pa da napokon odgovorim :D

Posustala sam oko Uskrsa, jer mi je mala slavila rodendan i radila sam sirnice, a meni je to ko heroin ovisniku. I rezultat je nadutost, pristici na licu i vratila sam kilo i po. Tako da sam sada opet sugar free.

Bok Betty draga :*

Inace, ja sam ovaj tjedan napravila dobar remont pred povratak na posao.. Osisala jedno 20 cm kose, skidala kamenac sa zubi, sad sam na pedikuri, jutroa mi je jos bojanje kose, sve kosulje opeglala. Moram jos sistematski napravit.

U biti, malo mi je frka svih promjena koje me cekaju, pa radim ove glupe stvari da bi imala osjecaj da imam sve pod kontrolom.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 27 Apr - 8:19

Ja sam u Vk sredila zube za 100€!  :cleanteeth




Betty,strast te jebe i overthinking,ajme sve me to jos ceka.....ja se tjesim da mi uvijek ostaje bar motor!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 27 Apr - 8:35

A tek sad vidim ove zadnje dvije stranice. Ja sam iz trece polozila. I sad i dalje ne vozim.

Trebala bi na jesen upisati ppnovno par sati s instruktorom.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Imagine Breaker Sat 27 Apr - 10:28

Isse sto ste od voznje auta napravili filozofiju.  :stop :D :D :D

Na kraju krajeva,u vozačkoj ne piše iz kojeg si pokušaja položila.
Imagine Breaker
Imagine Breaker

Posts : 727
2018-04-01


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 27 Apr - 11:16

ma briga me iz kojeg puta, samo da vise to rijesim

inace, dok sam isla na voznje ... pa jebote, ko da nikad niko nije vozio ni polagao osim mene na svijetu ikad igdje !

meni je to bila velika stvar, jer trauma, jel ... pa sam morala konstantno o tome pricat :D


evo, necu vise ... do jeseni :p
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Sat 27 Apr - 11:18

inace, neprospavana noc, treca kava i reggae ... ceka me spremanje po stanu, ulagano :dzoja
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 27 Apr - 12:45

Sto ne spavas?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Sun 28 Apr - 7:03


sr lady & moxy
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sun 28 Apr - 13:05

Hvala! :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sun 28 Apr - 13:16

Cure, cestitke i od mene! :*
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 26 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum