ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci - Page 2 Empty Re: Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci

Post by T. Tue 22 Jan - 22:43

debotoijusto wrote:igor je zasluzio , cestitke
Bome je, i to baš da mu ga odojko uruči lično...

T.

Posts : 17143
2014-04-14


Back to top Go down

Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci - Page 2 Empty Re: Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci

Post by marcellus Tue 22 Jan - 22:52

T. wrote:
debotoijusto wrote:igor je zasluzio , cestitke
Bome je, i to baš da mu ga odojko uruči lično...

ko partizan četniku...

_________________
Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci - Page 2 Empty Re: Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci

Post by Guest Tue 22 Jan - 23:30

Igor je na tragu Krlezinih razmisljanja ,samim time je mentalo nedodirljiv jer medju malim 'rvatskim misevima nema ni jednoga njegovih kapaciteta,a koliko vidim nece se roditi ni za sto godina.Primitivan svijet je kao mrav samo vidi ispred sebe takvi ni ne sumnjaju da postoji nebo jer zbog sjebane kicme ne mogu ga vidjeti,,jedino kada se izvrnu na ledja ,a onda je kasno,,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci - Page 2 Empty Re: Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci

Post by Ringo10 Wed 23 Jan - 2:28

Igor Mandic!!!???

Pa zar to jos postoji?!
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci - Page 2 Empty Re: Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci

Post by RayMabus Wed 23 Jan - 3:23

Svakoj budali njegovo veselje

Pa ok šta počasni doktorat iz filozofije i kulturologije , neš ti sad velike stvari

Nit sam filozof nit sam kulturan , možda bih mu i ja to dao al bi mu i oduzeo državljanstvo i reka mu da se tornja iz države ako mu se nesviđa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci - Page 2 Empty Re: Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci

Post by Ringo10 Wed 23 Jan - 4:29

RayMabus wrote:Svakoj budali njegovo veselje

Pa ok šta počasni doktorat iz filozofije i kulturologije , neš ti sad velike stvari

Nit sam filozof nit sam kulturan , možda bih mu i ja to dao al bi mu i oduzeo državljanstvo i reka mu da se tornja iz države ako mu se nesviđa
AM ne budi smijesan. Cuj oduzeti drzavljanstvo nekome radi politickih stavova, pa na sta bi to slicilo.

On je potpuno irelevantan ... ne znam sto se zivcirate radi njega.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci - Page 2 Empty Re: Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci

Post by vuksadinare Wed 23 Jan - 4:46

jastreb wrote:
vuksadinare wrote: 
cuj mandic je isto govorio u jugi i sad o hrvatima...lik bi da je zivo za vrijemedrugog svjetskog rata ili prije bio u orjuni ili se pridruzio djujicevim cetnicima na dinari
Vidi se da nemaš pojma.

Znaš li tko je bio Miloš Žanko? To je komunista,partizan iz Splita. Hrvat. Jedan od najvećih kritičara hrvatskog nacionalizma koji je još 1968. upozoravao na hrvatski nacionalizam u Matici Hrvatskoj i časopisima Hrvatski tjednik,Marulić,Kolo i sl.

kasnije je popljuvan na jednom kongresu CK SKH i potpuno marginaliziran.

E jedan od onih koji su Žanka najviše napadali bio je Igor Mandić koji je tada pisao u VUS-u i bio etiketiran kao jedan od žešćih maspokovaca. Dakle Mandić je 1971. bio žigosan kao istaknuti hrvatski nacionalist.

Zato ne trabunjaj.
Ko je milos zanko savrseno me zaboli kurac..izdajnik...bitanga kojeg je trebalo dum dum metkom...i onda ovaj krelac mandic ode njegovim putem...pustimo price o covjeku i takve stvari...najgori odrod kod ljudi je izdajnik
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci - Page 2 Empty Re: Igoru Mandiću počasni doktorat Sveučilišta na Rijeci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum