ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Page 8 of 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by Guest 22/12/2018, 15:54

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:haha, znači zdrukali ih amerikanci, 135 milja avion, 375 sebi.
zato oni nabavljaju avione hitno
krstčevića pitaju novinari od kuda ta razlikica u cijeni a ovaj pobjego , veli da ne smije reći :)
pa to je zbilja za naredati ih na trgu, povez na oči  i udri dok ne isprazniš šanžer (ili kak se to već zove)
šuti..jbt, aj citaj cijelu temu :)))
jesam evo, ova special oprema nevidljiva invisible  je 375 miljona. 
to ti je.
nisu krivi, evo prenaglila sam  :D

Čekaj, kojih sad 375 milijuna?
I koja to nevidljiva oprema?
cuj koja, to je kao onaj nevidljivi premaz na tunelu sv.rok.
uvijek je ta nevidljiva najskuplja..

Majko mila...
Tebi stvarno ne ide dobro danas.

Guest
Guest


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by abraham 22/12/2018, 15:54

Nevidljiva kcer, nevidljivi premaz, nevidljiva oprema, nevidljivi tj neuplaceni porez.... Nasla krpa zakrpu.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by prckov 22/12/2018, 15:54

kaya wrote:
Speare Shaker wrote:
kaya wrote:
Noor wrote:
kaya wrote:haha, znači zdrukali ih amerikanci, 135 milja avion, 375 sebi.
zato oni nabavljaju avione hitno
krstčevića pitaju novinari od kuda ta razlikica u cijeni a ovaj pobjego , veli da ne smije reći :)
pa to je zbilja za naredati ih na trgu, povez na oči  i udri dok ne isprazniš šanžer (ili kak se to već zove)
šuti..jbt, aj citaj cijelu temu :)))
jesam evo, ova special oprema nevidljiva invisible  je 375 miljona. 
to ti je.
nisu krivi, evo prenaglila sam  :D

Čekaj, kojih sad 375 milijuna?
I koja to nevidljiva oprema?
cuj koja, to je kao onaj nevidljivi premaz na tunelu sv.rok.
uvijek je ta nevidljiva najskuplja..
tako je kajo
samo ti nama pricaj  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by darth_vader 22/12/2018, 15:55

Eroo wrote:
jasambrend wrote:
Eroo wrote:
debotoijusto wrote:
https://spectatorblog.net/wp-content/uploads/2018/12/Zahtjev.pdf

evo narodne novine pa prevodite kako hocete
samo krste bude znao pravi prevod  :D
Pa tamo je studirao (koliko mi je poznato) neko vrijeme i uvjeren sam da poznaje specifičan
jezik koji se koristi u vojnim krugovima. Jamčim da bolje čak i od profesora engleskog, kojima
vojna struka nije područje rada. Od nepismene talibanske sirotinje u INDEX-u pogotovu.


Možda engleski i zna ponešto, ali hrvatski mu zapinje poprilično zato... ajme...

Za nepismenu talibansku sirotinju sasvim dovoljno. :)


Nepismena talibanska (mentalna) sirotinja ga je birala. Moguće i ti.


Last edited by jasambrend on 22/12/2018, 15:57; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by Šandor Winnetou 22/12/2018, 15:56

lopovski imbeciliks poziva na poštenje-neprocjenjivo Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 1f602

_________________
Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19659
2017-12-31


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by RayMabus 22/12/2018, 15:56

kaya wrote:
RayMabus wrote:Eto i profu je zbunilo.....pa nemože to sve avion i ovo drugo bit 135 dolari da ga jebeš

Odma mi je bilo sumnjivo , neštimaju brojevi
ma pitaj boga, za koji dan će ih zdrukati sve amerikanci 
ja ruku dam da su sebe uračunali bar za stotku svaki 
naravno to će biti, to je oprema, ne znate vi, ne smijemo reći
Pa i nije jer sad znamo točnu cijenu ovih stvari bez aviona i ugradnje te dodatne opreme
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by abraham 22/12/2018, 15:56

Jebi ga, nevidljivi remont u Ukrajini prekrilo svijece , ruzmarin i sas......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by abraham 22/12/2018, 16:00

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 9k=Pokrecem tjednik o moralu i cudoredju. Ako je itko kompetentan, ja sam, za ime Boga ......Bit ce jos i vrtuljak ljubavi, vjeroavali ili ne i veseli dogadjaji iz svakodnevnog zivota malih ljudi.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by Guest 22/12/2018, 16:01

Meni bude interesantno kad RH bude kupovala f-35 avijune...Posto su nevidljivi,lako ce biti iskesirati ih,i reci stoci sitna zuba da su oni nevidljivi kako ih i reklamiraju..evo,vec jedan stoji na stajanci u Zegeju..nevidljiv naravno.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by abraham 22/12/2018, 16:02

Mater desnicarsko, kockoglavu i lopovsku , jos mu i remont u Ukrajni nisu rasvijetlili a on jope, sad sa jenkijima.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by darth_vader 22/12/2018, 16:03

Premažu Baraka kremom faktor 25 i voila...stealth...a skida Ruse nad Vladivostokom...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by RayMabus 22/12/2018, 16:06

jasambrend wrote:Premažu Baraka kremom faktor 25 i voila...stealth...a skida Ruse nad Vladivostokom...
Natječaj se mora poništit, nije više ono šta piše u ugovoru

Zaboravi f16
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by AssadNaPodmornici 22/12/2018, 16:07

prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
prckov wrote:vazno je yoda majstore da si ti siguran  :D
copy pastea sam njegov odgovor , nije mi cijeli format se mogao kopirati na forum, pa sam radio screenshotove. 

profesor je potvrdio da ste vi u pravu.

eto. 
priznajem ispali ste u pravu, prema tvrdnji profesora.
je, bas sam ceko da mi prof potvrdi 
da on ne potvrdi ne znam sta bi  :D
naravno, neću vjerovati domoljubnoj  HDZ falangi koja bi prevarila rođenu mater kamo li ne državu ili nekoga sa strane , pa logično pitam osobu od struke  :tu
pa fino sam objasnio di je zajeb u tekstu, vrati se I citaj :D
al ti navali pa navalio 
oces nac cardak pa ga jebi
isti si ko debilkoslav posto
postoji razlog zašto nevirujem niti vama  bosancima niti mojim vlajima, , zašto pitam iskrenog istrijana za mišljenje :tu regionalne razlike

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21046
2018-06-14


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by darth_vader 22/12/2018, 16:11

RayMabus wrote:
jasambrend wrote:Premažu Baraka kremom faktor 25 i voila...stealth...a skida Ruse nad Vladivostokom...
Natječaj se mora poništit, nije više ono šta piše u ugovoru

Zaboravi f16

 Ne mogu. Konačno prava stvar. Skoro pa jedva korištena platforma plus krema za sun..  ovaj radar...čudo od tehnologije nam za dlaku izmaklo... suvereno bi vladali nebom barem sljedeće tisućljeće..  Adem Vuchiqi bi morao nabaviti barem duplo veću maketu S-400 sustava u pokušaju pariranja takvoj zračnoj sili, a ne bi mu pomoglo ništa...


Last edited by jasambrend on 22/12/2018, 16:13; edited 1 time in total
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by dijagram 22/12/2018, 16:13

AssadNaPodmornici wrote:
prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
copy pastea sam njegov odgovor , nije mi cijeli format se mogao kopirati na forum, pa sam radio screenshotove. 

profesor je potvrdio da ste vi u pravu.

eto. 
priznajem ispali ste u pravu, prema tvrdnji profesora.
je, bas sam ceko da mi prof potvrdi 
da on ne potvrdi ne znam sta bi  :D
naravno, neću vjerovati domoljubnoj  HDZ falangi koja bi prevarila rođenu mater kamo li ne državu ili nekoga sa strane , pa logično pitam osobu od struke  :tu
pa fino sam objasnio di je zajeb u tekstu, vrati se I citaj :D
al ti navali pa navalio 
oces nac cardak pa ga jebi
isti si ko debilkoslav posto
postoji razlog zašto nevirujem niti vama  bosancima niti mojim vlajima, , zašto pitam iskrenog istrijana za mišljenje :tu regionalne razlike
i ja najradije jakovcica ili radina
nema iskrenijih:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by kaya 22/12/2018, 16:14

znači ovako, svi portali su prenjeli da neka sitnica od love fali u izračunu oko 300- injak miljona , američki kongres pokrenuo je istragu, krstičević je pobjegao i promucao da ne smije govoriti ali mi čvrsto vjerujemo i dalje da je riječ o krivom prevodu i nešto smo se zabunili jer hdz ne krade.
ajde fino..


Last edited by kaya on 22/12/2018, 16:15; edited 1 time in total
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by RayMabus 22/12/2018, 16:15

jasambrend wrote:
RayMabus wrote:
jasambrend wrote:Premažu Baraka kremom faktor 25 i voila...stealth...a skida Ruse nad Vladivostokom...
Natječaj se mora poništit, nije više ono šta piše u ugovoru

Zaboravi f16

 Ne mogu. Konačno prava stvar. Skoro pa jedva korištena platforma plus krema za sun..  ovaj radar...čudo od tehnologije nam za dlaku izmaklo... suvereno bi vladali nebom barem sljedeće tisućljeće..  Adem Vuchiqi bi morao nabaviti barem duplo veću maketu S-400 sustava u pokušaju pariranja takvoj zračnoj sili, a ne bi mu pomoglo ništa...
Natječaj za Barak se poništava ,to tako ide
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by Guest 22/12/2018, 16:16

kaya wrote:znači ovako, svi portali su prenjeli da neka sitnica od love fali i izračunu oko 300- injak miljona , američki kongres pokrenuo je istragu, krstičević je pobjegao i promucao da ne smije govoriti ali mi čvrsto vjerujemo i dalje da je riječ o krivom prevodu i nešto smo se zabunili jer hdz ne krade.
ajde fino..
...prokleti Gugl Translator.. Suspect Suspect Suspect lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by kaya 22/12/2018, 16:17

pismejker wrote:
kaya wrote:znači ovako, svi portali su prenjeli da neka sitnica od love fali i izračunu oko 300- injak miljona , američki kongres pokrenuo je istragu, krstičević je pobjegao i promucao da ne smije govoriti ali mi čvrsto vjerujemo i dalje da je riječ o krivom prevodu i nešto smo se zabunili jer hdz ne krade.
ajde fino..
...prokleti Gugl Translator.. Suspect Suspect Suspect lol!
pokletstvo, na ex iskonu smo odmah shvatili o čemu se radi
molim da javite kongresu
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by RayMabus 22/12/2018, 16:17

kaya wrote:znači ovako, svi portali su prenjeli da neka sitnica od love fali u izračunu oko 300- injak miljona , američki kongres pokrenuo je istragu, krstičević je pobjegao i promucao da ne smije govoriti ali mi čvrsto vjerujemo i dalje da je riječ o krivom prevodu i nešto smo se zabunili jer hdz ne krade.
ajde fino..
Mi smo pametniji

Imate generala galaktičke federacije s pet zvijezdica na forumu

Viša inteligencija

Natječaj se poništava,gubimo vrijeme na nešto šta neće bit
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by darth_vader 22/12/2018, 16:18

RayMabus wrote:
jasambrend wrote:
RayMabus wrote:
jasambrend wrote:Premažu Baraka kremom faktor 25 i voila...stealth...a skida Ruse nad Vladivostokom...
Natječaj se mora poništit, nije više ono šta piše u ugovoru

Zaboravi f16

 Ne mogu. Konačno prava stvar. Skoro pa jedva korištena platforma plus krema za sun..  ovaj radar...čudo od tehnologije nam za dlaku izmaklo... suvereno bi vladali nebom barem sljedeće tisućljeće..  Adem Vuchiqi bi morao nabaviti barem duplo veću maketu S-400 sustava u pokušaju pariranja takvoj zračnoj sili, a ne bi mu pomoglo ništa...
Natječaj za Barak se poništava ,to tako ide


Neeeeeeeeeeeee...   :_|
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja - Page 8 Empty Re: Obavijest o kupovini F-16 stigla u Kongres, cijena je gotovo četiri puta manja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 15 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum