ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/2/2019, 14:48

Nije to pisalo,i nismo svi isti....panika i obicni strah nisu isto....i svi imamo drugacije skills,nismo svi za sve....

Mislim ja ju razumijem jer znam kako se djeca odgajaju u Slavoniji i znam koliki je rada potrebno da maknes neke stigme koje nosis od djetinjstva a dtugi su ih ko mali odradili uz roditelje ko macji kasalj....

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/2/2019, 20:28

šta da vam kažem, hvala svima koji me razumiju i suosjećaju :x

ne.. napisao je u 9 minuta do 7 nešto u stilu MODRA, OČEKUJEM TE U 7 I KREĆEMO, NE ZANIMA ME, OBJASNIO SAM TI SVE


cry-smile  :facepalm

i jutros je bio ljut, drsko je rekao 'hvala ti za ovo', i počeo nabrajat šta bi mi bilo da sam otišla, bla bla

sad je njemu i povrijeđen ego :D
al rekla sam mu.. ma ja ni mrtva ne bi tak nekud išla! eto tako sam mu rekla

u dvorani bilo preko 1500 ljudi - pročitala danas na našoj stranici, katastrofa jebote

al već se na kraju smekšao, čak me zvao čim je otišao s posla da nešto provjerim, sve normalno :D


egy, faks nisam pohađala tak da nemam baš iskustva u tim nekim javnim nastupima
al mrzim i na edukacijama kad mi se netko obrati.. ma luda sam :^0

a osnovne i srednje se nerado sjećam baš zbog ovakvih situacija :D
i ono kad sam se u osnovnoj forsirala na ritmiku, zbor, folklor..  već u nižim razredima sam savršeno dobro znala šta je trema, strah i slabost prije nastupa :D



nemam pojma, znam da pretjerujem, al tako se osjećam.. ne znam kak uopće živim
zar da idem pa da mi pozli tamo?? neeeee....


e  a nagrada mi je put u rovinj ili vrsar u neki od hotela tamo..
i još bon za iskoristit naš proizvod, odnosno neko osiguranje

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/2/2019, 20:50

Moxy wrote:Nije to pisalo,i nismo svi isti....panika i obicni strah nisu isto....i svi imamo drugacije skills,nismo svi za sve....

Mislim ja ju razumijem jer znam kako se djeca odgajaju u Slavoniji i znam koliki je rada potrebno da maknes neke stigme koje nosis od djetinjstva a dtugi su ih ko mali odradili uz roditelje ko macji kasalj....

al stvarno...

mislim ne bi mijenjala svoje roditelje i zahvalna sam im za sve, dali su vjeorjatno sve što su mogli od sebe za nas.. al dobro svi  mi griješimo, i tako su i oni u nekim stvarima prilikom odgoja
i nisam ja sad tu neka da pušem na druge, i da prebacujem krivnju na njih zbog svojih nekih mana i slabosti
cijenim ja njih i pažljiva sam prema njima i nekako slaba na njih,  dosta sam vezana za njih
s jedne strane su me razmazili, doduše ne u smislu da mora sve bit po mom nego više da sam nesposobna (al kunem se da sam se popravila - osim u javnim nastupima lol! )



ali.. da... kad se s nečim saživiš, kad ti se ukorjeni nekakvo stanje/ponašanje, odrasteš s tim, i onda je zbilja zajebano promijenit se
recimo odmalena sam zatvorena i komplicirana, onako smotana i  puna panike i trauma, ko mala i tikove imala, bože sačuvaj
par puta sam išla kod psihologinje al ništ to meni pomoglo nije, samo me dodatno sjebalo ja mislim.. :D naime,  bilo me sramota što ja sad idem kod psihologa, kad si mali ti je to baš sramotno
i nekako moji nikad nisu popričali i posvetili mi se.. tata bi pogotovo to ignorirao, kao u stilu, šta ti mala, daj se saberi i živi ko sav normalan svijet..i uvijek su nas nešto utišavali, zapravo su uvijek bili prizemni i prerealni, čak negativniji i pesimistični... jebote druga djeca neodgojena, bezobrazna, nikakva, i s takvima se roditelji ponose... a nas uvijek ubijali u pojam još..i onda se čudili kako se ne znamo izborit za sebe..
eh



e tu je i moja seka starija 6god koja me dobrano uvijek nešto podjebavala i odbacivala :D


bila sam i buca, normalno da su djeca  znala zadirkivat

sve je to jednom krhkom biću dovoljno da ga dokrajči... :roll :}


al malo sam postala vražić, što mi je baš drago :D
tj. život mi je normalniji i lakši otkad sam shvatila da nemam ništa manje prava od drugih ljudi, i da treba gledat prvo sebe, prihvaćat sebe
uvijek se nekud stiskala, popuštala svima, mutava sva, maa bježi.. guska

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/2/2019, 23:17

Rezali ti krila radi drugih :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/2/2019, 23:21

Moxy wrote:Nije to pisalo,i nismo svi isti....panika i obicni strah nisu isto....i svi imamo drugacije skills,nismo svi za sve....

Mislim ja ju razumijem jer znam kako se djeca odgajaju u Slavoniji i znam koliki je rada potrebno da maknes neke stigme koje nosis od djetinjstva a dtugi su ih ko mali odradili uz roditelje ko macji kasalj....
Znam da nisu isto, o i te kako znam. Ono što Modra treba znati da nije jedina koja ima takav problem. 
Imala sam napade panike ii znam kako je kad ne možeš disati, srce ti je u grlu kroz koje ne prolazi više zrak, samo krkljaš i čekaš da se onesvijestiš.
Jedno ljeto sam shvatila da će me ubiti taj moj panični strah i odlučila sam ubiti ja njega. 
Suočila sam se s njim na najgori mogući način. Mislila sam da ću se ugušiti, da će mi srce skočiti ne u grlo, nego u mozak, da ću umrijeti... ali sam ga pobijedila.

Može se. Nije lako ali se može. Zapravo, mora se. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 12/2/2019, 23:26


kad prezivis: ok, that wasn't too bad..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/2/2019, 23:36

Znam,sve znam,svatko u svom tempu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/2/2019, 23:38

melkijades wrote:
kad prezivis: ok, that wasn't too bad..

No,its like "oh it was really bad,but i did it! Im so proud of my self!"

I malo narastes
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 12/2/2019, 23:48


ma, nesto si kazes ugl! :D

nitko ne kaze da je lako sve to.. ali zivot nagradjuje hrabrost vecinom.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/2/2019, 23:50

To da
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/2/2019, 00:01

melkijades wrote:
kad prezivis: ok, that wasn't too bad..



Kao kad smo bili klinci, pa vidjeli noću čudne sjene na zidovima. Paraliziraš se od straha. 

A onda se ohrabriš i upališ svjetlo i sve skupa postane smiješno, jer su to obrisi drveća zbog ulične rasvjete. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 13/2/2019, 17:22

napravio kupku za stopala u lavoru sa vrucom vodom i dodatkom mirisljavih soli,sjecenje omeksanih noktiju proslo je uspjesno jednostavno :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/2/2019, 21:49

Ljudi moji,dobre vijesti,nakon samo 3 tjedna,njemu ide shop,malo po malo i ide,vec u prvom mjesecu ce imati za platit osiguranje njima dvojici i najamninu...

Normalno,jednoj firmi treba bar 5-6 mjeseci uhodavanja,mi smo racunali bar sa 3 mjeseca,a to je vec drugi tjedan krenulo....

Puno mi je lakse sada,i ispravnu smo odluku donijeli,jeste bilo pakleno,doslovno,al isplatilo se....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 14/2/2019, 06:12


kako dobro^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 14/2/2019, 08:51

sanjao sam zagi noćas... :| :shy
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 14/2/2019, 12:29

A ja blondie jebote :^0


Sta si sanjao kler dušo? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 14/2/2019, 13:43

ugl. bilo je golotinje... :roll
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 14/2/2019, 15:22

Jesi bar mokre snove imao?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 14/2/2019, 15:25

Divan je dan, naspavana sam i u setnji smo. Bez jakne sam, super je sve
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 14/2/2019, 18:42


peglanje kratkih majica zimi nema smisla.. ne?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 14/2/2019, 21:41

Nosis ih ispod majice? Ako da, onda ne. Ako ne, onda ne. : D
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 14 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum