ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dokle više...

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by marcellus 28/12/2018, 11:39

danni1 wrote:
marcellus wrote:braća cigani

https://www.vecernji.hr/lifestyle/rome-pozvali-da-kolju-pse-i-prodaju-ih-kao-hranu-925921
To je samo kulturološka razlika. trebali bi upoznavati i druge kulture ako ne želimo ostati zatucani balkanci.
:tu

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by epikur37 28/12/2018, 11:42

Sinteraj vratiti a na kucne ljubimce porez lupiti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by Guest 28/12/2018, 14:08

jasambrend wrote:
kofein wrote:

Iz kućice u lonac.


Ovo je malo brutalno doduše... :D

Ijs....pitaj drugu ekonomiju svijeta, je li brutalno. :D

Zdravo se hrane.... a to očito utječe na brojnost nacije    pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by Guest 28/12/2018, 14:15

epikur37 wrote:Sinteraj vratiti a na kucne ljubimce porez lupiti.

Šinteraji su postali "azili".
Nema lakih rješenja. Životinje (kućni ljubimci) dobivaju sve veću važnost u društvu. Evo, iz povijesti imamo primjer Kaligulina konja koji je dospio u Senat. Idemo u tom smjeru....kako se čini .    Osim toga, da je moje dijete napao takav pas, stvari bi eskalirale na štetu vlasnika pseta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by Regoč 28/12/2018, 15:52

Pse na preodgoj, a gazdu uspavati.

_________________
Dokle više... - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by kaya 28/12/2018, 16:20

ja vjerujem vlasniku psa jer je to logicno. rotvajlerica je krenula na drugog malog psa. mali je tu bio blizu i zaradio ogrebotine. 
ugrizi rotvajlera bi da je on bio njena meta izgledali  puno gore.
dakle , tata hoce  lovu i zaraditi od ugriza ili poderotine  pa ucjenjuje medijima jer mu ovaj ne da. 
ni prvi ni zadnji. moj bretonac prije 15 godina je ugrizao susjeda jer je ovaj lezao a majmun je mahnuo vrecicom sa stvarima prema njemu da ga potjera. pas se preplasio i ugrizao mu nogu . ozljede su bile ogrebotina. za mjesec dana je zvonio na vratima  da zeli novac jer ne spava , ne jede, ne pisa i u stresu je. 
i plasio je tako mene, mamu dok mu netko nije otvorio vrata i objasnio da ce dobiti po glavi tako da ce se upisati i usrati  isti cas. 
poslje toga je ozdravio.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by kaya 28/12/2018, 16:25

jasambrend wrote:Kaja će napisati nepristran pravorijek, siguran sam... uglavnom, roditelji nisu smjeli dijete voditi gdje
ljudi šeću pse jer ih ovi lako zamjene za plijen... ili tako nešto...drugi put će pripaziti malo, a uostalom psi nisu i ne mogu biti agresivni,  nego ih djeca znaju nepotrebno uznemiriti svojim strahom recimo. Djecu treba doma držati tako da peseki mogu trčati po parkovima i igralištima bez uznemiravanja raznoraznih klinaca koji bi isto trčali i igrali se te tako dražili njihove nagone.
kako si znao :)
evo napisala sam, no tatica hoce zaraditi na ugrizu, o tome ti se radi
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by Noor 28/12/2018, 16:33

pas se drži na povodcu. amen.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by crvenkasti 28/12/2018, 16:41

Noor wrote:pas se drži na povodcu. amen.

Ma nemoj? Zar ti ga nije žao držati na povodcu?
Kako bi tebi bilo da tebe netko tako veže za vrat, i davi te čim se pokušaš udaljiti više od pola metra?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by darth_vader 28/12/2018, 17:15

kaya wrote:
jasambrend wrote:Kaja će napisati nepristran pravorijek, siguran sam... uglavnom, roditelji nisu smjeli dijete voditi gdje
ljudi šeću pse jer ih ovi lako zamjene za plijen... ili tako nešto...drugi put će pripaziti malo, a uostalom psi nisu i ne mogu biti agresivni,  nego ih djeca znaju nepotrebno uznemiriti svojim strahom recimo. Djecu treba doma držati tako da peseki mogu trčati po parkovima i igralištima bez uznemiravanja raznoraznih klinaca koji bi isto trčali i igrali se te tako dražili njihove nagone.
kako si znao :)
evo napisala sam, no tatica hoce zaraditi na ugrizu, o tome ti se radi


Eh...   B-)
Doduše, zubići se malo zaigrali pa skoro do plućnog krila došli, ali mlado je to... zarast će...bitno da cucak nije istraumiran. Njemu je ipak najteže. Svi ga olajavaju po novinama...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by Noor 28/12/2018, 17:17

crvenkasti wrote:
Noor wrote:pas se drži na povodcu. amen.

Ma nemoj? Zar ti ga nije žao držati na povodcu?
Kako bi tebi bilo da tebe netko tako veže za vrat, i davi te čim se pokušaš udaljiti više od pola metra?
pa ne idi s njim na ulicu onda...imaj ga doma i u dvorištu...ili ga nauči da pristojno hoda na povodcu pa neće vući ni daviti se
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by kaya 28/12/2018, 18:23

jasambrend wrote:
kaya wrote:
jasambrend wrote:Kaja će napisati nepristran pravorijek, siguran sam... uglavnom, roditelji nisu smjeli dijete voditi gdje
ljudi šeću pse jer ih ovi lako zamjene za plijen... ili tako nešto...drugi put će pripaziti malo, a uostalom psi nisu i ne mogu biti agresivni,  nego ih djeca znaju nepotrebno uznemiriti svojim strahom recimo. Djecu treba doma držati tako da peseki mogu trčati po parkovima i igralištima bez uznemiravanja raznoraznih klinaca koji bi isto trčali i igrali se te tako dražili njihove nagone.
kako si znao :)
evo napisala sam, no tatica hoce zaraditi na ugrizu, o tome ti se radi


Eh...   B-)
Doduše, zubići se malo zaigrali pa skoro do plućnog krila došli, 
je, je, jesu, do drugog plucnog krila dosli  . pa su ga pustili iz bolnice drugi dan i dali mu antibiotik i okvalificirali kao lakse  ozljede. 
nego zasto je tata to dao u novine, koliko novaca hoce , bas me zanima..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by kaya 28/12/2018, 18:25

danni1 wrote:Jebeni primitivci. Žive i spavaju s tim đukelama ko da su još uvijek u pećinama.
svinjo
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by AssadNaPodmornici 28/12/2018, 18:28

mi smo se ko dica tukli sa pasima.. lude 90ete.. ljudi odu preko vikenda na selo, a onda pasa "puste" .. da se snalazi.. psi napadaju nas, mi njih.. vrh

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by Noor 28/12/2018, 18:32

danni1 wrote:Jebeni primitivci. Žive i spavaju s tim đukelama ko da su još uvijek u pećinama.

:D

Dokle više... - Page 2 A02db5a6e5fd76296bd793a1122d62a8
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by aben 28/12/2018, 18:35

tribo kazniti ove pase koji su napali, i sve njihove srodnike. osobno, jo ih ne bi i, ali bi ih do ribami da ih poidu

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by aben 28/12/2018, 18:41

kaya wrote:ja vjerujem vlasniku psa jer je to logicno. rotvajlerica je krenula na drugog malog psa. mali je tu bio blizu i zaradio ogrebotine. 
ugrizi rotvajlera bi da je on bio njena meta izgledali  puno gore

pa da, mali je bio blizu maloga pasa i normalno da ga veći pas malo izgrize ko kad se ženska obuče malo izazovnije pa zarodi lakše silovanje

da silovatelj baš želi silovati neku divojku, unda to izgljedo puno gore

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by immortal 28/12/2018, 19:21

crvenkasti wrote:Po meni, kanarinac je puno bolji od psa.
Ne moraš ga šetati, manje jede, a i ne grize.
puno kaka
gazda crvenkasti sve više podsjeća na kanarinca
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by orion 28/12/2018, 19:36

T. wrote:DJEČAK U BOLNICI

ROTVAJLER IZGRIZAO TROGODIŠNJAKA KOD ŠIBENIKA: Javio se i vlasnik psa, no dječakov otac demantira njegove riječi
 
Foto: Hrvoje Jelavic/PIXSELL Autor: Danas.hr   09:10 28.12.2018
Dokle više... - Page 2 Pxl_191014_9178740

‘Sina mi je pas bacio na pod na prsa i počeo ga trgati. Ja sam se bacio na psa i povlačio ga sa sina. Priskočio je tada i vlasnik kafića i pomogao mi te smo uspjeli otrgnuti psa s djeteta. Odmah smo išli na Hitnu u Šibenik’, opisuje krvavi napad otac trogodišnjaka koji je srećom bio odjeven u zimsku jaknu pa pseći zubi nisu stigli do plućnog krila




Dječak star tri godine od božićnog poslijepodneva leži u šibenskoj bolnici s ranama od ugriza rotvajlera. Rane se nalaze ispod desne lopatice i to otvorena rana kože, potkožja i mišića te manja rana bočno na prsnom košu. Roditelji kažu kako je u nesreći sreća ta što je mališan imao debelu zimsku odjeću pa ugrizi nisu jači.

Nemili događaj zbio se na Božić oko 17 sati i 30 minuta kada je obitelj izlazila iz jednog kafića u Ražnju.
“Kad smo izlazili iz kafića, vidjeli smo ispred dva rotvajlera kako šetaju bez brnjice i povodca. Oni su se, čim su nas ugledali, zaletjeli prema nama te smo krenuli natrag u unutrašnjost kafića da se zaštitimo. Međutim, supruga mi, ulazeći, nije stigla zatvoriti vrata te se jedan rotvajler bacio na našeg sina starog tri godine i četiri mjeseca, a drugi na našeg psića. Sina mi je pas bacio na pod na prsa i počeo ga trgati. Ja sam se bacio na psa i povlačio ga sa sina. Priskočio je tada i vlasnik kafića i pomogao mi te smo uspjeli otrgnuti psa s djeteta. Odmah smo išli na Hitnu u Šibenik”, ispričao je dječakov otac Marin L. za Slobodnu Dalmaciju.

‘Psi su stalno u kontaktu s ljudima i nisu agresivni’




Vlasnik rotvajlera Branko M. kaže kako se radilo o napadu jednog, a ne dva psa te da je za napad odgovorna njegova rotvajlerica.
“Moj sin od 12 godina i kći od 13 bili su u objektu preko puta toga kafića kada su oni izišli sa svojim psom. Moja kuja rotvajlerica krenula je na njihova psa, ne na dječaka, otrgla se mom sinu koji ju je vodio na povodcu. Mislim da se ozlijeđeni dječak našao između nje i njihova psa, na kojeg je krenula. Kažem vam stvarno kako je samo ona krenula prema njima, ni jedan moj drugi pas. Inače imam dva rotvajlera, jednu čivavu, jednog jorkširca i jednog mješanca. Bila mi je veterinarska služba i utvrdili su kako su moji psi redovito cijepljeni. Stalno su u kontaktu s ljudima i nisu agresivni”, tvrdi on dodajući kako je događaj pogodio i njegovu obitelj.

Unatoč njegovoj priči, dječakov otac tvrdi da je iste pse i dan nakon napada vidio bez povodca i brnjice što je navodno uobičajeno.
U šibenskoj policiji utvrdili su, pak, kako su u napadu sudjelovala dva rotvajlera, a vlasnika će prekršajno prijaviti.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
prekršaj je sama činjenica držanja takvih pasa na javnom mjestu bez povodca i brnjice...
ovo je međutim za zatvor...


sranje veliko ..... em što je dijete ozlijeđeno, em što je trajno traumatizirano, a sve zbog nemara vlasnika psa.
Uopće mi nije jasno  zašto danas ljudi masono zaziru od brnjica....kakti nije humano prema životinji :roll ...a humano je kad se svako malo dogodi nesreća u kojoj stradaju uglavnom djeca, a životinju eutaniziraju.
orion
orion

Posts : 2287
2017-06-06


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by Noor 28/12/2018, 20:06

orion wrote:sranje veliko ..... em što je dijete ozlijeđeno, em što je trajno traumatizirano, a sve zbog nemara vlasnika psa.
Uopće mi nije jasno  zašto danas ljudi masono zaziru od brnjica....kakti nije humano prema životinji :roll ...a humano je kad se svako malo dogodi nesreća u kojoj stradaju uglavnom djeca, a životinju eutaniziraju.
pa upravo to, nemar vlasnika. zna se da na javnoj površini pas ne smije biti bez povodca, neke pasmine ni bez brnjice i dalje nema nikakve diskusije.
i ja svoje pese jako volim, ali ne pada mi na pamet šetati ih slobodne.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by dijagram 28/12/2018, 20:18

Noor wrote:
orion wrote:sranje veliko ..... em što je dijete ozlijeđeno, em što je trajno traumatizirano, a sve zbog nemara vlasnika psa.
Uopće mi nije jasno  zašto danas ljudi masono zaziru od brnjica....kakti nije humano prema životinji :roll ...a humano je kad se svako malo dogodi nesreća u kojoj stradaju uglavnom djeca, a životinju eutaniziraju.
pa upravo to, nemar vlasnika. zna se da na javnoj površini pas ne smije biti bez povodca, neke pasmine ni bez brnjice i dalje nema nikakve diskusije.
i ja svoje pese jako volim, ali ne pada mi na pamet šetati ih slobodne.
nije to bitno
nije kriv vlasnik, on voli pse, trebamo biti uz njega
uostalom, sto se tu imaju djeca muvati
sami su krivi
i ozljede nisu teske, nego samo lake:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Dokle više... - Page 2 Empty Re: Dokle više...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum