ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosna

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by AssadNaPodmornici Sat 5 Jan - 2:46


Bosna - Page 2 49709113_10215884682103066_6900993867407949824_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fzag3-1

Mario Mihaljević
5 hrs


Ovo dolje se dogodilo sada u BiH.
Ovo što vam želim ispričati dogodilo se u Hrvatskoj 1995.
U to sam vrijeme bio u Samoboru 
U jednom hotelu čovjek je otvorio dućan.
Diplome liječnika, inžinjera, ekonomista, ma što hoćeš, sve iz BiH važeće diplome za 5000 DM s Univerziteta iz Banja Luke, Sarajeva itd čiju ispravnost ne možeš nikako provjeriti jer, jebiga, rat je bio pa izgorilo.
Puno jeftinije vozačke dozvole.
Čovjek ih je prodavao po 250 DM. 
Važeće.
Hrvatske.
Sa svim pečatima.
Čovjeka sam prvo upozorio kako je on zapravo ubojica.
Dati nekome diplomu liječnika, ali i vozača dozvola je za ubojstvo.
Smijao mi se.
Onda sam ga otišao prijaviti na policiju.
Smijali su mi se.
Gotovo pa u lice.
Jedan poznanik policajac me prijezirno pitao - "pa zar ti ne shvaćaš da to rade u talu".
Onda je došao "Bljesak", pa "Oluja" a lažne diplome su ostale.
Ja sam ih nabrojao barem 300 prodanih.
I oko 1000 vozačkih.
Pa me pitate zašto se bojim ići kod doktora, zubara ili sjesti u auto?




iako ruku na srce popravilo se kod nas dosta toga.  čak i moj rođak vlaj, lik se bavio raznim zanatima.. od rukovatelja građevinskih strojeva, do vozača kamiona do čega već.. i pita ga jedan "odakle ti sve dozvole".. kaže mu moj rođak prije 10ak godina, evo ako ti koja treba ja ti nabavim u roku 48sati :D 


 

AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by AssadNaPodmornici Sat 5 Jan - 2:51

Diplomu medicinske škole dobila za samo 17 dana
Na diplomi Medicinske tehničke škole iz Sanskog Mosta piše da je učenica Azra Omerović upisala ''prekvalifikaciju'' 22. studenog 2016. godine te da je uspješno okončala školovanje 15. studenog 2018. godine, odnosno mjesec dana prije nego što je predala ''potrebnu dokumentaciju''. U svjedodžbama piše da je uspješno polagala anatomiju i fiziologiju, higijenu sa zdravstvenom zaštitom, mikrobiologiju, medicinsku psihologiju, zarazne bolesti, patologiju, kirurgiju, farmakologiju, te da je pritom ''odradila'' i praktičnu nastavu.
Priča započinje sredinom prosinca. Žurnal je u posjed dobio dokumentaciju policijskih i pravosudnih agencija u kojoj je navedeno kako se na području Federacije BiH prodaju diplome srednjih škola te kako je manje-više sve u direktnoj vezi s Centrom za obrazovanje iz Širokog Brijega, iza kojeg stoje biznismeni bliski HDZ-u BiH. 


U dokumentaciji koju posjeduje Žurnal navedeno je da su novcem iz Širokog osnivane srednjoškolske i visokoobrazovne institucije širom Federacije te da se u tim ustanovama izdaju sumnjive diplome. Navedena su imena posrednika koji su djelovali u određenim gradovima i koji su za novac nabavljali tražene diplome. Za sarajevsku regiju bio je zadužen Senad Pehlivanović iz Fojnice.





OVI naši erini IB2 su najjveći bogovi. došli sa kapitalom u Herceg Bosnu(vjerojatno nešto jamili u RH ) , i "amo investirati" - kako ćemo investirati? otvarali lažne srednje :D na kraju se proširili po cijeloj Bosni, i kod "braće" I2b muslimana i I2b Srba, i njima prodavali, našli njihove lokalne posrednike :)

... I zaključak Bosne kao države.. isti kurac kao RH

Sva dokumentacija na temelju koje su novinari započeli istraživanje bila je na raspolaganju Tužiteljstvu BiH. Oni, međutim, nisu željeli voditi istragu, zaključuje Žurnal. 

ovako i kod nas, naletiš na korupciju tešku od par stotina kuna, do diplome, do milijarde(borg skupina).. napišeš prijavu DORHu a ovi prijavu ispod ladice.. i nebi bog isus napravio neku promjenu.. 

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by veber Sat 5 Jan - 4:42

ne kužite da u bosni vrijeme teče drugačije. 
bolan, strojarski završiš za dvacetpet dana. a, jes.
a tamo se ljudi s latinskin rode, a e.
a klavire, a klavire po duvnima vuku i navečer uz sviću otac prvo odsvira uverrtiru adagio, a i ovce nam na latinskon bleje, a je.
onda kada idemo spat, e onda nakon adagia i la traviate, e onda najmlađi zapoji na čelu, a je.

TIRA ČOBAN OVČICEEEEEEEEE.

jebga onda se rastrčimo jer su vce se razbižale okoli po poljima.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by Leviathan2 Sat 5 Jan - 5:52

veber wrote:ne kužite da u bosni vrijeme teče drugačije. 
bolan, strojarski završiš za dvacetpet dana. a, jes.
a tamo se ljudi s latinskin rode, a e.
a klavire, a klavire po duvnima vuku i navečer uz sviću otac prvo odsvira uverrtiru adagio, a i ovce nam na latinskon bleje, a je.
onda kada idemo spat, e onda nakon adagia i la traviate, e onda najmlađi zapoji na čelu, a je.

TIRA ČOBAN OVČICEEEEEEEEE.

jebga onda se rastrčimo jer su vce se razbižale okoli po poljima.
ja sa, htjeo nabavit diplomu za zidara iz bosne pa mi se moji iz plemena smijali, ono, je ti budala, kakvog zidara, trazi bar inzinjera, cjena ti ista
i jebajga
na kraju ja ostah na mjesalici

_________________
Bosna - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by vuksadinare Sat 5 Jan - 6:04

A mi smo bolji od bosanaca?...muda labudova...jebote do jucer sramotom smo smatrali raditi zidariju a vidi sad zagorca levija..kad si prije videl zagorca zidara lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99191
2015-09-08


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by veber Sat 5 Jan - 6:20

vuče kaj ti to šmrčeš?
nije belo, nije crno, bitno da se šmrče.

pišeš gluposti, po običaju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by Leviathan2 Sat 5 Jan - 6:29

vuk misli da sam zagorec
jesam jedno lijepo vrijeme proveo u zagorju i jos uvijek idem tam jer imam dobrih prijatelja
al nisam zagorec mada se morem prodat pod zagorca, govorim 4 zagorska dijalekta
krapinski, zabocki stubicanski i jesejanski

_________________
Bosna - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by vuksadinare Sat 5 Jan - 6:30

veber wrote:vuče kaj ti to šmrčeš?
nije belo, nije crno, bitno da se šmrče.

pišeš gluposti, po običaju.
Po cem smo bolji od bosanaca?...bosanci nam u sportu osvajaju 80% trofeja...ah da onda su hrvati...gradjevinci nisu bolji...vrjedniji nismo...tu nam debelo kvari prosjek juzna strana...da smo bolji domacini nismo...gostoprimstvo nam je slabije od bosanaca...a nismo ni lopovi nista manji....sanader,greguric,vidosevic,mesic,valentic,cacic,plenkovic,linic,obersnel....svè oridjiji 'bosanci'...cinjenice su cinjenice...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99191
2015-09-08


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by vuksadinare Sat 5 Jan - 6:42

Znate u cemo smo 'bolji' od bosanaca..u tri stvari...filozofiranju,ruganju i glumljenju fine zapadne gospode..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99191
2015-09-08


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by veber Sat 5 Jan - 7:08

tebi je domet sport i zidarija. moja kći ima 16 i govori 4 jezika i sada razmišlja da li da počne učit japanski ili kineski. bila je pobjednica na hrpu natjecanja iz matematike. ja ne znam rješit što ona zna. ti pogotovo.


i sa 16 ima ponude da nakon srednje krene na prestižna sveučilišta. pride se bavi plesom, pjevanjem i zajebavanjem oca.


to je uspjeh, a hitat loptu može i debilček.

sin mi ima osiguran posao u švici u basf

to je uspjeh, a hitat loptu možeš i ti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by Eroo Sat 5 Jan - 7:22

vili40 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:meni je frend, jedan od boljih, kojemu je HDZ obećao radno mjesto , otišao u Bosnu po diplomu. frend HDZovac htio je neko kancelarijsko mjesto u Zagrebu, a ovi mu rekli da treba imati fakultetsku diplomu, i on pravac u Bosnu upisao neki fakultet , i dobio diplomu, a prije toga imao srednju obrtničku

(post nije sarkastičan)
to sve je neki dan ero sve lijepo objasnio,da su toliko lijepi i pametni da su na faksu svi najbolji i da nema drugo i da svi završe ne u rekordnom roku nego i prije,neki faks završe za dva mjeseca.A to je zato jer se ne smucaju po kafićima i da,jer su super pametni.Samo malo prati novine,gospodarski kriminal i crnu kroniku,ima ih posvuda na svim najvažnijim mjestima.Mi to sve možemo samo gledati ili čitati.
Ne svojom zaslugom, sve je Božji dar i njemu smo na tome zahvalni.
A ti, m'š po karijolu i na posal... :)

(PS: Moji su svi odličnjaci. Imam ih 5. jedan upravo završava faks s prosjekom 9,5 .
       Sve ispite posvršava več do kraja lipnja. A ti? Odi u Bosnu po diplomu za KV zidara.
       Ne budi lijen, uradi barem nešto za sebe, s(o)tonogo!). :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75020
2016-07-22


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by vuksadinare Sat 5 Jan - 7:26

veber wrote:tebi je domet sport i zidarija. moja kći ima 16 i govori 4 jezika i sada razmišlja da li da počne učit japanski ili kineski. bila je pobjednica na hrpu natjecanja iz matematike. ja ne znam rješit što ona zna. ti pogotovo.


i sa 16 ima ponude da nakon srednje krene na prestižna sveučilišta. pride se bavi plesom, pjevanjem i zajebavanjem oca.


to je uspjeh, a hitat loptu može i debilček.

sin mi ima osiguran posao u švici u basf

to je uspjeh, a hitat loptu možeš i ti.
Joj daj ne kenjaj kmetu sve je to vani ostvareno..sto mislis da bosanci ili neki drugi koji su vani nemaju takvu djecu..evo nekidan sam gledao milicev putopis po kosovu..jedan albanac iz svice izgradio naselje na kosovu kakvo nema ni u hrvatskoj ni igdje drugdje u regiji..djeca mu zavrsila americka sveucilista govore nekoliko stranih jezika..sto konstatno kenjas i podjenjujes druge to govori o tebi kakav si covjek
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99191
2015-09-08


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by Ringo10 Sat 5 Jan - 7:33

vuksadinare wrote:Znate u cemo smo 'bolji' od bosanaca..u tri stvari...filozofiranju,ruganju i glumljenju fine zapadne gospode..
E jednom da skinem kapu na tvoj komentar.

Ako mi nešto ide na racku to je kad mi tamo u Kifli glume nekakvu civilizacijsku superiornost.

Krleža je taj kiflarski malograđanski primitivizam odlično opisao.

Krleža mu se rugao a Andrić od njega teško razočaran pobjegao glavom bez obzira  i promijenio naciju.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by vuksadinare Sat 5 Jan - 7:40

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:Znate u cemo smo 'bolji' od bosanaca..u tri stvari...filozofiranju,ruganju i glumljenju fine zapadne gospode..
E jednom da skinem kapu na tvoj komentar.

Ako mi nešto ide na racku to je kad mi tamo u Kifli glume nekakvu civilizacijsku superiornost.

Krleža je taj kiflarski malograđanski primitivizam odlično opisao.

Krleža mu se rugao a Andrić od njega teško razočaran pobjegao glavom bez obzira  i promijenio naciju.
Ma nisu tu ljudi svi takvi...podjenjivanje majka svih zajeba..iskompleksirani su takvi..evo veber koji otisao prije koju godinu vani pa mislio da je boga za bradu uhvatio i da je najpametniji a dvadeset godina prije njega bio vani nekoliko godina obisao pola svijeta i sad on meni tu glumi nekog i nesto a seljo...prigorski..alkoholna isparavanja iz njega izlaze..te najveci radnik,jebac,gospodin..a truba doma 100%..pravi djek se ne hvali i ne pise i govori javno o tome
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99191
2015-09-08


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by veber Sat 5 Jan - 7:50

vuksadinare wrote:
veber wrote:tebi je domet sport i zidarija. moja kći ima 16 i govori 4 jezika i sada razmišlja da li da počne učit japanski ili kineski. bila je pobjednica na hrpu natjecanja iz matematike. ja ne znam rješit što ona zna. ti pogotovo.


i sa 16 ima ponude da nakon srednje krene na prestižna sveučilišta. pride se bavi plesom, pjevanjem i zajebavanjem oca.


to je uspjeh, a hitat loptu može i debilček.

sin mi ima osiguran posao u švici u basf

to je uspjeh, a hitat loptu možeš i ti.
Joj daj ne kenjaj kmetu sve je to vani ostvareno..sto mislis da bosanci ili neki drugi koji su vani nemaju takvu djecu..evo nekidan sam gledao milicev putopis po kosovu..jedan albanac iz svice izgradio naselje na kosovu kakvo nema ni u hrvatskoj ni igdje drugdje u regiji..djeca mu zavrsila americka sveucilista govore nekoliko stranih jezika..sto konstatno kenjas i podjenjujes druge to govori o tebi kakav si covjek
koji si ti majmun nepismeni. ja ti napišem što su dosezi. ne nacije, stalno trkeljaš o sportu kao da je to doseg.
i tko podcjenju druge?
samo ti vidiš duhove jer netko ne jebe sport kao životni doseg. i ti si napisao da zagorci nisu zidari. ne kuće su im radili bosanci. odi se loptat.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by Guest Sat 5 Jan - 8:30

Ringo10 wrote:

Krleža mu se rugao a Andrić od njega teško razočaran pobjegao glavom bez obzira  i promijenio naciju.

Od zla otišao na gore ilitiga s konja spao na magarca.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by crvenkasti Sat 5 Jan - 10:07

Račun u banci, auto što ga voziš, stvari koje imaš, to nisi ti.

Nisi ni posao koji obavljaš, ni žudnje, maštanja ili zablude koje gajiš.

Ti nisi ništa drugo nego otpad svijeta, nakupina materije koja polako trune i pretvara se u gnoj. Završit ćeš u blatu i postati dio njega.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by omni Sat 5 Jan - 10:13

Balkan je uvijek bio sjeban, jedini lijek je trpaaaaj. :D
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by RayMabus Sat 5 Jan - 11:12

omni wrote:Balkan je uvijek bio sjeban, jedini lijek je trpaaaaj. :D
To nije lijek za Balkan nego masovno iseljavanje jer kad nestane radne snage onda će bit šou program , pad ortačkog kapitalizma , uhljeba i političkih elita jer to je trokit koji funkcionira na masi ispod po sistemu Rad za šaku riže
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by dzango Sat 5 Jan - 11:16

Ovako je i naš Toma završio fakultet.

_________________
Bosna - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by Eroo Sat 5 Jan - 12:08

Lažne diplome više govore o državi i odnosa do rada u njoj, nego o onima koji kupuju ili prodaju diplome.
Ne bih ja previše kritizirao kupce diploma. Neznalicu i seljaka vidiš 
iz avijona. Posebno se prepoznaju po oblačenju i kravatama, koje "ne znaju" nositi. 
A tek država...ma...

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75020
2016-07-22


Back to top Go down

Bosna - Page 2 Empty Re: Bosna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum