ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by vuksadinare 7/2/2019, 15:54

sitting_bull wrote:
vuksadinare wrote:
sitting_bull wrote:prodaju li sve ulaznice za dinamove navijače i oko 500 za čehe inkasirati će samo od ulaznica oko 4.500.000 kuna.
uzmemo li u obzir pretplatnike to će smanjiti iznos na cca 4.000.000 kuna što je malo više od 500.000€ zdrave gotovine na računu i to bez narodnog samoupravljanja.
ahahahahaha....jebes cehe aj da vas bude 15 000 protiv lokomotive... :P
teško će biti jer se par dana poslije, ako prođemo čehe,  igra utakmica u euro ligi.

protiv rijeke bi moglo biti dobro popunjeno. ipak je to trenutačno najveći derbi 1.hnl-a.
boli na s kurac i za derbi...mi imamo 16 000 clanova a vi i rijecka filijala se jebite...mi smo tukli osijeka ahahahahahaha... :P

vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/2/2019, 17:33

KAKVA STE VI TO TELEVIZIJA? HNTV otišao na ćakulu kod osuđenog bjegunca


Televizija koja blisko surađuje s HNS-om, a glavni urednik joj je Ivica Blažičko, odlučila se na razgovor s čovjekom koji je nepravomoćno osuđen na šest i pol godina zatvora
HNTV je preko svojih službenih kanala objavio isječak, te najavio emisiju 'Mali nogometni razgovori' sa Zdravkom Mamićem.

Televizija koja blisko surađuje s HNS-om, a glavni urednik joj je Ivica Blažičko, odlučila se na razgovor s čovjekom kojega je 6. lipnja prošle godine sudsko vijeće Županijskog suda u Osijeku nepravomoćno osudilo na šest i pol godina zatvora za izvlačenje 115,8 milijuna kuna iz Dinama, a on je pobjegao u BiH kako bi izbjegao zatvor.

Do sada je osuđeni bjegunac držao monologe, a, eto, sada je našao sugovornike za prijateljsku ćakulu u novinarima HNTV-a. 'Mali nogometni razgovori' se zove emisija, kako slatko i nevino to zvuči.

http://dalmatinskiportal.hr/sport/kakva-ste-vi-to-televizija--hntv-otisao-na-cakulu-kod-osudenog-bjegunca/41208?fbclid=IwAR3EeQHfnnlJ-9FTTAGDl0OomgNm2Mkr8YeG2pJEtueGGUVrPGTFxa2O4ZM

:facepalm :facepalm :facepalm
Koja trula država...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 7/2/2019, 19:26

A kud će? U Splitu nema nijednog pametnog čovjeka za razgovor. Pogotovo nema među riličarima.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/2/2019, 22:26

Blažičko...
:D

On je skolski primjer kvislinga...
Svetina i Tele sa Svilaje ga sigurno obožavaju: vole vidit svoj odraz u njemu...
Šljam...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 7/2/2019, 23:17

- Karakterna je svlačionica i dobra atmosfera, kao što sam vam rekao u prethodnom odgovoru. Ako i ima nekih stvari koje mi se ne sviđaju, onda to kažem u klubu, ne preko medija. Znam da novinari ne vole kad se priča o tekstovima koji izlaze u medijima, jasno mi je da imaju svoj stav i mišljenje, no kad me već pitate što mi se ne sviđa, onda ću vam reći da mi nikako ne sjedaju stvari koje nemaju veze s vezom, a redovito se pojavljuju. Recimo, ova priča s premijama. Bio je to normalan razgovor nas nekoliko starijih igrača s Upravom kluba. I takvi razgovori se vode u svakom normalnom europskom klubu. Bilo je nekih nejasnoća i to smo htjeli riješiti i riješili smo normalnim razgovorom. I onda se pojave razne konstrukcije i priče o nekoj pobuni. Ma dajte, molim vas? Pa kome je u interesu “bušiti” nas kada atmosfera i rezultati nikada nisu bili bolji.


Kako se Izet popišao po glupom Tomi Ničoti i tovarskim redikulima koji se lijepe na ovakve tekstove ko muhe na govno, a sve u nadi da će se Dinamo srozat na razinu njihove sektaške prćije. Basketball

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/2/2019, 23:54

Roland Deschain wrote:- Karakterna je svlačionica i dobra atmosfera, kao što sam vam rekao u prethodnom odgovoru. Ako i ima nekih stvari koje mi se ne sviđaju, onda to kažem u klubu, ne preko medija. Znam da novinari ne vole kad se priča o tekstovima koji izlaze u medijima, jasno mi je da imaju svoj stav i mišljenje, no kad me već pitate što mi se ne sviđa, onda ću vam reći da mi nikako ne sjedaju stvari koje nemaju veze s vezom, a redovito se pojavljuju. Recimo, ova priča s premijama. Bio je to normalan razgovor nas nekoliko starijih igrača s Upravom kluba. I takvi razgovori se vode u svakom normalnom europskom klubu. Bilo je nekih nejasnoća i to smo htjeli riješiti i riješili smo normalnim razgovorom. I onda se pojave razne konstrukcije i priče o nekoj pobuni. Ma dajte, molim vas? Pa kome je u interesu “bušiti” nas kada atmosfera i rezultati nikada nisu bili bolji.


Kako se Izet popišao po glupom Tomi Ničoti i tovarskim redikulima koji se lijepe na ovakve tekstove ko muhe na govno, a sve u nadi da će se Dinamo srozat na razinu njihove sektaške prćije. Basketball
Ne možeš ti bez tovara, Hajduka i ovih južno od svetog Roka.
Kompleksi su to. Basketball

I onda se još pobuniš kad se tu nalipi nešto vezano za GNK Dinamo. Jebiga tupko, nema nikakve veze s Hajdukom, u tome je problem  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/2/2019, 23:57

fridrih_niche wrote:Blažičko...
:D

On je skolski primjer kvislinga...
Svetina i Tele sa Svilaje ga sigurno obožavaju: vole vidit svoj odraz u njemu...
Šljam...
;)

Niche, smiri se. Ne piši ništa.
Zalipit će članak još 5 puta na temi o Hajduku, nemoj se zajebavati.  lol!

S čime je to diler iz zagrebačkog kvarta počeja razriđivati robu?  :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 8/2/2019, 00:21

svaki put kad se približi termin neke važne utakmice dinama pacijenti iz klana "dabogda sve izgubili" popuste i bombardiraju medije svojim proljevima.

jebiga.
ne može svatko imati narodnu vlast jer se svaki narod ne može izmanipulirati.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by vuksadinare 8/2/2019, 15:51

fridrih_niche wrote:Blažičko...
:D

On je skolski primjer kvislinga...
Svetina i Tele sa Svilaje ga sigurno obožavaju: vole vidit svoj odraz u njemu...
Šljam...
;)
cuj je'l ja tebi lijepim slicne etikete...to govori dovoljno o tebi da se neodgojen i coban bez uvrijede za cobane
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/2/2019, 21:40


[ltr]A penal u 86. minuti dosudio je Pajač ili Pajac…sramota za HNL[/ltr]
[ltr]DINAMO : ISTRA 1961 1:0
Hrabro se Istra 1961 odupirala Dinamu sve do 86. minute kada sudac Pajač, koji ispada Pajac, sudi penal kojeg ni kamere nisu mogle dokazati, a navodno je Grujević igrao rukom, a da se igralo protiv bilo koga drugog, to penal ne bi bio. To su oni momenti kada ti se nogomet smuči i više ti se ne gleda. Ovo nije bio poguranac Dinamu, već Slaven Belupu i Interu. ”
RESPECT!
:nb
[/ltr]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 9/2/2019, 22:39

idiot niche opet u tuđem oku vidi trun, a u vlastitome mu ni zaostali balvan iz vremena njegove revolucije ne smeta.

sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 9/2/2019, 22:43

Zakaj taj istarski portal nije vidio penal za Dinamo u 17. minuti kad je igrač Istre rukama obranio čisti gol? A i ovaj u 86. minuti bio je penalčina. A zakaj tebe forumsku  jocolor uopće opterećuje kad Dinamo pobijedi Istru? Pa tvoji hajdučići nam nisu konkurencija, a svaka pobjeda Dinama protiv ovih iz donje polovice HNL-a je ustvari pomoć tvom hajdučiću. Trebate nam biti zahvalni do neba.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6717
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 9/2/2019, 23:11

fridrih_niche wrote:


[ltr]A penal u 86. minuti dosudio je Pajač ili Pajac…sramota za HNL[/ltr]




[ltr]DINAMO : ISTRA 1961 1:0
Hrabro se Istra 1961 odupirala Dinamu sve do 86. minute kada sudac Pajač, koji ispada Pajac, sudi penal kojeg ni kamere nisu mogle dokazati, a navodno je Grujević igrao rukom, a da se igralo protiv bilo koga drugog, to penal ne bi bio. To su oni momenti kada ti se nogomet smuči i više ti se ne gleda. Ovo nije bio poguranac Dinamu, već Slaven Belupu i Interu. ”
RESPECT!
:nb [/ltr]


Ajde i ti zanovijetaš. Već neko vrime nije ih poguralo, bilo je pitanje vrimena. 
Znalo se to i češće događati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 9/2/2019, 23:36

Nisam ni sumnjao da će tovari pohrlit na temu najvećeg našeg kluba. Pazi debila. Poguranac Dinamu kod +14. Ni riječi o tome da je u prvom poluvremenu nedosuđen čisti penal za Dinamo.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/2/2019, 00:07

Lopovski klub bili, lopovski klub i ostali...
Pljuc!
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/2/2019, 00:50

Roland Deschain wrote:Nisam ni sumnjao da će tovari pohrlit na temu najvećeg našeg lopovskog kluba. 
:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/2/2019, 00:52

fridrih_niche wrote:Lopovski klub bili, lopovski klub i ostali...
Pljuc!
;)
Pazi, poguranac na +14 nije moguć.  :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 10/2/2019, 20:10

fridrih_niche wrote:Lopovski klub bili, lopovski klub i ostali...
Pljuc!
;)
sikter s teme o dinamu, drogirani idiote.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 10/2/2019, 20:14

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Lopovski klub bili, lopovski klub i ostali...
Pljuc!
;)
Pazi, poguranac na +14 nije moguć.  :roflrofl: :roflrofl: :roflrofl:
učitelj idiot, učenik još veći.

splitski blizanci. jedna molekula mozga koju koriste dva tijela.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 10/2/2019, 20:20

isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Lopovski klub bili, lopovski klub i ostali...
Pljuc!
;)
Pazi, poguranac na +14 nije moguć.  :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Navikli su se na lopovluke u zadnja dva desetljeća, pa im dodje pod normalno kad se ovako pokrade malena Istra...
A i triba in psihu namistit prije Europe...
Jesu li registrirali Bebeka, Pajca, Marica i Vucemilovica za euro proljeće?
Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 10/2/2019, 20:34

fridrih_niche wrote:
isključivi krivac wrote:
fridrih_niche wrote:Lopovski klub bili, lopovski klub i ostali...
Pljuc!
;)
Pazi, poguranac na +14 nije moguć.  :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Navikli su se na lopovluke u zadnja dva desetljeća, pa im dodje pod normalno kad se ovako pokrade malena Istra...
A i triba in psihu namistit prije Europe...
Jesu li registrirali Bebeka, Pajca, Marica i Vucemilovica za euro proljeće?
Basketball
Ajde Niče, puši kurac. Nemoj stalno biti papagaj jer ispadaš debil ko tvoj kolega. Jednom pogledaj utakmicu i prosuđuj realno što je bilo.
Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 15 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum