ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bosna

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Bosna Empty Bosna

Post by marcellus 1/4/2019, 15:19

https://www.vecernji.hr/vijesti/tijekom-praznika-dosla-do-diplome-srednje-medicinske-skole-1292605

_________________
Bosna 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by marcellus 1/4/2019, 15:21

inače na sličan način je i stanovita sdp-ovka koju je guzio ivo presvetli došla do diplome medicinske sestre

marina lovrić merzel, optužena za sedam teških kaznenih djela a na slobodi

_________________
Bosna 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by AssadNaPodmornici 1/4/2019, 15:25

meni je frend, jedan od boljih, kojemu je HDZ obećao radno mjesto , otišao u Bosnu po diplomu. frend HDZovac htio je neko kancelarijsko mjesto u Zagrebu, a ovi mu rekli da treba imati fakultetsku diplomu, i on pravac u Bosnu upisao neki fakultet , i dobio diplomu, a prije toga imao srednju obrtničku

(post nije sarkastičan)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by marcellus 1/4/2019, 15:30

AssadNaPodmornici wrote:meni je frend, jedan od boljih, kojemu je HDZ obećao radno mjesto , otišao u Bosnu po diplomu. frend HDZovac htio je neko kancelarijsko mjesto u Zagrebu, a ovi mu rekli da treba imati fakultetsku diplomu, i on pravac u Bosnu upisao neki fakultet , i dobio diplomu, a prije toga imao srednju obrtničku

(post nije sarkastičan)

to je još u jugi bilo tako, u Bihaću je bilo neko kao sveučilište za partijske budže što si mogo završit za tri mjeseca dopisno


_________________
Bosna 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by RayMabus 1/4/2019, 15:36

Pa sad će svi koji imaju diplome srednje medicinske iz Sanskog mosta od ovog dotičnog najebat jer će im bit poništene , idemo dalje , neš ti bitne stvari

Srednja medicinska škola , tri godine , ako škola postoji a postoji onda postoji i evidencija a ti imaš samo diplomu i nigdje te nema u drugim evidencijama škole

Pa pa
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by epikur37 1/4/2019, 15:44

Samo podjela.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by vuksadinare 1/4/2019, 15:47

gile bog te jebo :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by Hektorović 1/4/2019, 15:48

AssadNaPodmornici wrote:meni je frend, jedan od boljih, kojemu je HDZ obećao radno mjesto , otišao u Bosnu po diplomu. frend HDZovac htio je neko kancelarijsko mjesto u Zagrebu, a ovi mu rekli da treba imati fakultetsku diplomu, i on pravac u Bosnu upisao neki fakultet , i dobio diplomu, a prije toga imao srednju obrtničku

(post nije sarkastičan)

Imaš te privatne faxove po bosni, printarnice diploma doslovno...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by marcellus 1/4/2019, 15:53

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:meni je frend, jedan od boljih, kojemu je HDZ obećao radno mjesto , otišao u Bosnu po diplomu. frend HDZovac htio je neko kancelarijsko mjesto u Zagrebu, a ovi mu rekli da treba imati fakultetsku diplomu, i on pravac u Bosnu upisao neki fakultet , i dobio diplomu, a prije toga imao srednju obrtničku

(post nije sarkastičan)

Imaš te privatne faxove po bosni, printarnice diploma doslovno...

u realnom sektoru ekonomije bezvrijedno

_________________
Bosna 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by AssadNaPodmornici 1/4/2019, 16:01

Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:meni je frend, jedan od boljih, kojemu je HDZ obećao radno mjesto , otišao u Bosnu po diplomu. frend HDZovac htio je neko kancelarijsko mjesto u Zagrebu, a ovi mu rekli da treba imati fakultetsku diplomu, i on pravac u Bosnu upisao neki fakultet , i dobio diplomu, a prije toga imao srednju obrtničku

(post nije sarkastičan)

Imaš te privatne faxove po bosni, printarnice diploma doslovno...
ne znam, u koji je išao u neki mostar.. meni ova rodica što je popadala faks u Splitu, pa u njezinoj familiji svi imaju diplome, pa to u vlajlandu sramota, u familiji diplome a ti nemaš, pa je poslali isto u mostar.. (šta će selo reći)

a o ovome frendu sam pričao, unatoč što se uvlačio u šupak svakom HDZovcu, i dalje ga nisu zaposlili  :cleanteeth na kraju zapalio iskaznicu i otišao vanka, i kaže da se više nevraća.. snaša se vanka, radi u privatnom sektoru, nakon 2-3godine već se probio, naučio jezik, napreduje u poslu, uzeo bjesno auto na kredu koju niti ne osjeti, bye bye Hrvatska i Bosna :D
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by RayMabus 1/4/2019, 16:06

Yoda pa i ovo sa srednjom medicinskom školom ima veze sa by by Bosna

Njemačka traži tu radnu snagu i onda se baš ova diploma traži 

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/balkanske-njegovateljice-za-njemacke-penzionere

Kupuju te diplome da mogu aplicirat za radnu vizu u Njemačkoj
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by AssadNaPodmornici 1/4/2019, 16:09

RayMabus wrote:Yoda pa i ovo sa srednjom medicinskom školom ima veze sa by by Bosna

Njemačka traži tu radnu snagu i onda se baš ova diploma traži 

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/balkanske-njegovateljice-za-njemacke-penzionere

Kupuju te diplome da mogu aplicirat za radnu vizu u Njemačkoj
ali kako ona misli prevariti njemačkog ili hrvatskog ili bosanskog poslodavca.

poslat će te švabo kod doktora u kliniku, da mu asistiraš, ovaj će u roku 5minuta vidjeti da nemaš pojma sa pojmom.  i letiš sa posla, još je prijave odjelu koji daje vize, i nemože više u njemačku. 

druga je stvar kada preko partije kupuješ diplomu, za uvaliti se u državnom sektor.. u Bosni se kupuju diplome za zaposliti se u državni sektor u RH ili Bosni.. naravno tu se zna da dolaziš na plaću, da nemoraš ništa radiit, i diploma je nebitna.. ali ako odeš recimo u njemačku bolnicu, "ja sam medicinska sestra" , kaže doktor, ok aj sada tamo imaš 3 kreveta, tamo pročitaj koji ljek treba na prvi krevet, ovome izvadi krv, a ovome stavi tu i tu infuziju piše ti u kartonu.. ova isplazi jezik..  leti odmah vanka.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by RayMabus 1/4/2019, 16:14

AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:Yoda pa i ovo sa srednjom medicinskom školom ima veze sa by by Bosna

Njemačka traži tu radnu snagu i onda se baš ova diploma traži 

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/balkanske-njegovateljice-za-njemacke-penzionere

Kupuju te diplome da mogu aplicirat za radnu vizu u Njemačkoj
ali kako ona misli prevariti njemačkog ili hrvatskog ili bosanskog poslodavca.

poslat će te švabo kod doktora u kliniku, da mu asistiraš, ovaj će u roku 5minuta vidjeti da nemaš pojma sa pojmom.  i letiš sa posla, još je prijave odjelu koji daje vize, i nemože više u njemačku. 

druga je stvar kada preko partije kupuješ diplomu, za uvaliti se u državnom sektor.. u Bosni se kupuju diplome za zaposliti se u državni sektor u RH ili Bosni.. naravno tu se zna da dolaziš na plaću, da nemoraš ništa radiit, i diploma je nebitna.. ali ako odeš recimo u njemačku bolnicu, "ja sam medicinska sestra" , kaže doktor, ok aj sada tamo imaš 3 kreveta, tamo pročitaj koji ljek treba na prvi krevet, ovome izvadi krv, a ovome stavi tu i tu infuziju piše ti u kartonu.. ova isplazi jezik..  leti odmah vanka.
A neznam , ovo je ipak novinarka , možda druge pročitaju neku knjigu

Znaš oni vic kad nije ima dovoljno para za kupit diplomu pa mu onda profa koji prodaje diplome odgovrija sa : Dobro al onda ću te ipak morat malo propitat

E to ti je to

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by Eroo 1/4/2019, 17:05

marcellus wrote:https://www.vecernji.hr/vijesti/tijekom-praznika-dosla-do-diplome-srednje-medicinske-skole-1292605
Pa kako drugačije nać sve one nove ambasadore s diplomom?
Ovima ni Šoić nije ravan... :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75021
2016-07-22


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by RayMabus 1/4/2019, 18:05

Šta je najveća baza uza sve dokaze Tužilaštvo BiH šuti , o bit će ovo malo veća afera pošto upravo takve medicinske stručnjake šalješ na rad u Njemačku i druge EU zemlje


Oho ho neko će najebat i to gadno


Bosna Dasdadaasd

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2054210
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by vili40 1/4/2019, 21:14

AssadNaPodmornici wrote:meni je frend, jedan od boljih, kojemu je HDZ obećao radno mjesto , otišao u Bosnu po diplomu. frend HDZovac htio je neko kancelarijsko mjesto u Zagrebu, a ovi mu rekli da treba imati fakultetsku diplomu, i on pravac u Bosnu upisao neki fakultet , i dobio diplomu, a prije toga imao srednju obrtničku

(post nije sarkastičan)
to sve je neki dan ero sve lijepo objasnio,da su toliko lijepi i pametni da su na faksu svi najbolji i da nema drugo i da svi završe ne u rekordnom roku nego i prije,neki faks završe za dva mjeseca.A to je zato jer se ne smucaju po kafićima i da,jer su super pametni.Samo malo prati novine,gospodarski kriminal i crnu kroniku,ima ih posvuda na svim najvažnijim mjestima.Mi to sve možemo samo gledati ili čitati.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by vili40 1/4/2019, 21:16

a da,zaboravio sam,došla mu neka rodica u posjetu u sloveniju i toliko je visoka da nije mogla kroz vrata,jedino pužeći.Veli jebiga,take su naše cure.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by RayMabus 1/4/2019, 21:19

vili40 wrote:a da,zaboravio sam,došla mu neka rodica u posjetu u sloveniju i toliko je visoka da nije mogla kroz vrata,jedino pužeći.Veli jebiga,take su naše cure.
Visoke i vitke ko jablani u Černobilu

Basketball lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by Leviathan2 1/5/2019, 02:03

uhh
koliko je pleme nabavilo diploma iz bosne po 100 maraka :)
a bogme nekoliko i iz hrvatske
cak i iz italije :)

_________________
Bosna Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by AssadNaPodmornici 1/5/2019, 02:46


Bosna 49709113_10215884682103066_6900993867407949824_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fzag3-1

Mario Mihaljević
5 hrs


Ovo dolje se dogodilo sada u BiH.
Ovo što vam želim ispričati dogodilo se u Hrvatskoj 1995.
U to sam vrijeme bio u Samoboru 
U jednom hotelu čovjek je otvorio dućan.
Diplome liječnika, inžinjera, ekonomista, ma što hoćeš, sve iz BiH važeće diplome za 5000 DM s Univerziteta iz Banja Luke, Sarajeva itd čiju ispravnost ne možeš nikako provjeriti jer, jebiga, rat je bio pa izgorilo.
Puno jeftinije vozačke dozvole.
Čovjek ih je prodavao po 250 DM. 
Važeće.
Hrvatske.
Sa svim pečatima.
Čovjeka sam prvo upozorio kako je on zapravo ubojica.
Dati nekome diplomu liječnika, ali i vozača dozvola je za ubojstvo.
Smijao mi se.
Onda sam ga otišao prijaviti na policiju.
Smijali su mi se.
Gotovo pa u lice.
Jedan poznanik policajac me prijezirno pitao - "pa zar ti ne shvaćaš da to rade u talu".
Onda je došao "Bljesak", pa "Oluja" a lažne diplome su ostale.
Ja sam ih nabrojao barem 300 prodanih.
I oko 1000 vozačkih.
Pa me pitate zašto se bojim ići kod doktora, zubara ili sjesti u auto?




iako ruku na srce popravilo se kod nas dosta toga.  čak i moj rođak vlaj, lik se bavio raznim zanatima.. od rukovatelja građevinskih strojeva, do vozača kamiona do čega već.. i pita ga jedan "odakle ti sve dozvole".. kaže mu moj rođak prije 10ak godina, evo ako ti koja treba ja ti nabavim u roku 48sati :D 


 

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Bosna Empty Re: Bosna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum