ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 13/2/2019, 06:24

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
sve što dalje naprave je bonus...mmm
Tipično razmišljanje navijača malog kluba.  Basketball
Dinamo Zagreb - Page 17 2Q==

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 13/2/2019, 06:26

isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
sve što dalje naprave je bonus...mmm
Tipično razmišljanje navijača malog kluba.  Basketball
[size=40]Tudor: "Laicima i onima koji gledaju površno nogomet rezultat je najvažniji. Meni nije"[/size]
https://sportnet.rtl.hr/vijesti/474773/nogomet-maxtv-prva-liga/tudor-laicima-i-onima-koji-gledaju-povrsno-nogomet-rezultat-je-najvazniji-meni-nije/
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 13/2/2019, 06:46

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
sve što dalje naprave je bonus...mmm
Tipično razmišljanje navijača malog kluba.  Basketball
Dinamo Zagreb - Page 17 2Q==
Ahahaha...kakvo šamaranje malog klubića s juga.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/2/2019, 11:12

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:Kad se već navijači tog kluba ne sjete, tu je orjunaški, jugonostalgičarski portal Nogomet+

Dinamo Zagreb - Page 17 51899524_381079352681114_9016032112683253760_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent-lhr3-1
o jbt. led! Pa sve facebook navijačke grupe Dinama su čestitale! Tipična Hajdučka smicalica ...
Koje to sve?  Basketball
Tu na forumu se ove tkz. dinamovci više bave Hajdukom.  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/2/2019, 11:19

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
sve što dalje naprave je bonus...mmm
Tipično razmišljanje navijača malog kluba.  Basketball
Dinamo Zagreb - Page 17 2Q==
:D haha

Baš mi je drago što si to nalipija. 
Često to lijepe ljudi, a samo pokazuju da uopće nisu shvatili poruku. Rezultat je trend svugdje i uvijek. Imaš dobre razdoblja u povijesti, imaš one lošije. To prati sve klubove na ovom svijetu, pogotovo Hajduk. No to ne znači da rezultat nije bitan, naprotiv. S druge strane Ideal je vječan, i nije podložan promjenama, bar ne kad su navijači Hajduka u pitanju. Od njega se neće odustati, NI POD KOJU CIJENU!

Ok, jasno mi je da je to jako teško objasniti i pričati navijačima kluba kojima je jedino i isključivo rezultat bitan, po svaku cijenu. Makar klub vodio i s njime upravljao osuđeni kriminalac u bijegu.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/2/2019, 13:13

Bandić i lopovi planiraju skucat još 300 milja poreznih kuna u ‘krov’ Praznimira...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 13/2/2019, 16:24

isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
sve što dalje naprave je bonus...mmm
Tipično razmišljanje navijača malog kluba.  Basketball
Dinamo Zagreb - Page 17 2Q==
:D haha

Baš mi je drago što si to nalipija. 
Često to lijepe ljudi, a samo pokazuju da uopće nisu shvatili poruku. Rezultat je trend svugdje i uvijek. Imaš dobre razdoblja u povijesti, imaš one lošije. To prati sve klubove na ovom svijetu, pogotovo Hajduk. No to ne znači da rezultat nije bitan, naprotiv. S druge strane Ideal je vječan, i nije podložan promjenama, bar ne kad su navijači Hajduka u pitanju. Od njega se neće odustati, NI POD KOJU CIJENU!

Ok, jasno mi je da je to jako teško objasniti i pričati navijačima kluba kojima je jedino i isključivo rezultat bitan, po svaku cijenu. Makar klub vodio i s njime upravljao osuđeni kriminalac u bijegu.  lol!
"Laicima i onima koji gledaju površno nogomet rezultat je najvažniji. Meni nije. Na rezultat ne mogu utjecati. Mogu utjecati da ekipa bude prava, da bude na svojem maksimumu, da se pripremi za taktiku protivnika, kao što smo se i pripremili, a tu što ja imam pet igrača koji su visoki 170 centimetara, a oni pet igrača od dva metra, ne mogu ništa utjecati. Mi smo se pripremali za tu taktiku, imali smo deset igrača u šesnaestercu. Ispalo je kao da su nas iznenadili. Mi smo se pripremili, samo što oni imaju petoricu visoku do dva metra. Iskoristili su svoje prilike. Od pet ubačaja, zabili su četiri gola. Ponavljam, da su igrali Milović i Nižić, bila bi dva gola manje. Umjesto 3:3 iz situacije 'jedan na jedan' našeg igrača imamo 2:4, ali budemo li igrali kako smo igrali, Hajduk će proći. Mene samo zanima da li je Hajduk igrao dobro ili nije. A hoće li moji igrači, koji su niži od protivnika, dovoljno skočiti, na to ne mogu utjecati."
Da, ne ispadne da je izvan konteksta ... ne znaš što je gluplje boldano ili "kontekst" ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/2/2019, 16:39

sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
sat2 wrote:
isključivi krivac wrote:
muckodjubre wrote:
sve što dalje naprave je bonus...mmm
Tipično razmišljanje navijača malog kluba.  Basketball
Dinamo Zagreb - Page 17 2Q==
:D haha

Baš mi je drago što si to nalipija. 
Često to lijepe ljudi, a samo pokazuju da uopće nisu shvatili poruku. Rezultat je trend svugdje i uvijek. Imaš dobre razdoblja u povijesti, imaš one lošije. To prati sve klubove na ovom svijetu, pogotovo Hajduk. No to ne znači da rezultat nije bitan, naprotiv. S druge strane Ideal je vječan, i nije podložan promjenama, bar ne kad su navijači Hajduka u pitanju. Od njega se neće odustati, NI POD KOJU CIJENU!

Ok, jasno mi je da je to jako teško objasniti i pričati navijačima kluba kojima je jedino i isključivo rezultat bitan, po svaku cijenu. Makar klub vodio i s njime upravljao osuđeni kriminalac u bijegu.  lol!

Da, ne ispadne da je izvan konteksta ... ne znaš što je gluplje boldano ili "kontekst" ...
Zašto bi ja komentirao izjavu jednog pojedinca, kad ti ne komentiraš činjenice o klubu za kojeg navijaš koje sam gore naveo?  :D Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/2/2019, 16:44

fridrih_niche wrote:Bandić i lopovi planiraju skucat još 300 milja poreznih kuna u ‘krov’ Praznimira...
<3

GNK DINAMO
Grad ulaže 280 milijuna kuna u Maksimir. Natkrivaju se dvije tribine
Zagrebačka gradska uprava u posljednjih dvadesetak godina u do danas nedotjerani Maksimir investirala je približno 100 milijuna eura. 


https://www.index.hr/sport/clanak/grad-ulaze-280-milijuna-kuna-u-maksimir-natkrivaju-se-dvije-tribine/2063760.aspx

Ne znam koliko su brojke točne, ali sigurno su već do sada ulupali veliki novac.

Zanimljivo kako tu nema tolike bure na što se troši novac i slično, a kad je jedan klub s juga Hrvatske tražio da se od iznosa duga prema gradu (podmireni kredit) oduzme dio koji je klub ulagao u stadion i infrastrukturu (što je obaveza grada propisana ugovorom) i kad je grad to prihvatio, e onda se pričalo da je grad oprostio dug tom klubu i dizala se medijska halabuka. 
A ovo tu je sasvim normalno kad se bacaju ovoliki silni novci za koje se se već mogao napraviti novi, moderni stadion.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 13/2/2019, 18:20

Forumska  jocolor briljira. Naravno da to nije normalno i naravno da smo to već više puta ovdje osudili. I naravno da ovih 280 milijuna kuna nije za krov nad pola stadiona. Pola bi trebalo biti za krov, a pola za uređenje poslovnih prostora ispod tribine sjever koji bi se iznajmili. I naravno da je i 140 mil. kuna za natkriti pola stadiona puno previše, jer to je gotovo pa 20 mil. eura, a vani su napravljeni mnogi stadioni kapaciteta 20-25 tisuća gledatelja za 40-50 mil. eura od temelja do krova. Ovo Bandić očigledno sere, jer još malo pa će izbori, pogotovo što radove predviđa u 2020. godini baš tempirano pred izbore, a valjda mu i treba koja kuna za kampanju. Prema planu Dinamo bi trebao financirati izgradnju ili rekonstrukciju istočne tribine, što će statičari predložiti, te natkrivanje istočne i južne tribine.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 13/2/2019, 20:26

Zeko wrote:Forumska  jocolor briljira. Naravno da to nije normalno i naravno da smo to već više puta ovdje osudili. I naravno da ovih 280 milijuna kuna nije za krov nad pola stadiona. Pola bi trebalo biti za krov, a pola za uređenje poslovnih prostora ispod tribine sjever koji bi se iznajmili. I naravno da je i 140 mil. kuna za natkriti pola stadiona puno previše, jer to je gotovo pa 20 mil. eura, a vani su napravljeni mnogi stadioni kapaciteta 20-25 tisuća gledatelja za 40-50 mil. eura od temelja do krova. Ovo Bandić očigledno sere, jer još malo pa će izbori, pogotovo što radove predviđa u 2020. godini baš tempirano pred izbore, a valjda mu i treba koja kuna za kampanju. Prema planu Dinamo bi trebao financirati izgradnju ili rekonstrukciju istočne tribine, što će statičari predložiti, te natkrivanje istočne i južne tribine.
Po svim forumima se priča o ovoj nebuloznoj Bandićevoj ideji, ali evo dežurni redikul tu nalazi vezu sa Splitom i Hajdukom. Kakav kompleksaš.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/2/2019, 20:31

Roland Deschain wrote:
Po svim forumima se priča o ovoj nebuloznoj Bandićevoj ideji, ali evo dežurni redikul tu nalazi vezu sa Splitom i Hajdukom. Kakav kompleksaš.
:aw
Ma da,tu ste se ti Tupan, dvi mamićeve izdrkotine (kod njih se vodim pretpostavkama, ali siguran sam da ne griješim  :D ) i profa iz Čađavice toliko užgali o tome da je forum blokirao.   :D

Ili je ipak to niche spomenija, pa ja komentira dok se vi bavite idealima hajdukovih navijača?  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/2/2019, 20:47

Btw. ja nisam na svim drugim forumima kao ti bolesnik. Tu sam i na službenom forumu NH gdje mogu biti samo članovi.
Tu niste ništa pisali o tome dok ja i niche nismo spomenuli,jer vama to nije toliko ni bitno. Kriminal, pranje novca, mito i ostalo. Bitan je samo rezultat.  Basketball

I kakve veze imaju drugi forumi, ja pričam o ovome tu. Ti si zaboravio kako i koliko si jadan bio kad si išao iskorištavati smrt pokojnog šjor Špace? Tu na ovom forumu imaš dva aktivna navijača Hajduka (ja i niche), povremeno dođu brend i baka i to je to. Kad si ti išao pisati da se nitko nije Špace sjetio, ja taj dan do tvog smrdljivog upisa nisam ni bio na forumu, a nema gdje i nema koje udruge DPH, NH, Torcide i razno-razni drugi navijači nisu odali priznanje na razne načine pokojnom Špaci. 

Malo teži licemjer...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 13/2/2019, 22:43

Ma ti si bolesnik. Brini o sebi, bolje ti je, a ne o stadionu koji te se ne tiče. Lažeš tu da radiš vani, a stalno si na netu i samo vrebaš neku vijest o Dinamu koja se uklapa u percepciju tvog bolesnog mozga da bi je onda brže bolje tu zalijepio. Počni se liječiti, bolje ti je.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 13/2/2019, 23:10

Roland Deschain wrote:Ma ti si bolesnik. Brini o sebi, bolje ti je, a ne o stadionu koji te se ne tiče. Lažeš tu da radiš vani, a stalno si na netu i samo vrebaš neku vijest o Dinamu koja se uklapa u percepciju tvog bolesnog mozga da bi je onda brže bolje tu zalijepio. Počni se liječiti, bolje ti je.
:aw
Je, istina je. Živim u Zagrebu od socijale.  lol! 
Činjenica je da ti više pišeš o spominješ Hajduk na ove dvije teme nego ja Dinamo, samo tvoj je problem što ti se ne sviđa kad se priča o nekim stvarima koje ti ne želiš čitati i priznati. Basketball
Jebe se meni za stadion i porezne obveznike grada Zagreba koji ga plaćaju, samo ukazujem na licemjere tebe i sličnih tebi. Ja nisam zaboravija kako su par dinamovaca s ovog foruma bili najglasniji kad je grad Split bio jamac za kredit Hajduku, pa ga grad vratio za godinu dana, a još glasniji kad se DIO duga "prebio" za investicijsko ulaganje u infrastrukturu koje je platio Hajduk. To se prikazivalo i neki dan danas prikazuju kao nešto što je grad Split oprostio Hajduku, što nema veze s istinom. Danas kad se najavljuje novo milijunsko ulupavanje novaca od strane grada Zagreba u stadion Maksimir, danas ti isti pametnjakovići to baš i ne komentiraju. Licemjeri.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 13/2/2019, 23:25

Boli me kurac koliko će Split novca dati Hajduku dok to ne ide iz mog džepa. U zadnjih pola godine već peta-šesta verzija stadiona u Zagrebu od koje također neće biti ništa, a koja bi trebala pogodovati građevinskoj mafiji oko Bandića. Dinamo je tu najmanje bitan.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/2/2019, 00:33

Lokalne sredine su već odavno trebali osigurati uvjete. Dinamo ima pristojne uvjete za rad u vidu pomoćnih terena i ostalog, ali ruglo od stadiona gdje se vječno nešto ulaže, a ustvari pere novac. Siguran sam da je osuđeni bjegunac koji dan danas preko svojih poltrona vodi klub u prethodnim godinama sudjelovao u tome svemu, iako tko može išta dokazati. 

Hajduk ima vrlo loše uvjete za rad, nedovoljno pomoćnih terena, ali pristojan stadion kojem opet treba osvježenje i renoviranje. Hajduk je počeo nešto raditi, dio ulaganje se "prebio" za onaj kredit. No to je nedovoljno i treba riješiti najbitniji problem, a to je krov. Bilo je odličnih ideja da se napravi krov s solarnim panelima, krov koji bi isplatio sam sebe kroz nekoliko godina, ali stadion je proglašen kao kulturna baština i ništa od toga. 

Nakon toga su napravili ona dva mala terena za najmlađe uzraste, što meni nije trebalo raditi nego radije probatiti napraviti još jedan dovoljnih dimenzija za odigravanje utakmica. U zadnje 2 godine uloženo je 17 milijuna kuna, i to je Hajduk tražio od grada da prihvati kao investicijsko ulaganje, ali gradu se to baš i ne priznaje. Dok mediji bezobrazno pišu da ja Hajduk tražio jamstvo za kredit ili molio grad da posudi, što nema veze istinom. I to je najžalosnije od svega,umisto da pišu o uvjetima i krovu koji već lagano postaje opasan za posjetitelje. Valjda se čeka neka tragedija da se nešto poduzme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 14/2/2019, 09:03

https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/projekt-od-najmanje-pola-milijarde-eura-ulagaci-iz-dubaija-i-kine-na-milijun-kvadrata-uz-savu-zele-sagraditi-novi-novi-zagreb/8377691/

Jutarnji ne prestaje bombardirati s tobožnjim mega projektima. Nakon krova na Maksimiru evo još jednog.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/2/2019, 10:06

Sritno Lopovima večeras...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 14/2/2019, 11:26

Fala, forumska  jocolor. Znam da je to sa figom u džepu, ali fala.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 14/2/2019, 12:48

ne laje to pas iz dabogda sve izgubili čopora zbog dinama, nego zbog sebe.

dinamov doprinos nacionalnom koeficijentu je toliki da drugi hrvatski klubovi kod određivanja statusa ne moraju početi od nultog kruga kvalifikacija.
da nije dinama neki bi kvalifikacije počinjali protiv klubova iz Gibraltara.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 17 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum