ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 4 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by Guest 24/10/2015, 14:21

hahahahaha...Longi,samo onima koji uzvisuju Svijest pokusavam dokazati,da je sve oguce dok ona je aktivna,svjesno ili podsvjesno..no sve mogucnosti se gase,kad je svijest ugasena...nije ovo tebi upuceno nego Ezeku..

Guest
Guest


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 4 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 14:24

bogomdani wrote:hahahahaha...Longi,samo onima koji uzvisuju Svijest pokusavam dokazati,da je sve oguce dok ona je aktivna,svjesno ili podsvjesno..no sve mogucnosti se gase,kad je svijest ugasena...nije ovo tebi upuceno nego Ezeku..
Ma ok al nezanima me ....dao sam podatke tko hoće postić wantijelesno iskustwo.

Za mene ljudi nisu manje wriejdni ako newjeruju da ima išta nakon smrti.

TO bi bilo omalowažawanje ljudi a to neću.

Neda mi se prepućawat oko owe tematike , nek swak wjeruje u šta oče i poštuje tuđa uwjerenja i swe pet.

IMam i pametnijeg posla od oko prepućawanja nečega šta nije toliko bitno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 4 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 14:34

Pustimo mi sad metafiziku ...kao šta sam rekao to je zadatak koji sam obawio a to znači da me wiše ne zanima.

Ajmo mi gledat di je franćuski nosać awiona trenutno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 4 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 14:41

Opération Chammal
Pendant la guerre d'Irak et la guerre civile syrienne
Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 4 260px-Operation_Inherent_Resolve_150303-N-TP834-245
Rafale français atterrissant sur le porte-avions américain USS Carl Vinson, le 3 mars 2015.
Données clés[th]Localisation[/th][th]Planifiée par[/th][th]Cible[/th][th]Date[/th][th]Participant[/th]
Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 4 20px-Flag_of_Iraq.svg Irak Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 4 20px-Flag_of_Syria.svg Syrie
Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 4 20px-Flag_of_France.svg France
Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 4 20px-ShababFlag.svg État islamique
19 septembre 2014 - en cours
1 porte-avions (Charles de Gaulle)
2 frégates (le Jean Bart, puis le Chevalier Paul)1,2
1 sous-marin nucléaire d'attaque2
18 avions Rafale3
6 avions Mirage 2000D
9 avions Super-Étendard2
1 avion E-2 Hawkeye2
1 avion Atlantique 2
1 avion ravitailleur C-135 Stratolifter.
1 avion E3F AWACS4
4 hélicoptères2
3 200 hommes3 dont quelques Forces spéciales 5
(en septembre 2014)

6 avions Rafale6
3 avions Mirage 2000D6
3 avions Mirage 2000N6
1 avion Atlantique 26
1 avion C-135 FR6
700 hommes6
(en septembre 2015)
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 4 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum