ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by Guest 9/1/2019, 22:28

Triny wrote:
Fejsbuk..cist kontakt mreza..za klince,sredovjecne i uglavnom zapustene milf cure..doduse i firme se reklamiraju preko fejsa,no,ne vidim nish ozbiljnije tamo..opet ovisno o podrucju klijenata..nekad su i usamljene milfače jako dobro trziste...

Nikad na Fejsu bio,vjervatno nikasd necu niti biti..
Nikad bio a znaš šta je tamo. :)
Pa vidim kad drugi se zapilje tamo i prestaju biti svjesni reale...nemam nish protiv Fejsa,ali to je ono,hibridna mreza,svega i svacega..nis posebno-nis pretjerano lose..
Evo tebi malo pravih poslastica,pa pogledaj...nakon toga ce ti se fejs ciniti kao ciganska pijaca..

https://www.sitepoint.com/social-networking-sites-for-business/

Guest
Guest


Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by Eroo 9/1/2019, 22:31

Triny wrote:
Eroo wrote:
Triny wrote:
Eroo wrote:
Triny wrote:Jel ima veze s temom? Šta ti je to?
U  zadnjem dijelu intervjua govori baš o tome. Ovaj intervju zaslužuje prijevod i objavu na svim TV postajama. Majkemi.
Pa prepričaj barem. :)

Ne bih se usudio, ipak ne razumijem toliko dobro ruski.
U zadnjem dijelu(kao fnale)  govori upravo o zasvojenosti(utjecajima, kontroli etc) modernim gadgetima, fejsbucima etc...
Baš neobično. :)
Nije tehnologija za svakoga.
Problem je u tome što je svi koriste, iako nije za najveći dio (98%) njih.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by veber 9/1/2019, 22:37

čim se neko od tih sranja pojavi ja se odmah regam. samo da zauzmem svoje ime i prezime. na gmailu sam se regao čim se pojavio i jedan od rijetkih koji ima svoje ime i prezime bez brojki, znakova i sl. pizdarija. tako sam i domenu na internetu regao. jebeš par kuna godišnje.
domenu od firme, odnosno ime sam prodao firmi koja je imala isto ime kao i moja firma s doo u nastavku. sada imaju čistu domenu i čisto ime.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by marcellus 9/1/2019, 22:37

ma ja sam danas svoj jedan profil zatvorio, a ovih dana ću i drugi, badava, ne moraju mi ništa platit

ionako uglavnom samo preko njega šeram svoje tekstove radi čitanosti, fejs je glup

_________________
Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by Eroo 9/1/2019, 22:38

pismejker wrote:
LinkedIn je za posao i vise nego dovoljno
E, a to prate i oni "drugi", koji na posao gledaju na jedan drugi način, koji ti se ne bi svidio.
Najprije utvrde porodično stanje, hobije i sve ostale sklonosti, do provjeravanja ljubavnice.
Još dok mi je računski centar imao memoriju od 1k desilo se jednog dana da je priter počeo
tiskati one velike plahte papira, s onim rupicama uz rub....Majko mila...neću reć odakle je stiglo... :^0
Čovječe, oni su gori od udbe...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74832
2016-07-22


Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by Leviathan2 9/1/2019, 22:47

Hektorović wrote:Facebook je danas za ekipu 35+
za seljake i bosance :)

_________________
Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by aben 9/1/2019, 22:57

jo nis bi dovoljno dobar za facebook :(

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by Guest 9/1/2019, 23:21

Je l'se to jede ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by immortal 9/1/2019, 23:30

zašto bi se odrekli facebooka??
ako je netko faca neka plati da se ne odreknemo hahahahha


Last edited by mortal on 9/1/2019, 23:31; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by Hektorović 9/1/2019, 23:31

marcellus wrote:ma ja sam danas svoj jedan profil zatvorio, a ovih dana ću i drugi, badava, ne moraju mi ništa platit

ionako uglavnom samo preko njega šeram svoje tekstove radi čitanosti, fejs je glup

Glup je i insta... No barem ne smara ko face...

Probaj twitter, barem je dobar za te linkove zanimljivih članaka... Ja se uglavnom sad informiram preko insta za vanjsku politku i par bookmarkiranih portala za domaće...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by L'âme 9/1/2019, 23:35

Ne treba biti opsjednut, ali ni odricat se. I to je druga strana medalje opsjednutosti.
Sve po zelji i potrebi.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by Serbinho-3 9/1/2019, 23:58

Fejs sam otvorio, kada je malo njih znalo i sta je to.

Kasnije kada se proslavio, krenulo klasicno seljacenje sajta.


Utrkuju se kompleksasice, koja ima vise pratilaca i lajkova,  utrkivanje  sa slikama da se pokazuju.


Nakacili mi se na friend listu, gde Sam ja kao trebao biti tu zbog njih da im dajem lajkove.

Zenske su tu izgubile malo dno pod nogama, vidim da su u fazonu samo da dobiju lajk na neke glupe slike, gde se slikaju u istim pozama po ko zna koji put, dok iste ne daju ostalima

Fejs vise ne koristim, imam profil, krenuo malo sa Instagramom, tu mi se opet nakacilo nekoliko njih parazitkinja sa Fejsa za lajkove, dok gledam da ih blokiram i slike preko Hashtags, ustupim Svetu a ne ekipi sa Fejsa, sto se ne skidaju ko mutav sa zvona.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26452
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by Serbinho-3 10/1/2019, 00:05

Inace, ne bih rekao da je Fejs los, tu najbolje jos upoznas ljude.

Mislis normalni, ono skapiras da su teske budaletine, narocito zenske se iskompromitovale.

Seljacka posla.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26452
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by dzango 10/1/2019, 00:09

100 evra, ja sam jeftin.

_________________
Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by Leviathan2 10/1/2019, 00:51

da se odreknem fejsa, morao bih se prvo regat
a to mi se neda

_________________
Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by Leviathan2 10/1/2019, 01:16

Eroo wrote:Ako je netko u prilici ovo podnasloviti na hrvatski,bio bih veoma zahvalan.
Sve je već Njegova svetost jako dobro objasnila.
To i puno toga drugog. Intelektualac par exellence.



imas tu na ovom kanalu s engleskim prijevodom, cijeli intrvju u 3 dijela



_________________
Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by darth_vader 10/1/2019, 07:32

aben wrote:jo nis bi dovoljno dobar za facebook :(


Politički nekorektni postovi?  :W
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by immortal 10/1/2019, 07:49

Serbinho-3 wrote:Fejs sam otvorio, kada je malo njih znalo i sta je to.

Kasnije kada se proslavio, krenulo klasicno seljacenje sajta.


Utrkuju se kompleksasice, koja ima vise pratilaca i lajkova,  utrkivanje  sa slikama da se pokazuju.


Nakacili mi se na friend listu, gde Sam ja kao trebao biti tu zbog njih da im dajem lajkove.

Zenske su tu izgubile malo dno pod nogama, vidim da su u fazonu samo da dobiju lajk na neke glupe slike, gde se slikaju u istim pozama po ko zna koji put, dok iste ne daju ostalima

Fejs vise ne koristim, imam profil, krenuo malo sa Instagramom, tu mi se opet nakacilo nekoliko njih parazitkinja sa Fejsa za lajkove, dok gledam da ih blokiram i slike preko Hashtags, ustupim Svetu a ne ekipi sa Fejsa, sto se ne skidaju ko mutav sa zvona.

ovisi s kim se okružiš
ima grupa s raznim temama .. (cvijeće, recepti, vjera, sport, politika, šminka, veze i poznanstva, mačkoljupci, povežu se ljudi iz istog grada, iste struke zanimanja, ...) 
ako si tako poseban zašto sam nisi smislio nešto posebno, temu koja te zanima pa okupio sebi slične da ti bude po volji
obično se kaže s kim si takav si
da nisi težio osobama kakve su ti na profilu, ne bi ih tamo imao  lol!
možda da razmisliš o nazivu grupe primjer- "društvo popa Kačavende" ????
vidiš svetac gdje god dođe otvori temu ženske guze
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Za koliko novca bi se odrekli Facebooka? - Page 2 Empty Re: Za koliko novca bi se odrekli Facebooka?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum