ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beljak izbacio iz stranke HSS-ovca koji traži od USKOK-a da ispita financije u stranci

Go down

Beljak izbacio iz stranke HSS-ovca koji traži od USKOK-a da ispita financije u stranci Empty Beljak izbacio iz stranke HSS-ovca koji traži od USKOK-a da ispita financije u stranci

Post by vuksadinare 17/1/2019, 15:04

http://www.kamenjar.com/beljak-iz-hss-a-izbacio-zvonka-pongraca-predsjednika-hss-a-obz-i-regije-slavonija/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Beljak izbacio iz stranke HSS-ovca koji traži od USKOK-a da ispita financije u stranci Empty Re: Beljak izbacio iz stranke HSS-ovca koji traži od USKOK-a da ispita financije u stranci

Post by vuksadinare 17/1/2019, 15:04

ovaj beljak bas naumio sjebati stranku po sistemu..'ako nisam ja sef nece biti ni stranke' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Beljak izbacio iz stranke HSS-ovca koji traži od USKOK-a da ispita financije u stranci Empty Re: Beljak izbacio iz stranke HSS-ovca koji traži od USKOK-a da ispita financije u stranci

Post by vuksadinare 17/1/2019, 15:05

dakle tu dolazimo do tipicnog licemjerja..ja mogu traziti ali nitko drugi ne smije traziti nista protiv mene
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Beljak izbacio iz stranke HSS-ovca koji traži od USKOK-a da ispita financije u stranci Empty Re: Beljak izbacio iz stranke HSS-ovca koji traži od USKOK-a da ispita financije u stranci

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum