ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 06:16

Izvantjelesno iskustvo
Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 300px-Inicio_projecao
Umjetnički prikaz odvajanja astralnog od fizičkog tijela
Izvantjelesno iskustvo (eng. Out-of-body experience, OBE), iskustvo odvajanja astralnog od fizičkog tijela, pri čemu se u pojedinim slučajevima može promatrati vlastito tijelo iz izvantjelesne perspektive. Pojam je 1943. godine skovao George N. M. Tyrrell usvojoj knjizi "Prikaze" (eng. Apparitions).
Uzrok pojave izvantjelesnog iskustva može biti moždana trauma, blisko iskustvo sa smrću, psihoaktivne droge, dehidracija ili spavanje.

Sadržaj


  • 1 Teorije

    • 1.1 Psihologijska teorija
    • 1.2 Parapsihologijska teorija


  • 2 Bilješke
  • 3 Literatura
  • 4 Vanjske poveznice

Teorije

Psihologijska teorija

U tipičnom izvantjelesnom iskustvu osoba doživljava osjećaj lebdenja izvan svoga tijela ili gledanja tijela s točke gledišta izvan samoga sebe. Većina nas ne doživljava izvantjelesna iskustva jer mozak neprestano filtrira informacije iz svih naših osjetila kako bi nam pomogao da utvrdimo što mi jesmo, a što nismo. Nedovoljno se zna o tome na koji način impulsi iz naših unutarnjih organa doprinose samosvijesti i može li se manipulirati da bi se potaknulo izvantjelesno iskustvo. Dr. Jane Aspell i Lukas Heydrich odlučili su ustanoviti utjecaj vizualnog prikaza pulsitrajućih otkucaja srca na tjelesnu samosvijest te su, na osnovu provedenog pokusa, dokazali da su sudionici ispitivanja spojeni na senzore elektrokardiograma uz gledanje videosnimke njihova tijela kroz naočale za gledanje virtualne stvarnosti, imali osjećaj da se njihova tijela nalaze dva metra ispred njih. Prema navodima istraživačkog tima, ovo je prva studija koja jasno pokazuje kako vizualni signali koji sadrže informacije o unutarnjim organima tijela mogu promijeniti njihovu percepciju samih sebe.[1]

Parapsihologijska teorija

Parapsiholozi vjeruju da se izvantjelesna iskustva ne mogu objasniti putem konvencionalnih znanosti, poput psihologije, već da ta problematika zadire u sferu nadnaravnog te tvrde da se ljudska duša, duh ili suptilno tijelo mogu odvojiti od fizičkog tijela i posjećivati udaljene destinacije. U sferi duhovnosti, poznat je slučaj koji se navodno dogodio 1226. godine, kada je franjevac Antun Padovanski gotovo istovremeno održavao dvije propovijedi u francuskom gradu Limogesu. Tijekom propovijedi sjetio se da je obećao u isto vrijeme održati propovijed u drugoj crkvi pa je kleknuo i navukao kapuljaču na lice. Nekoliko minuta je klečao nepomično u znak molitve, a potom je nastavio propovijed. Kasnije je došla vijest da je u trenutku dok se molio, održavao propovijed na drugo mjestu

RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 06:30

Nedovoljno se zna o tome na koji način impulsi iz naših unutarnjih organa doprinose samosvijesti i može li se manipulirati da bi se potaknulo izvantjelesno iskustvo.


--

Odgowor je : može.

Osobno oko 200 izlaženja iz tijela od kojih su mi prwi bili spontani poslije otkrio metodu kako to radit sam po volji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 06:39

Knjiga koju sam dao prewesti na hrwatski :

Robert Peterson – Izvan-tjelesna iskustva

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty  Admin on ned ruj 13, 2009 12:04 pm
Robert Peterson – Izvan-tjelesna iskustva

Kako ih doživjeti i što očekivati?


Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 PetersonOBEs


1.dio- Od skeptika do vjernika

1. Pozadina
2. Moje djetinjstvo
3. Prvi susret
4. Uvjerenja razbijena na komadiće
5. Udarci i podbadanja
6. Moje prvo izvan-tjelesno iskustvo
7. Tulum
8. Prevladavajući strah
9. Na smrt preplašen
10. Mali mirni glas iznutra
11. Vidovnjak
12. Letačka škola
13. "Ako bi se srebrni konop ikada raspetljao"
14. Ruka pomoći
15. Što astralni programeri rade u snu
16. Vjerovati
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 06:40

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Relaksacija

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty  Admin on ned ruj 13, 2009 5:59 pm
Relaksacija

Jedan od ključnih faktora u napuštanju tijela je relaksacija. Tijelo bi trebalo biti opušteno što je više moguće. Ako fizičko tijelo nije u potpunosti opušteno, može biti vrlo teško da skrenete pozornost sa vašeg tijela.

Neki laboratorijski pokusi nagoviještaju da tijelo može biti i više opušteno za vrijeme ITI-a nego što je za vrijeme normalnog sna. Učeći opustit svoje tijelo do takvog stupnja (bez da zaspete) može biti teško, ali ima svoje prednosti. Učeći fizičko opuštanje može spustiti vaš krvni tlak i djelovati pozitivno na stres. Živjeti ćete bolje i dulje vježbajući relaksaciju svakodnevno.

Za ovu vježbu, trebali biste naučiti opustiti svoje tijelo po želji, u potpunosti i brzo. Trebali biste naučiti opustiti svaki mišić i tkivo vašeg tijela. Jedna uobičajena metoda opuštanja jest da se smjesite u udobnu poziciju i polako ići kroz svaki ud od nogu, napinjući i opuštajući svaki mišić tog uda.

Posebna pažnja bi trebala biti posvećena potpunome opuštanju mišića u vašem licu, uklućujući očne kapke, čelo i čeljusne mišiće. Dobro je otvoriti usta za maksimalnu relaksaciju.

Nakon što završite sa prvim opuštanjem, vratite se natrag i polako provjerite svaki mišić ponovno, uvjeravajući se da je opušten. Ako postoje napetosti u nekom mišiću, ponovite postupak i provjerite svaki mišić ponovno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 06:40

Dan pretvaranja

Ako ste pročitali druge knjige o astralnoj projekciji, mogli ste se zapitati: zašto su skoro sve ITI tehnike vježbe mašte? Zašto postoji toliko vizualizacija? Zašto je pretvaranje toliko važno kod napuštanja tijela?

Prvo, dopustite mi da se u potpunosti izjasnim: ITI-i su mnogo više od samog pretvaranja, oni su stvarni. Sasvim stvarni. Ako ste doživjeli jedno, neće biti sumnje u vašem umu. Za vrijeme ITI-a vi st potpuno budni, na oprezu i svijesni kao dok čitate ovo. Ponekad i više. Sva ta pretvaranja su samo odskočna daska za napuštanje vašeg tijela.

Prije govora o pretvaranju, želio bih razotkriti još jedan mit. Neke okultne knjige govore da djeca napuštaju svoja tijela lakše, ali da je teže za većinu odraslih. Oni zato zaključuju da što stariji postajete, sve ste više zacementirani u vaše fizičko tijelo. Govore da što ste stariji, teže je doživjeti ITI-e, jer postajemo više usredotočeni u tijelu. To uopće nije istina. Ljudi koji to govore koriste izliku da budu lijeni i ne vježbaju.

Zašto onda odrasli nemaju više izvan-tjelesnih iskustava? Jedan od razloga je taj što odrasli ne koriste toliko svoju maštu koliko djeca. To ne znači da ne možemo koristit našu maštu dobro, to samo znači da ju većina ljudi ne koristi.

Postoji nešto čarobno u mašti. Djeca to znaju intuitivno. To je stvar usredotočenosti. Djeca koriste svoju maštu da se odmaknu od svojih dnevnih života. Znaju kako sanjati i pretvarati se. Zato su djeca toliko psihička. I mi možemo postati toliko psihički- toliko osviješteni - ako također započnemo vježbati našu zaigranu maštu.

Ta vježba nije samo za sada, to je cijelo-dnevna vježba. Želim da danas učinite "Danom pretvaranja". Cijeli današnji dan, u svakom slobodnom trenutku, želim da vježbate vašu zaigranu maštu. Ovi mali trenuci pretvaranja ne moraju trajati dugo. Bolje da budu kratki i česti, nego dugi i iscrpljujući. Dat ću vam nekoliko primjera. Prođite kroz dan čineći ovu vrstu stvari:

Slijedeći put kada sjednete, samo se pretvarajte nekoliko sekundi da propadate kroz stolac (u vašem astralnom tijelu) i nalazite sami sebe na podu ili unutar poda. Slijedeći put kada otvarate vrata, razigrano se pretvarajte da vaša ruka prolazi kroz kvaku vrata umjesto da ju zgrabi. Slijedeći put kada hodate po usponu stepenica, razigrano se pretvarajte da klizite glatko gore bez hodanja. Pretvarajte se da vaše astralno tijelo klizi uz stepenište i strpljivo čeka vaše fizičko tijelo da stigne na vrh. Slijedeći put kada pogledate u zrcalo, pretvarajte se da gledate u vaše fizičko tijelo iz daljine. Pretvarajte se da ste astralni, u što više mogućih pokušaja.

Također, dobro je glumit ne ITI stvari danas. Na primjer, slijedećeg puta kada krenete u vožnju sa autom, pretvarajte se da se diže sa tla i počinje letjeti preko prometa. Slijedeći put kada ste zaustavljeni svijetlom semafora, pretvarjte se da uzimate pištolj i pucate u njega!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 06:45

Ćijela knjiga :

https://sites.google.com/site/misterijesveta/parapsihologija/trece-oko/astralna-projekcija/robert-peterson
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 06:51

Owu sam knjigu dao prewest na hrwatski ( platio sam liku da to naprawi ) i sad je imate i na naški ....2009 ....a za wantijelesna iskustwa znam i otprije al tamo negdje 2007 il prije al tu negdje spontana .....toliko sam se spećijaliziroa da znam tehniku kako nekoga brzo naprawiti da izađe iz tijela tj opalit mu nešto da radi i radit će neswijesno i izaći će ....tu sam tehniku i sam koristio jer je najlakša.


ZAMISLI DA TE IZA TWOJIH LEĐA  GLEDA DEMON SA ĆRWENIM OČIMA.

...

Mala napomena : NEMOJTE POLUDIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 06:58

To je moja tehnika , ja sam je izmislio , ja sam praktičar , moć jednostawnosti , zašto komplićirano kad može jednostawno.

Sad sam na NOstradamusu i ww 3.

Sad će Franćuzi nešto zasrat.

Nostradamus je BUG u programu ....isurili podaći na papir iz budućnosti.

....

Wratimo se na Katar.

Prwa stranića NOstradamusa :

70
Rain, famine and war will not cease in Persia;
too great a faith will betray the monarch.
Those (actions) started in France will end there,
a secret sign for on to be sparing.

72
The inhabitants of Marseilles completely changed,
fleeing and pursued as far as Lyons.
Narbonne, Toulouse angered by Bordeaux;
the killed and captive are almost one million.

73
France shall be accused of neglect by her five partners.
Tunis, Algiers stirred up by the Persians.
Leon, Seville and Barcelona having failed,
they will not have the fleet because of the Venetians.

http://www.nostradamus.org/q_en_c1.php#q1
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 07:01

RayMabus wrote:


ZAMISLI DA TE IZA TWOJIH LEĐA  GLEDA DEMON SA ĆRWENIM OČIMA.

...

Mala napomena : NEMOJTE POLUDIT.
Druga napomena : NEĆETE POLUDIT.

Imam toliko znanja u malom prstu da znam neke stwari. Wježbe sa trećim okom su opasne a owo to nije.

WJEROWATNO ĆE WAM SE GHOWNO STISNIT , NEČETE OD STRAHA MOČI ZASPATI ....AL PREŽIWJET ČETE ...I IMATI SWOJE PRWO WANTIJELESNO ISKUSTWO.

MISIJA IZWRŠENA : POKAŽI LJUDIMA KAKO SE IZLAZI IZ TIJELA TKO HOĆE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 07:03

RayMabus wrote:

MISIJA IZWRŠENA : POKAŽI LJUDIMA KAKO SE IZLAZI IZ TIJELA TKO HOĆE.
Zato se sad wiše owim i nebawim ( zadatak obawljen ) ....sad sam na NOstradamus.

ZADATAK : ZAHEBAJI LJUDE SA PODAČIMA IZ BUDUĆNOSTI I ŠALJI IM USPUT POZDRAWE OD GALAKTIČKE FEDERAĆIJE.

WRIJEME ZAKLJUČENJA MISIJE : USKORO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by Guest 24/10/2015, 07:23

RayMabus wrote:To je moja tehnika , ja sam je izmislio , ja sam praktičar , moć jednostawnosti , zašto komplićirano kad može jednostawno.

Sad sam na NOstradamusu i ww 3.

Sad će Franćuzi nešto zasrat.

Nostradamus je BUG u programu ....isurili podaći na papir iz budućnosti.

....

Wratimo se na Katar.

Prwa stranića NOstradamusa :

70
Rain, famine and war will not cease in Persia;
too great a faith will betray the monarch.
Those (actions) started in France will end there,
a secret sign for on to be sparing.

72
The inhabitants of Marseilles completely changed,
fleeing and pursued as far as Lyons.
Narbonne, Toulouse angered by Bordeaux;
the killed and captive are almost one million.

73
France shall be accused of neglect by her five partners.
Tunis, Algiers stirred up by the Persians.
Leon, Seville and Barcelona having failed,
they will not have the fleet because of the Venetians.

http://www.nostradamus.org/q_en_c1.php#q1
ovo 71 se dogodilo već, čisti opis islamske revolucije, naime ayatollah kohomeni, ovaj sa moga avatara je bio u egzilu u francuskoj odakle je otiša u iran
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 14:03

Saudijski ministar vanjskih poslova, Adel al-Jubeir, rekao je kako ruski potezi u Siriji samo rasplamsavaju postojeći rat koji, prema njemu, može biti okončan samo bezuvjetnim odlaskom sirijskog predsjednika Bashara al-Assada s vlasti.

"Smatramo da je rusko uplitanje u Siriji jako opasno jer rasplamsava ovaj sukob", rekao je Jubeir za vrijeme razgovora s novinarima u Beču, pred sastanak s američkim i turskim kolegama. Također ističe kako je Saudijska Arabija Rusiji već pojasnila njihov stav.

"Vjerujem kako će se na ovo gledati kao na rusko svrstavanje na jednu stranu sektaškog sukoba na Bliskom istoku. Zabrinuti smo da će ovo dovesti do emotivne reakcije u muslimanskom svijetu te će se tada povećati broj boraca u Siriji", rekao je Jubeir.


http://www.advance.hr/vijesti/saudijski-mvp-rusko-uplitanje-u-siriju-je-vrlo-opasno-ljudi-ce-na-to-gledati-kao-na-svrstavanje-na-jednu-stranu-sektaskog-sukoba/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by Winter is coming 24/10/2015, 14:03

aj da i tebe stavim na ignore da se ne siri infekcija

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 14:08

Winter is coming wrote:aj da i tebe stavim na ignore da se ne siri infekcija
Slobodno stawi ....onda ćeš biti uskračen za podatke iz budućnosti wezane za Balkan a samim time i Srbiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by Guest 24/10/2015, 14:10

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:.mogla me je tako roknuti,da ne bi znao niti da sam postojao..
Teško ...tijelo treba san ....zato si spawao sa swojim inkarniranim dijelom. Da te roknila izašao bi iz tijela ....wozila koje je dožiwilo nesreću pa wiše nije u funkćiji.
Govorim o tome kad ti se svijest u potpunosti ugasi...NISTA NEMA TAMO,kad te netko ubije,opet se svijest prva gasi,i opet,TAMO NEMA NIS...
Astralne projekcije su visi stupanj svijesti,jos zivlji nego standardni,pa se to ne moze usporedjivati..Nisam bio blizu smrti,nego je to bila umjetno stvorena situacija,nije bitno sad radi cega,uglavnom,sve pogaseno,osim vegetativnog sustava..disanje,rad srca,tako...SVIJEST-FLAT LINE
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 14:12

Ja i onako neidem na srpske forume ....šta neznači da ću kome zabraniti da čita moje upise ( očito ne kad su jawni ) ....kao šta sam miljon puta rekao : Hrwatska ima najbolju obawještajnu službu na swijetu .....a za sebe sam rekao u zahebanćiji owo al to je istina : da sam agent tajne organizaćije koja je toliko tajna da čak niti njeni pripadnići to neznaju .....najbolji agenti između ostaloga ....nema šanse da im iwzućeš podatke iz njih  ....jer ih neznaju he he he he 

Prilagodi se mom smislu za humor jer je trenutni zadatak ....opisoa sam ti ga gore : ZAHEBAJI LJUDE SA PODAĆIMA IZ BUDUĆNOSTI I ŠALJI IM POZDRAWE OD GALAKTIČKE PEREAĆIJE.

AJ ČAO
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 14:13

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:.mogla me je tako roknuti,da ne bi znao niti da sam postojao..
Teško ...tijelo treba san ....zato si spawao sa swojim inkarniranim dijelom. Da te roknila izašao bi iz tijela ....wozila koje je dožiwilo nesreću pa wiše nije u funkćiji.
Govorim o tome kad ti se svijest u potpunosti ugasi...NISTA NEMA TAMO,kad te netko ubije,opet se svijest prva gasi,i opet,TAMO NEMA NIS...
Astralne projekcije su visi stupanj svijesti,jos zivlji nego standardni,pa se to ne moze usporedjivati..Nisam bio blizu smrti,nego je to bila umjetno stvorena situacija,nije bitno sad radi cega,uglavnom,sve pogaseno,osim vegetativnog sustava..disanje,rad srca,tako...SVIJEST-FLAT LINE
Istina je šta je istina za tebe.

Sad ću napisat ono šta jutros nisam : boli me kuraz jer wjerujete u žiwot poslije smrti ili ne. Takwi razgowori zawršawaju prepućawanjwem. Nemam nit wolje nit bilo čega za prpućawanje oko toga.

ISTINA JE ŠTA JE ISTINA ZA TEBE,.

THE ENDE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by Guest 24/10/2015, 14:15

Nema nis Tamo...mrtvilo,crnilo..dusha je ljucki egocentricni konstrukt..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by RayMabus 24/10/2015, 14:19

bogomdani wrote:Nema nis Tamo...mrtvilo,crnilo..dusha je ljucki egocentricni konstrukt..
Opet ti. lol!

Šta sam ti reka ? ISTINA JE ŠTA JE ISTINA ZA TEBE.

NEZANIMA ME.

TO JE TWOJA ISTINA I SWE PET.

KOJI JE SMISAO TOGA DA JA TEBE U NEŠTO UWJERAWAM , TI MENE I TAKO TO ?

OČE LI OD TOGA BITI NEŠTO KORISNO OSIM GUBLJENJA ENERGIJE ?

ODGOWOR JE : NEĆE.

IMAM POSLA.

IDEMO DALJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176905
2014-04-11


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by Guest 24/10/2015, 14:21

hahahahaha...Longi,samo onima koji uzvisuju Svijest pokusavam dokazati,da je sve oguce dok ona je aktivna,svjesno ili podsvjesno..no sve mogucnosti se gase,kad je svijest ugasena...nije ovo tebi upuceno nego Ezeku..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi - Page 3 Empty Re: Ako Katar pošalje vojsku u Siriju počeće Treci svjetski rat, poručuju Rusi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum