ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću - Page 5 Empty Re: ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću

Post by marcellus 31/12/2018, 17:15

vili40 wrote:Nego sad sam se sjetio jednog slučaja,u njemačkoj su tražili ljude da šetaju psa oko nuklearke,posao dobro plaćen a nikakav rad samo malo dosadan.Malo sam razmišljao o tome,ali samo jedno deset minuta...

a zašto nisi prihvatio?

Ti bi možda radije živio u brodu nego u Krškom?

Nuklearke ne zagađuju, bebu možeš vozit u kolicima uz nuklearku.

A nuklearki ima na stotine u europi, i nikad nisi više nego stotinjak km od jedne. A ako grune, svejedno ti jesi sto metara od nje ili sto kilometara...

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću - Page 5 Empty Re: ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću

Post by Guest 31/12/2018, 17:18

alkohol i auti jednostavno ne idu skupa..dovoljno pogledati videje na tjubu kako to izgleda u Rusiji,ali i posvuda drugdje..Sto ce pijana budala sebe ubiti,ma moze i svoju obitelj u autu,briga me,ali sto ce pobiti jos masu drugih ljudi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću - Page 5 Empty Re: ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću

Post by Guest 31/12/2018, 17:21

Rauhanje fakat treba zabraniti a od alkohola dozvoliti samo vino .Bog te mazo..bugari ,srbi .'rvati ..sancerosi puse ko zadnji idioti.
Kao fol smiruje ih...pa pusi onda travu ..ako nista jeftinije je..a i covjek se bolje osjeca makar prividn..Udjes u neki kafic ..dim mozes rezati nozem...jebate fakat je to bolesna zanimacija..Mali stancic ..mala djeca unutra a odrasli pale cigaretu za cigaretom..oli njih kurac za djecu..ajd sto sebe truju..al trovati djecu....ejjjjjjjjjjjj...ja bi to odma trpo u maricu i u Remetinec pa tam pusi palicu po ledjima..Jedino sto zenama ne bi zabranio da puse..to mi je normalno::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću - Page 5 Empty Re: ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću

Post by RayMabus 31/12/2018, 17:23

Marc šetanje oko nuklearke osam sati dnevno je i šetanje u blizini ispusta za otpadne vode , iako se to pročišćava s godinama se tu na ispustu ipak koncentira malo više

Da ti nactam ili da odemo sa onim gejgerovim brojačem tamo ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću - Page 5 Empty Re: ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću

Post by Guest 31/12/2018, 17:24

ispust je duboko pod zemljom,i obicno tamo gdje niti iznad niti ikako se moze prici pjesice,bez ulaska u posebne zone..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću - Page 5 Empty Re: ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću

Post by RayMabus 31/12/2018, 17:26

pismejker wrote:ispust je duboko pod zemljom,i obicno tamo gdje niti iznad niti ikako se moze prici pjesice,bez ulaska u posebne zone..
Ta voda se čisti, nije toliko kontaminirana no tu na ispustu se s godinama taloži i ako ćeš ti tu osam sati dnevno stajat 

Malo mozak uključite
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću - Page 5 Empty Re: ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću

Post by RayMabus 31/12/2018, 17:28

pismejker wrote:ispust je duboko pod zemljom,i obicno tamo gdje niti iznad niti ikako se moze prici pjesice,bez ulaska u posebne zone..
Da samo stražar jest unutar zabranjene zone osam sati dnevno
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću - Page 5 Empty Re: ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću

Post by Guest 31/12/2018, 17:50

ajd Longi sretna ti nova i svako dobro..odo ja ,Rujka pripremila veceru,valja jesti,jepsti se i uzivati...sva najbolje i tvojoj Mački i Sestri.. cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću - Page 5 Empty Re: ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću

Post by vili40 31/12/2018, 17:53

marcellus wrote:
vili40 wrote:Nego sad sam se sjetio jednog slučaja,u njemačkoj su tražili ljude da šetaju psa oko nuklearke,posao dobro plaćen a nikakav rad samo malo dosadan.Malo sam razmišljao o tome,ali samo jedno deset minuta...

a zašto nisi prihvatio?

Ti bi možda radije živio u brodu nego u Krškom?

Nuklearke ne zagađuju, bebu možeš vozit u kolicima uz nuklearku.

A nuklearki ima na stotine u europi, i nikad nisi više nego stotinjak km od jedne. A ako grune, svejedno ti jesi sto metara od nje ili sto kilometara...
nisam se zainteresirao zato jer sam već radio i zato što nikad nisam imao psa,jednostavno nisam bio zainteresiran a najmanje me bilo briga za štetnost ili radijaciju jer je živio u stanu do mene jedan nijemac bio došao iz berlina pa radio na nekom remontu u toj nuklearki,neki stručnjak pa mi je rekao da nema razloga za neku veću zabrinutost.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću - Page 5 Empty Re: ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću

Post by RayMabus 31/12/2018, 17:53

pismejker wrote:ajd Longi sretna ti nova i svako dobro..odo ja ,Rujka pripremila veceru,valja jesti,jepsti se i uzivati...sva najbolje i tvojoj Mački i Sestri.. cheers
Dobar provod i sretna nova godina

Ja ću je provest ležeći na kauču , kažu kako dočekaš Novu takva će ti bit pa eto 

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176428
2014-04-11


Back to top Go down

ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću - Page 5 Empty Re: ZABRANA PUŠENJA NA ULICI I ALKOHOLA NA CRPKAMA? I HDZ i SDP i Most složni oko donošenja još rigoroznijih zakona o duhanu i piću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum