ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om - Page 9 Empty Re: Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om

Post by debotoijusto 3/1/2019, 14:17

'Stojim iza toga kao ministar obrane i drago mi je da sam učinio sve da Vlada osigura ta sredstva i da Hrvatska krene u proces izbora aviona. Što se tiče cijele odgovornosti, ja sam tu. Već sam odlazio s funkcija, ratni sam zapovjednik i itekako znam što je odgovornost. Ne smatram da sam bilo što napravio protiv interesa Hrvatske. Uvijek sam spreman otići ako će moj odlazak pomoći Hrvatskoj. Ima i drugih stvari u životu', zaključio je ministar Krstičević.

nece otic , plenky ureduj

debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om - Page 9 Empty Re: Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om

Post by Guest 4/1/2019, 08:37

Krstičević: Dali smo rok Izraelu do 11. siječnja da se očituje o zrakoplovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om - Page 9 Empty Re: Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om

Post by Guest 4/1/2019, 10:56

:)
infor. vas zeza
ostace bez zrakoplova
cim pise zrakoplova
znam da zeza
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om - Page 9 Empty Re: Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om

Post by Guest 4/1/2019, 11:04

pizzon wrote::)
infor. vas zeza
ostace bez zrakoplova
cim pise zrakoplova
znam da zeza

Krstičević se zeza?
Ne bih rekao.
Naime, riječ je o njegovoj izjavi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om - Page 9 Empty Re: Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om

Post by Guest 4/1/2019, 11:11

Speare Shaker wrote:
pizzon wrote::)
infor. vas zeza
ostace bez zrakoplova
cim pise zrakoplova
znam da zeza

Krstičević se zeza?
Ne bih rekao.
Naime, riječ je o njegovoj izjavi.

ma nas, bg informer
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om - Page 9 Empty Re: Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om

Post by Guest 4/1/2019, 11:16

pizzon wrote:
Speare Shaker wrote:
pizzon wrote::)
infor. vas zeza
ostace bez zrakoplova
cim pise zrakoplova
znam da zeza

Krstičević se zeza?
Ne bih rekao.
Naime, riječ je o njegovoj izjavi.

ma nas, bg informer

Oni me ne zanimaju. Naveo sam Krstičevićev citat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om - Page 9 Empty Re: Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om

Post by debotoijusto 6/1/2019, 10:08

Državni i vojni vrh najmanje je godinu dana bio upoznat sa stajalištima i uvjetima SAD-a o prodaji izraelskih borbenih aviona F-16 Barak.
Još u siječnju 2018. američka strana je hrvatskom državnom vrhu uputila tzv. non-paper dokument u kojem je vrlo jasno naznačila koje sve prepreke stoje za kupnju izraelskih aviona. Informaciju da je hrvatska strana, odnosno Ured predsjednice, upoznata s problemima objavio je u petak Velimir Bujanec u svojoj emisiji “Bujica”. Američki dokument stigao je na Pantovčak u siječnju prošle godine, potvrdio je Jutarnjem listu izvor blizak predsjednici.
Prema njegovim riječima, isti je dokument morao doći i u Ured premijera te u Ministarstvo obrane jer su oni direktno odlučivali o kupnji. Radilo se o nekoj vrsti tehničkog vodiča iz kojeg se jasno vidjelo što američka strana traži da se realizira oko kupnje aviona i više-manje su te stavove iz non-papera zadržali do kraja.

Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om - Page 9 Cf58bb230b8bd9de86ac

nu me issati
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om - Page 9 Empty Re: Ako posao propadne, i dalje računamo na suradnju sa SAD-om

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum